Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Iza: 22.03.2010, 17:17
 Świety Józefie, chcociaż jestem tak dłuuuugo sama wiem, że czuwasz nade mną i dziękuję Ci za to. Pamietaj o mnie, jestem juz tak zmeczona moją samotnoscią.....ciągle sama i sama. Pomóz mi spotkac mojego męża lub jeżeli mam byćsama to pokochać moją samotność.
 kaya: 21.03.2010, 11:04
 Św. Józefie, proszę wstaw się za mną u Pana Boga w mojej prośbie. Teraz już rozumiem co jest dobre, a co złe i jak należy szanować miłość. Mężczyzna, którego kocham ponad życie zakończył nasz związek. Proszę o łaskę jego powrotu do mnie, o piękną miłość znów między nami. Jeśli taka jest wola Boża to proszę z całego serca o szansę dla nas. Jeśli Pan Bóg ma wobec mnie inny plan to proszę z ufnością o wyciszenie i uleczenie mojego zranionego serca. Proszę Was o modlitwę w mojej sprawie. Ja modlę się również o Wasze intencje.
 katarzyna: 20.03.2010, 20:52
 Świety Józefie wszystkiego najlepszego w dniu imienin,mniej w opiece wujka Janka
 katarzyna: 20.03.2010, 20:50
 Świety Józefie proszę Cię z całego serca o dobrego męża proszę Cię abyśmy sie odnależli i pokochali
 Ewa: 19.03.2010, 22:35
 Święty Józefie dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji imienin :)
 L.: 19.03.2010, 15:42
 Do M.... Wiesz, miałam podobną sytuację, moja modlitwa do Maryi dostała wysłuchana, nie miałam siły skończyć znajomości, która nie była dla mnie dobra, ale było uczucie... Znajomość skończył on, bolało bardzo,ale myślę, że tak lepiej. Pamiętam o Tobie, zobaczysz, będzie dobrze. Pamiętaj, związek bez zaufania nie ma szans na powodzenie. Obie strony będą się tylko męczyć. Pomodlę się za Ciebie. Bądź dzielna.
 Agnieszka Emilia 26: 18.03.2010, 21:52
 Święty Józefie bardzo Ci dziękuję za Tomka. Wierzę, że poznałam go za Twoim wstawiennictwem. Cieszę się, że stanął na mojej życiowej ścieżce ktoś o tak dobrym serduszku... Jeszcze krótko się znamy, ale mam cichutką nadzieję, że nie zawiodę się jak kiedyś ... Proszę Cię pomagaj nam i pobłogosław. Bardzo bym chciała, by nam się udało. Proszę Cię pomóż mi, abym była dla niego dobrą dziewczyną. Pragnę, aby był ze mną bardzo szczęśliwy - bardzo potrzebuję Twojej pomocy ... Bóg zapłać.
 Michał: 18.03.2010, 20:48
 Do Marii. Też się modlę za Ciebie. Bardzo dobrze rozpoznałaś mój ból a najbardziej boli brak zrozumienia i samotność.. Ale wystarczy niekiedy że ktoś powie idź do przodu... Tak niewiele niekiedy trzeba. Ty też się nie poddawaj. Judi tobie również dziękuję.
 A...: 18.03.2010, 18:15
 Św. Józefie pomóż mi, ja juz nie mam siły szczególnie po tym czego ostatnio doswiadczyłam ze strony osoby która kocham, pomóz mi zakonczyc ta znajomosc i poznac kogos kto bedzie mnie kochał i sznował a nie oszukiwał na każdym kroku, proszę zechcij mi pomóc
 maria: 18.03.2010, 10:56
 Do Michała: Zauważyłam Ciebie, bo wiem co to jest ból samotności, choroby, braku zrozumienia .Pomyślałam, że Ty najbardziej potrzebujesz wsparcia od drugiego człowieka. Nie wiem jak trudne dla Ciebie jest to co przeżywasz , ale wiedz,że są ludzie którzy mają też krzyże.Ja swojego już też nie mogę unieść, i też brakuje mi "Szymona", który by pomógł. Modlę się za Ciebie,abyś zawsze z pomocą Bożą wstał i szedł dalej.
 judi: 18.03.2010, 00:13
 Michał, głowa do góry! :)
 Michał: 17.03.2010, 13:38
 Do Marii. Dziękuje Ci że mnie zauważyłaś dzięki temu wiem ,że nie wszyscy myślą tylko o sobie i swoich problemach... Dziękuję Ci za modlitwę nawet nie wiesz jak to wiele dla mnie znaczy i też pomodlę się za Ciebie... Nie mam za bardzo z kim porozmawiać ... Ale czuję, że Św Józef patrzy.
 nula: 17.03.2010, 00:17
 Jestem juz starsza kobieta mam 61 lat. Jestem jednak pelna życiamiłości uczuc ktorymi chcialabym obdarowac wartosciowego czlowieka. Przeszlam w życiu wiele nieszczęsć i teraz jestem bardzo bardzo samotna. Nie ma obok mnie drugiego człowieka, przyjaciela. Mieszkam sama na wsi i nie mam za bardzo mozliwości wyjsc do ludzi. Przyjaciol tez tylko garsteczka i za często ich nie widuje . Zyje z dwoma milimi pieskami i dwoma przygarnietymi osieroconymi kotami. Jestem osoba otwarta na świat , tolerancyjna, kocham poezje i muzyke. Jestem osoba wierzacą i mam nadzieje ze Bóg pomoze spotkac bratnia dusze. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i proszę pomódlcie sie za mnie.
 maria: 16.03.2010, 15:47
 Do Michała:Modlitwa "góry przenosi" ,ja pomodlę się za Ciebie. Myślę, że, masz też kogoś -rodzinę ,znajomych, przyjaciół z ktorymi rozmawiasz o swoich problemach.
 karolina: 15.03.2010, 11:11
 Św. Józefie, wiesz jak bardzo boję się być sama. Proszę Cię, abym na moje drodze spotkała tego jedynego wybranego przez Boga, a jeśli to jest chłopak z ktorym własnie się rozstałam lub wcześniejszy, spraw abysmy znów byli raem. Zdaję się na wolę Boga. Pomóż mi proszę, Ty wiesz jak mi jest cięzko w życiu.
 Ada: 15.03.2010, 00:46
 Święty Józefie proszę daj mi jakiś znak, czy osoba na której mi tak bardzo zależy, to jest ta jedna jedyna i jesli jest to już ta właściwa osoba, spraw bym mogła się z nią spotkać. Jeśli mam szukać dalej, proszę postaw mi na drodzę tę właściwą osobę, bo tak bardzo chciałabym już być szczęśliwa u boku swojej drugiej połówki.
 Ewa: 14.03.2010, 18:31
 Modliłam się i nadal modlę w nadziei, że może wreszcie spotkam Tego Jedynego:) Wspieram duchowo wszystkich poszukujących. Pytanie do Grzegorza po 30: Skąd jesteś??? Pozdrawiam
 K.: 11.03.2010, 11:33
 Św. Józefie proszę Cię o pomoc; czy ten którego już spotkałam chciał tylko być przez chwile obecny w moim życiu czy w przyszłości znów się zjawi, Bardzo bym tego chciała. Bardzo bym chciała odnaleźć miłość do mnie w sercu drugiej osoby. Zależy mi na tamtym chłopaku i jeżeli nasze drogi miałyby się ponownie zejść, daj mi jakiś znak... chociażby najmniejszy. A jeżeli to nie jest ten właściwy, proszę Cię o miłość... kogoś, kto jest mi przeznaczony.. aby nasze drogi spotkały się i aby nie zabrakło mi wtedy odwagi do okazania swoich uczuć.
 Grzegorz_po_30: 10.03.2010, 19:16
 Święty Józefie... Ty wiesz, że bardzo chcę być dobrym mężem i rewelacyjnym tatą. Wiesz, że chcę. Teraz Twoja kolej. Zastosuję się do reguł modlitwy i będę czujny. Działaj :)
 Hana: 10.03.2010, 00:01
 "nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie Panie" dziekuje :)
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej