Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Otwarci na miłość – jak pokonać bariery Otwarci na miłość – jak pokonać bariery
ks. Krzysztof Grzywocz, Monika Gajda, Marcin Gajda
To konferencja, która zatrzęsie światem Twoich relacji, a z gruzów dotychczasowych przekonań pomoże zbudować piękne i trwałe więzi z innymi ludźmi i z Bogiem. Audiobook „Otwarci na Miłość” wskaże Ci drogę do przełamywania wewnętrznych barier i udowodni, jak ważne jest otwarcie na drugiego człowieka. Dowiedz się, jak rozwijać kontakt z własnymi uczuciami, jak słuchać uważnie drugą osobę i co zrobić, by odpowiedzialnie kochać! ... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 marta: 01.01.2010, 21:10
 swiety Józefie prosze cie o wstawienictwo abym znalazła dobrego człowieka, meżczyzne który zechce dzielic ze mna reszte zycia razem z Bogiem aby równiez jak ja chciał okres narzeczenstwa tez chcial przezyc w czystosci:)
 beata: 01.01.2010, 20:59
 Swiety Józefie błagam cie aby Marek ty wiesz o kim mówie żeby mnie pokochał,życ bezemnie nie mógł pragne tego z całego serca
 Renata: 01.01.2010, 19:02
 Błagam Święty Józefie o spotkanie mężczyzny, który będzie cudownym mężem, ojcem moich dzieci i naszym wielkim przyjacielem. Nie radzę już sobie sama z codziennymi trudnościami. Brakuje mi takiej dobrej, uczciwej, mądrej i kochającej Boga ososby - która będzie wsparciem dla mnie i przykładem dla moich dzieci. Błagam o wstawiennictwo.
 Olga: 31.12.2009, 19:00
 Św. Józefie, wiele zmieniło się w moim życiu od ostatnich modlitw do Ciebie. Jednak dalej jestem bardzo przygnębiona brakiem tej drugiej połówki, pomóż mi odnaleźć tę osobę! Proszę Cię o wstawiennictwo za mnie i modlitwę, bo już nie mam siły kolejnego roku witać w samotności...
 monika: 31.12.2009, 15:25
 Św.Józefie poznalam wspanialego czlowieka z ktorym chcialam isc przez zycie zalozyc rodzine lecz on nie spodobal sie mojej mamie , pomoz mi swiety jozefie bysmy mogl wrocic do siebie prosze cie o modlitwe za nas i wstawiaj sie za mna u boga .
 ewa: 29.12.2009, 09:10
 Święty Józefie proszę Ciebie by Tomasz odwzajemnił moja miłość. Byśmy w przyszłości stworzyli wspaniałą rodzinę.
 Dorota: 28.12.2009, 13:30
 Święty Józefie proszę o odwagę, szczerość, ufność, radość, otwartość serca w miłości, o to abym spotkała przeznaczonego mi mężczyznę, który mnie pokocha i żebym potrafiła odwajemnić to uczucie. Proszę mniej w opiece mężczyznę, który mnie odrzucił i daj mu szczęście, którego tak pragnie.
 Ewa: 28.12.2009, 00:21
 Święty Józefie, z całego serca proszę Ciebie abym wreszcie odnalazła osobę, która jest mi przeznaczona. Proszę o szybkie poznanie tej osoby, bo trudno jest mi samej. Nie mam juz sił być samotną osobą. Święty Józefie pomóż mi.
 Magda: 27.12.2009, 23:37
 Św. Józefie, pozdrawiam Ciebie i wszystkich świętych. Dziękuję że jesteście i proszę nie opuszczajcie nas, nawet gdy zapominamy. Proszę wstawiajcie się za mną u Boga i za tymi wszystkimi których noszę w sercu, a w szczególności za Antka. Bardzo go lubię... Chroń go od złego i cały czas mu dopomagaj a jak możesz św. Józefie, to czasem powiedz mu na ucho, że jestem, że się do niego uśmiecham, że go bardzo lubię, oczywiście św. Józefie, jeśli Nasz Ojciec w niebie zgodzi się. Alleluja!
 mama: 27.12.2009, 23:28
 sw Jozefie blagam o pomoc i modlitwe za syna
 Piotr: 27.12.2009, 12:51
 Święty Józefie, proszę Cię o spotkanie tej właściwej osoby. Gdyby taka była wola Boża - Ty wiesz, kogo kocham. Ale niech będzie tak, jak Pan zaplanował. Tylko proszę, aby to się spełniło, bo brakuje mi już sił.
 Barbara: 23.12.2009, 22:03
 Św. Józefie proszę Cię pomóż mi się spotkać z Adamem.
 M.: 23.12.2009, 22:00
 Św. Józefie, oddaję Ci ogromna pustkę, którą mam w sercu. Dziś zostawił mnie człowiek, którego zbyt późno zrozumiałam, jak bardzo kocham. Błagam, pozwól mi naprawić błędy, które popełniłam. Daj nam szansę, na którą po ludzku nie ma już szans. Wiem, że Ty wszystko możesz, i że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Nie mam siły. Ty jesteś moją siłą. Pomóż nam.
 mikolaj: 19.12.2009, 22:15
 Święty Józefie, proszę Cię abyś pomógł mi w końcu pokonać samotność..
 Kasiek :19/12/2009: 19.12.2009, 19:59
 Tak dlugo czekam,tak bardzo prosze,tyle juz wycierpialam,ze czasami nie mam juz sily,od kilku lat los byl dla mnie malo laskawy:-( Zycie bez ukochanej osoby przy boku nie jest proste,a duzo mezczyzn tylko udaje milosc.Prosze pomoz mi spotkac czlowieka,ktorego w swoim planie przeznaczyles dla mnie,bysmy stworzyli szczesliwa i kochajaca sie rodzine,byli dla siebie calym swiatem,darzyli szacunkiem i wspierali w trudnych chwilach.Prosze o milosc,z nia nie ma nic niemozliwego...milosc na cale zycie.
 Pablotek: 18.12.2009, 21:23
 Nie chodzę do kościoła i bardzo rzadko się modlę. Jestem zły i nie powinno mnie już być ale chce mieć dziewczynę... założyć rodzinę i czuć że Bóg jest przy mnie.
 Maria: 16.12.2009, 22:21
 Św. Józefie, bardzo Cię proszę o łaskę spotkania dobrego chłopaka, który będzie dla mnie dobrym mężem, z którym stworzymy prawdziwie kochającą się, szanującą i głęboko wierzącą rodzinę... Ufam, że mnie wysłuchasz i nie zawiedziesz...
 MW: 13.12.2009, 00:42
 mysle ze nie daje juz rady i widze ze nie tylko ja mam takie klopoty? widze tu ludzi tak samo zmeczonych jak ja SW JOZEFIE POMOZ NAM WSZYSTKIM.
 Gosia: 12.12.2009, 23:27
 Święty Józefie wstaw się za mna u naszego Pana i wyproś mi łaski, aby postawił na mojej drodze tego jedynego, który zostanie moim mężem. Spraw, aby była to osoba o szlachetnym sercu, z która będę mogła stworzyć rodzinę i żyć na chwałe boża.
 m: 09.12.2009, 21:52
 Jeśli spełni się wola Twoja proszę o Łukasza. Jeśli masz inny plan dla nas -daj mi poznać drogę. Pobłogosław mają tęsknotę za miłością, trud oczekiwania i zanieś modlitwy przed Boży tron.Jezu ufam Tobie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej