Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Otwarci na miłość – jak pokonać bariery Otwarci na miłość – jak pokonać bariery
ks. Krzysztof Grzywocz, Monika Gajda, Marcin Gajda
To konferencja, która zatrzęsie światem Twoich relacji, a z gruzów dotychczasowych przekonań pomoże zbudować piękne i trwałe więzi z innymi ludźmi i z Bogiem. Audiobook „Otwarci na Miłość” wskaże Ci drogę do przełamywania wewnętrznych barier i udowodni, jak ważne jest otwarcie na drugiego człowieka. Dowiedz się, jak rozwijać kontakt z własnymi uczuciami, jak słuchać uważnie drugą osobę i co zrobić, by odpowiedzialnie kochać! ... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 AGA: 09.12.2009, 20:48
  Św Józefie proszę Cię o dobrego męża,z którym razem stworzymy rodzinę,która zostanie zbudowana na fundamencie miłości,przyjaźni,wzajemnym zrozumienia i szacunku.Ufam ze tak będzie,ze mi w tym dopomożesz i proszę abym była cierpliwa w tym oczekiwaniu,aby moja ufna modlitwa mi w tym dopomogła.Uśmiecham sie,gdyż wiem ,że wszystko może się zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie.Dziękuję.
 teskniaca: 09.12.2009, 20:34
 Prosze sw. Jozefie o Jarka, jesli taka wola Boga.
 tiger: 08.12.2009, 18:20
 Święty Józefie proszę Cię wsatw sie za mną i moją partnerką, pomoż nam odbudowć nasz związek i naszą miłośc, która jest w bardzo ciężkim położeniu, rozwijej wszystkie wątpliwości mojej partnerki i spraw aby nie szukała pocieszenia gdzie indziej lecz pomoż jej odkryć na nowo naszą miłość i uwierzyć, w miłość do mnie, ktrórą ma w sobie,błagam cie świety Józefie wstaw sie za nami i pomoz nam odbudować i odnaleźć naszą wzajemną miłość przez łzy błagalne proszę cię najmocniej...
 An: 07.12.2009, 21:42
 Sw Józefię proszę o dobrego męża dla mojej serdecznej przyjaciolki Łucji.: )
 Ania: 07.12.2009, 21:40
 Św Józefie proszę Cię o dobrego męża,z którym razem stworzymy rodzinę,która zostanie zbudowana na fundamencie miłości,przyjazni,wzajemnym zrozumienia i szacunku.Ufam ze tak będzie,ze mi w tym dopomożesz i proszę abym była cierpliwa w tym oczekiwaniu,aby moja ufna modlitwa mi w tym dopomogła.Uśmiecham sie,gdyż wiem ,że wszystko może sie zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie.Dziękuję.
 Bartek: 06.12.2009, 00:29
 Święty Józefie Ty wiesz co w mym sercu, Ty wiesz jak mi ciężko. Co dzień powtarzam BĄDŹ WOLA TWOJA PANIE. Pomóż, abym rozeznał co Bogu miłe i wytrwał w modlitwie. Wspieraj, bym nie myślał źle o Marcie, chroń ją przed złem, krzywdą i otaczaj troską.Jeśli taka wola Boga daj porozumienie i miłość wzajemną, a jeśli nie to pomóż rozstać się i żyć w przyjaźni. Święty Józefie, patronie z bierzmowania wstaw się za mną i oręduj do Boga. Z ufnością...
 AGA: 04.12.2009, 23:14
 24 Święty Józefie , pomóż mi znaleźć dobrego męża , pomóż mi wytrwać w modlitwie , wskaż mi drogę do mojej drugiej połówki , pomóż mi założyć rodzinę . Święty Józefie jestem bardzo nieszczęśliwa , proszę cię wyproś u Boga aby wreszcie mój los się odmienił . Proszę Cię o modlitwę i dziękuję za wstawiennictwo
 Ulka: 02.12.2009, 18:04
 Święty Józefie proszę Cię by odnalazła tego mężczyznę który jest mi przeznaczony na męża, daj nam siłe i cierpliwość w odnajdywaniu siebie. Wybłagaj mi tą o którą Cie prosze.
 dmm: 30.11.2009, 20:52
 Daj mi spotkac TEGO jedynego, najlepszego dla mnie człowieka, pragnę być jak najlepszą żoną dla mojego męża! Ufam twemu wstatwienncitwu,a przynajmniej bardzo chce tej ufności.
 Jola: 28.11.2009, 12:26
 Św. Józefie, dziękuję Ci za niego. Nie jesteśmy już razem, ale go kocham. Wierzę, że wiara czyni cuda i chciałabym, żeby to on został moim mężem. Jeżeli taka jest Twoja wola pomóz mi, jeżeli nie pomóż mi odnaleźć dobrego męża i ojca
 Jerba: 27.11.2009, 21:45
 Św. Józefie proszę Cie o to aby Maciej odwzajemnił moją miłość , aby zapomniał o wszystkim złym co było i dał Nam szansę abyśmy znowu mogli być ze sobą. Obiecuję ze swojej strony szczerą poprawę. Proszę Cie usłysz me wołanie potrzebuje Cię!
 Izulka: 27.11.2009, 20:17
 Święty Józef- proszę Cię pomóż mi znaleźć miłość, już dłużej nie chce iść sama przez życie. Chce poznać osobę, która mnie pokocha i będzie wspierać, chce tej osobie ofiarować swoją miłość i założyć z nią rodzinę. Proszę wysłuchaj mojej modlitwy. Dziękuje. Amen
 Michał: 20.11.2009, 16:43
 Boże... Ty który stworzyłeś Świętą Rodzinę z Maryi i Józefa za ich wstawiennictwem ,proszę daj siłę , mądrość i cierpliwość, abym potrafił wypełnić Twoją wolę i rodzina którą mnie kiedyś obdarujesz będzie na wzór Świętej rodziny ... Tak mi dopomóż Św. Józefie i chroń tą którą kiedyś spotkam.
 Dusia: 20.11.2009, 13:46
 Święty Józefie, proszę Cię o kochającego, wiernego, mądrego męża i cudownego tatusia dla mojej córeczki. Proszę ...
 Ania: 19.11.2009, 21:33
 Święty Józefie, pomóż mi znaleźć właściwą osobą, z którą będę mogła dzielić życie; pomóż rozpoznać tą osobę, z którą mogłabym założyć rodzinę, daj jej i mi odwagę, nie pozwól, abym się zagubiła, proszę, Amen.
 Ada: 15.11.2009, 09:15
 Święty Józefie, proszę o pomoc, bym doświadczyła prawdziwej odwzajemnionej miłości w swoim życiu, w osobie przyszłego męża.
 Ada: 15.11.2009, 09:07
 Święty Józefie, proszę o pomoc, bym doświadczyła prawdziwej odwzajemnionej miłości w swoim życiu, w osobie przyszłego męża.
 Ania: 13.11.2009, 22:35
 Święty Józefie proszę o pomoc w znalezieniu dobrego męża i prosze o cierpliwowść oraz ufność w okresie oczekiwania.
 Kasia: 11.11.2009, 20:43
 Święty Józefie proszę o modlitwę za mnie , o wstawiennictwo Twoje u Pana Boga, proszę wybłagaj dla mnie łaskę odwzajemnionej miłości. Proszę pomóż mi odnaleźć tego właściwego mężczyznę , który pokocha mnie szczerze i nie zmieni swych uczuć bez powodu. Proszę pozwól mi założyć rodzinę.
 Zosia: 11.11.2009, 01:30
 Swiety Jozefie, dopomoz abym znalazla dobrego meza, ktory bylby dobrym ojcem dla mojego synka. On tak bardzo chcialby miec tate w swoim zyciu.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej