Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość


Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości;
język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

   

Sztuka uwodzenia własnej żony Sztuka uwodzenia własnej żony
Margaret Hardisty
„Sztuka uwodzenia własnej żony” to książka dla mężów, choć i kobiety przeczytają ją z wielkim zainteresowaniem.

Autorka pisze o tym, czego pragną kobiety i potrafi jasno ukazać, czego tak naprawdę żony oczekują od mężów. Kto jest bowiem bardziej kompetentny, by powiedzieć mężczyznom, co myślą i czują kobiety, niż właśnie jedna z nich?... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 ':_:': 14.11.2015, 14:38
 Aby miłość dawała dużo szczęścia trzeba się otworzyć,wiem nie chcemy niszczyć kochanej osobie życia,bo jest w innym związku?.Ale czy to ma jakiś sens? Zostajemy sami z uczuciem samym w sobie tylko poco? Aby cierpieć? Absurd....nie tędy droga,żyjemy za krótko aby marnować życie.Miłość jest od Boga skoro nam ją daje to dlatego abyśmy byli szczęśliwi tu i teraz......ja czekam na odpowiedni moment,nic na siłę, tylko sercem i cierpliwością.PAN JEZUS prowadzi mnie za rękę i wierzę że doprowadzi nas do siebie.
 T: 14.11.2015, 03:45
 Panie Jezu chciałbym chociaż wiedzieć czy ona tak samo czuje to samo co ja......Niech moja miłość rozkwitnie......Otworzyłem serce dla Dorotki tylko ją kocham.Panie Jezu prowadź mnie.':__:'
 Ta..: 13.11.2015, 23:15
 miłość przynosi więcej bólu i cierpienia ..niż radości.Panie Boże odłącz mnie .Nie karm mnie tą miłością .Ja jestem tylko bezbronną istotą wobec tej potężnej miłości :( Dzisiaj jestem bezsilna i bezradna wobec otaczającego mnie świata. Chcę Panie iść dalej ..ale upadam.
 T: 08.11.2015, 15:18
 O Boże....... Dorotka jak ja cie kocham,czy się jeszcze spotkamy?czy Pan Jezus połączy nasze drogi.......wiem ,nie było okazji powiedzieć co czuje, to mnie dręczy cały czas......... czuje pustkę w sercu z braku Ciebie. Z Panem Bogiem.
 T: 06.11.2015, 16:46
 Zapragnołem bycia z Tobą....... czy możemy być razem jeszcze w tym życiu? Otworzyłem serce Dorotka dla Ciebie czekam czekam na Twoją miłość.Miłość do Ciebie to moje życie kocham cie.Panie Jezu prowadź mnie.
 Pomyłka: 26.10.2015, 16:05
 Nie ma go na Facebooku :( Jak będzie chciał odpisze kontakt mój ma. Otworzyłam swoje serce,zaufałam ..Czas pokaże..
 od serca: 24.10.2015, 23:27
 Odpisałbym gdybyś to była ty?Wiem co czuje to mnie trzyma,cały czas mam nadzieje że Cie odnajde tutaj,a gdy do tego dojdzie......zadzwonie i wyznam co czuje bo cie kocham.Dwa lata nosze cie w sercu. Jestem na facebooku czekam na kontakt?
 ?: 23.10.2015, 11:10
 Adres @ też zmieniłeś ? Napisałam,nie dostałam po raz kolejny odpowiedzi? To nie możesz być Ty-przecież byś odpisał? Prawda..Nie rozumiem.Czas przestać się oszukiwać i zapomnieć.
 od serca: 21.10.2015, 15:08
 Zmieniłem swój numer......będę czekał trzy lata jak obiecałem.chyba że zdecydujesz sama?
 Powiedz..: 19.10.2015, 23:09
 jak przyjąć to zaproszenie..które tylko tu się pojawia ?
 T : 17.10.2015, 17:26
 hmm... jak to pięknie napisałaś---prosto z serca.....to jest piękne,chciałbym abyś to była ty........widzę że prawdziwa miłość przez Ciebie przemawia........ Z Panem Bogiem
 basia: 17.10.2015, 14:35
 Panie tak bardzo tesknie za moim ukochany proszę Cie spraw aby on znow wrocil do mnie i prosilo przebaczenie proszę abym nie była w zyciu samotna
 zapraszam: 17.10.2015, 13:00
  -nieważne którą drogą pójdziesz. Ważne z kim te drogę przejdziesz :):):)
 Ziarenko prawdy..: 15.10.2015, 11:53
 “ziarenka kiełkują”... buduję w sobie tęsknotę. Układam ją z chwil bez Ciebie, dla Ciebie, z Tobą... Stoję z węszącym przeczuciem na przyszłość. Czekam. .. wypełniam Tobą siebie po granice ciała, po granice duszy, po granice myśli. Stajesz się moim jedynym istnieniem ziemskim. Staję się Tobą. A co, jeśli rozkwitnę w Tobie, jeśli zakorzenię się ostatecznie? Co zrobisz? Co wtedy zrobisz? Znamy się od chwilki zaledwie. Jeszcze tak niewiele wiemy o sobie. Patrzę na Ciebie, obserwuję? już nie z bliska... staram się zachować daleko idącą ostrożność. Filtruję przez racjonalizm mamiącą mój umysł fascynację Tobą. Czy jestem ROZSĄDNA? Czy jestem mądra? Tak dobrze zdaję sobie sprawę z ostateczności podobnych rozwiązań. A jednak, jednak zdarzają się chwile, gdy tracę panowanie nad tym wszystkim. Poddałam się miłości,urokowi spojrzeń, ciepłu, sile wypowiadanych przez nas słów. To źle.? Pierwszy raz w życiu.. To najkrótsza z dróg, jaką mogę przed nami narysować. To nie prowadzi do celu, który chciałabym z Tobą osiągnąć Kochanie..ostatnio Bóg nauczył mnie, że wszystko wokół nas trwa i bez naszej pomocy. Że nie mamy na to, co wokół najmniejszego wpływu, nawet gdybyśmy bardzo tego chcieli i bardzo starali się zmieniać cokolwiek według naszej woli. Może stąd moja “nieuchwytność”, odczytywana przez Ciebie . Moje uparte nie stawianie Bogu warunków do spełnienia. Wiem, że nie mam prawa żądać niczego ponad to, co Bóg zechce mi dać. I boję się też, że jeśli wyciągnę rękę po coś mi niepisanego, mogę stracić w jednej chwili wszystko, co wybudowałam dotąd. Ciebie już straciłam :( A ja ? Zatraciłam się w Tobie tak bardzo... ale jest pewien rodzaj bliskości, przez który cierpisz. Ta nieobecna bliskość, kiedy wiesz, a nie możesz. Czujesz i co z tego?... Myślisz, lecz całkiem po cichu../
 B.: 10.10.2015, 23:55
 Boże proszę pozwol mi skonczyć z samotnościa, na którą nie zasłużyłam. Proszę Cie o drugiego człowieka aby stworzyc udany związek. Daj mi Darwina jesli to ten człowiek. Proszę o miłość.Dziekuję, wierzę ze mnie nie zawiedzisz.
 Tylko Bóg..: 01.10.2015, 23:43
 mógł sprawić,że jestem wierna Twojej miłości...Bóg jest Wielki!!!! Szczęśliwa jest ta dusza która KOCHA..Niech ta miłość..wieczna będzie.Amen
 Pati: 30.09.2015, 11:04
 Tatusiu mój kochany ty znasz mnie najlepiej , wiesz jakie jest moje pragnienie. Pomóż mi znaleźć miłość, dobrego mężczyznę który będzie Ciebie kochał tak jak ja i z którym będę mogła założyć rodzinę.
 pragnę dac i brac prawdziwa mi: 27.09.2015, 22:21
 PANIE tak bardzo pragnę uszczęśliwiać miłością moja druga polówkę.. DopomoZ mi odnaleźć tego człowieka a jezeli go juz spotkałam daj mu sily i odwagi aby się do mnie odezwał.. Dopomóż aby nasza milosc miała taka moc jaka Twoja milosc ma do Nas. Wysluchaj mnie Panie.
 pragnę dac i brac prawdziwa mi: 27.09.2015, 22:21
 PANIE tak bardzo pragnę uszczęśliwiać miłością moja druga polówkę.. DopomoZ mi odnaleźć tego człowieka a jezeli go juz spotkałam daj mu sily i odwagi aby się do mnie odezwał.. Dopomóż aby nasza milosc miała taka moc jaka Twoja milosc ma do Nas. Wysluchaj mnie Panie.
 ?: 25.09.2015, 12:58
 Tuliłabym cię mocniej Bliżej niż kiedykolwiek . Taak.. Żaden płomień nie paliłby się jaśniej Gdybym tylko mogła dotknąć cię jeszcze raz, Przytulić cię jeszcze raz ! Wciąż płonę dla Ciebie.Wspomnienie o Tobie nie pozwoli mi tego odpuścić.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej