Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa o miłość

Ty, który jesteś Miłością,
przyjmij moją modlitwę 
- prośbę o zdolność do miłości. 

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), 
zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce 
każdego człowieka. 

Pragnę kształtować swoje wnętrze, 
pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł 
uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, 
a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, 
przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. 
Przygotuj mnie Panie do miłości, 
do uczynienia szczęśliwym człowieka 
przeznaczonego dla mnie. 

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, 
tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; 
myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości; 
język jedności i zrozumienia, 
bym nie ranił słowem. 

I dozgonną chęć budowania związku, 
tak by zawsze był źródłem naszej radości 
i szkołą miłości dla naszych dzieci. 

Miłością uczyń me życie. 

Amen.
   


Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
John Eldredge, Stasi Eldredge
"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 do rozmówczyni D.: 03.11.2014, 14:53
 Napisz do niego list może zrozumie, bynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz ,mężczyzną trudniej przychodzi okazywanie uczuć''męska duma''Może to twoja prawdziwa miłość ta jedyna nie odrzucając szansy na szczęście,jestem w podobnej sytuacji warto próbować....powodzenia trzymam kciuki za twoje szczęście
 Tak,: 02.11.2014, 10:52
  -wciągasz się sam w pułapkę (...)
 D: 31.10.2014, 20:05
 Jak ciężko być z kimś kogo nie kochasz ,a kochać kogoś kogo nie możesz;-( Jezu pomóż mi o Nim zapomnieć,daj mi siłę ,bo nie mogę tak dalej...
 mała: 27.10.2014, 22:28
 Boże Wszechmogący, w Trójcy Jedyny i Najjaśniejsza Mateczko. Błagam Was o miłość mego najdroższego M. Bardzo za nim tęsknię, a muszę się wycofać, bo tak jest lepiej. Błagam, by okazało się, że sytuacja jest do rozwiązania, że wszystko może zmienić się na lepsze. Bardzo cierpię, wyję z bólu, tęsknię. Zwracam się do Ciebie, Boże z ufnością i nadzieją, tylko Ty mi zostałeś, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Zmiękcz serce M., daj mu zobaczyć we mnie kogoś więcej niż koleżankę.
 co za facet: 19.10.2014, 16:27
 Wiesz co TH, karlito,. i piszący pod różnymi nikami, to że Ty jesteś starszy od tej dziewczyny kilkanaście lat, Cię nie przekreśla, tylko Twoja dupowatość. Wojtek Ci dobrze napisał. Wyżalasz się tu i naiwnie myślisz, że ona tu Ci odpisze.. wciągasz się sam w pułapkę, swoim myśli i pragnień, Jeśli byłeś z nią, to idź do niej i porozmawiaj z nią szczerze, jeśli się tylko w niej podkochujesz, to ona pewno o tym nawet nie wie. Zrób wreszcie ten KROK i ja poznaj.
 kobieta: 19.10.2014, 11:17
 Kobieta odchodzi, gdy już nie kocha mężczyznę i znajdzie sobie innego, lub gdy kocha ale widzi, nie czuję że ten mężczyzna ją kocha( czuje się niekochana), lub gdy kocha ale nie widzi możliwość bycia z nim, bo są pewne bariery, przeszkody, których nie może pokonać, a on nie pomaga jej w tym... Jak nie dałeś jej miłości, to się nie dziw, że odeszła, gdyby czuła że jest dla ciebie kimś ważnym to by była z Tobą..
  iii..: 13.10.2014, 21:34
  Skoro zdobyłaś się na odwagę by odejść. Więc zdobądź się na odwagę i wróć... by zabrać siebie z serca mego.
 TH: 10.10.2014, 11:13
 Niewiem co myśleć co dalej, los mnie karze, a ja potrzebuje tak niewiele, prawdziwej miłości na którą czekałem całe moje życie. Boże chcę być z osobą którą kocham, aby niebyło żadnych przeszkód ,żeby czuła to samo co ja.Miłością uczyń me życie amen.
 frozen: 09.10.2014, 13:22
  otworz swe serce i nie wyjezdzaj Zostan prosze i pokochaj mnie po prostu teraz w koncu
 Wojtek W.: 08.10.2014, 11:48
  Przeczytałem kilka komentarzy i co wy za Co z wami liczycie na cud ze cos samo spadnie z nieba.Takich modlitw to sam Bog czytajac sie zaśmieje.Napewno takich pacierzy nie wyslucha. Weście sie za siebie a nie użalacie sie. A karlito ty chyba z jakiejs innej galaktyki jestes Nie wiesz co robic a niby kochasz Jak podoba mi się cos umawiam sie a nie licze ze kobieta sie do mysli czy sama mnie z tego wyręczy i ubiegnie.Albo jesteś chłopie z jajami albo nie Jak kocha sie o to walczy a nie biernie czeka. Bog tu nie widzi sensu i dlatego nie dziala bo i po co jak widzi takich zrezygnowanych gosci. Przeszkody trzeba pokonywac a nie odgradzac sie od nich i mówic co dalej?? Zawsze jest wyjscie czasem i awaryjne nie szkodzi by kiedys nie żalowac ze sie czegos nie zrobilo trzeba dzialac zawsze konsekwentnie. I konsekwencji zycze innym z panem bogiem
 karlito: 07.10.2014, 20:53
 Dorotka kocham cie już rok i co dalej,czy będziemy razem???? Cały czas mam nadzieje że będziemy razem kocham i czekam Boże pomóż proszę.
 marta: 05.10.2014, 22:42
 Boże spraw żeby on wrócił do domu. Wiem, że wiele jest mojej winy w tej sytuacji. Boże proszę, zrozumiałam swoje błędy niech on da nam jeszcze jedną szansę, a obiecuję nie popsuć niczego. Proszę, tak bardzo go kocham.
 Karlito: 04.10.2014, 23:19
 Dorotka Sz. kocham cie ....czekam na Ciebie.
 ak: 04.10.2014, 13:23
 BADZ WOLA TWOJA PANIE BOZE.BLAGAM CIE O MILOSC SZCZERA I ODWZAJEMNIONA.WIEM ZE NIE MOZESZ NIKOGO ZMUSIC DO MILOSCI WIEC MODL SIE ZA JEGO NAWROCENIE
 Dla niej wszystko : 04.10.2014, 13:11
 Kocham ją. Tęsknię za nią. Codziennie modlę się do Boga o to, aby wskazał mi drogę i klucz do jej serca. Adonai, błagam, ratuj tę znajomość.
 Ola: 03.10.2014, 00:10
 Panie bardzo proszę miłością uczyń me życie ...
 Amor: 02.10.2014, 19:10
 Panie Boże proszę Cię pomóż jej zrozumieć sytuacje oraz to jaką jest kobietą.
 Amor: 02.10.2014, 19:09
 Panie Boże proszę Cię pomóż jej zrozumieć sytuacje oraz to jaką jest kobietą.
 OLA: 02.10.2014, 15:53
 Proszę o miłosc bardzo
 DS do Ciebie: 30.09.2014, 21:05
 Zadzwon!!! wiem ze jestes zajeta ,niema Cie w pracy prawie rok _czekam,mysle o Tobie.Chce Ci wyjawic co czuje kocham cie ....czy mozemy byc razem??? modle sie o to codziennie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej