Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość


Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości;
język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

   

Wasze komentarze:
 Ja: 21.07.2015, 00:21
 Panie tak bardzo się pogubiłem i zanurzyłem w grzechu że nie potrafię się odnaleźć! Proszę pomóż żebym był szczęśliwy i umiał się tym szczęściem podzielić z kimś wyjątkowym!
 No dobrze: 20.07.2015, 18:24
  Lepiej niech nie pęka serce niczyje,i Ty sam też nigdy nie pekaj PAMIĘTAJ i WIERZ zawsze i wszędzie! No dobrze a gdyby nawet "tu" była -( trwała na modlitwie zawsze w tym samym czasie co TY ,tylko w modlitwie cichej czyjś głos słyszała ) To co? Gdyby wiedziała że to Ty ,Jej dusza pokrewna Jak miałaby się zachować w tej sytuacji?? Czy powinna tyle mówić ,wychodzić na przeciw... Kiedy Bóg milczy ;W tej ciszy cudownego czasu piękna dusza sama pochwyci czyjeś serce gorące. W tej ciszy buduje się Twoja historia ...tylko serca prawdziwie miłujące nigdy nie zapomną o sobie ,nie oddalą choć są daleko. / Bóg pozwoli pokonać nam wszystko.Choć na razie nie rozumiemy dlaczego coś dzieje się nie po naszej myśli.. I ja czuję się podobnie ... Nigdy nie tęskniłam w ten sposób, choć to boli nasila się ... Wiem Bóg nas nie zostawi z tym. Ufam jak nigdy nie ufałam ... Szukam ukojenia w modlitwie spoglądając w niebo i w cichym kościele... Kiedy wewnątrz poczujesz błogi spokój radość i miłość dotknie Cię czyjaś ręka ...usłyszysz czyjeś bicie serca, To jest nam pisane...spojrzysz na świat na nowo inaczej, w znakach nie widzialnych powiesz : zwyciężyłem ,wytrwałem odnalazłem ... tylko wtedy otworzy się brama raju.. Kiedy nie będziesz się spodziewał niczego zupełnie.. Uznasz że ,nic nie możesz bez Boga ... Zapragniesz Go odnaleźć gdziekolwiek będziesz , w kontemplacji cichej uwielbisz Boga , adorując Jego Wielkość ... wtedy zazwyczaj przemienia się wszystko w cuda.
 Gdziekolwiek: 20.07.2015, 16:19
 pójdziesz,cokolwiek zrobisz, będę na Ciebie czekać.Nieważne ile to zajmie,czy jak bardzo pęknie moje serce.Będę na Ciebie czekać...bo człowiek jest po to by kochał człowieka.
 T: 20.07.2015, 06:41
 Panie Jezu dales mi ta milosc w jakim celu?Nie widze Dorotki juz dziewietnascie miesiecy a kocham nadal.Dlaczego musze tak cierpiec..?.....moje serce nalezy tylko do niej . Widze.ze tu cie nie spotkam moja kochana.mialem taka nadzieje........trudno........
 wiadomość: 19.07.2015, 20:51
  "Nie będę się narzucać ,jak chce to zadzwoni cokolwiek uczyni." -pomyśleli razem- i czekali i czekali na wiadomość której nigdy się nie do czekali.
 Ja: 19.07.2015, 00:56
 Panie nie wiem czy mam brnąć w ten związek dalej czy dokonać innego wyboru Ty wiesz jakiego!
 T: 18.07.2015, 16:36
 Wiem ,szukam drogi do Twojego serca i nie potrafię jej odnaleść? Podaj moje imię to zadzwonie ':__:'
 Jesteś szczęściarzem!: 16.07.2015, 22:30
 Dlaczego? Ktoś Ciebie mocno kocha,miłością szaloną i bezgraniczną.Za darmo.Bez żadnych warunków. Mimo wszystko.Pamiętaj o tym! A resztę Bóg Ci dopowie [...].
 idź tylko za Jezusem!: 16.07.2015, 14:18
  „Ja jestem drogą i PRAWDĄ, i życiem.”...Co z tego, że w wazonie bukiet kwiatów jest pięknie ułożony, skoro nie ma w nim wody?
 szukająca prawdy: 15.07.2015, 22:08
 Gubię się...nie wiem już co jest prawdą???
 T: 15.07.2015, 16:25
 dzwonilem dzisiaj o 16:13----brakuje mi odwagi .....musialem Cie uslyszec. Wiem Pan Jezus polaczy nasze drogi,wierze w to z calego serca.
 T: 15.07.2015, 16:07
 Niewiem co myslec?........---teraz jestem skolowany?zadzwonie dzisiaj musze uslyszec Twoj glos........kocham cie tez. Z Panem Bogiem.......
 ?: 14.07.2015, 23:13
  KOCHAM CIĘ ... WIEM na teraz i na wieczność...
 T: 11.07.2015, 20:32
 Czy to ty jesteś moją ukochaną?.......( Dorota Sz.) Czekam na Ciebie. Z Panem Bogiem.
 Miłość wiele znosi:) : 11.07.2015, 14:50
 Kochać, to troszczyć się o dobro drugiego człowieka także wtedy, gdy on sam nie rozumie naszej miłości i gdy czyni wszystko, by nas do siebie zniechęcić. Każdy z nas przeżywa czasami poważne trudności, by poznać i zrozumieć samego siebie. Tym bardziej więc powinniśmy być pokorni wobec tajemnicy drugiego człowieka. Kto chce poznać i zrozumieć drugiego człowieka, musi najpierw pokonać typowe przeszkody i pułapki. Pierwszą z nich jest przekonanie, że drugi człowiek jest podobny do mnie. Nie odróżniamy wtedy siebie od drugiego człowieka i jesteśmy przekonani, że potrzebuje on dokładnie tego samego, co my. Sądzimy, że te same słowa i gesty go cieszą, że te same czyny i działania go umacniają, a nawet, że smakują mu te same potrawy. Tymczasem jest to niebezpieczne złudzenie. Kochać to nie znaczy postępować wobec innych ludzi tak samo, jak wobec samego siebie. Zrozumieć miłość wielka sztuka. Pozdrawiam kochających ;) Dorota.
 T: 07.07.2015, 14:02
 Dokładnie też tak czuje? Wszystko w rękach Boga.
 Tak: 06.07.2015, 23:08
 "Prawdziwa miłość jest raną. I tylko tak ją można odnaleźć w sobie, gdy czyjś ból boli człowieka jako jego ból."
 Pustka: 05.07.2015, 13:40
 "Bo czy ty wiesz chociaż, ile cierpienia jest w tobie? Może tyle, ile we mnie za tobą tęsknoty. Może jedno jest nasze cierpienie, a nie wiemy o tym. Może to ty jesteś moją pamięcią i niepamięcią. I wszystkim, co tylko czuję przez ciebie. Wszystkim, co w ogóle czuję"."- Miłość... jest... dużo... trudniejsza... od sztuki".-W.Myśliwski-
 Rozmowa z Bogiem: 02.07.2015, 23:23
 Co Cię najbardziej zdumiewa w ludziach?-zapytałam.-To,ze tracą zdrowie,aby zdobyć pieniądze,a potem tracą pieniądze aby odzyskać zdrowie.To,ze przejęci przyszłością zaniedbują terazniejszość,i przez to nie żyją ani w terazniejszości ani w przyszłości.To,że żyją tak jakby nigdy nie mieli umierać,a potem umierają tak jakby nigdy nie żyli.Bóg położył na mnie rękę i przez chwilę byliśmy cicho;po czym zapytałam; Jakich kilku wskazówek chciałbyś udzielić swoim dzieciom,jako ich Ojciec ,aby o tym pamiętali? Niech pamiętają,że nie mogą nikogo zmusić aby kochał innych,ale mogą sprawić aby każdy czuł się kochanym.Niech pamiętają ze nie należy porównywać się z innymi.Niech pamietają,że wybaczać należy poprzez praktykowanie przebaczenia.Niech pamiętają ze wystarczy kilku sekund,aby zranić tych którzy nas kochają,a potem trzeba całych lat,aby te rany zagoic.Niech pamiętają,ze bogatym człowiekiem nie jest ten kto ma najwiecej,lecz ten kto potrzebuje najmniej.Niech pamiętają,ze obok nich są ludzie którzy kochają ich szczerze,tylko po prostu nie potrafią wyrazić i okazać swoich uczuć.Niech pamiętają,że dwoje ludzi moze patrzeć na tę samą rzecz,a widzieć ją zupełnie inaczej.Niech pamiętają,że nie wystarczy ,aby jeden wybaczył drugiemu,lecz że muszą też wybaczyć sobie nawzajem.Dziękuję za twój czas-powiedziałam pokornie.Czy jest coć jeszcze co chciałbys,abyśmy wiedzieli? Bóg uśmiechnął się i rzekł: To że, TU JESTEM.ZAWSZE.
 Ann: 30.06.2015, 21:22
 Panie, proszę by pewien chłopak odważył się i napisał do mnie. Tak bardzo mi na nim zależy. PRoszę, bym w końcu zaznała miłosci.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] (28) [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej