Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie,
dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż 
(nie ożeniłem się).

Święty Józefie,
Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną),
pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie,
spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona),
który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie,
doprowadź do zerwania każdej znajomości,
która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie,
obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie,
obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku
przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie,
obiecuję innym mówić,
że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.
Amen!

* * * * * 

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy 
Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż, 
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem 
i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę, 
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go 
aż do śmierci. 

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, 
otocz tego człowieka przeznaczonego przez 
Boga dla mnie Swoją opieką. 

Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, 
niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty, 
które są potrzebne aby być dobrym mężem, 
dobrym ojcem i dobrą głową rodziny, którą 
założymy z woli Boga Ojca. 

Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, 
dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci. 
Niech pozostanę czystą i szlachetną, 
niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty, 
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, 
dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca. 

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj 
dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali 
wielkiego daru narzeczeństwa. 
Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, 
był jak Święta Rodzina, której żywicielem, 
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś 
Ty Św. Józefie. 
Amen


   
Wasze komentarze:
 An: 04.02.2011, 16:22
 Święty Józefie! Pomóż mi znaleźć miłość przez wielkie M, taką która będzie godna nosić nazwę MIŁOŚCI. Proszę obdarz swą łaską wszystkich, którzy tu piszą.
 Agniesia: 31.01.2011, 01:19
 Święty Józefie, patronie rodziny, imienniku mojego najukochańszego Dziadka wstaw się za mną. Wiem, że umiem kochać i gdzieś w głębi serca wierzę, że zasługuję na to by być kochaną. Trudy mojego dotychczasowego życia odbiły się na mojej samoakceptacji i poczuciu wartości. Mimo wszystko ciągle mam nadzieję, czekam i wierzę, że spotkam tego jedynego, wyśnionego mężczyznę za którego wyjdę za mąż i z którym będę żyła w miłości, szacunku, wierności i bezpieczeństwie. Proszę pomóz mi go rozpoznać kiedy się pojawi. Bóg zapłać!
 Anna: 27.01.2011, 22:37
 Święty Józefie, proszę wstaw się do Maryi za Michałem i za mną. Błagam, poprowadź nas ku wspólnemu życiu zgodnemu z wolą Bożą. Święty Józefie, Ty rozumiesz ból samotności, nie pozwól abyśmy znowu go odczuwali, pomóż ocalić naszą miłość.
 Waldi: 26.01.2011, 14:50
 Witaj Joanno ? bardzo dobrze, że modlisz się o dobrego męża, bo w tych czasach naprawdę trzeba sobie tę drugą połówkę wymodlić. Trwaj dalej na tej modlitwie proś nieustannie, ufaj do szaleństwa Jezusowi, Maryi i św. Józefowi szczególnie w tej sprawie szukania dobrego męża. Jesteś kobietą Boga dlatego wystawiona jesteś na próbę, czy okarzeż wierność Jezusowi, czy jednak oddasz swoją duszę i serce demonowi, który też działa w naszym życiu i zastawia na nas różne pułapki najbardziej w tej sferze naszych pragnień i tęsknot. Dla Ciebie Joanno mężczyźni nieszczęśliwie żonaci i rozwodnicy po prostu nie istnieją. Zostaw ich w spokoju ? Ty szukaj tego jedynego, który jest wolny od takich obciążeń życiowych. Chyba nie chcesz rozbić małżeństwa? Nie wolno Ci tego uczynić. Uderzając w małżeństwo uderzasz w skałę którą jest Chrystus. Ty nie jesteś receptą szczęścia dla tamtego mężczyzny i jakimś pocieszeniem. On sam wraz ze swoją żoną i bliskimi musi rozwiązać swoje problemy. Unikaj spotkań z takimi mężczyznami, nie choć na żadne z nimi herbatki i kawki, nie powierzaj im swoich trosk. Bądź dobra i wyrozumiała dla ich problemów, ale zachowaj ostrożność i dystans. Możesz się za takich ludzi modlić, ofiarować swoje cierpienia trudy dnia codziennego w jego intencji. Możesz powiedzieć mu, aby zawierzył swoje małżeństwo Jezusowi i prosił go gorliwie o przemianę serca swojego i jego żony, bo tylko Pan ma moc przemiany serc. O miłość, wierność w małżeństwie trzeba prosić każdego dnia. Oczywiście miałaś prawo się zakochać, ale to nie jest zdrowa miłość i ona nie przyniesie Ci błogosławieństwa bożego tylko przekleństwo jeśli w nią wejdziesz. Módl się codziennie do Ducha Św. Umacniaj się Eucharystią i powierzaj się Maryi. To zauroczenie i te natrętne myśli o tym facecie miną. Wiem, że pragniesz kochać i być kochaną i teraz u Ciebie zwyciężają emocje, uczucia i serce, ale musisz włączyć rozum, który również jest darem od Pana. Zaufaj Bogu On zna Cię lepiej i wie o Twoich pragnieniach serca bądź tylko wytrwała i mądra. Łatwo otwierają się tylko drzwi do otchłani piekielnej, zawsze wybieraj trudniejszą drogę, a będziesz szczęśliwa tu już na ziemi, a później w wieczności. Jeśli chcesz zrozumieć bardziej tajemnice małżeństwa chrześcijańskiego to przeczytaj na www.voxdomini.com.pl świadectwo GLORII POLO. Joanno dasz rade przetrwać ten trudny czas Pan pokieruje wszystkim tylko trzymaj się blisko Przedwiecznego i Jego nauki. Pozdrawiam Waldi
 Joanna: 25.01.2011, 16:05
 Ja mam 31 lat i modlę się już długo o dobrego męża i odkąd tak bardzo się modle tym bardziej nie mogłam nikogo spotkać nawet żeby z któryms porozmawiać. Ale teraz przyszło jeszcze gorzej. Nagle i nie wiadomo skąd poznałam meżczyznę, który jest nieszczęśliwie żonaty i zakochałam się w nim po uszy, rozrywa mi dosłownie serce i ciagle o nim myślę. Oczywiście nic miedzy nami nie było. I jak mam to wszystko zrozumieć , czemu jestem wystawiona na taką próbę. Teraz muszę się modlić żeby się jakos uwolnic z myśli o nim. Dlaczego to wszystko takie dziwne??
 alina: 24.01.2011, 19:32
 Św.Józefie proszę Cie wyproś mi dobrego męża który bedzie mnie kochał i szanował:)
 ON: 24.01.2011, 14:04
 Święty Józefie - tak źle żyje się w samotności. Żyć dla siebie i dla nikogo więcej - to nie ma sensu. Szczęśliwi powinni być ci, którzy mają rodziny, choćby Bóg skazywał ich na ciągłe próby. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaufać w boże miłosierdzie i prosić o Twoje wstawiennictwo.
 Agnieszka: 23.01.2011, 19:24
 Proszę o wstawiennictwo modlitewne i za mnie, święty Józefie.
 Bartosz: 23.01.2011, 04:29
 Swiety Jozefie, prosze Cie pokornie o wstawienctwo u naszego Pana Jesusa Chrystusa, zeby pomogl mi znalesc swoja druga polowke. Nie mam joz sily zyc w samotnosci.
 Lidia: 22.01.2011, 20:16
 Proszę Cię św.Józefie o dobrą miłość dla mnie i łaskę małżeństwa i macierzyństwa.
 Ania: 22.01.2011, 19:32
 Św. Józefie proszę Cię o miłość, szczerą i dającą szczęście.
 ania22: 22.01.2011, 14:11
 Św. Józefie proszę Cię spełnij pragnienie mojego serca. Jeśli ten mężczyzna nie był mi pisany, dziękuję Ci, że zabrałeś go z mej drogi. Spraw aby odnalazł mnie ten, który przez Boga jest mi przeznaczony. Proszę św. Józefie postaw go na mojej drodze i pomóż mi poznać, że to ten, który podoba się Bogu. Amen
 Samotny (?!): 22.01.2011, 01:22
 Św. Józefie,patronie wszystkich samotnych, proszę Cię o wstawiennictwo przed Bogiem. Wiesz,jak bardzo chce kochac,wiesz jak bardzo chce dawac Jej siebie. Wstaw sie za mna przed Bogiem,aby On jako zrodlo milosci i milosierdzia pomogl mi/nam pokonac wszelkie przeszkody i byc razem. Aby nasza milosc byla choc odrobine podobna do tej idealnej opisanej w liscie Pawla apostola do Koryntian... Prosze rowniez o wstawiennictwo w intencjach wszystkich pozostalych tu piszacych (i nie tylko). A takze abys wyprosil u Boga sile do znoszenia samotnosci dla nas wszystkich. Bo Ty jeden wiesz co przezywamy i Ty najlepiej nas rozumiesz... Swiety Jozefie,modl sie za nami.
 inna: 20.01.2011, 20:22
 Św. Józefie spraw prosze bym ON pokochal mnie na cale zycie..
 Aleksandra: 18.01.2011, 22:39
 Św Józefie proszę Cię najbardziej na świecie o dobrego męża. Nie mam już sił żyć w samotności. Z każdym dniem jest coraz trudniej. Czuję jak życie przelatuje mi pomiędzy palcami. Niech to się w końcu wydarzy!
 ewa: 17.01.2011, 23:03
 św. Józefie pozwól mi spotkać człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie spraw aby to był człowiek dobry, który będzie mnie kochał i szanował tak jak Ty kochałeś i szanowałeś NMP.
 Madzia : 17.01.2011, 22:36
 Św.Juzefie proszę Cię o to by mój byly chłopak do mnie wrócił popełniłam najwieksza głupote zycia ze go zostawiłam ( nie zdardziłam go nie spotykałam sie z innym ) już miesiąc nie ma go ja nie radze sobie Proszę cię pomóż mi błagam niech on wróci ;) a codziennie bede sie modlic za ciebie i dziekowac za to ze mi pomogłes ;)
 magdalena: 16.01.2011, 22:14
 Święty Józefie, Ty wiesz,o co proszę Cię, wstaw się za mną u Boga
 Marta: 16.01.2011, 16:38
 św,Józefie proszę Ciebie o mężczyznę z którym założe rodzinę i będziemy życ w miłości i szacunku.Oddal wszysykich mężczyzn,którzy mają w stsosunku do mnie inne zamiary...
 Ewelina: 14.01.2011, 14:01
 Święty Józefie wiesz, że Łukasz jest dla mnie WSZYSTKIM. Proszę Cię o jego miłość, żebyśmy przysięgli sobie przed Bogiem miłość i wierność do końca naszych dni, byśmy w miłości wychowali dzieci. Święty Józefie, obiecuję dać pierwszemu swojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię Józef. Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża mam dzięki Tobie. Amen!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] (36) [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej