Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
 

Modlitwa o miłość


Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości;
język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

   

Wasze komentarze:
 Do siebie : 10.07.2016, 16:48
 :( Czasami trzeba zrezygnować z czegoś co się kocha.Udawać ,że nic się nie czuje,że tego nie żal.Czasami trzeba pogodzić się z porażką. Tak jest lepiej .Jest Wiara ,miłość ..lecz nie ma nadziei :(
 Mała : 06.07.2016, 15:58
 Darek wiem, że popełniłam błąd odzywając się do Ciebie po tylu latach.Nie wiedziałam jednak jakie to niesie za sobą konsekwencje.Ja chciałam tylko z Tobą porozmawiać, ale niestety okazało się że serce nie sługa .Sądzisz że jest mi łatwo!!! Cały mój świat się zawalił.Teraz próbuję wszystko od nowa poukładać, ale to już nic nie pomoże.Teraz to wiem.Mam nadzieję, że kiedyś tak jak ja trafisz na tą stronę i będziesz mógł to przeczytać.Kocham Cię całym sercem i nic tego nie zmieni.Wybacz mi Monika
 T: 04.07.2016, 16:57
 Panie Jezu tęsknie bardzo za moją ukochaną, prowadź mnie.
 Wszystko: 03.07.2016, 16:26
  mija i trzeba się z tym pogodzić ? To co było to było nie wrócą dni lepsze. Życie nie zawsze jest wspaniałe , cierpienie wpisane. Osoby najbliższe nie zawsze dobrze rozumieją ... wyręczają się potrafią wykorzystywać bardzo. Nie kiedy godzisz się na coś ,z racji tego bo nie chcesz być bezduszny ... nawet szkodząc sobie kosztem układania sobie życia, bo to rodzice bo trzeba to i to dla nich dla domu . Nie dla siebie samego... bo Ty jesteś na końcu. W moim życiu już za późno na wszystko. na zmianę czegokolwiek, Marnością wszystko . Dziś widzę że, decyzję podjęte raz nie idzie cofnąć. Tylko zawsze po czasie człowiek przekonuje się o tym ,że trzeba było uciekać zostawić wszystko i wyjść z domu . Błąd zrobił młody człowiek , życie nie poczeka ,A teraz widzi że zmarnował kawał swojego życia. A rodzice tego nie rozumieją , że dziecko musi pójść swoją drogą. i to nie oni powinni podejmować decyzje za nie. Ani prosić by zostało.. i słusznie mówią "pępowina" powinna zostać przecięta. CZas jest zawsze decydujący... Ja już nie mam wyjścia ,ale może inni pod wpływem swoich przeżyć zmienią swoje życie. CZasem tak źle że, wolałabym uciec ... od swoich. CZasem lepsza byłaby śmierć niż takie życie w udręce.
 Tak: 30.06.2016, 15:29
 "Są cztery rzeczy których nie da się cofnąć;Kamień ,który został rzucony,słowo, które zostało wypowiedziane,okazja,której się nie wykorzystało i czas ,który przeminął.." To co było,nie wróci (już) Czas ucieka wieczność czeka.
 prawdę: 27.06.2016, 23:15
  piszesz może być kiedyś za późno. Hmm. ryzyko jest zawsze wpisane w nasze życie, jeśli o mnie chodzi ja się już niczego nie boję , nawet odtrącenia czy porażki - zahartowana jestem! Prędzej nie zawieść pokładanej nadziei ,czy jak to mówią : " z tego pieca już chleba nie będzie" Lecz ufam co ma wisieć nie utonie, co iskrzy zaświeci blaskiem , (no ale: Jak sobie pościelesz ,tak się wyśpisz. Więc : Kuj żelazo póki gorące itd.
 n.: 27.06.2016, 16:11
 Kiedyś przeczytałam, że osoby pytane przed śmiercią ,czego najbardziej żałują w swoim życiu odpowiadały ,że tego ,że nie ryzykowały bo się bały, lęk przed tym co będzie je paraliżował . Tak więc nie bójmy się wyznawać miłości ,bo kiedyś może być za późno .
 Tak : 26.06.2016, 18:12
  nie ma nic piękniejszego od miłości pięknej. i Bogu dzięki że ,serce przepełnia mnie taką miłością doskonałą ; cudownie jest kochać coraz bardziej coraz więcej - czuję się wspaniale kiedy jego serce słyszę przepełnia mnie szczęście gdy tak blisko mnie jest... (choć na razie w marzeniach tylko jest !)
 Ból rozłąki: 19.06.2016, 23:37
 ''// Wielkie wody nie ugaszą miłości,a strumienie nie zaleją jej.Niech mnie pocałuje pocałunkiem ust swoich! Mój miły jest mi wiązką mirry ,położoną między moimi piersiami.Jego usta są pełne słodyczy,wszystko w nim rozkoszne.Taki jest mój miły i taki mój przyjaciel.o córki jeruzalemskie. //" -nie ma nic piękniejszego od Pieśń nad pieśniami.


 Ag: 17.06.2016, 02:02
 Dziękuję!
 Wybacz sobie i wybacz innym: 16.06.2016, 18:10
 ''Nigdy nie jest za pózno,zeby zacząc od nowa,żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.Nigdy nie jest za pózno,by na stacji złych zdarzeń,złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń,.. ''-św.Jan Paweł II- Powodzenia ,bo jedyna mądrość życia to kochać :) a jak się jest kochanym..to już wszystko posiadasz.
 Marcin: 14.06.2016, 10:22
 PAnie Boże prosze o dar mądrości i miłości. Bym znow pokochał i był kochany. Szanował i był szanowany. Wybrał właściwą drogę . Spełniaił oczekiwania byl wsparciem i już nigdy nie zawiódł .
 ?: 10.06.2016, 22:23
  „Zaklinam was, córki jerozolimskie: jeśli umiłowanego mego znajdziecie, cóż mu oznajmicie? Że chora jestem z miłości”
 T: 08.06.2016, 23:04
 Panie Jezu błagam, proszę,,,, boje się że nie starczy mi czasu, abym mógł czekać na powrót Dorotki, niewiem czy ona też czuje jak ja,,tak bardzo ją kocham.Błądze z myślami,czekam wytrwale.Boże zesłałeś tą miłość na mnie, połącz nasze drogi.
 basia: 03.06.2016, 21:26
 Panie proszę cie najgoręcej aby milosc mojego zycia wrocila do mnie i tak mnie pokochal jak ja jego Panie nie pozwol abym w zyciu nie była samotna
 kasia: 29.05.2016, 00:59
 Panie proszę Cie o milosc.Postaw na mojej drodze człowieka który będzie mnie naprawde kochal
 Mała : 24.05.2016, 09:25
 Nie spotkaliśmy się tylko rozmawialiśmy.Pozatym zerknij na daty i godziny naszych komentarzy, odpowiedziałeś wcześniej niż pojawila się moja odpowiedź.Może się czepiam,ale.....
 Tęsknoty: 23.05.2016, 23:22
 Tak dalecy sobie i tak bliscy, W swych łódeczkach w życia oceanie, Wyglądamy jednej wspólnej wyspy, Która zwie się miłość lub kochanie. Tak spragnieni uczuć jak sieroty Chcemy wierzyć,że ktoś nas przygarnie. Lecą ku nam motyle-tęsknoty, Płoną w sercach czerwone latarnie. Gdy się złączą nieśmiałym dotykiem Nasze dłonie i coś poczujemy, Każdy szept się stanie głośnym krzykiem I już tylko dla siebie będziemy. A więc płyńmy miłości na przeciw By odnaleźć swoje przeznaczenie. Już nam w chmurach nowe słońce świeci, Co rozgoni samotności cienie.
 Do Mała: 22.05.2016, 22:34
 Nie chciałem Cię zranić,po prostu myślałem też ,że jesteś osobą o której nie mogę zapomnieć, przestać myśleć,ale gdy napisałać o spotkaniu po 20 latach rozwiałaś moje nadzieje:( Wszystko się zgadzało z mojego punktu widzenia.No moze prawie :) Był jeden szczegół. Przepraszam. D
 :): 22.05.2016, 21:51
 W mych dłoniach Twoje splecione cichutko wzdychasz, ja wiem. Za nami chwile stracone samotne noce i dnie. Lecz życie wciąż dalej płynie każdy swój los w ręku ma. Bywa że szczęście Cię minie lecz ten wygrywa, kto gra...
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej