Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość


Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości;
język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

   

Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 zagubiona56: 27.06.2013, 00:11
 PANIE BOŻE, wiem że stawiasz na mojej drodze ludzi nie bez przyczyny, proszę Cię zeslij mi kogoś wyjątkowego kto będzie potrafił wywołać uśmiech na mojej twarzy nawet w najgorsztych momentach. Pozwól mi się pogodzić z wyborem Konrada i tym, że nigdy nie będziemy razem.Liczę na CIEBIE .
 Bożena : 26.06.2013, 09:42
 Panie Boże spraw ,żeby mąż wrócił do mnie i pokochał mnie ponownie.
 maria: 22.06.2013, 16:11
 Panie Jezu! Oddaję Ci całe swoje życie, wszystkie radosci i cierpienia, wszystkie relacje z ludźmi. Proszę Cię o Miłość, bym umiała kochać i była kochana. Marzę o Rodzinie. Nie opuszczaj mnie!!! Amen
 J.: 20.06.2013, 11:32
 Panie moje serce ciągle tęskni, szuka tego jednego serca. Chciałabym być szczęśliwa w miłości, spełniona jako kobieta, budzić się przy ukochanym mężczyźnie, czuć że mnie kocha, dzielić się miłością. Proszę pobłogosław mi.
 tylko miłość: 14.06.2013, 13:59
 Jak bardzo miłość jest potrzeba, jak bardzo każdy z nas jej pragnie, oddałbyś wszystko by widzieć blask, miłość w oczach ukochanej osoby...
 jula: 12.06.2013, 11:00
 Panie Pokieruj mnie tak abym znalazła tą prawdziwą miłość,abym wiecej nie zyła przeszloscią a spotkała tego ,ktory bedzie mnie kochał CAŁYM SERCEM.
 Robert: 11.06.2013, 11:46
 Panie Boże spraw żebym był szczęśliwy w miłości i mógł się połączyć z tą którą kocham.
 Robert: 11.06.2013, 11:43
 Panie Boże spraw żebym był szczęśliwy w miłości i mógł się połączyć z tą którą kocham.
 Kasia: 07.06.2013, 23:45
 Panie Boże, proszę Cię o miłość do Daniela.. wiem że mogę być z Nim szczęśliwa.. on tez wie o tym.. Boże daj Nam siłę ! Modlę się codziennie oto.. proszę tak bardzo tego pragne! wysłuchaj mnie.. Ty jesteś moją ostatnią Nadzieją! Kocham Cię!
 Robert: 07.06.2013, 22:08
 Panie Boże proszę z całego serca wysłuchaj moich modlitw. Spotkałem na swej drodze dziewczynę, którą po jakimś czasie pokochałem miłością czystą i ofiarną. Bardzo mi zależy na tej dziewczynie. Jeżeli to możliwe Panie Boże spraw aby ona również mnie pokochała, ponieważ pragnę z nią stworzyć rodzinę i wzrastać wzajemnie w wierze. Ona jest porządną dziewczyną, o mocnej wierze. Obecnie jest moją koleżanką, już nie wiem jak się modlić aby mnie pokochała. Wiem że takiej dziewczyny jak ona już nie spotkam. Jeżeli będzie taka Twoja wola Panie Boże pomóż mi, jeśli nie to przynajmniej zachowaj tą dziewczynę od wszelkiego zła. Bardzo proszę o Twoje wsparcie Panie Boże, Amen.
 Kasia: 03.06.2013, 17:32
 Panie Boże proszę Cię o cud, wiem, że przez te 5 lat spędzonych z Danielem nie potrafiłam okazywać jemu należycie uczuć, ale zrozumiałam swój błąd i wiem co on czuł wtedy, wiem czego się tak bardzo boi, Panie wlej w jego serce pewność i pozwól nam się cieszyć sobą. Chce być nadal dla niego Wszystkim tak jak on jest wszystkim dla mnie. Bardzo go kocham i błagam Cię Panie Boże, żeby zmienił swoją decyzję i czuwaj nade mną, żebym go już nigdy nie krzywdziła.Wysłuchaj mnie o Panie, proszę. Kocham Cię Boże
 to nie była miłośc: 01.06.2013, 15:35
 Dziewczyno, co ty piszesz- jakby Cię kochał, to bylibyście razem i nic by was nie rozdzieliło. Jeśli zwykła pannica go z taką łatwością 'zdobyła', to on tego chciał, to była jego decyzja. A dziewczyna, pokazała Ci, jak słabe jest to jego uczucie do Ciebie, albo właśnie jego brak. Może to brutalne, ale szczere. Im szybciej się z tym pogodzisz, to będzie dla Ciebie najlepsze i najzdrowsze. Nie łudź się, stracisz jedynie czas, zablokujesz się na innych mężczyzn, a z tego i tak nic nie będzie.
 Aga: 31.05.2013, 22:38
 Panie Jezu, ja sama, oszukana, on kilka metrów dalej, z inną, koleżanką z widzenia... Szczęśliwy i zakochany. Spora różnica wieku sprawiła, że bardzo długo czekałam, aby w końcu zwrócił na mnie uwagę. Gdy wreszcie się to stało i spędziliśmy 2 urocze miesiące w swoim towarzystwie - odszedł, kłamiąc i udając, że nic nie czuł. Kocham go nadal, a tej dziewczyny (mimo, że nic mi nie zrobiła, poza odebraniem faceta) nie cierpię. Panie daj mi siłę wytrwania a temu człowiekowi dużo zdrowego rozsądku, aby nie ranił mnie utrzymując ze mną ciągły kontakt i dając nadzieję. Spraw, żeby jeszcze kiedyś nasze drogi się zeszły, żebyśmy mogli spróbować tego co zostało nam odebrane.
 kama: 27.05.2013, 22:55
 Panie Boże Ty znasz moje myśli, wiesz ze czuję się samotne, jakbym nikogo nie obchodziła i na nic dobrego nie zasługiwała . Daj mi Panie madrośc i miłość do samej siebie, tego żebym uwierzyła że jestem coś warta i że znajdzie się mężczyzny ktory pokocha mnie taka jaka ja jestem, żebym uwierzyła że jest ktoś komu moge dać szczęście i wiarę że na to zasługuje. Jeżeli tym mężczyzna jest On daj mi odwagę żebym spróbowała i nie bała się odrzucenia :) Jezu Ufam Tobie !
 .: 25.05.2013, 01:42
 Boże, proszę Cię o miłość Maksyma. Niczego innego nie chcę od życia. Chcę kochać i być kochaną, nie mogę już znieść samotności i opuszczenia, także przez niego. Wszystko jest mi obojętne, kiedy go nie ma. Nie chcę, nie potrafię być dla niego tylko koleżanką. Całe życie jestem dla kogoś "tylko koleżanką". Dla Niego chciałabym być kimś więcej. Pomóż, bo bez niego nic dla mnie nie ma sensu. Spraw, żeby wiedział, zrozumiał, co czuję i by nie odtrącił tego, by spróbował chociaż to odwzajemnić.
 aga: 22.05.2013, 19:28
 Boże...proszę Cię o miłość, tę która zaczęła się w nas rodzić... proszę Cię Panie, o miłość Sylwka...tak bardzo go kocham...Wiem, Boże że nam pomożesz...w Tobie jedyna nadzieja...Ufam Ci Panie...i proszę o pomoc...
 zakochana: 19.05.2013, 23:00
 Boże spraw aby Rafał zmienił się, aby dalej był ze mną bez względu na wszystko. Panie proszę spraw aby życie mi nie było obojętne bo takie jest odkąd go ze mną nie ma. Ile już wycierpiałam, ile razy uświadomiłam sobie jak go kocham ale nie wiem co on czuje do mnie kim dla niego jestem i czy ma pojęcie o mojej wiecznej miłości ? Proszę spraw abym dowiedziała się wreszcie tych odpowiedzi na pytania tak mi błogosław boże mój amen..Jezu ufam Tobie
 KRZYSZTOF: 16.05.2013, 03:26
 Boze prosze pomoz mi ...pomoz nam ...Ty Wiesz o co cie prosze , znasz wszystkie mysli , staczam sie na dno nie wiem jak zyc lub normalnie funkcjonowac bez drugiej polowy .....prosze spraw zeby ktos wrocil do mnie .....JEZU UFAM TOBIE .
 Joanna: 12.05.2013, 11:28
 Boże, ty wiesz jak bardzo kocham Mateusza i wiesz jak wyglądał nasz związek. Proszę Cię niech on podejmnie decyzje, i odezwie się do mnie. Niech zrozumie ile dla siebie znaczymy i ile możemy jescze razem przeżyć. Proszę abyśmy do siebie wrócili.
 jara-23: 11.05.2013, 13:23
 Panie Ty wiesz jak wiele zrozumiałem sięgając dna wiem jak bardzo jestes potrzebny kazdego dnia azebym wiedział co jest słuszne a co jest obłuda prosze ostani raz o twoja pomac wiem ze tylko z nia pragne zyc to przez jej wielki serce dostapiłem nawrócenie błagam spraw abym mogł jej słuzyc mandroscia miłoscia cierpliwoscia szacunkiem a jesli nie to prosze Cie o siłe by moc normalnie fukcjonowac.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej