Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość

Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości; język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

Modlitwa o miłośćWasze komentarze:
 do x : 08.02.2021, 23:38
 Pięknie słowa , ale niestety czasami człowiek traci wiarę w miłość, w drugiego człowieka.Wiem , trzeba walczyć do końca tylko że siły już brak. Słowa nie są w stanie tego wyrazić
 Zakochana: 07.02.2021, 21:24
 Panie Boże, bardzo Ci dziękuję, że mogłam dzięki Tobie poznac Łukasza. Proszę pozwól nam przekonac się, że nie był to przypadek i jesteśmy dla siebie. Boję się, że już się nie zoabczymy i czuję ogromną pustkę bez niego. Byłam szczęśliwa wiedząc, że mam kogos tak bliskiego.Jeśli on coś czuje do mnie to proszę abyśmy mogli byc blisko siebie i nasza miłośc mogła się rozwijac.
  x: 04.02.2021, 13:23
 Jak "coś" istnieje napewno będzie. A jak nie to (i jak mówisz) modlitwy nie pomogą w takim przypadku w ogóle. Różne sploty czasem niekorzystnych zdarzeń mogą zepsuć drogę do czyjegoś serca. Niczyja to wina, być może po prostu zły macza w tym swoje i próbuje na wszelkie sposoby odwrócić bieg wydarzeń żeby się nie udało. W modlitwie możemy odkryć rozeznanie i moc wszystkiego. Poznać lepiej wnętrze serca swojego - i dostrzec istotę drugiego serca i pragnienia. Modlitwa pomaga wytrwać w ciemności. Czasami dopiero na końcu drogi dane nam jest zrozumieć dlaczego musieliśmy ją przejść. Może to jest ta jedna jedyna największa miłość tajemnica pięknej miłości. Na początku jest tajemnica, na końcu - potwierdzenie, ale to w środku kryją się wszystkie emocje, dla których cała sprawa staje się warta zachodu. Ktoś powiedział : w życiu są rzeczy o które warto walczyć do samego końca. Czasem budujemy mur wokół siebie nie po to, by odgrodzić się od ludzi ale po to by zobaczyć kto wysili się by go zburzyć. MODL SIE : By twoje oczy widziały w drugim człowieku to co najlepsze. By twoje serce potrafiło wybaczyć nawet to co najgorsze i byś całym sobą był wpatrzony w Boga nigdy nie tracąc wiary w Jego prowadzenie.
 do ...?: 01.02.2021, 20:55
 Masz rację , jeżeli ktoś kocha to po prostu jest . Jak nie kocha to nawet modlitwa nie pomoże.....
 ... ?: 31.01.2021, 18:16
  Jak mówią : Jak kocha to wróci! 🥴 Gdyby tęsknił to by powiedział. Gdyby chciał to by napisał. Gdyby pragnął bliskości to by się umówił Gdyby kochał to by przyjechał 😉 Czy coś się zmieni między Wami Jeśli ktoś powie że wciąż myśli i coraz bardziej kocha - jeśli mu powiesz, czy jeśli mu uwierzę.
 Do N: 29.01.2021, 17:34
 Masz racje dla Boga nie ma nic niemożliwego. On zna każde serce i wie o nas wszystko. Bóg Ci dopomoże jeśli to prawdziwa miłość to przetrwa każdą burze, wygra z każdą przeszkodą, pokona każdy czas. Ale ty musisz zrobić wszystko co możesz żeby odzyskać tę miłość. Zrób pierwszy krok, zaryzykuj, przełam mur milczenia walcz o was. Bóg pomaga tym którzy próbują, którzy są odważni. Czasem Bóg daje kłody pod nogi żeby człowiek zawalczył o swoje szczęście, zmienił swoje życie, wyszedł z muru obojętności, kryzysy pokazują czego tak naprawde chcemy od życia, kto jest dla nas ważny, gdzie popełniliśmy błędy życiowe. Nie ma nic gorszego niż żal, że sie nie zawalczyło o "miłość swojego życia". Szansa ma to do siebie że może sie już nie powtórzyć. Polecam Nowenne Pompejańska o odzyskanie utraconej miłości Bóg wtedy wyraźnie odpowiada, daje znaki co robić, odpowiada na pytania, wysyła nawet ludzi i swoich Aniołów ;) Powodzenia. O miłość zawsze warto walczyć.
 Klaudia: 29.01.2021, 09:30
 Panie Boże proszę Cię wysłuchaj mej modlitwy🙏
 N.: 27.01.2021, 22:50
 Panie Boże...Ty wiesz jak bardzo Ją kocham. Nie muszę wypowiadać jej imienia gdyż Ty wiesz wszystko. W Tobie pokładam swoją nadzieje. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Proszę, pomóż mi w odzyskaniu Miłości mojego życia.
 Ania: 19.01.2021, 13:05
 Boże spraw abym była z Grzegorzem na zawsze tak bardzo go pokochałam i ciągle czekam na niego i jego miłość .Wierzę że tylko modlitwa iwiara w mi pomoże Bóg zapłać.


 Przyjaciel: 18.01.2021, 23:41
 Boże proszę cię z całego serca o dar wiernej prawdziwej miłości która pochodzi od Ciebie dla żony i dzieci mojego zagubionego przyjaciela. Gdybym miłości nie miał... Boże modlę się twymi słowami Ufam Tobie
 Pokutnica: 18.01.2021, 23:29
 Boże proszę 🙏 o dar łaski w trudnościach którym samotnie nie podołam. Boże pomóż mi, niedoskonałą jestem.
 Przepraszam : 16.01.2021, 15:16
  Wróć jeśli pamiętasz.
 Przemek: 16.01.2021, 02:27
 proszę spraw by zatęskniła i wrócła do mnie
 Magdalena: 12.01.2021, 23:43
 Panie Boże tą modlitwę odmawiam aby serce Przemysława wypełniła milość i został on obdarowany miłością bo zasługuje na to aby być jeszcze w życiu szczęśliwym.
 Ewa: 12.01.2021, 09:27
 Esiu, tak tęsknie za Tobą 🙏Modlę się żeby nasze drogi znowu się zeszły 🙏🙏🙏
 Krystyna: 10.01.2021, 10:10
 Panie Jezu proszę Cię o pomoc : w rozwiązaniu problemów z mężem który zrobił się bardzo wredny dla mnie nie mogę z nim normalnie porozmawiać
 Dorota: 10.01.2021, 00:03
 Panie Jezu proszę pomóż mi spotkać się z Michałem.Jeśli są jakieś szanse by moglibyśmy być razem.Jeśli nie to zrozumiem i dalej będę podazala droga która Ty mi wyznaczysz.Wiem Panie Jezu ze Ty możesz wszystko dlatego nie pozwól by moje relacje z Michałem się skończyły.Pomóż mi zdobyć jego serce.
 Zuzia: 08.01.2021, 00:15
 Panie Boże proszę cię o pomoc aby ta relacja przetrwała. proszę
 Dorota: 06.01.2021, 17:53
 Panie Boże dziękuję Ci za to ze postawiles mi na drodze Michała.Nie wiem jakie masz plany wobec mnie ale całkowicie oddaje się Tobie Panie Jezu prowadź mnie proszę.Jeśli to on mi jest przeznaczony to pomóż mi go zdobyć tak bardzo za nim tęsknię.Czuje ze wypełnia cały mój świat cały czas o nim mysle.Nie wiem co będzie dalej ale chciałbym żeby on mnie pokochał.Niechce go stracić bo to jest najgorsze co człowieka spotyka utrata bliskiej osoby.Jezu pomóż mi bo juz nie wiem co mam zrobić by go nie stracić.Proszę wysłuchaj moich łask i modlitw.
 Do : 05.01.2021, 23:09
  Kropka chciałabym żeby nie było końca chciałabym żeby wszystko wróciło byś nie kończyła tego co zrodziło ♥ Sercem czułam jego serce , tak intensywnie ( może było to iluzją może nadmiernie coś wyobraźnia podsuwała) Lecz przenikało to... c o ś sam Bóg to wie. Ta relacja nie miała jak się rozwinąć z mojej winy po części tak znikłam nagle, lecz co pozostało maleńki żal że mogłam zatrzymać bieg może tej historii Lecz on nigdy nie okazał zainteresowania, nie zaproponował nawet spotkania. Czy tak miało być nieodwzajemnione nic dlatego też wolałam odejść by się przekonać czy to coś więcej.. mogło być.. i czy z tej mąki mógł się udać chleb. Od innych oczekuj tego co robisz drugiemu. Przepraszam że tak łatwo się poddałam, tylko po cichu wciąż walczyłam o niego bo tak bardzo uwierzyła i pokochałam Każdego dnia zasypiam i budzę się z nadzieją ujrzenia jego uśmiechu choć wydaje się że to już historia i kropka dawno postawiona. Niechce być uznana za szaloną no może jedynie z miłości.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

bł. Jolentabł. Jolenta

Modlitwa do bł. JolantyModlitwa do bł. Jolanty

św. Witśw. Wit

Modlitwa do św. WitaModlitwa do św. Wita

Litania do św. WitaLitania do św. Wita

Modlitwa do św. Bernarda z MenthonModlitwa do św. Bernarda z Menthon

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej