Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

O Mszy Świętej najprościej [mały format] O Mszy Świętej najprościej [mały format]
Ks. Jerzy Stefański
Człowiek, który w pełni uczestniczy we Mszy Świętej, jest największym bogaczem świata. Zostaje bowiem obdarowany samym Bogiem, Jezusem Chrystusem. Z miłości do nas stał się On człowiekiem, a potem, by być jeszcze bliżej, stał się dla nas pokarmem i każdego z nas pragnie karmić Sobą... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 mama: 27.12.2009, 23:28
 sw Jozefie blagam o pomoc i modlitwe za syna
 Piotr: 27.12.2009, 12:51
 Święty Józefie, proszę Cię o spotkanie tej właściwej osoby. Gdyby taka była wola Boża - Ty wiesz, kogo kocham. Ale niech będzie tak, jak Pan zaplanował. Tylko proszę, aby to się spełniło, bo brakuje mi już sił.
 Barbara: 23.12.2009, 22:03
 Św. Józefie proszę Cię pomóż mi się spotkać z Adamem.
 M.: 23.12.2009, 22:00
 Św. Józefie, oddaję Ci ogromna pustkę, którą mam w sercu. Dziś zostawił mnie człowiek, którego zbyt późno zrozumiałam, jak bardzo kocham. Błagam, pozwól mi naprawić błędy, które popełniłam. Daj nam szansę, na którą po ludzku nie ma już szans. Wiem, że Ty wszystko możesz, i że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Nie mam siły. Ty jesteś moją siłą. Pomóż nam.
 mikolaj: 19.12.2009, 22:15
 Święty Józefie, proszę Cię abyś pomógł mi w końcu pokonać samotność..
 Kasiek :19/12/2009: 19.12.2009, 19:59
 Tak dlugo czekam,tak bardzo prosze,tyle juz wycierpialam,ze czasami nie mam juz sily,od kilku lat los byl dla mnie malo laskawy:-( Zycie bez ukochanej osoby przy boku nie jest proste,a duzo mezczyzn tylko udaje milosc.Prosze pomoz mi spotkac czlowieka,ktorego w swoim planie przeznaczyles dla mnie,bysmy stworzyli szczesliwa i kochajaca sie rodzine,byli dla siebie calym swiatem,darzyli szacunkiem i wspierali w trudnych chwilach.Prosze o milosc,z nia nie ma nic niemozliwego...milosc na cale zycie.
 Pablotek: 18.12.2009, 21:23
 Nie chodzę do kościoła i bardzo rzadko się modlę. Jestem zły i nie powinno mnie już być ale chce mieć dziewczynę... założyć rodzinę i czuć że Bóg jest przy mnie.
 Maria: 16.12.2009, 22:21
 Św. Józefie, bardzo Cię proszę o łaskę spotkania dobrego chłopaka, który będzie dla mnie dobrym mężem, z którym stworzymy prawdziwie kochającą się, szanującą i głęboko wierzącą rodzinę... Ufam, że mnie wysłuchasz i nie zawiedziesz...
 MW: 13.12.2009, 00:42
 mysle ze nie daje juz rady i widze ze nie tylko ja mam takie klopoty? widze tu ludzi tak samo zmeczonych jak ja SW JOZEFIE POMOZ NAM WSZYSTKIM.
 Gosia: 12.12.2009, 23:27
 Święty Józefie wstaw się za mna u naszego Pana i wyproś mi łaski, aby postawił na mojej drodze tego jedynego, który zostanie moim mężem. Spraw, aby była to osoba o szlachetnym sercu, z która będę mogła stworzyć rodzinę i żyć na chwałe boża.
 m: 09.12.2009, 21:52
 Jeśli spełni się wola Twoja proszę o Łukasza. Jeśli masz inny plan dla nas -daj mi poznać drogę. Pobłogosław mają tęsknotę za miłością, trud oczekiwania i zanieś modlitwy przed Boży tron.Jezu ufam Tobie.
 AGA: 09.12.2009, 20:48
  Św Józefie proszę Cię o dobrego męża,z którym razem stworzymy rodzinę,która zostanie zbudowana na fundamencie miłości,przyjaźni,wzajemnym zrozumienia i szacunku.Ufam ze tak będzie,ze mi w tym dopomożesz i proszę abym była cierpliwa w tym oczekiwaniu,aby moja ufna modlitwa mi w tym dopomogła.Uśmiecham sie,gdyż wiem ,że wszystko może się zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie.Dziękuję.
 teskniaca: 09.12.2009, 20:34
 Prosze sw. Jozefie o Jarka, jesli taka wola Boga.
 tiger: 08.12.2009, 18:20
 Święty Józefie proszę Cię wsatw sie za mną i moją partnerką, pomoż nam odbudowć nasz związek i naszą miłośc, która jest w bardzo ciężkim położeniu, rozwijej wszystkie wątpliwości mojej partnerki i spraw aby nie szukała pocieszenia gdzie indziej lecz pomoż jej odkryć na nowo naszą miłość i uwierzyć, w miłość do mnie, ktrórą ma w sobie,błagam cie świety Józefie wstaw sie za nami i pomoz nam odbudować i odnaleźć naszą wzajemną miłość przez łzy błagalne proszę cię najmocniej...
 An: 07.12.2009, 21:42
 Sw Józefię proszę o dobrego męża dla mojej serdecznej przyjaciolki Łucji.: )
 Ania: 07.12.2009, 21:40
 Św Józefie proszę Cię o dobrego męża,z którym razem stworzymy rodzinę,która zostanie zbudowana na fundamencie miłości,przyjazni,wzajemnym zrozumienia i szacunku.Ufam ze tak będzie,ze mi w tym dopomożesz i proszę abym była cierpliwa w tym oczekiwaniu,aby moja ufna modlitwa mi w tym dopomogła.Uśmiecham sie,gdyż wiem ,że wszystko może sie zdarzyć w najmniej oczekiwanym momencie.Dziękuję.
 Bartek: 06.12.2009, 00:29
 Święty Józefie Ty wiesz co w mym sercu, Ty wiesz jak mi ciężko. Co dzień powtarzam BĄDŹ WOLA TWOJA PANIE. Pomóż, abym rozeznał co Bogu miłe i wytrwał w modlitwie. Wspieraj, bym nie myślał źle o Marcie, chroń ją przed złem, krzywdą i otaczaj troską.Jeśli taka wola Boga daj porozumienie i miłość wzajemną, a jeśli nie to pomóż rozstać się i żyć w przyjaźni. Święty Józefie, patronie z bierzmowania wstaw się za mną i oręduj do Boga. Z ufnością...
 AGA: 04.12.2009, 23:14
 24 Święty Józefie , pomóż mi znaleźć dobrego męża , pomóż mi wytrwać w modlitwie , wskaż mi drogę do mojej drugiej połówki , pomóż mi założyć rodzinę . Święty Józefie jestem bardzo nieszczęśliwa , proszę cię wyproś u Boga aby wreszcie mój los się odmienił . Proszę Cię o modlitwę i dziękuję za wstawiennictwo
 Ulka: 02.12.2009, 18:04
 Święty Józefie proszę Cię by odnalazła tego mężczyznę który jest mi przeznaczony na męża, daj nam siłe i cierpliwość w odnajdywaniu siebie. Wybłagaj mi tą o którą Cie prosze.
 dmm: 30.11.2009, 20:52
 Daj mi spotkac TEGO jedynego, najlepszego dla mnie człowieka, pragnę być jak najlepszą żoną dla mojego męża! Ufam twemu wstatwienncitwu,a przynajmniej bardzo chce tej ufności.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej