Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość


Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości;
język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

   

Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 T: 14.07.2016, 19:50
 Kim jesteś? A może to Ja?A może to ty?jak mamy dotrzeć do siebie?podaj moje imię a się dowiesz, zadzwonie?? Moje serce płonie z miłości do Ciebie. Będę czekał jak obiecałem. Dorota kocham cie,'\_/'.....Z Panem Bogiem.
 Faustyna: 14.07.2016, 13:58
 Panie Boże pozwól odnaleźć mi siebie, zagubiłam się w swoich myślach i już sama nie wiem czego chce. Wskaż kierunek, którym mam podążać. Jezu Najukochańszy pozwól mi pokochać z wzajemnością, postaw na mojej drodze, właściwego człowieka, z którym dalsza droga będzie "łatwiejsza". Ojcze Najmilszy spraw by te wszystkie złe emocje odeszły ode mnie, bym nauczyła się cieszyć szczęściem człowieka, który niegdyś był mi bliski.. Jednocześnie pragnę Ci podziękować, bo tak wiele mi dałeś...
  o: 14.07.2016, 02:05
  Boże , jak kocham go... Nie potrafię tak dłużej udawać. Kocham całym sercem, gdyby pragnąl ukochany tej Miłości na pewno by wziąl sprawy w swoje ręce. A tak zmarnowane szczęście się marnuje. ..I Ja sama .Bóg wie czego brak i potrzeba. Tęskno wciąż za ... (?)
 T: 13.07.2016, 13:46
 Dobry kochany Jezu prowadź mnie do serca mojej ukochanej Dorotki, połącz nasze drogi
 n: 12.07.2016, 17:57
 "Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz." Nicholas Sparks 'I wciąż ją kocham'
 Czyżby?: 12.07.2016, 07:15
 Pan Bóg kocha prawdę. Życie udawane się nie uda...
 k: 11.07.2016, 22:01
 Boże! Chciałabym się zakochać. Potrzebuje umocnienia w własne możliwości. Chciałabym byc pewna siebie. Wiem ze będąc kochanym można zdzialac wszystko. Chce kochać, bo nie chce budować związku z rozsądku tak jak juz probowalam kiedys tylko z miłości. Pozwól mi poznać chłopaka w ktorym sie zakocham i on we mnie. Aby byla ta chemia. Wiem ze jestem bezposrednia tak mowiac, ale pisze to co czuje i to czego pragnę. Kocham Cię Boże !
 do rozmówcy Do siebie: 11.07.2016, 19:19
 Jesteś w błędzie? Myślę że Pan Jezus daje nam tą miłość poto abyśmy byli szczęśliwi tu i teraz, dlatego nie powinniśmy zapominać co Bóg wsadził w nasze serca i walczyć o to.
 ...: 11.07.2016, 15:40
 Jeżeli kochasz szczerze to walcz, nigdy się nie poddawaj .Prawdziwa miłość pokona wszystko .Nie warto cierpieć!!!
 Do siebie : 10.07.2016, 16:48
 :( Czasami trzeba zrezygnować z czegoś co się kocha.Udawać ,że nic się nie czuje,że tego nie żal.Czasami trzeba pogodzić się z porażką. Tak jest lepiej .Jest Wiara ,miłość ..lecz nie ma nadziei :(
 Mała : 06.07.2016, 15:58
 Darek wiem, że popełniłam błąd odzywając się do Ciebie po tylu latach.Nie wiedziałam jednak jakie to niesie za sobą konsekwencje.Ja chciałam tylko z Tobą porozmawiać, ale niestety okazało się że serce nie sługa .Sądzisz że jest mi łatwo!!! Cały mój świat się zawalił.Teraz próbuję wszystko od nowa poukładać, ale to już nic nie pomoże.Teraz to wiem.Mam nadzieję, że kiedyś tak jak ja trafisz na tą stronę i będziesz mógł to przeczytać.Kocham Cię całym sercem i nic tego nie zmieni.Wybacz mi Monika
 T: 04.07.2016, 16:57
 Panie Jezu tęsknie bardzo za moją ukochaną, prowadź mnie.
 Wszystko: 03.07.2016, 16:26
  mija i trzeba się z tym pogodzić ? To co było to było nie wrócą dni lepsze. Życie nie zawsze jest wspaniałe , cierpienie wpisane. Osoby najbliższe nie zawsze dobrze rozumieją ... wyręczają się potrafią wykorzystywać bardzo. Nie kiedy godzisz się na coś ,z racji tego bo nie chcesz być bezduszny ... nawet szkodząc sobie kosztem układania sobie życia, bo to rodzice bo trzeba to i to dla nich dla domu . Nie dla siebie samego... bo Ty jesteś na końcu. W moim życiu już za późno na wszystko. na zmianę czegokolwiek, Marnością wszystko . Dziś widzę że, decyzję podjęte raz nie idzie cofnąć. Tylko zawsze po czasie człowiek przekonuje się o tym ,że trzeba było uciekać zostawić wszystko i wyjść z domu . Błąd zrobił młody człowiek , życie nie poczeka ,A teraz widzi że zmarnował kawał swojego życia. A rodzice tego nie rozumieją , że dziecko musi pójść swoją drogą. i to nie oni powinni podejmować decyzje za nie. Ani prosić by zostało.. i słusznie mówią "pępowina" powinna zostać przecięta. CZas jest zawsze decydujący... Ja już nie mam wyjścia ,ale może inni pod wpływem swoich przeżyć zmienią swoje życie. CZasem tak źle że, wolałabym uciec ... od swoich. CZasem lepsza byłaby śmierć niż takie życie w udręce.
 Tak: 30.06.2016, 15:29
 "Są cztery rzeczy których nie da się cofnąć;Kamień ,który został rzucony,słowo, które zostało wypowiedziane,okazja,której się nie wykorzystało i czas ,który przeminął.." To co było,nie wróci (już) Czas ucieka wieczność czeka.
 prawdę: 27.06.2016, 23:15
  piszesz może być kiedyś za późno. Hmm. ryzyko jest zawsze wpisane w nasze życie, jeśli o mnie chodzi ja się już niczego nie boję , nawet odtrącenia czy porażki - zahartowana jestem! Prędzej nie zawieść pokładanej nadziei ,czy jak to mówią : " z tego pieca już chleba nie będzie" Lecz ufam co ma wisieć nie utonie, co iskrzy zaświeci blaskiem , (no ale: Jak sobie pościelesz ,tak się wyśpisz. Więc : Kuj żelazo póki gorące itd.
 n.: 27.06.2016, 16:11
 Kiedyś przeczytałam, że osoby pytane przed śmiercią ,czego najbardziej żałują w swoim życiu odpowiadały ,że tego ,że nie ryzykowały bo się bały, lęk przed tym co będzie je paraliżował . Tak więc nie bójmy się wyznawać miłości ,bo kiedyś może być za późno .
 Tak : 26.06.2016, 18:12
  nie ma nic piękniejszego od miłości pięknej. i Bogu dzięki że ,serce przepełnia mnie taką miłością doskonałą ; cudownie jest kochać coraz bardziej coraz więcej - czuję się wspaniale kiedy jego serce słyszę przepełnia mnie szczęście gdy tak blisko mnie jest... (choć na razie w marzeniach tylko jest !)
 Ból rozłąki: 19.06.2016, 23:37
 ''// Wielkie wody nie ugaszą miłości,a strumienie nie zaleją jej.Niech mnie pocałuje pocałunkiem ust swoich! Mój miły jest mi wiązką mirry ,położoną między moimi piersiami.Jego usta są pełne słodyczy,wszystko w nim rozkoszne.Taki jest mój miły i taki mój przyjaciel.o córki jeruzalemskie. //" -nie ma nic piękniejszego od Pieśń nad pieśniami.
 Ag: 17.06.2016, 02:02
 Dziękuję!
 Wybacz sobie i wybacz innym: 16.06.2016, 18:10
 ''Nigdy nie jest za pózno,zeby zacząc od nowa,żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.Nigdy nie jest za pózno,by na stacji złych zdarzeń,złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń,.. ''-św.Jan Paweł II- Powodzenia ,bo jedyna mądrość życia to kochać :) a jak się jest kochanym..to już wszystko posiadasz.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej