Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie,
dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż 
(nie ożeniłem się).

Święty Józefie,
Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną),
pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie,
spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona),
który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie,
doprowadź do zerwania każdej znajomości,
która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie,
obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie,
obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku
przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie,
obiecuję innym mówić,
że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.
Amen!

* * * * * 

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy 
Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż, 
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem 
i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę, 
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go 
aż do śmierci. 

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, 
otocz tego człowieka przeznaczonego przez 
Boga dla mnie Swoją opieką. 

Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, 
niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty, 
które są potrzebne aby być dobrym mężem, 
dobrym ojcem i dobrą głową rodziny, którą 
założymy z woli Boga Ojca. 

Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, 
dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci. 
Niech pozostanę czystą i szlachetną, 
niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty, 
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, 
dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca. 

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj 
dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali 
wielkiego daru narzeczeństwa. 
Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, 
był jak Święta Rodzina, której żywicielem, 
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś 
Ty Św. Józefie. 
Amen


   


Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
John Eldredge, Stasi Eldredge
"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 anonim: 20.03.2011, 02:37
 Swiety Jozefie spraw abym byla szczesliwa k0cham ojca mojego dziecka i chce zeby on mnie tez pokochal tak jak kiedys.Juz nie moge dluzej zyc sama wstaw sie za mnie u Pana Boga
 Sylwia: 19.03.2011, 22:24
 Św.Józefie proszę Cię o dobrego, wierzącego męża, z którym będę mogla iść przez życie. Proszę także o pomoc w wyborze właściwej drogi życiowej i opiekę dla moich młodszych braci...
 Darek: 19.03.2011, 22:17
 ŚWIĘTY JÓZEFIE, PROSZĘ ŻEBYM BYŁ RAZEM Z MARZENĄ, PROSZĘ O TWOJE WSTAWIENNICTWO ŻEBYŚMY BYLI RAZEM. JA NAPRAWDĘ JĄ KOCHAM.
 M.: 19.03.2011, 17:01
 Święty Józefie proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo u Ojca o męża dla mojej siostry. By był on dla niej przyjacielem na dobre i złe. Święty Józefie proszę byś nie zapominał o mnie - wskaż mi drogę, która będzie zgodna z wolą Bożą. Nie chcę zmarnować daru od Boga jakim jest życie.
 Beacia: 19.03.2011, 13:18
 Święty Józefie, dziś w dniu Twojego Święta, pragnę Cię prosić w tej intencji, którą noszę w sercu tyle lat...proszę Cię o to co dzień. Za Twoją opiekę i wszelkie łaski, które otrzymuję za Twoim pośrednictwem, dziękuję! :-)
 abcd: 19.03.2011, 00:43
 Święty Józefie proszę, wstaw się u naszego Dobrego Boga za tymi, którzy szukają współmałżonka. Jeśli taka wola Boga, może szybciej znajdą kogoś. Cierpią i są smutni. W małżeństwie też będzie ciężko, odkryją swoje wady, ale może zobaczą, co to jest miłośc i ile jeszcze im brakuje do mocnego kochania. Wspieraj ich przyszłe małżeństwa. Jeśli mam byc w małżeństwie, to dopomóż mi Boże, bo jakoś trudno mi uwierzyc, że dam radę samodzielnie znaleźc i pokochac współmałżonka.
 Pawel: 15.03.2011, 05:25
 Witam serdecznie! :) Powiem szczerze, że nie wiem dlaczego to robię, ale coś mnie tak naszło i może nie zaszkodzi spróbować. Jestem z Wrocławia. Mam prawie 25 lat, jestem studentem. Czuję się samotny i jest mi dosyć ciężko. Z miłą chęcią poznam jakąś samotną dziewczynę. Może najpierw mailowo się chociaż troszeczkę poznamy, a później, gdyby była chęć z obu stron - także osobiście. Pomyślałem, że trzeba dać szansę Patronowi strony. :) Proszę śmiało pisać, jeśli ktoś wierzy, że ma to sens - nawet jeśli wydaje się to dziwne (bo trochę jest :) ). Nie ma się nic do stracenia. Jeśli nawet by się skończyło tylko na mailach, to i tak myślę, że może być fajnie. :) pawel1986@onet.eu Pozdrawiam :)
 kleks: 15.03.2011, 00:20
 Sw. Jozefie prosze Cie o wstawiennictwo u Pana. Czekam na ta osobe. Jesli sie spotkamy lub juz sie spotkalismy weprzyj mnie, przyjdz mi z pomoca, abym rozpoznal ze to ona, ktora wyznaczyles dla mnie. Jesli Pan wyznaczyl dla mnie ta jedyna, z ktory mam przed Nim zawrzec zwiazek malzenski, to postaw ja na mojej drodze..i spraw by i ona byla pewna swojej milosci do mnie.Strzezmy sie glupot. Zaprowadz nas wspolnie przed oltarz i opiekuj sie nami, zeby ta milosc pomiedzy nami nigdy nie wygasla, zebysmy robili wszytko, aby byc razem. Badz przy mnie w momencie kiedy bede Cie potrzebowac...dopomoz mi wtedy. Jesli mam czekac, pomoz mi uzbrojic sie w cierpliwosc. Czekam na nia. Wierze, ze ona jest i nie bede szedl przez reszte drogi zycia sam. Chce kochac, a ja potrzebuje byc kochanym.Sprowadz nas. Twoja wola.
 Małgosia: 13.03.2011, 21:31
 Swiety Józefie,proszę Cie o uporządkowanie moich uczuć, o pokój serca,niech nigdy więcej juz nikt mnie nie zrani,nie oszuka.Proszę o miłośc , prawdziwą miłość taką która da mi szczęście i przywróci radość życia.
 Alina: 11.03.2011, 19:31
 Swięty Józefie, proszę o człowieka, który wypełni tę pustkę w sercu
 michalina: 07.03.2011, 14:22
 Św. Józefie wierzę, że przez Twoje wstawiennictwo Bóg obdarzy mnie tą łaską. Proszę o dobrego, wierzącego człowieka.... Boże proszę o cud !
 aneta: 06.03.2011, 15:31
 Św. Józefie proszę Cię pomóż mi wyprosić u Ojca Naszego małżonka dla mnie, nie mam siły iść już przez życie sama ...
 Aneta: 06.03.2011, 14:04
  Święty Józefie proszę Cię o łaskę małżeństwa i macierzyństwa. Pozwól mi spotkać i dostrzec właściwą osobę. Jeśli jest nią Radek to proszę pomóż tej miłości. Tak bardzo mi na nim zależy, jak na nikim innym dotąd. Myślę, że to "ON- ten wybrany przez Boga". Pomóż proszę rozeznać mi jak jest naprawdę, a jeśli to on jest mi przeznaczony to prosze, pomóz nam połaczyć się Bożą Miłością....
 Małgosia: 05.03.2011, 19:01
 Święty Józefie, dziękuję z całego serca za to co otrzymałam. Proszę Cię pamiętaj o mnie, pozwól mi stworzyć dom na wzór Świętej Rodziny, proszę Cię o dobrego męża, uczciwego, szlachetnego, wrażliwego człowieka, który będzie mnie kochał a ja jego.
 Dorota: 03.03.2011, 11:50
 Święty Józefie - wysłuchaj moich błagań, jestem młodą kobietą po rozwodzie której w życiu nie było zaznać szczęścia w miłości. Doznałam tyle upokorzenia, żalu i bólu że już dość tego niesienia krzyża. Proszę spraw aby na mojej drodze staną mężczyzna pełen cnót i wartości aby mogła założyć rodzinę i spełnić się w roli matki i żony. Zanoszę modlitwy od dawna ale mam nadzieje że czas mój na oczekiwanie jest już bliski. Św. Józefie módl się i wstaw za mną.
 samotna: 02.03.2011, 22:35
 Święty Józefie...proszę Cię wysłuchaj mojej modlitwy i ześlij taką miłość o której marzę i proszę
 Magdalena.: 02.03.2011, 21:25
 Św. Józegie proszę Cię aby Damian dał mi jeszcze jedną szansę znasz moją całą historię wiec prosze aby jeszcze raz zaufał mi. Aby udało nam sie zacząć od podstaw aby odezwał się na gg ;) Błagam i wstawniennictwo i o poparcie mojej prozby
 Renata: 02.03.2011, 15:47
 Święty Józefie, jeżeli Adaś jest tym który jest posłany od Boga i da jej szczęście, niech zostanie jej mężem i niech będą ze sobą bardzo szczęśliwi i otrzymają błogosławieństwo Boga i moje, niech miłość i szczęście rodzinne będą z nimi na co dzień. Amen!
 IZA: 02.03.2011, 14:35
 Święty Józefie , błagam pomóż mi odzyskać męża i jego miłość , proszę aby ten tydzień , który mamy razem spędzić zaowocował w miłość dojżałą i mocną. By kobieta , która niszczy nasze małżeństwo odsunęła się od mojego męża i znalazła innego partnera życiowego - stanu wolnego. Błagam , aby mąż rozkochał się we mnie na nowo i miał odwagę aby ratować nasze małżeństwo. Święty Józefie modle się do Ciebie codziennie , błagam usłysz moje wołanie.
 pełna wiary Monika: 02.03.2011, 00:23
 Święty Józefie dziękuje za to, że jesteś przy mnie. Proszę Cię aby mężczyzna o którym myślę został mym mężem, proszę by był dobrym człowiekiem i dobrym ojcem dla naszych dzieci. Dziękuję.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej