Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Modlitwa o miłość


Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości;
język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

   

Wasze komentarze:
 T: 01.02.2016, 23:29
 Pragnę aby nasze drogi się skrzyżowały Bóg mi świadkiem, czekam na Ciebie i będę czekał. Chciałbym Cie usłyszeć zobaczyć, bezustannie myślę o Tobie, serce bije jak dzwon--czuje jakby miało mi wyskoczyć ze środka,.,,,,,..... nigdy tak nie czułem.......ile jeszcze nie będziemy się widzieć? 27 miesięcy już minęło, jak się ostatni raz widzieliśmy...... modłę się o naszą miłość codziennie. Panie Jezu prowadź mnie.
 narnia: 31.01.2016, 15:10
 Pozwol mi zyc od nowa i spotkac na swojej drodze prawdziwa milosc.Czysta i trwala. Taka za ktora ja bede gotowa poświęcić siebie i z wzajemnoscia.Zapomnialam o cierpieniach dziekuje za to. Lecz pojawil sie ktos kto zawrocil mi w glowie i jesli ma to byc to szczescie proszę nie pozwol by drogi sie rozeszly.Jesli zas ma to byc zludzenie trzymaj mnie jak najdalej. Jestem silna bo zycie zabralo mi duzo i potraktowalo jak wyrzutka ale chociaz tu mi pozwol byc szczesliwa i nie zabieraj wszystkiego co staje na drodze.Tyle razy wybralam zle drogi i tym razem proszę poprowadz bo nie chce juz bladzic i szukac szczescia w nieszczesciu.Ufam Tobie i Ty Matko pilnuj mnie od zlego bo dobrze wiesz ze stoi ono za mna.Amen
 Mm: 29.01.2016, 16:53
 Panie, daj mi byc zdolnym do miłości i naucz kochać. Amen
 słoneczko: 29.01.2016, 09:05
 Witam wszystkich tu zaglądających i życzę by miłośc Was znalazła sama.
 n.: 27.01.2016, 12:58
 Panie .Ty wszystko możesz , Ty wszystko potrafisz. Spraw proszę abyśmy z Kamilem się spotkali i wyznali swoje uczucia bo tak dłużej nie dam rady , umieram z miłości . Tobie niech będą dzięki.
 Pytanie: 27.01.2016, 12:28
 Lepiej Kochać? Czy być Kochanym? Jeśli nie ma innej opcji.. Kto będzie bardziej szczęśliwy? Osoba ,która jest bardzo kochana-ale nie kocha? Czy osoba ,która mocno kocha a nie jest kochana?
 aggg: 27.01.2016, 08:03
 Panie pojawił się ktoś na mojej drodze na imię ma Grzegorz tak bardzo Cię proszę, aby to on okazał się moim przeznaczeniem. Amen
 T: 26.01.2016, 18:48
 Tęsknie bardzo Dorotka Sz.za Tąbą. Czy Pan Jezus połączy nasze drogi? Czy moje serce znajdzie wreszcie ukojenie,czy moja wędrówka znajdzie finał. .......czy resztę życia spędze u Twojego boku? modłę się oto...... cały czas. Zawsze będę Cie kochał....... ty moja miłości życia. Panie Boże prowadź mnie.
 Czym jest miłość?: 23.01.2016, 22:38
  oddalone serca dwa....a dalej kochasz.Czy to nie jest piękne? Miłości nikt nie zrozumie...
 U: 19.01.2016, 01:43
 Proszę o miłość, dla której jestem w stanie zrobić wszystko. Amen.
 Tomek: 12.01.2016, 00:30
 Panie Jezu ty pokochałeś wszystkich ludzi pozwól żeby na nowo zagościła Miłość Kasi do mnie. Oddaje się Tobie poprowadź mnie do radości i szczęścia z Kasią
 Dorota do Còż?: 10.01.2016, 08:48
 Podziwiam twoją wytrwałość..ale czasem trzeba już pozwolić ,aby czas przeszły nie wpływał na nas tak bardzo,bo nie dasz rady iść do przodu.. ciągle oglądasz się za siebie ..a sama widzisz że ciągle nic:( jeśli jednak masz nadzieję ..jeśli się tli w tobie.. jeśli wierzysz wciąż, to lepiej podpisać się ..by trafiło to do właściwej osoby... bo niepotrzebnie komuś innemu zrobisz nadzieję ;) Pozdrawiam :)
 T: 09.01.2016, 22:17
 Dobry Jezu połącz nasze zbłąkane serca,moje i Dorotki, ona jest moim życiem, tęsknie bardzo.........':_:'Panie Boże prowadź mnie
 : 08.01.2016, 22:41
 Myślę że najpierw jest miłość co czujemy a potem reszta,,,,,,, najważniejsze jest wnętrze człowieka a nie wygląd.Pan Jezus pokazał mi jak mogę Cie kochać szczerą prawdziwą miłością.........miłość nie przemija ta jedyna??Będę czekał na Ciebie jak obiecałem.... Ty moje życie?.....daj mi jakiś znak to się odezwe':_:'..Z Panem Bogiem.
 ;): 08.01.2016, 15:46
 mimo tylu szans straconych wciąż masz jeszcze czas póki wiara tli się w tobie wiesz że wybór masz
 Cóż ?: 08.01.2016, 01:31
  Nigdy nie chciałam uciekać (?) i tym razem też ... żałuję że Cię, nie poznałam jeszcze Już zawsze będzie ,,, ten przecinek między nami! i ta pauza (nie wiem już co się ze mną dzieje? Nie jestem sobą.Podobne masz odczucia ??) Nie tęskniłam za nikim tak tyle jak teraz właśnie ...Ile jeszcze cichych dni ,nie przespanych nocy, milczących rozmów ... Pustych wiadomości. Za dużo wiem zagalopowałam się kiedyś powiedziałam, i za wysoko podskoczyłam. W skrzynce nic ciągle, nie masz pojęcia jak się stęskniłam za zwykłym "uśmieszkiem-smile-emotikonem" od Ciebie (...) Nigdy nie pragnęłam czegoś bardziej - by coś się udało ...i zakończenie jednak było szczęśliwe , kiedy tak nagle się wszystko urwało... uświadomiłam sobie ja bardzo potrzebuję Ciebie ... Lecz jeszcze bardziej Twojego uczucia.Bez tego sens zgubiłam ,gubię się we wszystkim bo nic już nie jest takie jak było ... kolorowe i /słoneczne. Przestałam sobie wyobrażać gdzie i kiedy spotkamy się.Skoro tu i teraz nie możemy normalnie , nie jestem fajna ani superowa... Czar może prysnąć i zamienić w brzydką wiedźmę czy w ropuchę ...która już nie będzie posiadać interesującej urody ,ani powabu...i książe sromotnie się zawiedzie.A tego bym nie przeżyła by Ktoś cierpiał przeze mnie. Czy zdarzy się że ta "bajka" jednak będzie trwać ... Bóg jeden wie;) Marzę wciąż o.... choć to strasznie trudne jest uczynić ...pierwszy krok samemu jak należy ? Odważę się <=>odważysz się = skoczyć w ogień czy przepaść za Kimś??
 : 06.01.2016, 22:10
 Myślę że pisane jest,bo to miłość od Boga,nic się nie dzieje bez powodu?......Pan Jezus zsyła tą miłość na nas abyśmy byli szczęśliwi..... tu i teraz?.......Czy warto uciekać? Myślę że nie...........szkoda że nie jesteś blisko mnie,,,,,,,,,modłę się o nas codziennie, aby nasze drogi połączył wir miłości.....na zawsze......... Z Panem Bogiem.
 Kochasz i jesteś kochany: 03.01.2016, 19:52
 Pokora i miłość w parze idą. Brak Cierpliwości ;(
  -> ?<-: 02.01.2016, 14:18
  To do mnie było (!) Dziwne wrażenie jakieś mam że...tak! Lecz ja nie jestem Dorotką ?? Wybrał już inaczej - uczyniłam co w mojej mocy... otwarłam swoje wnętrze .Mi by wystarczyło... przyznanie że, pragnę spotkania i chęć pojednania. Najgłębszym pragnieniem w sercu każdego człowieka, przed pragnieniem życia,jest pragnienie kochania i poczucie, że jest się kochanym. Co mi z ... jak nie mogę z Tobą być. Ufam że ,wszystko ostatecznie zależy od Boga , lecz skoro My nic nie robimy... może nigdy nie odnajdziemy wspólnej drogi ? Nie pisane nam to ...?
 T: 01.01.2016, 07:31
 Tęsknie za Tobą moja kochana.Boje się przyszłości..... co dalej? Nie chce tak dalej żyć, chciałbym wiedzieć czy ty też tak czujesz jak ja?......pragnę wiedzieć bardzo czy mnie kochasz,,,,,?....to by mi wystarczyło do życia......mam rozdarte serce głęboką ranę---a to dlatego że jesteśmy osobno zamknięci w sobie....... dwie drogi nie potrafiące się odnaleźć i połączyć.Dorotka cały czas mam i będę miał Cie głęboko w sercu..... tak mi dopomóż Panie Jezu
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej