Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa o miłość

Ty, który jesteś Miłością,
przyjmij moją modlitwę 
- prośbę o zdolność do miłości. 

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), 
zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce 
każdego człowieka. 

Pragnę kształtować swoje wnętrze, 
pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł 
uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, 
a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, 
przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. 
Przygotuj mnie Panie do miłości, 
do uczynienia szczęśliwym człowieka 
przeznaczonego dla mnie. 

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, 
tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; 
myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości; 
język jedności i zrozumienia, 
bym nie ranił słowem. 

I dozgonną chęć budowania związku, 
tak by zawsze był źródłem naszej radości 
i szkołą miłości dla naszych dzieci. 

Miłością uczyń me życie. 

Amen.
   


Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
John Eldredge, Stasi Eldredge
"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ms: 29.12.2016, 12:58
 Panie Boże, pomóż mi kochać bliźnich, pomóż mi kochać samą siebie. Uwolnij proszę od przygniatających myśli, będących przyczyną braku wiary, nadziei i miłości. Dopomusz mi szczerze przebaczać.
 Ms: 29.12.2016, 12:56
 Panie Boże, pomóż mi kochać bliźnich, pomóż mi kochać samą siebie. Uwolnij proszę od przygniatających myśli, będących przyczyną braku wiary, nadziei i miłości. Dopomusz mi szczerze przebaczać.
 : 27.12.2016, 21:13
 Chciałabym tylko byś był blisko .. obok mnie.Nic więcej.
 ...: 27.12.2016, 19:31
 Na świecie jest sześć miliardów ludzi, Mniej więcej, I to sprawia, że czuje się nieco mała... Ale to ciebie kocham najbardziej.
 T: 26.12.2016, 22:24
 Tak też czuje ? i kocham całym sercem Ciebie Dorota Sz........czekam moje wnętrze płonie z miłości do Ciebie. Panie Jezu połącz nasze drogi.'\_/'
 *: 22.12.2016, 23:18
 Nie ma drzwi, których nie da się otworzyć .Czasami trzeba coś poświęcić ale jeżeli się kogoś kocha z całego serca to nic i nikt nie jest w stanie zamknąć miłości za drzwiami , które są pozbawione klamek .Chyba, że już ktoś zdążył otworzyć te drzwi przed nami 😟
 T: 21.12.2016, 19:31
 Wysłałem ci dziś sms? myślę że tu zaglądasz?Nadal Cie kocham,brakuje mi Ciebie z każdym dniem.
 #: 21.12.2016, 16:43
 Po­dej­mując pew­ne de­cyz­je, po­win­niśmy być świado­mi, że nie będzie już od nich odwrotu.Niektóre drzwi bo­wiem mają klam­ki tyl­ko z jed­nej strony.
 Kamil: 10.12.2016, 14:32
 Panie Boże wiem, że popełniłem błąd wracając, daj mi szanse to wszystko naprawić, daj mi szanse na naprawienie tego co zepsułem, pozwól nam do siebie wrócić, chce tego jak niczego innego. Tęsknie za Nią jak nigdy dotąd, Kocham ją choć myślałem inaczej, błagam Cię daj nam szanse, nie wiem jak mam się o to modlić. Amen.
 T: 07.12.2016, 16:00
 Panie Jezu prowadz mnie do serca Dorotki Sz.............Myślą jestem cały czas przy Tobie moja ukochana,minęły już trzy lata i kocham nadal....... tęsknię bardzo z każdym dniem coraz bardziej.
 Mała : 04.12.2016, 14:12
 Tak bardzo za Tobą tęsknię aTy znowu milczysz.Kocham Cię i tego nie zmienię.Mimo wszystkich przeciwności losu to uczucie przetrwało tyle lat.Myślisz, że miłość na odległość jest niemożliwa.Jest możliwa , nie jestem tylko pewna Twoich uczuć.
 Szymon: 04.12.2016, 09:15
 Panie Boże, proszę o aby między nami było jak dawniej, żeby dała mi jeszcze jedną szansę i żeby mnie pokochała. Amen
 ***: 01.12.2016, 12:05
 Ja­kie to wspa­niałe Utu­lić się w tej ciszy Poczuć się żywa W spo­koju Cię od­na­leźć Usłyszeć Twój głos Że mnie kochasz A ja będę aniołem Za­biorę do nieba pros­to Cie­szyć się szczęściem Chcę spoj­rzeć Ci w oczy Dos­trzec Twą duszę Uleczyć ranę krwa­wiącą Więc bądź ze mną Lu­by Zwiążmy się tym węzłem I czuj mnie w tej ciszy Zat­rzy­maj się na chwilę Tą piękną i je­dyną Utul się wiat­rem W którym ja jes­tem skry­ta Zam­knij oczy płaczące Obej­mij mnie z po­wiewem I utop się w ciszy Usłysz głos ser­ca Mówi że Cię kocham Poczuj moją moc Pełnej miłości słod­kiej Wie­cznym blas­kiem zdo­biona Uchroń się w tym blas­ku Poczuj ciepłe me dłonie Które otacza Ciebie całego Wtul się w noc chłodną Az się mój duch ulot­ni Jes­tem obok Ciebie blis­ko Jes­tem ca­la Two­ja mój miły.
 Dla niej: 28.11.2016, 16:00
 Modle się tymi słowami po raz trzeci. pierwszy raz jak chciałem zdobyć swoją ukochaną drugi raz jak byliśmy ze sobą prawie rok i było wspaniale tym razem modle się ponieważ wszystko sie sypie już nie wiem czy jesteśmy razem strasznie ją kocham tylko już sam nie wiem czy ona kocha mnie. Dziękuje panie boże za każda chwile przy niej. AMEN <3
 Gosc: 26.11.2016, 02:02
 Panie Jezu tak bardzo mi zależy na nim na nas. Spraw cud aby udało być nam się razem i poznać na nowo. Niech nie boi ukazywać się uczc. Jezu ufam Tb
 Becia: 24.11.2016, 14:42
 Panie Boże tak bardzo kocham Pawła pomóż mi bardzo Cię proszę odzyskać go na nowo niech zobaczy wemnie kobietę swego życia i zrozumie ze nikt go nie będzie kochał tak bezinteresownie jak ja kochający mie Pawelku wierze Panie Boże ze z Twoja pomocą tak właśnie się stanie.Dziekuje.
 h: 21.11.2016, 23:50
 Panie Boże, proszę aby te wszystkie znaki, które mi zsyłasz okazały się być prawdziwe. Daj mi siłę i wiarę. Pragnę stworzyć z tym człowiekiem rodzinę pełną miłości, ciepła i wiary. Miłością dążyć przez życie i uczyć tego naszych pociech. Być wzorcem dla nich i doskonałym przykładem na prawdziwą miłość. Miłością uczyń me życie. Kocham Cię Boże.
 h: 21.11.2016, 23:49
 Panie Boże, proszę aby te wszystkie znaki, które mi zsyłasz okazały się być prawdziwe. Daj mi siłę i wiarę. Pragnę stworzyć z tym człowiekiem rodzinę pełną miłości, ciepła i wiary. Miłością dążyć przez życie i uczyć tego naszych pociech. Być wzorcem dla nich i doskonałym przykładem na prawdziwą miłość. Miłością uczyń me życie. Kocham Cię Boże.
 M: 04.11.2016, 18:31
 Czy ty naprawdę kochasz? I mnie nie nienawidzisz? Dbaj o siebie, proszę 😞
 ela: 04.11.2016, 17:55
 Panie Boże chce się szczęśliwie zakochać ze wzajemnością. PRoszę.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej