Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie,
dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż 
(nie ożeniłem się).

Święty Józefie,
Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną),
pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie,
spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona),
który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie,
doprowadź do zerwania każdej znajomości,
która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie,
obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie,
obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku
przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie,
obiecuję innym mówić,
że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.
Amen!

* * * * * 

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy 
Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż, 
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem 
i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę, 
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go 
aż do śmierci. 

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, 
otocz tego człowieka przeznaczonego przez 
Boga dla mnie Swoją opieką. 

Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, 
niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty, 
które są potrzebne aby być dobrym mężem, 
dobrym ojcem i dobrą głową rodziny, którą 
założymy z woli Boga Ojca. 

Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, 
dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci. 
Niech pozostanę czystą i szlachetną, 
niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty, 
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, 
dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca. 

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj 
dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali 
wielkiego daru narzeczeństwa. 
Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, 
był jak Święta Rodzina, której żywicielem, 
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś 
Ty Św. Józefie. 
Amen


   


Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
John Eldredge, Stasi Eldredge
"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Michał: 18.03.2010, 20:48
 Do Marii. Też się modlę za Ciebie. Bardzo dobrze rozpoznałaś mój ból a najbardziej boli brak zrozumienia i samotność.. Ale wystarczy niekiedy że ktoś powie idź do przodu... Tak niewiele niekiedy trzeba. Ty też się nie poddawaj. Judi tobie również dziękuję.
 A...: 18.03.2010, 18:15
 Św. Józefie pomóż mi, ja juz nie mam siły szczególnie po tym czego ostatnio doswiadczyłam ze strony osoby która kocham, pomóz mi zakonczyc ta znajomosc i poznac kogos kto bedzie mnie kochał i sznował a nie oszukiwał na każdym kroku, proszę zechcij mi pomóc
 maria: 18.03.2010, 10:56
 Do Michała: Zauważyłam Ciebie, bo wiem co to jest ból samotności, choroby, braku zrozumienia .Pomyślałam, że Ty najbardziej potrzebujesz wsparcia od drugiego człowieka. Nie wiem jak trudne dla Ciebie jest to co przeżywasz , ale wiedz,że są ludzie którzy mają też krzyże.Ja swojego już też nie mogę unieść, i też brakuje mi "Szymona", który by pomógł. Modlę się za Ciebie,abyś zawsze z pomocą Bożą wstał i szedł dalej.
 judi: 18.03.2010, 00:13
 Michał, głowa do góry! :)
 Michał: 17.03.2010, 13:38
 Do Marii. Dziękuje Ci że mnie zauważyłaś dzięki temu wiem ,że nie wszyscy myślą tylko o sobie i swoich problemach... Dziękuję Ci za modlitwę nawet nie wiesz jak to wiele dla mnie znaczy i też pomodlę się za Ciebie... Nie mam za bardzo z kim porozmawiać ... Ale czuję, że Św Józef patrzy.
 nula: 17.03.2010, 00:17
 Jestem juz starsza kobieta mam 61 lat. Jestem jednak pelna życiamiłości uczuc ktorymi chcialabym obdarowac wartosciowego czlowieka. Przeszlam w życiu wiele nieszczęsć i teraz jestem bardzo bardzo samotna. Nie ma obok mnie drugiego człowieka, przyjaciela. Mieszkam sama na wsi i nie mam za bardzo mozliwości wyjsc do ludzi. Przyjaciol tez tylko garsteczka i za często ich nie widuje . Zyje z dwoma milimi pieskami i dwoma przygarnietymi osieroconymi kotami. Jestem osoba otwarta na świat , tolerancyjna, kocham poezje i muzyke. Jestem osoba wierzacą i mam nadzieje ze Bóg pomoze spotkac bratnia dusze. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i proszę pomódlcie sie za mnie.
 maria: 16.03.2010, 15:47
 Do Michała:Modlitwa "góry przenosi" ,ja pomodlę się za Ciebie. Myślę, że, masz też kogoś -rodzinę ,znajomych, przyjaciół z ktorymi rozmawiasz o swoich problemach.
 karolina: 15.03.2010, 11:11
 Św. Józefie, wiesz jak bardzo boję się być sama. Proszę Cię, abym na moje drodze spotkała tego jedynego wybranego przez Boga, a jeśli to jest chłopak z ktorym własnie się rozstałam lub wcześniejszy, spraw abysmy znów byli raem. Zdaję się na wolę Boga. Pomóż mi proszę, Ty wiesz jak mi jest cięzko w życiu.
 Ada: 15.03.2010, 00:46
 Święty Józefie proszę daj mi jakiś znak, czy osoba na której mi tak bardzo zależy, to jest ta jedna jedyna i jesli jest to już ta właściwa osoba, spraw bym mogła się z nią spotkać. Jeśli mam szukać dalej, proszę postaw mi na drodzę tę właściwą osobę, bo tak bardzo chciałabym już być szczęśliwa u boku swojej drugiej połówki.
 Ewa: 14.03.2010, 18:31
 Modliłam się i nadal modlę w nadziei, że może wreszcie spotkam Tego Jedynego:) Wspieram duchowo wszystkich poszukujących. Pytanie do Grzegorza po 30: Skąd jesteś??? Pozdrawiam
 K.: 11.03.2010, 11:33
 Św. Józefie proszę Cię o pomoc; czy ten którego już spotkałam chciał tylko być przez chwile obecny w moim życiu czy w przyszłości znów się zjawi, Bardzo bym tego chciała. Bardzo bym chciała odnaleźć miłość do mnie w sercu drugiej osoby. Zależy mi na tamtym chłopaku i jeżeli nasze drogi miałyby się ponownie zejść, daj mi jakiś znak... chociażby najmniejszy. A jeżeli to nie jest ten właściwy, proszę Cię o miłość... kogoś, kto jest mi przeznaczony.. aby nasze drogi spotkały się i aby nie zabrakło mi wtedy odwagi do okazania swoich uczuć.
 Grzegorz_po_30: 10.03.2010, 19:16
 Święty Józefie... Ty wiesz, że bardzo chcę być dobrym mężem i rewelacyjnym tatą. Wiesz, że chcę. Teraz Twoja kolej. Zastosuję się do reguł modlitwy i będę czujny. Działaj :)
 Hana: 10.03.2010, 00:01
 "nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie Panie" dziekuje :)
 Monia: 09.03.2010, 22:19
 Święty Józefie, dziękuję Ci za to wszystko, co do tej pory mnie spotkało - nawet jeśli nie od razu wszystko rozumiałam, nawet jeśli nie zrozumiałam jeszcze teraz.. Dziękuję, że podnosisz mnie ze zwątpienia, że jesteś - jak gdzieś przeczytałam - milczącym świętym, za to, że wciąż jestem utwierdzana w tym, aby nie ustawać w modlitwie. Proszę Cię, abym umiała przyjąć wolę Boga, co do mego powołania (choć Ty wiesz, jak bardzo pragnę spotkać tego jedynego człowieka na swej drodze:), abym była wreszcie gotowa na tę Miłość, którą Pan Bóg zechce mnie obdarzyć. I tego życzę nam wszystkim:) Pozdrawiam serdecznie
 EDZIA: 09.03.2010, 19:50
 Św. Józefie, błagam, daj mi miłość już teraz, jestem na nią gotowa i czekam!!! A jeśli ma to być Grześ to niech wreście przejży na oczy!!!
 Michał: 09.03.2010, 19:08
 Św. Józefie pomóż... Nie wiem nawet co tutaj napisać... Bo tak już upadłem że nawet nie mam sił wstawać rano... Wszystko wydaje mi się beznadziejne i bez celu... Proszę daj jakąś iskrę nadziei... i żebym wreszcie przejrzał...
 M.: 09.03.2010, 18:25
 Święty Józefie pomóż mi spotkac dobreo człowieka,który zostanie moim mężem.wiesz jaką mam beznadziejną sytuację i jak mi jest cieżko,proszę Cię o wstawiennictwo w mojej intencji.
 Marysia: 07.03.2010, 10:18
 Święty Józefie, ulituj się nad moją samotnością.
 Ewelina: 06.03.2010, 10:55
 Święty Józefie proszę tylko o chłopaka, którego kocham. Nie wiem czy on czuje to samo, ale chciałabym chodźby mały znak czy on też chciałby ze mną być. Proszę Cię o to z całego serca. Samotność jest po prostu moim przekleństwem i chciałabym w końcu oddnaleźć choć jedną kochającą mnie osobę.
 Kasia: 04.03.2010, 10:37
 Święty Józefie wstaw się za nami u pana Boga żeby wzmocnic naszą miłość z osobą którą kocham i aby móc też nareszcie stworzyć szczęśliwą,kochającą rodzinę,żeby Arek podjął nareszcie mądrą decyzję i się zdecydował
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej