Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

O Mszy Świętej najprościej [mały format] O Mszy Świętej najprościej [mały format]
Ks. Jerzy Stefański
Człowiek, który w pełni uczestniczy we Mszy Świętej, jest największym bogaczem świata. Zostaje bowiem obdarowany samym Bogiem, Jezusem Chrystusem. Z miłości do nas stał się On człowiekiem, a potem, by być jeszcze bliżej, stał się dla nas pokarmem i każdego z nas pragnie karmić Sobą... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 ania: 01.05.2010, 20:45
 Nie wiem dlaczego jeszcze proszę o męża dla siebie i towarzysza mojego życia, na dobre i złe chwile. Tracę nadzieję na jakiekolwiek rozwiązanie. Święty Józefie, wstawiaj się za mną kiedy, ja już siły nie mam i nadzieję tracę.
 Monika: 01.05.2010, 15:42
 Św. Józefie, wyproś dla mnie męża, rodzinę. Tak bardzo dokucza mi samotność. Dziś jest Twoje święto! Może dziś Bóg bardziej wysłuchuje Twoich wstawienniczych próśb?Pamiętaj o mnie, proszę.
 me: 29.04.2010, 22:28
 Św. Józefie pomoz mi, prosze. Zatroszcz sie o to, zeby moja druga polowka:):) mnie odnalazla, pokochala,uszczesliwila. Spraw, zeby nas polaczyla silna, gleboka milosc, w ktorej oboje sie odnajdziemy, zebysmy byli dla siebie calym swiatem i zebysmy byli ze soba bardzo blisko. Spraw, zeby to byla spelniona milosc i zebysmy mogli zalozyc razem szczesliwa, kochajaca sie rodzine. Usun wszytskie przeszkody, ktore sa we mnie i oddzielaja mnie od szczescia. Prosze otocz mnie i moje blagalne ufne stesknione i pragnace wolanie troska i pomoca. Nie zapominaj o mnie i spraw, ze bede Ci tak niewymownie wdzieczna i szczesliwa z nim...:) za Twoja przyczyna. SW. JOZEFIE PROWADZ NAS DO SIEBIE...
 Michał: 28.04.2010, 22:41
 Proszę Św. Józefie o dobrą i wierzącą żonę... Z którą będę mógł iść w stronę domu Pana. I abyśmy pozostawili ciepły ślad na ludzkich dłoniach i na tej ziemi... Tak nam dopomóż Józefie Św.
 ja tez: 28.04.2010, 20:58
 swiety jozefie prosze o to samo co Samotna...prosze
 Monika: 26.04.2010, 16:44
 Św. Józefie, błagam wstawiaj się za mną u Najwyższego. Proś o dobrą i szczęśliwą rodzinę dla mnie. Tak bardzo chcę być matką i żoną.
 Renata: 25.04.2010, 23:17
 Swiety Jozefie nie zapomnij o mnie prosze Cie :)).
 ja: 25.04.2010, 14:08
 SWIETY JOZEFIE POMOZ MI, PROSZE. TY ZNASZ PRAGNIENIA MOJEGO SERCA, MOJE OGRANICZENIA, ZAOPIEKUJ SIE TYM, PROWADZ ZEBYM ZNALAZLA SWOJE SZCZESLIWE MIEJSCE. PROSZE PROWADZ... JESTEM WDZIECZNA ZA POMOC
 Wiolka: 25.04.2010, 13:54
 Św. Józefie, proszę Cię pomóż mi znaleźć mężczyznę, który zostanie moim mężem. Napełnij mnie miłością. Proszę o założenie dobrego małżeństwa. Św. Józefie zmiłuj się nade mną i poprowadź mnie właściwą drogą. Amen.
 ja: 22.04.2010, 20:02
 SW. JOZEFIE NIC SIE NIE UDAJE, TYLE ROZCZAROWANIA. WIESZ CO SIE DZISIAJ STALO, ZGASLA KOLEJNA NADZIEJA. SW. JOZEFIE PROSZE USUN WE MNIE WSZYTSTKIE PRZESZKODY, KTORE STOJA NA DRODZE DO MILOSCI, W TWOJE RECE TO SKLADAM, PROWADZ. ALE MNIE TO DZISIAJ ZALAMALO, WIESZ JAK BARDZO TEGO PRAGNELAM, TYLE ROZCZAROWAN OSTATNOI. SPRAW, ZEBY WSZYSTKO ZACZELO SIE UDAWAC, W TWOJE RECE TO SKLADAM, PROWADZ... WSZYSTKO JEST SW. JOZEFIE NIE TAK. PROSZE ODMIEN TO, WYSLUCHAJ I POMOZ, DAJ JAKIS ZNAK, KTORY MNIE POCIESZY, DA NADZIEJE I POKSZEPI.
 Samotna: 21.04.2010, 12:13
 Święty Józefie proszę poproś Ty, Pana Boga, aby pozwolił mi spotkać tego Jedynego. Nie chcę być już sama. To mnie dobija i nie potrafię cieszyć się życiem. Wyproś mi też dar uzdrowienia serca ze zranionej miłości. Pan Bóg wie o co chodzi. Dziękuje za wszystko Bogu Wszechmogącemu, co do tej pory otrzymałam.
 karolka: 20.04.2010, 23:59
 Święty Józefie, proszę o to żeby już niedługo pojawił się przy moim boku właściwy mężczyzna, który będzie mnie kochał i którego ja pokocham, z kim będę mogła stworzyć piękną i trwałą relację.
 M: 20.04.2010, 22:04
 Święty Józefie pomóż mi odnaleźć tę jedyną kobietę, którą pokocham ze wzajemnością, i z którą razem będę mógł iść przez życie w szczęściu. Osobę dla której jako prawdziwy mężczyzna będę podporą i u której sam znajdę wsparcie w trudnych chwilach. Kobietę z którą będę czuł się swobodnie i dobrze, i która przy mnie będzie również szczęśliwa.
 Anna: 20.04.2010, 10:33
 Święty Józefie proszę, pomóż mi zrozumieć, jakie jest moje powołanie... Pragnę mieć rodzinę, a wciąż jestem sama. Modliłam się o odnalezienie mężczyzny mojego życia, a wokół mnie zawsze była pustka. Chciałam mieć dzieci, a nie mam. Za kilka miesięcy kończę 42 lata i trudno mi się z tym pogodzić. Jak mogłam zaprzepaścić wszystkie szanse? Walczyłam z własną nieśmiałością i jednak przegrałam... Co teraz? Jeśli nie małżeństwo, to co? Proszę, pomóż mi odnaleźć moje powołanie w pracy, w służeniu ludziom, rodzinom, pomóż mi zrozumieć, co może być moją pasją... Jestem na zakręcie i oddaję się pod Twoją opiekę.
 kasia: 20.04.2010, 09:29
 św. Józefie błagam Cię połącz mnie z Bartkiem. Cały czas trafiałam na nie odpowiednich mężczyzn, myślałam, że nie istnieją tacy jak Bartłomiej, który jest niezwylke dobry, religijny zawsze uśmiechnięty i który zawsze potrafi mnie pocieszyć.Św Józefi błagam spraw, by Bartuś odwzajemnił moją miłość
 Kuba: 20.04.2010, 08:45
 Św. Józefie Tobie wszystko to polecam co wydarzyło sie ostatnio w moim życiu. Miej mnie jak i tą osobę w swojej opiece. Niech spełni się wola Boga - niech tak kieruje naszymi ścieżkami abysmy oboje doswiadczyli miłości w swoim zyciu, ale tylko takiej która jest zgodna z jego wolą.
 iza: 20.04.2010, 02:41
 Św.Józefie pomóż,...samotność czasami tak boli...
 m: 18.04.2010, 23:23
 do Ela dziekuje za dobre slowo...to wiele dla mnie znaczy. szczególnie w tych cieżkich chwilach. stracilam juz nadzieje.gdybym byla te pare lat młodsza...ale z kazdym rokiem coraz trudniej uwierzyc ,ze sie ulozy. tym bardziej ,ze choruje od 2 lat. dziekuje raz jeszcze za slowo pociechy:)
 ja: 17.04.2010, 15:18
 św Józefie błagam Cie wyzwól mnie z tych kajdaan samotnosci,postaw na mojej drodze czlowieka ,ktory mnie obarzy miłościa , niech to bedzie milosc wzajemna. wyzwol mnie od wszystkich raniacych relacji, przerwij pasmo moich nieszczesc i cierpien. blagam, ulituj sie nade mna wypros u Boga dla mnie ta łaske. moje zycie nie ma sensu.
 pomódlmy się: 17.04.2010, 00:11
 razem możemy prosić Boga. Zapraszam www.blisko-serca.pl
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej