Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość


Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości;
język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

   

Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów? Uzdrowienie finansów. Jak z Bożą pomocą wyjść z długów?
Małgorzata i Wojciech Nowiccy
Jeśli chcesz uporządkować swoje finanse, albo zmagasz się z długami, których nie możesz spłacić, nie myśl, że jesteś w sytuacji bez wyjścia.

Nie martw się i nie polegaj wyłącznie na swoim rozumie. Możesz pokonać każdą trudność. Potrzebujesz jedynie podjęcia pewnej decyzji...... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Joanna: 31.07.2012, 21:04
 Panie Boże, spraw, żeby z Moniką było mi po drodze. Żebyśmy się kochały tak jak kochają się najlepsze przyjaciółki. Dziękuję.
 nieszczęśliwa: 29.07.2012, 20:54
 Panie Jezu odsuń ode mnie te chorą miłość, daj nową, spełnioną, szczęśliwąm, czystą. Ufam ci Jezu bzgranicznie.Wiem, że mnie wysłuchałeś i że mnie nie opuścisz.Amen
 *****: 18.07.2012, 10:09
 Za Mariuszem: modlitwa, modlitwa i jeszcze raz modlitwa, bo gdy kogoś kochasz to , że pragniesz szczęścia, dobra tej osoby, nie patrzysz wtedy na siebie, na swoje pragnienia. Ojcze Miłości ja także proszę Cię o MIłOŚĆ prawdziwą, pozbawioną egoizmu, dojrzałą i odpowiedzialną, jeśli jest taka Twoja wola Boże.
 mariusz: 15.07.2012, 15:30
 Najłaskawszy Boże. Miłość od Ciebie pochodzi. Proszę Cię, spraw, dopomóż by miłość którą darzę moją Karolinkę wytrwała w nieskalanej czystości, byśmy wytrwali dzięki Twej łasce aż do samego ślubu. O to Wszechmogący Stwórco proszę Cię razem z Nią. Amen. Ps. Pozdrawiam wszystkich na tej stronie:-) Kochani, modlitwa modlitwa modlitwa. Nawracajmy się wszyscy nieustannie. Na ziemi odpoczynku nie ma. Trzeba walczyć i wymagać od siebie :-) :-) :-)
 tomek: 14.07.2012, 20:59
 Jezu spraw by dziewczyna o imieniu Magda dala mi jakis znak cokolwiek bym uwierzyl ze moge z nia byc.
 Kochająca Pana: 10.07.2012, 12:55
 Panie mój, czy to jest Ten na którego czekam całe życie ???... Jeśli tak, jeśli to ON i jest to Twoją wolą pobłogosław nam Panie. Dotknij naszych oczu i naszych serc ... Pozwól i pomóż nam powstać z grobów naszej samotności i przemień nasze życie tak jak TY chcesz... Amen.
 natalia: 06.07.2012, 20:17
 Panie boże chce kochac i czuc sie kochana juz tak dlugo jestem samotona pomoz mi odnalezc szczescie u boku wlasciwego mezczyzny
 Neli: 27.06.2012, 19:07
 Panie Jezu, proszę Cię bardzo o łaskę miłości tej wzajemnej. Im więcej myślę o swojej samotności tym bardziej oddalam się od ludzi. Panie spraw, abym spotkała wreszcie miłość, meżczyznę, który pokocha mnie taką jaką jestem. Wiem, że Twoje miłosierdzie i dobroć nie zna granic to dlatego Ciebie błagam o człowieka, który mnie pokocha.
 czcicielka-matka samotna: 19.06.2012, 20:09
 Panie Jezu Wszechmogący, przyjmij moją modlitwę-prośbę i uczyń mojego syna zdolnym do miłości. Daj mu zdolność rozeznawania koleżeństwa,przyjażni i miłości __aby mógł spotkać na swojej drodze życiowej dobrą dziewczynę. Panie Jezu przygotuj mojego syna do miłości - aby mógł uczynić szczęśliwą wybrana osobę na całe życie. Panie Jezu uczyń jego życie miłością. Jezu Ufam Tobie -zajmij się tym Panie. ufająca matka
 Anthony Coviello: 13.06.2012, 01:29
 Drogi Jezu! Oczysc nasze dusze i serca i sprowadz nas spowrotem do tego miejsca, gdzie bylismy szczesliwi! Ufam Ci i wierze, ze wszystko jest mozliwe!
 Welma: 02.06.2012, 00:16
 Panie, jesteś ze mną zawsze w tedy kiedy Cię najbardziej potrzebuję. Pomagasz mi przechodzić przez wszystkie trudności życia. Dziękuję Ci za to, że pozwoliłeś mi żyć, choć już mnie tu nie powinno być. Bardzo Cię proszę, pomóż mi się otworzyć na ludzi, mieć większą pokorę i odwagę, bym już nie uciekała od świata. Tak bardzo chciałabym wreszcie zaznać smaku miłości. Mieć kogoś kto byłby przy mnie w tych wszystkich ciężkich chwilach, bym już nie była sama. Wiem, że to egoistyczne i nie powinnam prosić o tak dużo, ale jestem tylko człowiekiem.
  Renata: 31.05.2012, 09:09
 Chciałabym wyjść za mąż i wiem, że moje pragnienie jest głosem nieskończonej inteligencji wewnątrz mojej podświadomości, który nalega, bym prowadziła życie szczęśliwe i wypełnione. Wiem, że stanowię z boskością we mnie spójnię i czeka na mnie mężczyzna, by mnie kochać, a ja wniosę w jego życie szczęście i spokój. Będę go cenić, kochać i inspirować do wielkich czynów. Panuje między nami wzajemna miłość, wolność osobista i szacunek. Wysyłam moje słowa i wiem, że dotrą one do właściwego adresata. Pełna ufności i wiary koduję podświadomości moją prośbę o zamążpójście. Kiedy tylko powstanie we mnie myśl o zamążpójściu będę zawsze pamiętać, że nieskończona inteligencja wewnątrz mnie doprowadzi do spełnienia mojej prośby z boską wolą.
 czcicielka: 26.05.2012, 22:23
 Panie Jezu tak bardzo pragnęłabym aby była wzajemna prawdziwa miłośc między mną(matką) i moimi dziećmi. Nie chcę się wtrącać do ich życia ... ale często mówię słowa "pamiętajcie aby Bóg był zawsze na pierwszym miejscu", a wtedy wszystko będzie dobrze. Tak samo synowi przypominam: " nie zapominaj o Bogu, miej w sercu swoim Boga... a wtedy będziesz napewno dokonywał dobrych wyborów w życiu. Powiedzial że jest dorosły... , ale ja myślę Panie Jezu ... że w jego pamięci te slowa zostały. Tak pragnę aby mój syn był dobrym człowiekiem, aby znalazł na swej drodze dobrą dziewczynę. Jezu Ufam Tobie - proszę TY zajmij się tym, porowadz mego syna przez życie.
 matka: 26.05.2012, 22:08
 Boże Wszechmocny spraw aby mój syn był zdolny do prawdziwej miłości, aby spotkał na swej drodze dobrą dziewczynę . Jezu Ufam Tobie- zajmij się ym TY Panie Jezu...
 Szafir: 24.05.2012, 12:59
 Panie Boże ja Cię tak cichutko proszę...Ty już wiesz o co...To całe moje Szczęście
 Agnieszka: 07.05.2012, 21:23
 Panie spójrz na mnie ...znasz kogoś bardziej żałosnego?? ....bo ja też nie, mimo to proszę Cię wyrwij mnie z tej nędzy na którą sobie zasłużyłam, okaż litość, uzdrów mnie i odmień to życie!!!
 <3: 03.05.2012, 16:30
 Święty Walenty, Panie Boże, wszyscy Swięci! Bardzo Was proszę, aby Sebastian do mnie wrócił, żeby był mi wierny, zawsze mnie kochał i szanował. Amen.
 Gabrysia Boruch : 24.04.2012, 15:24
 Ja tak ciebie kocham ale nie mogę stobą walczyć bo ja ciebie kocham
 Nieśmiały: 16.04.2012, 22:37
 Św. Walenty proszę wstaw się się za mnie do Pana Boga aby On dozwolił żeby ma kochana Agatka mnie pokochała Tak bardzo jak ja ją kocham. Amen.
 renata: 16.04.2012, 10:37
 sw walenty blagam cie o milosc krystiana do mnie i jego corki ines*prosze niech pokocha nas na nowo*prosze i ufam ze nam pomozesy
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej