Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Wasze komentarze:
 Beti: 04.01.2019, 09:39
 Kochany Św Józefie proszę o pomoc dla mnie i mojej rodziny a zwłaszcza córki która ma kłopoty finansowe Byłeś głową rodziny i potrafiłeś rozwiązywać takie problemy Pomóż proszę
 Małgorzata: 27.12.2018, 19:03
 Droga Zrozpaczona, mogę tylko spróbować wyobrazić sobie co czujesz w tym momencie. To co napiszę, być może wcale Cię nie pocieszy, ale bardzo bym chciała aby tak było. Jeśli ktoś, kto miał być Twoim mężem-czyli najbliższą osobą z dnia na dzień zapomniał o Tobie, to nie jest on wart ani jednej Twojej łzy, ani myśli. A ta nowa osoba z którą teraz jest, to najnieszczęśliwsza osoba na ziemi. Nie dość, że ma na sumieniu Twoją krzywdę, to zadaje się z niewiernym człowiekiem-a to prawdziwa katastrofa. Bądź szczęśliwa, że Pan Bóg ochronił Cię przed tym mężczyzną, który zrujnowałby Ci cała życie, gdy tak zachował się po ślubie. A co do Ciebie to jesteś jeszcze bardzo młoda. Ja mam 39 lat, a sama jestem już od ok. 18. Mam świetny pomysł. Ja będę modlić się za Ciebie, a Ty za mnie i może św. Józef na obydwu dopomoże. Co Ty na to? Pozdrawiam Cię ciepło.
 Zrozpaczona: 24.12.2018, 11:18
 Św. Józefie dlaczego tak się stało ze ten z którym miałam założyć rodzinę znalazł sobie z dnia na dzień inna osobę i jest szczęśliwy a dla mnie skończyło się życie i umarła nadzieja na rodzinę której pragnęłam od zawsze?. Błagam Ciebie święty Józefie abym ja też znalazła szczęście na które czekam już 35 lat .błagam Ciebie św Józefie w ten cudowny czas postaw tez na mojej drodze kochajacego czliwieka ktory zostanie moim.mężem.
 Beata: 08.12.2018, 17:19
 Św Józefie dzięki Twojej pracy mogłeś utrzymać swoją rodziną Ja jestem sama pomóż mi znaleźć takiego opiekuna jakim Ty byłeś dla swojej rodziny lub pomóż mi wygrać w lotto bym mogła się utrzymać i kupić córce mieszkanie
 Beata: 04.12.2018, 08:43
 Św Józefie błagam o zdrowie dla mojego taty który bardzo chce żyć To człowiek głębokiej wiary Pomóż mu proszę
 Julka: 26.11.2018, 21:52
 Św Józefie dziękuję Ci za wszelkie łaski i proszę o dalszą opiekę. Proszę o znalezienie tego czego szukamy.
 Beata: 24.11.2018, 16:42
 Św Józefie miej w swojej opiece moją rodzinę ,by nic złego ich nie spotkało Módl się za nas
 Beata: 19.11.2018, 14:39
 Św Józefie pomóż mojej córce Bardzo potrzebuje Waszej pomocy Amen
 przedziwna: 13.11.2018, 22:02
  Dziękuje Święty Józefie ,zawierzam wszystko twojemu wstawiennictwu i Bożej Opatrzności . Zrobiłam co mogłam i tyle ile się dało teraz twoja kolej.. Niech nic nie pokrzyżuje tego spotkania z tobą tak długo czekałeś na mnie a ja nie mogłam tego zrealizować. Święty Józefie dziękuje i w cichej modlitwie napełnij mnie łaską uświęcającą i uzdrawiającą. Ufam w tych zdarzeniach, iż wszystko to, co się dzieje, jest przez dobrego Boga zlecone. Módlmy się, byśmy, podobnie jak św. Józef, wszystko czynili w obecności Jezusa i Maryji, świadomi ich bliskości w rozmodleniu, pamiętając o obecności Bożej. Św. Józefie, wzorze i patronie mój, stałeś się dla mnie szczególnym przykładem w zgadzaniu się we wszystkim w codziennym naszym życiu z wolą Bożą, którą wszędzie mamy dostrzegać. Przebywałeś najbliżej Jezusa i Maryi w swej szarej codzienności. Kierowałeś się zawsze wolą Bożą przy podejmowaniu decyzji, ufając bezgranicznie głosowi usłyszanemu w głębi serca. Naucz wsłuchiwania się w głos Opatrzności, przez który Bóg rządzi naszym życiem i naszymi krokami w doczesności, a nakierowuje ku życiu wiecznemu. Amen.
 Basia Ala: 11.11.2018, 12:51
 Święty Józefie proszę o dobrego męża. Spraw, aby połączyło nas wzajemne, prawdziwe, czyste i trwałe uczucie miłości. Proszę, aby mój mąż był człowiekiem zaradnym, odpowiedzialnym, stanowczym, z poczuciem humoru, czułym , troskliwym. Proszę, aby mnie szanował i kochał ponad życie. Panie Boże daj nam łaskę założenie szczęśliwej i kochającej się rodziny oraz szczęśliwego macierzyństwa. Proszę uwolnij mnie z tej samotności, która jest straszna. Najgorsze są święta i sylwester kiedy brak tej najbliższej osoby nie ma się do kogo przytulić brak miłości czułości itp. Proszę, spraw abym do końca roku poznała kogoś wiem, że lubisz konkrety, dlatego błagam postaw na mojej drodze tego Jedynego.
 Basia: 11.11.2018, 09:35
 Święty Józefie proszę Cię pomóż mi znaleźć dobrego męża i założyć szczęśliwą rodzinkę oraz urodzić zdrowe dzieciątko. Tylko w Tobie nadzieja.
 Basia: 10.11.2018, 22:56
 Święty Józefie proszę Cię pomóż mi znaleźć dobrego męża i założyć szczęśliwą rodzinkę oraz urodzić zdrowe dzieciątko. Tylko w Tobie nadzieja.
  x: 06.11.2018, 21:11
  Otocz mnie swoją opieką Święty Józefie szczególnie gdy dzieją i działają dziwne rzeczy w moim życiu Oświeć moją drogę bym zmierzała w dobrym kierunku.
 Maria: 06.11.2018, 11:28
 Św. Józefie dziękuję za dotychczasową opiekę o proszę o pracę dla syna i zdrowe potomstwo.
 E K: 03.11.2018, 02:19
 SW. Józefie ,błagam , spraw by wszystko było proste i jasne... Dziękuje że Jesteś - mój ,,OJCZE NIEBIESKI" ...
 Gnom: 30.10.2018, 20:53
  Modliłam się ale juz nie będę . Spotyka wszystko najgorszego ..Jestem załamana kolejny raz złamała mi się kość. Wyniki wszystkie dobre czy Ty Św Józefie nie możesz nic sprawić w moim życiu .Nie potrafię zaakceptować swojej brzydoty. Już kolejna nie prawidłowo zrośnięta kończyna. Robię się gnomem.Nienawidzę siebie Ale niech tak będzie chcem tylko życ zdala od ludzi gdzieś daleko zeby nikt mnie nie oglądał .Spraw żeby się to stało ewentualnie przygotuj na dobrą śmierć. Prosze wysłuchaj mnie tym razem Józefie święty.
 Stanisław : 12.10.2018, 05:21
 Św Józefie pomóż mi zakończyć te znajomość i znaleźć kobietę z którą mógłbym założyć rodzinę
  -: 01.10.2018, 09:53
  Dlaczego usunęliście niebieskie tło które dodawało kontrastu i ułatwiało widoczność modlitw. W ogóle to zmiany wprowadzone w szacie portalu nie wychodzą na dobre . Wcześniejsze wersje z kilku lat wstecz były strony przejrzyściejsze nie zaśmiecane były też reklamami wyskakującymi. Nie można skupić się nawet jakby się chciało pomodlić chwilę daną modlitwą. Wiem że z reklam m.in działa ten portal ,rozumiem tylko trochę ten nadmiar psuje modlitewny charakter.
 Jolanta: 01.10.2018, 07:21
 SW Józefa błagam znajdź mi dobrego męża z którym założę prawdziwą rodzinę , weź moja samotność .......
 niedostępne powołanie: 30.09.2018, 22:26
 Święty Józefie, nie dziękuje Ci, że nie wyszłam za mąż Święty Józefie, Ty nie wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem Święty Józefie, nie sprawiasz, żeby znalazł się dobry mąż, który będzie mnie kochał () i szanował), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję /bo on nie istnieje/ Święty Józefie, doprowadzasz do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu Święty Józefie, nie obiecuje Ci niczego. Amen. Rozpoznanie: Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, nie jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż. Kiedykolwiek jeszcze zdążyła z tym. Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny,nie otaczasz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką ,bo go nie ma dla mnie stworzonego. Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego nie zasiewasz dobrych ziaren w nasze dusze, bośmy zmarnowali (wszystko i siebie)
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej