Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość


Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości;
język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

   

Wasze komentarze:
 od serca: 24.10.2015, 23:27
 Odpisałbym gdybyś to była ty?Wiem co czuje to mnie trzyma,cały czas mam nadzieje że Cie odnajde tutaj,a gdy do tego dojdzie......zadzwonie i wyznam co czuje bo cie kocham.Dwa lata nosze cie w sercu. Jestem na facebooku czekam na kontakt?
 ?: 23.10.2015, 11:10
 Adres @ też zmieniłeś ? Napisałam,nie dostałam po raz kolejny odpowiedzi? To nie możesz być Ty-przecież byś odpisał? Prawda..Nie rozumiem.Czas przestać się oszukiwać i zapomnieć.
 od serca: 21.10.2015, 15:08
 Zmieniłem swój numer......będę czekał trzy lata jak obiecałem.chyba że zdecydujesz sama?
 Powiedz..: 19.10.2015, 23:09
 jak przyjąć to zaproszenie..które tylko tu się pojawia ?
 T : 17.10.2015, 17:26
 hmm... jak to pięknie napisałaś---prosto z serca.....to jest piękne,chciałbym abyś to była ty........widzę że prawdziwa miłość przez Ciebie przemawia........ Z Panem Bogiem
 basia: 17.10.2015, 14:35
 Panie tak bardzo tesknie za moim ukochany proszę Cie spraw aby on znow wrocil do mnie i prosilo przebaczenie proszę abym nie była w zyciu samotna
 zapraszam: 17.10.2015, 13:00
  -nieważne którą drogą pójdziesz. Ważne z kim te drogę przejdziesz :):):)
 Ziarenko prawdy..: 15.10.2015, 11:53
 “ziarenka kiełkują”... buduję w sobie tęsknotę. Układam ją z chwil bez Ciebie, dla Ciebie, z Tobą... Stoję z węszącym przeczuciem na przyszłość. Czekam. .. wypełniam Tobą siebie po granice ciała, po granice duszy, po granice myśli. Stajesz się moim jedynym istnieniem ziemskim. Staję się Tobą. A co, jeśli rozkwitnę w Tobie, jeśli zakorzenię się ostatecznie? Co zrobisz? Co wtedy zrobisz? Znamy się od chwilki zaledwie. Jeszcze tak niewiele wiemy o sobie. Patrzę na Ciebie, obserwuję? już nie z bliska... staram się zachować daleko idącą ostrożność. Filtruję przez racjonalizm mamiącą mój umysł fascynację Tobą. Czy jestem ROZSĄDNA? Czy jestem mądra? Tak dobrze zdaję sobie sprawę z ostateczności podobnych rozwiązań. A jednak, jednak zdarzają się chwile, gdy tracę panowanie nad tym wszystkim. Poddałam się miłości,urokowi spojrzeń, ciepłu, sile wypowiadanych przez nas słów. To źle.? Pierwszy raz w życiu.. To najkrótsza z dróg, jaką mogę przed nami narysować. To nie prowadzi do celu, który chciałabym z Tobą osiągnąć Kochanie..ostatnio Bóg nauczył mnie, że wszystko wokół nas trwa i bez naszej pomocy. Że nie mamy na to, co wokół najmniejszego wpływu, nawet gdybyśmy bardzo tego chcieli i bardzo starali się zmieniać cokolwiek według naszej woli. Może stąd moja “nieuchwytność”, odczytywana przez Ciebie . Moje uparte nie stawianie Bogu warunków do spełnienia. Wiem, że nie mam prawa żądać niczego ponad to, co Bóg zechce mi dać. I boję się też, że jeśli wyciągnę rękę po coś mi niepisanego, mogę stracić w jednej chwili wszystko, co wybudowałam dotąd. Ciebie już straciłam :( A ja ? Zatraciłam się w Tobie tak bardzo... ale jest pewien rodzaj bliskości, przez który cierpisz. Ta nieobecna bliskość, kiedy wiesz, a nie możesz. Czujesz i co z tego?... Myślisz, lecz całkiem po cichu../
 B.: 10.10.2015, 23:55
 Boże proszę pozwol mi skonczyć z samotnościa, na którą nie zasłużyłam. Proszę Cie o drugiego człowieka aby stworzyc udany związek. Daj mi Darwina jesli to ten człowiek. Proszę o miłość.Dziekuję, wierzę ze mnie nie zawiedzisz.


 Tylko Bóg..: 01.10.2015, 23:43
 mógł sprawić,że jestem wierna Twojej miłości...Bóg jest Wielki!!!! Szczęśliwa jest ta dusza która KOCHA..Niech ta miłość..wieczna będzie.Amen
 Pati: 30.09.2015, 11:04
 Tatusiu mój kochany ty znasz mnie najlepiej , wiesz jakie jest moje pragnienie. Pomóż mi znaleźć miłość, dobrego mężczyznę który będzie Ciebie kochał tak jak ja i z którym będę mogła założyć rodzinę.
 pragnę dac i brac prawdziwa mi: 27.09.2015, 22:21
 PANIE tak bardzo pragnę uszczęśliwiać miłością moja druga polówkę.. DopomoZ mi odnaleźć tego człowieka a jezeli go juz spotkałam daj mu sily i odwagi aby się do mnie odezwał.. Dopomóż aby nasza milosc miała taka moc jaka Twoja milosc ma do Nas. Wysluchaj mnie Panie.
 pragnę dac i brac prawdziwa mi: 27.09.2015, 22:21
 PANIE tak bardzo pragnę uszczęśliwiać miłością moja druga polówkę.. DopomoZ mi odnaleźć tego człowieka a jezeli go juz spotkałam daj mu sily i odwagi aby się do mnie odezwał.. Dopomóż aby nasza milosc miała taka moc jaka Twoja milosc ma do Nas. Wysluchaj mnie Panie.
 ?: 25.09.2015, 12:58
 Tuliłabym cię mocniej Bliżej niż kiedykolwiek . Taak.. Żaden płomień nie paliłby się jaśniej Gdybym tylko mogła dotknąć cię jeszcze raz, Przytulić cię jeszcze raz ! Wciąż płonę dla Ciebie.Wspomnienie o Tobie nie pozwoli mi tego odpuścić.
 ??: 21.09.2015, 23:16
 Jak wiele snów się zakończy? Jak długo jestem w stanie udawać? Ile jeszcze razy miłość mnie ominie... Dopóki ponownie cię odnajdę? Czy otoczą mnie ramiona nadziei ? A może czas mnie znowu zawiedzie...
 D.: 19.09.2015, 22:13
 Miłość ??? Myślę...jeśli dwie osoby naprawdę się kochają to..będą razem.Nieważne co się stanie,nieważne jakie błędy popełnią,nieważne jak daleko będą od siebie.Wszystko jest nieważne,bo prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody,pod jednym warunkiem musi być PRAWDZIWA...bo miłość jest najsilniejsza. Pieśń nad Pieśniami......towarzyszy mi w każdym dniu mojego życia od dobrych kilku lat.-"Połóż mnie jak swoją pieczęć na swoim sercu.Jak pieczęć na swoim ramieniu,bo jak śmierć potężna jest miłość.Zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol.Żar jej to żar ognia.Płomień Pański.Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości,Nie zatopią jej rzeki"- (PnP 8 6,7)
  "Bliscy i oddaleni": 18.09.2015, 16:56
 Bo widzisz tu są tacy którzy się kochają i muszą się spotkać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało. Są inni co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło. Bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają-to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka, jest albo jej nie ma. Nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem jak bażanty co nigdy nie chodzą parami. Można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem. -ks. Jan Twardowski-
 Proszę : 14.09.2015, 23:27
 was bez epitetów..atmosfera na tym portalu jest naprawdę Bogiem pisana :) czy warto się nawzajem obrażać. Każdy może mieć odmienne zdanie:) Szanujmy się. D.
 wiem że do Żanetki: 14.09.2015, 19:32
 Daj sobie spokój trolu, bo śmieszna/y jesteś. Jak nie wiesz o co chodzi to się nie wciskaj, a ciebie uświadamiać nie muszę. Do właściwej osoby trafi.
 Tylko..: 13.09.2015, 00:26
 BÓG sprawia, że ta miłość ciągle żyje i oddycha głębią serc..Prowadź Panie Nas tylko twoją drogą....Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Humor | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej