Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

Modlitwa do św. JózefaWasze komentarze:
 Małgorzata: 16.02.2020, 13:43
 Dziękuje za niepełną odpowiedź. Nie odpowiedziałaś ile masz lat, ale to nie ma znaczenia. Nie masz prawa oceniać czy ja mam powołanie -to wiem tylko ja, a nie Ty. Co zaś się tyczy dawania miłości temu kto na nią zasłużył, czy też jest gotowy, to zawsze największe szanse miały kobiety nie powołane do małżeństwa-czyli rozpustnice, diabeł im pomaga jak tylko może, aby rozsiewały grzech nieczysty. Cnotki mu w niczym nie pomogą, więc obrzydza je w męskich oczach, tępi i upokarza. Ot cały sekret. A to, że człowiek nie zastąpi Pana Boga to rzecz oczywista, tak jak sam Pan Bóg nie zastąpi bliskości drugiego człowieka. Gdyby ludzie mieli żyć w pojedynkę, to nie stworzyłby Ewy dla Adama, tylko powiedziałby "czy ja ci nie wystarczam Adamie?". Jednak Pan Bóg wszechwiedzący powiedział: "Niedobrze, aby człowiek był sam". Pamiętaj jedno ani Ty, ani ja nie jesteśmy same z woli Bożej. To wina diabła-(odsyłam do Księgi Tobiasza-historia Sary). Jeśli mi nie wierzysz poczytaj też dobrze Akt zawierzenia-tak znajdziesz odpowiedź samego Jezusa i dowiesz się dlaczego nie można znaleźć tego, czego się szuka. Pozdrawiam.
 do Małgorzaty: 14.02.2020, 16:30
 Skoro tu jesteś, to pewnie daleko Ci do patologii rodzinnej (albo ją przezwyciężyłaś), ale ja niestety spotykam na co dzień skrzywdzonych ludzi z tych środowisk - żyjących kompletnie bez Boga. Jedyne, co powtarzają to właśnie brak miłości, akceptacji i rzucają się na facetów/kobiety jak wygłodniałe zwierzęta, bo w przeszłości nikt miłości im nie dał - rozumiem to, nie dlatego, że tak sama mam, ale dlatego, że jestem zmuszona oglądać ból tych ludzi każdego dnia. Drugi człowiek nigdy nie da Ci tego, czego tak pragniesz. Nie da, bo takie rzeczy daje Bóg. Za dużo nadziei pokładamy w ziemskich miłościach, związkach, w poszukiwaniach drugiej połówki. I jak myślisz, co wtedy staje się bogiem? Właśnie facet, mąż itp. i właściwy Bóg nie jest już potrzebny. Dlatego Pan nie daje spotkać nikogo, bo byśmy tego grzesznego słabego człowieczka zaczęły traktować jak bóstwo, jak lekarstwo na ból. Zawsze byłam sama i widzę to tak, że miłość przydarza się ludziom na nią gotowym, którzy przynajmniej w 1% się do tego nadają (no ci z 1% później pewnie kończą z rozwodami itp., ale mimo wszystko dostają szansę). Jeśli miłość nie przychodzi, może po prostu trzeba zajrzeć w głąb siebie i przyjąć, że nawet w tym 1% nie jesteśmy na nią gotowe? Bóg to wie, więc nie daje. A druga sprawa - ważniejsza od powyższych założeń - kto Ci w ogóle powiedział, że masz powołanie do małżeństwa? Nasze pragnienie nie równa się wola Boża, więc może źle rozeznajesz. Ile razy pytałaś o to Pana Jezusa na Adoracji - szczerze od serca bez formułek i modlitewek?
 Małgorzata: 11.02.2020, 13:11
 Dziękuję za radę, ale to nie ja zniszczyłam tyle lat mojego życia, tylko mi zniszczono nie wybierając mnie tylko te inne. A to co piszesz: 40 lat i wszystko uzależnione od facetów. Nie, wszystko uzależnione od braku miłości, akceptacji, bycia tą jedną jedyną. Potrafisz to zrozumieć? W tym wieku każda kobieta, która ma powołanie do małżeństwa nie chciałaby być sama. A ty w jakim jesteś wieku? Czy też jesteś sama? Syty głodnego nie zrozumie, niestety. Chyba, że też jesteś w beznadziejnej sytuacji życiowej i z tym sie pogodziłaś.
 Wierna: 10.02.2020, 11:08
 Dziękuję Ci Panie za wszelkie łaski. Proszę Cię Św.Józefie żebym znalazła mądrego,wartościowego człowieka i żebym ja była dla niego dobra.
 do Małgorzaty: 10.02.2020, 08:00
 Nie mogę uwierzyć, że tracisz swoje życie w taki sposób - 40 lat i wszystko uzależnione od jakichś tam facetów... Serio??? Zniszczyłaś sobie pierwszą połowę życia, proszę, nie marnuj kolejnej!
 Małgorzata: 09.02.2020, 13:47
 Mnie św. Józef bardzo pomógł-w moje 40 urodziny mogłam sobie popłakać w poduszkę. Dla takiej dziadówki jak ja to i tak dobre. Panowie przecież wiedzą kogo wybrać. Gratulacje.
 Emilia : 21.01.2020, 00:53
 Proszę św. Józefie dopomóż mi odszukać mężczyznę, który zostanie moim mężem, dla którego wiara będzie najwyższą wartością,człowieka,który kocha prawdziwie... Proszę też dopomóż mi być dobrą kobietą,dobrym człowiekiem, i dobrą kiedyś żoną. Naucz mnie najwyższych prawd o mnie samej.Spraw bym poukładała sobie to co trudne we mnie, i to z czym sobie nie daję rady. Proszę. Na zawsze z Wami.
 Matka: 13.01.2020, 07:41
 ŚW Józefie proszę Cię o dobrego męża dla mojej córki która jest już dojrzała i nadal samotna proszę dopomoz jej
 Dorota: 01.01.2020, 09:41
 Św Józefie proszę Cię o znalezienie dobrego męża


 Magdalena: 31.12.2019, 17:28
 Proszę Cię Bożę za wstawiennictwem Św Józefa abyś zesłał mi dobrego narzeczonego, męża w nadchodzącym 2020 roku.
 :): 30.12.2019, 21:20
 miłych chwil bez z mnie :(
 chłopak: 30.12.2019, 19:38
 modlę się i szukam dobrej i wartościowej kobiety
 do: Katarzyna: 29.11.2019, 18:26
 "Juz tyle lat mija .....samotność boli" - Kasiu, proszę nie wpadnij w pułapkę takiej beznadziei, bo zły pociągnie Cię szybko w dół. Zamiast tracić tyle lat w smutku zacznij żyć na 100% i blisko Boga, zanim będzie za późno. On nie chce, żebyś tkwiła w odrętwieniu i odliczała lata samotności. Niech Matka Boża ma Cię w Swojej opiece.
 E. : 27.11.2019, 11:07
 Ponawiam modlitwę-proszę św. Józefie dopomóż mi spotkać wspaniałego człowieka, który pozostanie moim mężem. Proszę dopomóż mi poukładać wszystkie moje sprawy ziemskie, ale też duchowe i sercowe. Abym mogła cieszyć się życiem!
 Wioletta: 26.11.2019, 18:38
 Św. Józefie opiekuje się mną w tych trudnych chwilach. Jestem na rozdrożu czasami nie wiem co mam robić tyle się wycierpialam dopomoz mi żebym wyszła z tego wszystkiego, żebym mogła cieszyć się życiem. Jestem po dużych doświadczeniach. Miej w opiece człowieka który mnie skrzywdzil I sam się krzywdzi który odrzucił pomoc. Wskaż mu dobra drogę. Chroń moje serce żeby w moim życiu pojawił się człowiek dobry ❤Amen
 Katarzyna : 25.11.2019, 22:25
 Św. Józefie w dniu moich 36 urodzin proszę abyś postawił na mojej drodze człowieka który zostanie moim mężem. Juz tyle lat mija .....samotność boli.błagam św Józefie w tym pięknym wieku pomóż mi abym za rok w moje urodziny jeśli będzie mi dany czas była z kochającym mnie człowiekiem
 Matka: 21.11.2019, 09:24
 ŚW Józefie wstaw się za moją córka żeby spotkała chłopaka który będzie kochającym mężem dla niej a jeżeli już się może znają to upros dla Nich łaskę odwagi żeby się do siebie zbliżył jako para proszę Cię z całego serca jako matka ona czuje się samotna chociaż ma dużo znajomych ale większość z nich jest już w związkach błagam Ty który byłeś najlepszym opiekunem Maryi upros nam te łaskę dla niej żeby nie była już dłużej sama
 Jaa: 21.11.2019, 07:05
 Święty Józefie proszę Cię o dobrego męża zaradnego mądrego, kochającego, który pragnie założyć rodzinę i mieć zdrowe potomstwo. Proszę dopomóż.
 Jaa: 20.11.2019, 07:03
 Święty Józefie proszę Cię o dobrego męża zaradnego mądrego, kochającego, który pragnie założyć rodzinę i mieć zdrowe potomstwo. Proszę dopomóż.
 Jaa: 18.11.2019, 20:47
 Święty Józefie proszę Cię o dobrego męża zaradnego mądrego, kochającego, który pragnie założyć rodzinę i mieć zdrowe potomstwo. Proszę dopomóż.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed świętem św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - dzień 7Nowenna przed świętem św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - dzień 7

św. Kosmaśw. Kosma

Modlitwa do św. Kosmy i DamianaModlitwa do św. Kosmy i Damiana

Litania do św. Kosmy i DamianaLitania do św. Kosmy i Damiana

Najważniejsze pierwsze słowo dzieckaNajważniejsze pierwsze słowo dziecka

Czy ból gardła należy traktować poważnie?Czy ból gardła należy traktować poważnie?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej