Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Targ zamknięty. Droga do zbawienia - lekcje Hioba Targ zamknięty. Droga do zbawienia - lekcje Hioba
o. Adam Szustak OP
To konferencja, która całkowicie odrzuca w kąt starotestamentalną zasadę handlowania z Panem Bogiem. O. Adam Szustak na pierwszy plan wysuwa tutaj to, co mamy najcenniejsze, czyli... naszą relację z Bogiem, opartą na wolności. Żeby Ci to pokazać, o. Adam Szustak sięga po historię Hioba i... niemal odwraca ją do góry nogami, ukazując nieznane dotąd spojrzenie. ... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 ania: 21.10.2010, 18:51
 Swięty Józefie proszę Cię o miłość i dobrego męża.Postaw na mojej DRODZĘ ŻYCIA DOBREGO CZŁOWIEKA bym zapomniała o nieudanych zwiazkach.PROSZĘ
 k: 20.10.2010, 17:04
 św Józefie! tutaj! daj nam szansę!! potrzebujemy jej! Ja i mój M. Wielkie wielkie będą cuda, wierzę w to z całego serca! DZIĘKUJĘ!!!!!
 agnieszka: 19.10.2010, 19:58
 I ja tez prosze nie zostawiaj mnie w potrzebie. Bardzo kogos pokochalam otworzylam dla niego swoje serce bez wzajemnosci. Sw. Jozefie dodaj mu odwagi i meskosci by odwajemnil te milosc. Niech zaplonie jego serce tesknota za mna.
 ja: 19.10.2010, 17:12
 Święty Józefie dopomóż aby on wznowił ze mną kontakt..
 ja: 18.10.2010, 14:57
 wszystko wiesz. nie ma juz radosci. znowu nie ma uczucia i nikogo przy mnie nie ma. tak bym chciala zeby juz moglo byc inaczej.ale co ja mam zrobic zeby tak moglo byc??? powiedz mi. nie mozesz mnie chyba wysluchac, daj mi to jakos zrozumiec co sie stalo. myslalam ze bedzie dobrze, ze mi pomogliscie. znowu jestem na lodzie. jejku co sie stalo???
 iza: 17.10.2010, 22:16
 Św. Józefie za 9 mcy mam brać ślub a ja czuje że powoli moje uczucie do tego mężczyzny ucieka przez brak zrozumienia, kłótnie... proszę pozwól nam, na nowo zdobyć szacunek wobec siebie i miłość którą będziemy mogli przysiądz przed samym Bogiem Najwyższym pozwól mi Sw.Józefie stworzyć prawdziwą rodzinę tak bardzo tego pragnę :( proszę pozwól mi zauważyc czy to jest ten czlowiek ktorego Pan mi zesłał... jesli jest ktos inny kto czeka na mnie to prosze cie św.Józefie pozwól mi to dostrzec.
 Aneta: 17.10.2010, 19:46
 Święty Józefie pomóż mi zapomieć o Marcinie którego nie mogę przestać kochać. Postaw przede mną właściwego mężczyznę którego pokocham który będzie mnie kochał i szanował a nasza miłość będzie w nas trwać do końca naszych dni. Amen
 Karola: 17.10.2010, 18:24
 Kocham całym sercem Dominika i tak bardzo chciałabym by wrócił do mnie...błagam abyśmy byli razem
 Karolina: 17.10.2010, 18:18
 Św. Józefie tak długo prosiłam Cię o wstawiennictwo o dobrego męża...udało się spotkałam go i pokochałam tak bardzo na całe życie...niestety on po ponad pół roku pięknego związku zostawił mnie z dnia na dzień... bez wyjaśnień...To tak bardzo boli choć minęło już pół roku...nie umie przestać go kochać...prosiłam by wrócił do mnie ale bezskutecznie...dlatego proszę Cię św. Józefie o piękną miłość, tą właściwą, której uwieńczeniem będzie sakrament małżeństwa...Proszę o męża, bym go już spotkała i potrafiła znów kogoś pokochać, jednocześnie proszę zabierz miłość do Dominika.
 Magda: 17.10.2010, 15:38
 Proszę o modlitwę za mnie w intencji wybrania dobrej drogi życiowej. Magda
 marzena: 16.10.2010, 17:28
 Święty Józefie, Jesteś patronem ludzi samotnych, dlatego najlepiej rozumiesz ból i brak w moim sercu. Proszę Cię o dobrego męża, pragnę kochać i być kochaną, zbudować prawdziwą rodzinę. Wstawiaj sie za mną do Boga i daj mi szansę na lepsze życie.
 Agata: 13.10.2010, 20:24
 Św.Józefie błagam Cię o tego jedynego ,którego napotkałam na swojej drodze a który nie należy do mnie. Spraw Św.Józefie aby mnie pokochał .....Wierzę,ze to możliwe
 Gosia: 11.10.2010, 10:55
 Błagam Święty Józefie o łaskę dobrego związku z kochającym, wiernym mężem. Boże wysłuchaj moich modlitw. Amen
 załamana: 10.10.2010, 00:27
 tak bardzo boje się stracić mojego męza,tak bardzo jego kocham.Sw.Józefie z całego serca proszę pomóż odzyskać mi jego miłłość,ja wiem że tylkoTy możesz mi pomóc to tak strasznie boli
 a. : 09.10.2010, 21:25
 Błagam o mądrość i rozsądek dla moich dzieci, by nie popełniały głupstw. Proszę Cię św. Józefie miej je w swojej przemożnej opiece. Proszę, pomóż im w znalezieniu mądrych partnerów, aby założyły szczęśliwe związki małżeńskie.
 Magda: 08.10.2010, 21:15
 Św. Józefie proszę Cię o dobrego, odpowiedzialnego męża. Magda
 Agnieszka: 06.10.2010, 23:54
 Święty Józefie, bardzo proszę cię o to, bym za twoim wstawiennictwem, spotkała wreszcie swoją miłość i byśmy mogli stworzyć kochającą się rodzinę.
 Agnieszka: 06.10.2010, 23:52
 Święty Józefie proszę o dobrego męża dla mnie, z którym założę kochającą się rodzinę.
 A.: 06.10.2010, 18:20
 Święty Józefie, T. jest nadal w moim sercu i żałuję ogromnie, że nie dbałam o ten związek, że się nie starałam, wciąż błądziłam. Proszę, porusz serce T. aby zechciał uwierzyć, że jeszcze tyle przed nami, aby rozpaliły się w nim na nowo uczucia do mnie i aby moje uczucia w stosunku do Niego nadal pozostawały żywe, wyproś u Boga aby dał nam jeszcze szansę, abyśmy mogli uczyć się razem miłości do siebie i do ludzi. Wierzę, że to nie przypadek, że się poznaliśmy, że dostałam się na tą uczelnię na którą w głębi serca nie chciałam iść, a On, że przyszedł na tą uczelnię, bo w innym mieście nie mógł znaleźć mieszkania - wierzę, że to nie przypadek, że oboje tam trafiliśmy i się poznaliśmy. On mnie niestety poznał od tej gorszej strony, żałuję tego ogromnie, żałuję swoich błędów, żałuję, że się nie starałam. Święty Józefie, w Tobie moja nadzieja, wyproś u Boga łaskę, aby T. mi wybaczył moje błędy i abyśmy z T. znowu byli razem, aby nadeszły dla nas radosne dni. Wierzę, że jeżeli to TEN to jeszcze do siebie wrócimy. Obiecuję modlić się i dbać o ten związek. Ufam, że jeszcze nie wszystko stracone:)
 Aga Izabela: 06.10.2010, 10:42
 Św. Józefie Ty wiesz, że zauroczona jestem Andrzejem. Proszę Cię gorąco otwórz Jego serce na moją osobę, pogłębiaj naszą znajomość. Błagam Cię gorąco, obdarz nas wzajemną do siebie miłością...jeśli to jest zgodne z wolą Bożą. wysłuchaj mnie, proszę.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej