Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

Modlitwa do św. JózefaWasze komentarze:
 A: 27.03.2014, 14:50
 Sw Jozefie, zawsze tu wracam kiedy sie gubie, blagam Cie, blagam o pomoc i wstawiennictwo, mezu doskonaly
 justyna: 27.03.2014, 06:23
 SW Józefie znajduje się w takie sytuacji ze odechciewa mi sie wszystkiego modle sie ciągle do ciebie o miłość o spotkanie na swojej drodze osoby która mnie pokocha , przez pewien czas spotykałam sie z Rafałem kochałam go ale mnie zdradził wybaczyłam mu ale okazuje sie ze będzie miał dziecko z inna nie moge sie z tym pogodzić ze tak sie stało miałam plany chciałam znim założyć rodzinę pomimo ze zmieniło sie w jego życiu nadal go kocham a wiem i sam powtarza ze tamtej osoby niekocha tylko mnie kocha a bierze ślub cywilny dla dobra dziecko tez złe robi bo oszukuje siebie i ją chce znim być pomimo tego ze tak wyszło bo on pozostał w moim sercu przez co teraz bardo cierpię proszę pomóż mi
 ON rozpozna?: 22.03.2014, 20:10
 KTOŚ ZA MNIE SIĘ.. MODLI??? Cały czas CZUJE Twoje dzialanie Św.Józefie. KTOŚ podąża za mną jest blisko, nawet "tu" się ukrywa, kto to wie? Więc.. dobrze? CHCIAŁABYM CI TYLKO POWIEDZIEĆ: że,czekałam na moment ..byśmy TU "spotkali sie"? Wierzyłam mocno w "coś niewytłumaczalne" Wszystko jest przedziwnym CUDEM? I wiedz że,najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz one przyjdą same. Z Bogiem!
 +++: 20.03.2014, 21:23
  POKAŻ mi ..czym jest miłość!
 +++: 20.03.2014, 21:23
  POKAŻ mi ..czym jest miłość!
 I: 20.03.2014, 14:25
 Święty Józefie proszę Cię abyś wspomógł moja rodzinę w tych ciężkich dniach próby jaką dostaliśmy od Boga abyś wyleczył mego męża Michała z wszelkich złych myśli i tego co uczynił i aby znów w jego sercu obudziło się to uczucie do mnie z przed lat i żeby wrócił do mnie do synka do domu, abyśmy znów zaczęli normalnie rozmawiać Święty Józefie Ty wiesz najlepiej ile poświęcałam się żeby mieć kochającą się rodzinę i żyć zgodnie z wolą Boga, ale przegrałam z pycha mojego męża proszę ulecz go wiem że teraz moja wiara jest słabsza ale modle się o to by ja odzyskać i aby znów mieć kochającą się rodzinę i budować szczęśliwy dom z mężem i dziećmi Amen
 Irena: 19.03.2014, 21:43
 Zwracam się do Ciebie Św.Józefie z gorącą prośbą o wstawiennictwo u Pana Jezusa. By moja córka i syn nie żyli w tak bolesnej samotności, by dobry Jezus za Twoim wstawiennictwem św. Józefie dał mojej córce męża tak dobrego jak Ty byłeś św.Józefie dla Maryi, a memu synowi żonę tak dobrą jak Przenajświętsza Panna Maryja była dla Ciebie. By moje już bardzo dorosłe dzieci założyły rodziny na chwałę Trójcy Świętej. Jezu ufam Tobie.
 +++: 19.03.2014, 09:08
  Pokaż mi.. Czym jest miłość!
 "wybrani": 17.03.2014, 23:33
 ŚW.jÓZEFIE nie o takie mi DZIAŁANIE chodziło? To już nie jest zabawne! Do czego Ty mnie popychasz,Widzisz? Jeszcze nie dosięgłam chmur. Z Tobą jednak u boku czuję wytrwam do końca. Mam przychylność u Ciebie. Jesteś niezawodny nawet wbrew..Jakby na przekór z przekory. DOBRZE, DAJ MI I UŻYCZ "Twojej POKORY" Tylko tyle potrzeba.. BY TRWAĆ (Z TOBĄ!)


 "wybrani": 16.03.2014, 23:16
 Św.Józefie, nie o takie mi DZIAŁANIE chodziło? TO już nie jest zabawne! Do czego Ty mnie popychasz,Widzisz? Jeszcze nie dosięgłam chmur. Z Tobą jednak u boku czuję wytrwam do końca. Mam przychylność u Ciebie .. Jesteś NIEZAWODNY nawet wbrew ..JAKBY NA PRZEKÓR z przekory .. DOBRZE DAJ MI I UŻYCZ ,"TWOJEJ POKORY" BY TRWAĆ!
 Renata: 08.03.2014, 21:38
 Swiety Jozefie modl sie za nami
 do E?: 06.03.2014, 21:41
  Weź się opanuj! Po co zakłócasz spokój na modlitwie innym? Chyba ofiara losu jesteś tak, mi sie wydaje? Ktoś lub cos cie skrzywdziło może,i ten "system"? Pomodle sie za ciebie i,,za innych "takich" NIC niestraciło się - widocznie po prostu trzeba umiec czekac na moment właściwy a, może doświadczyc i zawodu (bo i życie ma na celu "nie rozpieszczać wszystkich") ZNAM KILKA PRZYPADKOW o ktorych wspominasz, Ktore "wymodlily"sobie życie wspólne - połączył Ich Bóg. I co? Są wspaniałymi rodzinami.. i de facto nie żałują -lat które musiały "oddać" na TO czekanie. Życzę żeby Pan Bóg cię przemienił mimo wszystko blogoslawil. przemawia przez ciebie zwątpienie-dlatego te slowa. Z Panem Bogiem!
 Lenka: 06.03.2014, 20:49
 Svätý Jozef prosím pomôž mi najsť dobrého veriaceho muža a prosím aj o milosť práce
 E: 06.03.2014, 09:54
 Będziecie tak się łudzić jeszcze wiele lat. Może na starość kogoś spotkacie i wtedy co? Ślub, biały welon, stary Pan Młody i stara Panna Młoda. Czy wiecie ile czasu straciłyście? Nikt wam tego już nie zwróci. I wcale nie jesteście gorsze od tych pięknych i bogatych, po prostu macie przerąbane. Czy to pisklę wypada z gniazda, czy małą antylopę zjada tygrys, ktoś musi robić za ofiarę losu w tym systemie.
 wr: 04.03.2014, 07:34
 Macie Racje!!! Św Józef to nie złota rybka!:) Szczęść Boże!:)
 d*: 02.03.2014, 16:06
  Do wr.. NIE, nie zawiódł? TO MY ZAWIEDLIŚMY JEGO??? TAK,BARDZO... ZWĄTPILIŚMY... CHCIELIŚMY sterować,kierować. A św.Józef to nie "złota rybka" Trzeba dostrzegać "znaki" .. BY SPOTKAC MIŁOŚĆ ; NAJPIERW MUSIMY SIEBIE "odmienić", siebie odnaleźć.. choćby maleńką cząstkę miłości.. w sobie? Wtedy, kiedy przestaniemy oczekiwać- odnajdzie nas szczęście samo!
 d*: 02.03.2014, 16:06
  Do wr.. NIE, nie zawiódł? TO MY ZAWIEDLIŚMY JEGO??? TAK,BARDZO... ZWĄTPILIŚMY... CHCIELIŚMY sterować,kierować. A św.Józef to nie "złota rybka" Trzeba dostrzegać "znaki" .. BY SPOTKAC MIŁOŚĆ ; NAJPIERW MUSIMY SIEBIE "odmienić", siebie odnaleźć.. choćby maleńką cząstkę miłości.. w sobie? Wtedy, kiedy przestaniemy oczekiwać- odnajdzie nas szczęście samo!
 d*: 02.03.2014, 16:05
  Do wr.. NIE, nie zawiódł? TO MY ZAWIEDLIŚMY JEGO??? TAK,BARDZO... ZWĄTPILIŚMY... CHCIELIŚMY sterować,kierować. A św.Józef to nie "złota rybka" Trzeba dostrzegać "znaki" .. BY SPOTKAC MIŁOŚĆ ; NAJPIERW MUSIMY SIEBIE "odmienić", siebie odnaleźć.. choćby maleńką cząstkę miłości.. w sobie? Wtedy, kiedy przestaniemy oczekiwać- odnajdzie nas szczęście samo!
 TEN&TA..: 28.02.2014, 18:32
  Do wr... NIE ..nie zawiódł Św.Józef? RACZEJ...TO MY zawiedliśmy GO!!! To jedyny SW.który przemienia mnie,moje życie nieustannie? Jest przewodnikiem mego serca, na każdeg drodze GO spotykam!
 Monika S: 26.02.2014, 01:34
 Święty Józefie wymodliłam sobie Miłość i dziękuję Ci za to ale spraw by Łukasz wrócił do mnie i zrozumiał swój błąd. Byliśmy 5 lat w szczęśliwym i przykładnym związku , proszę Cię ulecz nasze relacje , ulecz serce Łukasza który zbłądził, wybaczę Mu ale pomóż Nam ,pomóż odzyskać z Nim dobry kontakt i by nasza Miłość rozkwitła na nowo, wstaw się za Nami Święty Józefie Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Robert z NewminsterRobert z Newminster

Modlitwa do św. Roberta z NewminsterModlitwa do św. Roberta z Newminster

ks. Emil Kapaunks. Emil Kapaun

Lepiej być żywym tchórzem niż martwym bohateremLepiej być żywym tchórzem niż martwym bohaterem

Nadchodzi Harmagedon (Ap 16,10-16)Nadchodzi Harmagedon (Ap 16,10-16)

Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie (Łk 10, 25-37)Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie (Łk 10, 25-37)

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej