Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

Modlitwa do św. JózefaWasze komentarze:
 Ewa: 07.05.2014, 20:47
 Św. Józefie proszę otwórz moje serce na miłość i pozwól pokochać z wzajemnością mężczyznę, który zostanie moim mężem.
 S.: 04.05.2014, 11:31
 Panie Boże zaradź coś na moją samotność proszę dłużej już nie wytrzymam, albo zabierz mnie do siebie
 Agata: 30.04.2014, 18:29
 Św. Józefie! dziękuje Ci za mojego męża, wiem że dzięki Twojemu wstawiennictwu dostałam tak dobrego męża:) warto czekać i wierzyć, polecam wszystkim, św. Józef pomoże każdemu kto prosi, tylko trzeba się cierpliwie modlić.
 ty;*: 18.04.2014, 09:09
  Oddalilismy sie, tylko sercem czuje serce. Chce Go poznać - Jeśli jestes wśród nas........ Józefie-daj wejrzenie. Ciągle mi czegoś brak ,lecz tego najbardziej. Wiesz jaka jestem ,ale on niezna prawdy. Dlaczego sie tu modlę... bo tęsknie za czymś pięknym "nierealnym"a jednak tak prawdziwym oczywistym . Tym jest m i ł o ś ć. OBJAW mi Ją o świety. Nie wierzyłam (że mi sie przytrafi) a "coś" dzieje się. Nie marzyłam (że sie ziści ,sen) a marze. Nie żyłam (chyba naprawdę) a chce życ tylko dla Niego. JAK nigdy czuję BOŻĄ MIŁOŚĆ***
 BIALA RÓŻA: 15.04.2014, 22:44
  Połączyc sie z drugim człowiekiem i dostrzec w Nim iskrę Boga ,to chyba znaczy kochać. Chciałam być jak ta BIAŁA RÓŻA ( nie czerwona!) CHCIAŁAM Wiesz o św.J????????? CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO ... MODLIŁAM się o rozeznanie/NIE DAŁEŚ mi zapomnieć.. o nim. Chciałam oddalić od siebie coś pięknego co zrodziło me serce ,uciekłam przed tym. SCHOWAŁAM lecz TO samo zapukało do mych drzwi, nie pytając o zgodę .. Przyszło niepostrzeżenie. ZJAWIŁO się niespodziewanie. TO PRAWDA rzeczy nie zawsze są takie na jak wyglądaja -lecz Ty moj przewodniku duchowy, odkryłeś źródło mych myśli uczuć nawet życzeń pragnień i marzen. Tych trudnych czasem nie możliwych do spełnienia również.Nawet te jedno jedyne - najistoniejsze!!! CZEMU w takiej drodze a nie innej... o ANIOLACH nie myślimy na codzień ,a one są obok nas . __ANIOLY działają___ ? MARZENIA spełniają właśnie one ANIOŁY. JEST jedno szczegolne "marzenie" powierzone Bogu. i TY je znasz Jozefie. ZNAJDŹ NA TO SPOSOB- (na nas?)prosze. o sw.Jozefie >>>WEŹ sprawy w swoje ręce -ZRÓB TO po swojemu -za nas.TAK, bybyło jak najlepiej. Przestałam szukać ; wycofalam się a ON usunął? CHCĘ powrócic (jak mam to uczynić?) Spowoduj swoją "niewidzialną" ręką szczegolny prosty zabieg ,doprowadź do pewnego szczęśliwego spotkania. UŚMIECHASZ sie do nas z nieba -dajesz znaki i "mrugasz"... (Czy ukryłeś Go tu) Wiec,dobrze poleć nasze prośby i modlitwy JEZUSOWI -idź z nimi d niego.A potem wprowadź do naszych serc Jego działanie.ROZPOCZYNAM na nowo coś -po co? Z Tobą za przyjaciela święty mam lżej,łatwiej bo wskazujesz drogowskazy. CÓŻ mam jeszcze czynić! SPÓJRZ w niebo.. POPATRZ w me oczy.-A zmartwychwstanę. Tak wierzę Ci i Maryjo. Miedzy wieczorem wielkiego piątku,a porankiem wielkanocnym godzin zaledwie kilka. Wiec,z Tobą staję przy krzyżu i działam.Cała Twoja jestem.
 sama: 14.04.2014, 18:48
 Panie Boże znajdź sposób aby moja samotność się już wreszcie zakończyla
 A: 06.04.2014, 17:30
 Św. Józefie proszę o Twoje wstawiennictwo, proszę o dobrego męza dla mnie,a JEśli wolą Pana jest aby to byl Gzesiek, pozwol nam byc razem. Otworz jego serce na miłość.
 Iza: 31.03.2014, 17:54
 Swiety Jozefie, Obiecuje dochowac czystosci. Prosze Cie o meza, ktory bedzie mnie kochal tak, jak ja Jego i abysmy razem kochali Jezusa. Zrywaj wszystkie znajomosci, ktore sie Panu nie podobaja.
 M: 29.03.2014, 11:15
 Rozpoznałam wśród tłumu tego jedynego, myślę , że to nie przypadek, czekam teraz Św. Józefie na Twoje działanie.


 A: 27.03.2014, 14:50
 Sw Jozefie, zawsze tu wracam kiedy sie gubie, blagam Cie, blagam o pomoc i wstawiennictwo, mezu doskonaly
 justyna: 27.03.2014, 06:23
 SW Józefie znajduje się w takie sytuacji ze odechciewa mi sie wszystkiego modle sie ciągle do ciebie o miłość o spotkanie na swojej drodze osoby która mnie pokocha , przez pewien czas spotykałam sie z Rafałem kochałam go ale mnie zdradził wybaczyłam mu ale okazuje sie ze będzie miał dziecko z inna nie moge sie z tym pogodzić ze tak sie stało miałam plany chciałam znim założyć rodzinę pomimo ze zmieniło sie w jego życiu nadal go kocham a wiem i sam powtarza ze tamtej osoby niekocha tylko mnie kocha a bierze ślub cywilny dla dobra dziecko tez złe robi bo oszukuje siebie i ją chce znim być pomimo tego ze tak wyszło bo on pozostał w moim sercu przez co teraz bardo cierpię proszę pomóż mi
 ON rozpozna?: 22.03.2014, 20:10
 KTOŚ ZA MNIE SIĘ.. MODLI??? Cały czas CZUJE Twoje dzialanie Św.Józefie. KTOŚ podąża za mną jest blisko, nawet "tu" się ukrywa, kto to wie? Więc.. dobrze? CHCIAŁABYM CI TYLKO POWIEDZIEĆ: że,czekałam na moment ..byśmy TU "spotkali sie"? Wierzyłam mocno w "coś niewytłumaczalne" Wszystko jest przedziwnym CUDEM? I wiedz że,najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz one przyjdą same. Z Bogiem!
 +++: 20.03.2014, 21:23
  POKAŻ mi ..czym jest miłość!
 +++: 20.03.2014, 21:23
  POKAŻ mi ..czym jest miłość!
 I: 20.03.2014, 14:25
 Święty Józefie proszę Cię abyś wspomógł moja rodzinę w tych ciężkich dniach próby jaką dostaliśmy od Boga abyś wyleczył mego męża Michała z wszelkich złych myśli i tego co uczynił i aby znów w jego sercu obudziło się to uczucie do mnie z przed lat i żeby wrócił do mnie do synka do domu, abyśmy znów zaczęli normalnie rozmawiać Święty Józefie Ty wiesz najlepiej ile poświęcałam się żeby mieć kochającą się rodzinę i żyć zgodnie z wolą Boga, ale przegrałam z pycha mojego męża proszę ulecz go wiem że teraz moja wiara jest słabsza ale modle się o to by ja odzyskać i aby znów mieć kochającą się rodzinę i budować szczęśliwy dom z mężem i dziećmi Amen
 Irena: 19.03.2014, 21:43
 Zwracam się do Ciebie Św.Józefie z gorącą prośbą o wstawiennictwo u Pana Jezusa. By moja córka i syn nie żyli w tak bolesnej samotności, by dobry Jezus za Twoim wstawiennictwem św. Józefie dał mojej córce męża tak dobrego jak Ty byłeś św.Józefie dla Maryi, a memu synowi żonę tak dobrą jak Przenajświętsza Panna Maryja była dla Ciebie. By moje już bardzo dorosłe dzieci założyły rodziny na chwałę Trójcy Świętej. Jezu ufam Tobie.
 +++: 19.03.2014, 09:08
  Pokaż mi.. Czym jest miłość!
 "wybrani": 17.03.2014, 23:33
 ŚW.jÓZEFIE nie o takie mi DZIAŁANIE chodziło? To już nie jest zabawne! Do czego Ty mnie popychasz,Widzisz? Jeszcze nie dosięgłam chmur. Z Tobą jednak u boku czuję wytrwam do końca. Mam przychylność u Ciebie. Jesteś niezawodny nawet wbrew..Jakby na przekór z przekory. DOBRZE, DAJ MI I UŻYCZ "Twojej POKORY" Tylko tyle potrzeba.. BY TRWAĆ (Z TOBĄ!)
 "wybrani": 16.03.2014, 23:16
 Św.Józefie, nie o takie mi DZIAŁANIE chodziło? TO już nie jest zabawne! Do czego Ty mnie popychasz,Widzisz? Jeszcze nie dosięgłam chmur. Z Tobą jednak u boku czuję wytrwam do końca. Mam przychylność u Ciebie .. Jesteś NIEZAWODNY nawet wbrew ..JAKBY NA PRZEKÓR z przekory .. DOBRZE DAJ MI I UŻYCZ ,"TWOJEJ POKORY" BY TRWAĆ!
 Renata: 08.03.2014, 21:38
 Swiety Jozefie modl sie za nami
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Grzegorz VIIGrzegorz VII

Modlitwa do św. Grzegorza VIIModlitwa do św. Grzegorza VII

Związki Jezusa ze świątyniąZwiązki Jezusa ze świątynią

ks. Tadeusz Lisieckiks. Tadeusz Lisiecki

Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)Pieśń nad Morzem Szklanym (Ap 15,1-4)

Przewlekła biegunka u dzieckaPrzewlekła biegunka u dziecka

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej