Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

Modlitwa do św. JózefaWasze komentarze:
 Malgosia: 09.06.2014, 17:11
 Sw.Jozefie prosze Cie z calego mojego matczynego serca o dobrych mezow i zony dla Magdy, Dobrawy, Julka i Romka . Ty wiesz jak w dzisiejszym swiecie trudno rozpoznac i wylowic perly tego swiata i dlatego o to Cie prosze o ludzi, ktorzy beda mili Bogu.
 Ktoż jak Bóg : 05.06.2014, 09:06
 Święty Józefie o Ty który jesteś wzorem dobrego Męża i Ojca Nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy dzięki Twojemu wstawiennictwu u wierzyli w twego przybranego Syna Jezusa a Gdy już połączysz tych ludzi w związek małżeński spraw aby stanowili jedność I Niech Każdy dowie się Jak umiłował Cie twój Syn Jezus Chrystus albowiem ustanowił Cie Panem Domu swego i Zarządca wszystkich posiadłości .Ja za nimi proszę, nie proszę za światem, ale za tymi, których pragną Poznać twego Syna Jezusa przez Miłość do drugiego człowieka . Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za Twoją łaskawość i wierność!
 Ktoż jak Bóg : 05.06.2014, 09:05
 Święty Józefie o Ty który jesteś wzorem dobrego Męża i Ojca Nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy dzięki Twojemu wstawiennictwu u wierzyli w twego przybranego Syna Jezusa a Gdy już połączysz tych ludzi w związek małżeński spraw aby stanowili jedność I Niech Każdy dowie się Jak umiłował Cie twój Syn Jezus Chrystus albowiem ustanowił Cie Panem Domu swego i Zarządca wszystkich posiadłości .Ja za nimi proszę, nie proszę za światem, ale za tymi, których pragną Poznać twego Syna Jezusa przez Miłość do drugiego człowieka . Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za Twoją łaskawość i wierność!
 Anna: 04.06.2014, 00:19
 Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem , pomóż mi spotkać tego człowieka.Tak bardzo pragnę z miłości.Naucz mnie kochać.Chciałabym mieć męża,który by bardzo kochał Boga.Nie pozwól bym była sama.Dziękuje Ci.
 maja: 28.05.2014, 08:37
 Święty Józefie, proszę cię o wstawiennictwo u Pana Boga i Pana Jezusa, bym pogodziła się z Przemkiem, by on został moim mężem. Proszę Cię otwórz mu oczy, niech nie będzie taki zawzięty, niech zacznie pracować nad swoim charakterem i nad wiarą. Jezu ufam Tobie
 a: 24.05.2014, 21:01
 Do wszystkich tutaj o wstawiennictwo proszacy!! , polecam ksiazke, ktora zmienila moje zycie!!!, "Poszukiwana Poszukiwany. Poradnik dla singla" henry cloud; za maz jeszcze nie wyszlam ale od prawie dwuch lat jestem w powaznym I wartosciowym zwiazku. Wieze ze za wstawiennictwem sw Jozefa odnalazlam te ksiazke ktora otworzyla mi oczy na moje bledy... nikt nie jest stworzony do samotnosci wiec jesli tu jestes I masz pragnienie zycia w zwiazku, do roboty!!!
 Izabela: 23.05.2014, 20:37
 Tyle razy prosiłam :( Święty Józefie, jestem tutaj, mam serce które chce ofiarować Bogu i stworzyć tu na ziemii wspaniałą rodzinę dają swiadectwo istenia Pana Boga. Pamiętaj o mnie...
 Aneta: 21.05.2014, 00:01
 Święty Józefie proszę Cię o dobrego męża dla mnie,człowieka który mnie będzie kochał i szanował.Święty Józefie ,obiecuję Ci dochować czystości przed ślubem.Święty Józefie,obiecuję dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię " Józef". Święty Józefie,Głowo Świętej Rodziny,otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
 Ewelina: 12.05.2014, 12:58
 Św. Józefie pomóż bym znalazła dobrego męża. Chodzę codziennie na msze św. przychodzi też pewnien chłopak. Bardzo mi się podoba, chciałabym go poznac.Wierze, że nie jest przypadkiem, że zauważyłam go w tłumie.Pomóż...


 Laura: 10.05.2014, 19:51
 Święty Józefie proszę Cię napełnij miłością mój związek Spraw by wypełniła go miłość, troska i zaufanie. Bardzo proszę Cię by mój mąż otworzył serce przed naszymi dziećmi i przede mną. Proszę Cię by powrócił szacunek i rozmowa do naszego związku.
 Ewa: 07.05.2014, 20:47
 Św. Józefie proszę otwórz moje serce na miłość i pozwól pokochać z wzajemnością mężczyznę, który zostanie moim mężem.
 S.: 04.05.2014, 11:31
 Panie Boże zaradź coś na moją samotność proszę dłużej już nie wytrzymam, albo zabierz mnie do siebie
 Agata: 30.04.2014, 18:29
 Św. Józefie! dziękuje Ci za mojego męża, wiem że dzięki Twojemu wstawiennictwu dostałam tak dobrego męża:) warto czekać i wierzyć, polecam wszystkim, św. Józef pomoże każdemu kto prosi, tylko trzeba się cierpliwie modlić.
 ty;*: 18.04.2014, 09:09
  Oddalilismy sie, tylko sercem czuje serce. Chce Go poznać - Jeśli jestes wśród nas........ Józefie-daj wejrzenie. Ciągle mi czegoś brak ,lecz tego najbardziej. Wiesz jaka jestem ,ale on niezna prawdy. Dlaczego sie tu modlę... bo tęsknie za czymś pięknym "nierealnym"a jednak tak prawdziwym oczywistym . Tym jest m i ł o ś ć. OBJAW mi Ją o świety. Nie wierzyłam (że mi sie przytrafi) a "coś" dzieje się. Nie marzyłam (że sie ziści ,sen) a marze. Nie żyłam (chyba naprawdę) a chce życ tylko dla Niego. JAK nigdy czuję BOŻĄ MIŁOŚĆ***
 BIALA RÓŻA: 15.04.2014, 22:44
  Połączyc sie z drugim człowiekiem i dostrzec w Nim iskrę Boga ,to chyba znaczy kochać. Chciałam być jak ta BIAŁA RÓŻA ( nie czerwona!) CHCIAŁAM Wiesz o św.J????????? CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO ... MODLIŁAM się o rozeznanie/NIE DAŁEŚ mi zapomnieć.. o nim. Chciałam oddalić od siebie coś pięknego co zrodziło me serce ,uciekłam przed tym. SCHOWAŁAM lecz TO samo zapukało do mych drzwi, nie pytając o zgodę .. Przyszło niepostrzeżenie. ZJAWIŁO się niespodziewanie. TO PRAWDA rzeczy nie zawsze są takie na jak wyglądaja -lecz Ty moj przewodniku duchowy, odkryłeś źródło mych myśli uczuć nawet życzeń pragnień i marzen. Tych trudnych czasem nie możliwych do spełnienia również.Nawet te jedno jedyne - najistoniejsze!!! CZEMU w takiej drodze a nie innej... o ANIOLACH nie myślimy na codzień ,a one są obok nas . __ANIOLY działają___ ? MARZENIA spełniają właśnie one ANIOŁY. JEST jedno szczegolne "marzenie" powierzone Bogu. i TY je znasz Jozefie. ZNAJDŹ NA TO SPOSOB- (na nas?)prosze. o sw.Jozefie >>>WEŹ sprawy w swoje ręce -ZRÓB TO po swojemu -za nas.TAK, bybyło jak najlepiej. Przestałam szukać ; wycofalam się a ON usunął? CHCĘ powrócic (jak mam to uczynić?) Spowoduj swoją "niewidzialną" ręką szczegolny prosty zabieg ,doprowadź do pewnego szczęśliwego spotkania. UŚMIECHASZ sie do nas z nieba -dajesz znaki i "mrugasz"... (Czy ukryłeś Go tu) Wiec,dobrze poleć nasze prośby i modlitwy JEZUSOWI -idź z nimi d niego.A potem wprowadź do naszych serc Jego działanie.ROZPOCZYNAM na nowo coś -po co? Z Tobą za przyjaciela święty mam lżej,łatwiej bo wskazujesz drogowskazy. CÓŻ mam jeszcze czynić! SPÓJRZ w niebo.. POPATRZ w me oczy.-A zmartwychwstanę. Tak wierzę Ci i Maryjo. Miedzy wieczorem wielkiego piątku,a porankiem wielkanocnym godzin zaledwie kilka. Wiec,z Tobą staję przy krzyżu i działam.Cała Twoja jestem.
 sama: 14.04.2014, 18:48
 Panie Boże znajdź sposób aby moja samotność się już wreszcie zakończyla
 A: 06.04.2014, 17:30
 Św. Józefie proszę o Twoje wstawiennictwo, proszę o dobrego męza dla mnie,a JEśli wolą Pana jest aby to byl Gzesiek, pozwol nam byc razem. Otworz jego serce na miłość.
 Iza: 31.03.2014, 17:54
 Swiety Jozefie, Obiecuje dochowac czystosci. Prosze Cie o meza, ktory bedzie mnie kochal tak, jak ja Jego i abysmy razem kochali Jezusa. Zrywaj wszystkie znajomosci, ktore sie Panu nie podobaja.
 M: 29.03.2014, 11:15
 Rozpoznałam wśród tłumu tego jedynego, myślę , że to nie przypadek, czekam teraz Św. Józefie na Twoje działanie.
 A: 27.03.2014, 14:50
 Sw Jozefie, zawsze tu wracam kiedy sie gubie, blagam Cie, blagam o pomoc i wstawiennictwo, mezu doskonaly
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Katarzyna Szwedzkaśw. Katarzyny Szwedzka

Modlitwa do św. Katarzyny SzwedzkiejModlitwa do św. Katarzyny Szwedzkiej

Rozważania Drogi Krzyżowej: Twoja droga krzyżowa, Panie Jezu, powinna być i moją drogąRozważania Drogi Krzyżowej: Twoja droga krzyżowa, Panie Jezu, powinna być i moją drogą

Br. Kasjan Maria Tetich - wielki czciciel św. JózefaBr. Kasjan Maria Tetich - wielki czciciel św. Józefa

Nikogo nie zabiłem - czy jest możliwe życie bez grzechu?"Nikogo nie zabiłem" - czy jest możliwe życie bez grzechu?

Ojcowskie prawaOjcowskie prawa

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej