Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 M: 10.02.2011, 21:57
 Św. Józefie, proszę daj mi znak czy Damian to ten, który jest mi przeznaczony na resztę życia.. czuję ze tak jest, proszę o wstawiennictwo
 M: 10.02.2011, 21:50
 Św. Józefie, proszę daj mi znak czy Damian to ten, który jest mi przeznaczony na resztę życia.. czuję ze tak jest, proszę o wstawiennictwo
 Kasia: 08.02.2011, 23:54
 Wierzę Panie, zaradź memu niedowiarstwu. św. Józefie módl się za nami. Dla Boga bowiem, nie ma nic niemożliwego św. Józefie módl się za nami
 gosia: 06.02.2011, 19:01
 sw,jozefie,prosze cie o dobra zone dla mojego syna romana, prosze cie tez o dobrych mezow dla moich corek. sw.jozefie upros ,aby moje dzieci mialy dobre,szczesliwe . bogiem silne rodziny.
 gosia: 06.02.2011, 19:00
 sw,jozefie,prosze cie o dobra zone dla mojego syna romana, prosze cie tez o dobrych mezow dla moich corek. sw.jozefie upros ,aby moje dzieci mialy dobre,szczesliwe . bogiem silne rodziny.
 Dorota: 05.02.2011, 21:28
 Proszę Cię Święty Józefie zebym albo zapomniała o byłej miłości,albo daj mi jak najszybciej w zamian druga nową,bo nie potrafie tak zyc bez drugiej osoby! Jest mi tak bardzo cięzko,juz sama nie wiem co mam robic i co myśleć!!!
 Elżbieta: 05.02.2011, 10:09
 Święty Józefie proszę Cię o łaskę małżeństwa i macierzyństwa. Pozwól mi spotkać i dostrzec właściwą osobę. Jeśli jest nią Krzysztof to proszę pomóż tej miłości, jeśli nie to pomóż mi o nim zapomnieć.
 Ja: 04.02.2011, 21:24
 Pan Bóg daje Nam wszystkim w tych trudnych chwilach,kiedy ukochana osoba Nas opuszcza,daje Nam siły,jeśli nie umiemy prosić Samego Pana Boga,prośmy o wstawiennictwo świętych.Ja również proszę,aby ukochana osoba do mnie wróciła,trzeba mięć wiarę!
 An: 04.02.2011, 16:22
 Święty Józefie! Pomóż mi znaleźć miłość przez wielkie M, taką która będzie godna nosić nazwę MIŁOŚCI. Proszę obdarz swą łaską wszystkich, którzy tu piszą.
 Agniesia: 31.01.2011, 01:19
 Święty Józefie, patronie rodziny, imienniku mojego najukochańszego Dziadka wstaw się za mną. Wiem, że umiem kochać i gdzieś w głębi serca wierzę, że zasługuję na to by być kochaną. Trudy mojego dotychczasowego życia odbiły się na mojej samoakceptacji i poczuciu wartości. Mimo wszystko ciągle mam nadzieję, czekam i wierzę, że spotkam tego jedynego, wyśnionego mężczyznę za którego wyjdę za mąż i z którym będę żyła w miłości, szacunku, wierności i bezpieczeństwie. Proszę pomóz mi go rozpoznać kiedy się pojawi. Bóg zapłać!
 Anna: 27.01.2011, 22:37
 Święty Józefie, proszę wstaw się do Maryi za Michałem i za mną. Błagam, poprowadź nas ku wspólnemu życiu zgodnemu z wolą Bożą. Święty Józefie, Ty rozumiesz ból samotności, nie pozwól abyśmy znowu go odczuwali, pomóż ocalić naszą miłość.
 Waldi: 26.01.2011, 14:50
 Witaj Joanno ? bardzo dobrze, że modlisz się o dobrego męża, bo w tych czasach naprawdę trzeba sobie tę drugą połówkę wymodlić. Trwaj dalej na tej modlitwie proś nieustannie, ufaj do szaleństwa Jezusowi, Maryi i św. Józefowi szczególnie w tej sprawie szukania dobrego męża. Jesteś kobietą Boga dlatego wystawiona jesteś na próbę, czy okarzeż wierność Jezusowi, czy jednak oddasz swoją duszę i serce demonowi, który też działa w naszym życiu i zastawia na nas różne pułapki najbardziej w tej sferze naszych pragnień i tęsknot. Dla Ciebie Joanno mężczyźni nieszczęśliwie żonaci i rozwodnicy po prostu nie istnieją. Zostaw ich w spokoju ? Ty szukaj tego jedynego, który jest wolny od takich obciążeń życiowych. Chyba nie chcesz rozbić małżeństwa? Nie wolno Ci tego uczynić. Uderzając w małżeństwo uderzasz w skałę którą jest Chrystus. Ty nie jesteś receptą szczęścia dla tamtego mężczyzny i jakimś pocieszeniem. On sam wraz ze swoją żoną i bliskimi musi rozwiązać swoje problemy. Unikaj spotkań z takimi mężczyznami, nie choć na żadne z nimi herbatki i kawki, nie powierzaj im swoich trosk. Bądź dobra i wyrozumiała dla ich problemów, ale zachowaj ostrożność i dystans. Możesz się za takich ludzi modlić, ofiarować swoje cierpienia trudy dnia codziennego w jego intencji. Możesz powiedzieć mu, aby zawierzył swoje małżeństwo Jezusowi i prosił go gorliwie o przemianę serca swojego i jego żony, bo tylko Pan ma moc przemiany serc. O miłość, wierność w małżeństwie trzeba prosić każdego dnia. Oczywiście miałaś prawo się zakochać, ale to nie jest zdrowa miłość i ona nie przyniesie Ci błogosławieństwa bożego tylko przekleństwo jeśli w nią wejdziesz. Módl się codziennie do Ducha Św. Umacniaj się Eucharystią i powierzaj się Maryi. To zauroczenie i te natrętne myśli o tym facecie miną. Wiem, że pragniesz kochać i być kochaną i teraz u Ciebie zwyciężają emocje, uczucia i serce, ale musisz włączyć rozum, który również jest darem od Pana. Zaufaj Bogu On zna Cię lepiej i wie o Twoich pragnieniach serca bądź tylko wytrwała i mądra. Łatwo otwierają się tylko drzwi do otchłani piekielnej, zawsze wybieraj trudniejszą drogę, a będziesz szczęśliwa tu już na ziemi, a później w wieczności. Jeśli chcesz zrozumieć bardziej tajemnice małżeństwa chrześcijańskiego to przeczytaj na www.voxdomini.com.pl świadectwo GLORII POLO. Joanno dasz rade przetrwać ten trudny czas Pan pokieruje wszystkim tylko trzymaj się blisko Przedwiecznego i Jego nauki. Pozdrawiam Waldi
 Joanna: 25.01.2011, 16:05
 Ja mam 31 lat i modlę się już długo o dobrego męża i odkąd tak bardzo się modle tym bardziej nie mogłam nikogo spotkać nawet żeby z któryms porozmawiać. Ale teraz przyszło jeszcze gorzej. Nagle i nie wiadomo skąd poznałam meżczyznę, który jest nieszczęśliwie żonaty i zakochałam się w nim po uszy, rozrywa mi dosłownie serce i ciagle o nim myślę. Oczywiście nic miedzy nami nie było. I jak mam to wszystko zrozumieć , czemu jestem wystawiona na taką próbę. Teraz muszę się modlić żeby się jakos uwolnic z myśli o nim. Dlaczego to wszystko takie dziwne??
 alina: 24.01.2011, 19:32
 Św.Józefie proszę Cie wyproś mi dobrego męża który bedzie mnie kochał i szanował:)
 ON: 24.01.2011, 14:04
 Święty Józefie - tak źle żyje się w samotności. Żyć dla siebie i dla nikogo więcej - to nie ma sensu. Szczęśliwi powinni być ci, którzy mają rodziny, choćby Bóg skazywał ich na ciągłe próby. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaufać w boże miłosierdzie i prosić o Twoje wstawiennictwo.
 Agnieszka: 23.01.2011, 19:24
 Proszę o wstawiennictwo modlitewne i za mnie, święty Józefie.
 Bartosz: 23.01.2011, 04:29
 Swiety Jozefie, prosze Cie pokornie o wstawienctwo u naszego Pana Jesusa Chrystusa, zeby pomogl mi znalesc swoja druga polowke. Nie mam joz sily zyc w samotnosci.
 Lidia: 22.01.2011, 20:16
 Proszę Cię św.Józefie o dobrą miłość dla mnie i łaskę małżeństwa i macierzyństwa.
 Ania: 22.01.2011, 19:32
 Św. Józefie proszę Cię o miłość, szczerą i dającą szczęście.
 ania22: 22.01.2011, 14:11
 Św. Józefie proszę Cię spełnij pragnienie mojego serca. Jeśli ten mężczyzna nie był mi pisany, dziękuję Ci, że zabrałeś go z mej drogi. Spraw aby odnalazł mnie ten, który przez Boga jest mi przeznaczony. Proszę św. Józefie postaw go na mojej drodze i pomóż mi poznać, że to ten, który podoba się Bogu. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej