Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Wasze komentarze:
 michalina: 07.03.2011, 14:22
 Św. Józefie wierzę, że przez Twoje wstawiennictwo Bóg obdarzy mnie tą łaską. Proszę o dobrego, wierzącego człowieka.... Boże proszę o cud !
 aneta: 06.03.2011, 15:31
 Św. Józefie proszę Cię pomóż mi wyprosić u Ojca Naszego małżonka dla mnie, nie mam siły iść już przez życie sama ...
 Aneta: 06.03.2011, 14:04
  Święty Józefie proszę Cię o łaskę małżeństwa i macierzyństwa. Pozwól mi spotkać i dostrzec właściwą osobę. Jeśli jest nią Radek to proszę pomóż tej miłości. Tak bardzo mi na nim zależy, jak na nikim innym dotąd. Myślę, że to "ON- ten wybrany przez Boga". Pomóż proszę rozeznać mi jak jest naprawdę, a jeśli to on jest mi przeznaczony to prosze, pomóz nam połaczyć się Bożą Miłością....
 Małgosia: 05.03.2011, 19:01
 Święty Józefie, dziękuję z całego serca za to co otrzymałam. Proszę Cię pamiętaj o mnie, pozwól mi stworzyć dom na wzór Świętej Rodziny, proszę Cię o dobrego męża, uczciwego, szlachetnego, wrażliwego człowieka, który będzie mnie kochał a ja jego.
 Dorota: 03.03.2011, 11:50
 Święty Józefie - wysłuchaj moich błagań, jestem młodą kobietą po rozwodzie której w życiu nie było zaznać szczęścia w miłości. Doznałam tyle upokorzenia, żalu i bólu że już dość tego niesienia krzyża. Proszę spraw aby na mojej drodze staną mężczyzna pełen cnót i wartości aby mogła założyć rodzinę i spełnić się w roli matki i żony. Zanoszę modlitwy od dawna ale mam nadzieje że czas mój na oczekiwanie jest już bliski. Św. Józefie módl się i wstaw za mną.
 samotna: 02.03.2011, 22:35
 Święty Józefie...proszę Cię wysłuchaj mojej modlitwy i ześlij taką miłość o której marzę i proszę
 Magdalena.: 02.03.2011, 21:25
 Św. Józegie proszę Cię aby Damian dał mi jeszcze jedną szansę znasz moją całą historię wiec prosze aby jeszcze raz zaufał mi. Aby udało nam sie zacząć od podstaw aby odezwał się na gg ;) Błagam i wstawniennictwo i o poparcie mojej prozby
 Renata: 02.03.2011, 15:47
 Święty Józefie, jeżeli Adaś jest tym który jest posłany od Boga i da jej szczęście, niech zostanie jej mężem i niech będą ze sobą bardzo szczęśliwi i otrzymają błogosławieństwo Boga i moje, niech miłość i szczęście rodzinne będą z nimi na co dzień. Amen!
 IZA: 02.03.2011, 14:35
 Święty Józefie , błagam pomóż mi odzyskać męża i jego miłość , proszę aby ten tydzień , który mamy razem spędzić zaowocował w miłość dojżałą i mocną. By kobieta , która niszczy nasze małżeństwo odsunęła się od mojego męża i znalazła innego partnera życiowego - stanu wolnego. Błagam , aby mąż rozkochał się we mnie na nowo i miał odwagę aby ratować nasze małżeństwo. Święty Józefie modle się do Ciebie codziennie , błagam usłysz moje wołanie.
 pełna wiary Monika: 02.03.2011, 00:23
 Święty Józefie dziękuje za to, że jesteś przy mnie. Proszę Cię aby mężczyzna o którym myślę został mym mężem, proszę by był dobrym człowiekiem i dobrym ojcem dla naszych dzieci. Dziękuję.
 Karolina: 23.02.2011, 21:49
 Tak sobie czytam te wpisy i szczerze mówiąc nieco przeraża mnie bijąca z niektórych wręcz desperacja... może dlatego, że sama mam podobnie? Tak bardzo chcę kochać i być kochaną, to pragnienie trwa już 16 lat i nie przynosi efektów... im się jest starszym, tym trudniej jest się od tego uwolnić...
 Magda: 21.02.2011, 22:58
 Święty Józefie proszę o wstawiennictwo u Pana Boga abym mogła na swej drodze spotkać przyszłego męża, strasznie dokucza mi moja samotnosć. Proszę o modlitwę.
 aanja: 20.02.2011, 19:41
 Święty Józefie, pomóż mi odnaleźć mojego mężczyznę, któremu w pełni oddam swoje serce, Będziemy się kochać i staniemy na ślubnym kobiercu tak jak Bóg przykazał.
 Piotr: 19.02.2011, 16:14
 Dziękuję
 Piotr: 19.02.2011, 16:13
 Dobry Boże pomóż mi wreszcie spotkać i poznać odpowiednią kobietę. Której wola jest zgodna z moją wolą i która chce tego samego co ja. Tak żebyśmy oboje byli zadowoleni i szczęśliwi.
 wioleta: 18.02.2011, 15:19
 Święty Józefie prosze cię o dobrego męża, który będzie potrafił mnie kochac i szanować i abym ja potrafiła go kochac i szanować. Spraw bym mogła dawać i otrzymywać miłość w sakramencie małżeństwa. nie wyobrażam sobie swojego małżeństwa bez Boga i Twojej pomocy, dlatego błagam wstaw się za mną u Najwyższego i wyproś mi Łaski, o które Cie proszę. spraw bym potrafiła rozpoznać człowieka, z którym będę doskonalić swoją zdolność do kochania, bez której nieba nie osiągnę;) Pomagaj mi, wstawiaj się za mną, troszcz się o mnie i o mojego przyszłego męża, kochaj mnie i nie zapominaj:)
 ela: 16.02.2011, 10:58
 Święty Józefie, proszę Cię daj mi miłość tego jedynego człowieka, z którym będę dzielić smutki i piękne dni aż do końca życia. Męczy mnie ta samotność i dobija... chcę kochać i być kochaną, wstaw się za mną przed Panem Bogiem. Nie mam już siły żyć w pojedynkę:(
 Ktoś: 15.02.2011, 19:05
 Święty Józefie Tobie oddaję moją znajomość z Jarkiem. Jeśli to ten, to wlej w jego serce odwagę niech przyjedzie do mnie i szczerze ze mną porozmawia.
 Meg: 15.02.2011, 09:49
 Modlitwa osoby poszukującej partnera do zaślubin Ojcze, Ty nie chcesz, aby człowiek był samotny. Ty jesteś w komunii miłości z Synem i Duchem Świętym. Proszę, pozwól mi spotkać osobę, którą pragniesz mi dać. Spraw, aby i w moim życiu powtórzyła się historia Sary i Tobiasza, tak jak opisuje Biblia. Pomóż mi żyć modlitwą i czystością, jak to czyniła święta Rita, abym rozpoznał Twój plan i przyjął Twoją wolę. Oddal od mojego serca i od serc moich bliskich niepokój i lęk przed byciem samotnym, tak abym nie czynił ryzykownych i pośpiesznych wyborów. Amen.
 aga: 14.02.2011, 20:02
 SW Jozefie łagam o łaske powrotu Pawla do mnie i wlej w nas milosc i tylko milosc do siebie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej