Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Różaniec Różaniec
abp Grzegorz Ryś
Jeśli szukasz głębokich rozważań tajemnic różańcowych, dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci osobiste, oparte na słowie Bożym rozważania abp. Grzegorza Rysia. Myśli duchownego skupiają się tutaj wokół poszczególnych tajemnic czterech części Różańca.... » zobacz więcej


Wasze komentarze:
 Monika: 26.03.2011, 18:25
 Święty Józefie, proszę o miłość wzajemną, o miłość bez lęku. Powierzam Ci moją znajomość z Piotrem. Proszę, otocz nas swoją opieką.
 Karolina: 26.03.2011, 14:25
 Św.Józefie, proszę o wewnętrzny spokój, którego brakuje mi w związku z rozczarowaniem, które obecnie przeżywam... dodaj mi siły, oddal cierpienie, ześlij potrzebne łaski. Amen. "Panie Jezu, Ty się zajmij..."
 Monika S: 23.03.2011, 23:39
 Święty Józefie wstaw się za mną u Pana Boga. Znajdź mi mężczyznę, który będzie dobrym i kochającym mężem, który otoczy mnie i moją córeczkę miłością i opieką. Nie chcę już dłużej być samotna.
 magdalena: 21.03.2011, 18:41
 Święty Józefie pomóż mi znaleźć prawdziwą miłość , abym spotkała mężczyznę z którym mogłabym brnąć przez życie z miłością do Boga na dobre i na złe .
 AJM: 21.03.2011, 16:00
 Święty Józefie proszę wyproś mi potrzebne łaski daj siłę i moc do pokonywania przeciwności losu, oraz pomóż onaleźć mi moje powołanie, bardzo chciałabym znaleźć męża założyć rodzinę święty mój patronie wstaw się za mną proszę.
 aga: 21.03.2011, 15:42
 Ja proszę tylko o to aby znależć chłopak, z którym razem bedziemy szczęsliwi, na dobre i na złe zawsze razem.
 Krzysztof ŚLIWA: 20.03.2011, 21:02
 Św Józefie proszę zjednocz moje małużeństwo o światło wiary dla mojej żony IWONY.
 Anna Justyna: 20.03.2011, 06:22
 Święty Józefie, patronie rodzin, wyproś mi u Boga dobrego męża, kogoś z kim założę szczęśliwy i trwały związek. Justyna
 anonim: 20.03.2011, 02:46
 Swiety Jozefie spraw abym byla szczesliwa k0cham ojca mojego dziecka i chce zeby on mnie tez pokochal tak jak kiedys.Juz nie moge dluzej zyc sama wstaw sie za mnie u Pana Boga
 anonim: 20.03.2011, 02:37
 Swiety Jozefie spraw abym byla szczesliwa k0cham ojca mojego dziecka i chce zeby on mnie tez pokochal tak jak kiedys.Juz nie moge dluzej zyc sama wstaw sie za mnie u Pana Boga
 Sylwia: 19.03.2011, 22:24
 Św.Józefie proszę Cię o dobrego, wierzącego męża, z którym będę mogla iść przez życie. Proszę także o pomoc w wyborze właściwej drogi życiowej i opiekę dla moich młodszych braci...
 Darek: 19.03.2011, 22:17
 ŚWIĘTY JÓZEFIE, PROSZĘ ŻEBYM BYŁ RAZEM Z MARZENĄ, PROSZĘ O TWOJE WSTAWIENNICTWO ŻEBYŚMY BYLI RAZEM. JA NAPRAWDĘ JĄ KOCHAM.
 M.: 19.03.2011, 17:01
 Święty Józefie proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo u Ojca o męża dla mojej siostry. By był on dla niej przyjacielem na dobre i złe. Święty Józefie proszę byś nie zapominał o mnie - wskaż mi drogę, która będzie zgodna z wolą Bożą. Nie chcę zmarnować daru od Boga jakim jest życie.
 Beacia: 19.03.2011, 13:18
 Święty Józefie, dziś w dniu Twojego Święta, pragnę Cię prosić w tej intencji, którą noszę w sercu tyle lat...proszę Cię o to co dzień. Za Twoją opiekę i wszelkie łaski, które otrzymuję za Twoim pośrednictwem, dziękuję! :-)
 abcd: 19.03.2011, 00:43
 Święty Józefie proszę, wstaw się u naszego Dobrego Boga za tymi, którzy szukają współmałżonka. Jeśli taka wola Boga, może szybciej znajdą kogoś. Cierpią i są smutni. W małżeństwie też będzie ciężko, odkryją swoje wady, ale może zobaczą, co to jest miłośc i ile jeszcze im brakuje do mocnego kochania. Wspieraj ich przyszłe małżeństwa. Jeśli mam byc w małżeństwie, to dopomóż mi Boże, bo jakoś trudno mi uwierzyc, że dam radę samodzielnie znaleźc i pokochac współmałżonka.
 Pawel: 15.03.2011, 05:25
 Witam serdecznie! :) Powiem szczerze, że nie wiem dlaczego to robię, ale coś mnie tak naszło i może nie zaszkodzi spróbować. Jestem z Wrocławia. Mam prawie 25 lat, jestem studentem. Czuję się samotny i jest mi dosyć ciężko. Z miłą chęcią poznam jakąś samotną dziewczynę. Może najpierw mailowo się chociaż troszeczkę poznamy, a później, gdyby była chęć z obu stron - także osobiście. Pomyślałem, że trzeba dać szansę Patronowi strony. :) Proszę śmiało pisać, jeśli ktoś wierzy, że ma to sens - nawet jeśli wydaje się to dziwne (bo trochę jest :) ). Nie ma się nic do stracenia. Jeśli nawet by się skończyło tylko na mailach, to i tak myślę, że może być fajnie. :) pawel1986@onet.eu Pozdrawiam :)
 kleks: 15.03.2011, 00:20
 Sw. Jozefie prosze Cie o wstawiennictwo u Pana. Czekam na ta osobe. Jesli sie spotkamy lub juz sie spotkalismy weprzyj mnie, przyjdz mi z pomoca, abym rozpoznal ze to ona, ktora wyznaczyles dla mnie. Jesli Pan wyznaczyl dla mnie ta jedyna, z ktory mam przed Nim zawrzec zwiazek malzenski, to postaw ja na mojej drodze..i spraw by i ona byla pewna swojej milosci do mnie.Strzezmy sie glupot. Zaprowadz nas wspolnie przed oltarz i opiekuj sie nami, zeby ta milosc pomiedzy nami nigdy nie wygasla, zebysmy robili wszytko, aby byc razem. Badz przy mnie w momencie kiedy bede Cie potrzebowac...dopomoz mi wtedy. Jesli mam czekac, pomoz mi uzbrojic sie w cierpliwosc. Czekam na nia. Wierze, ze ona jest i nie bede szedl przez reszte drogi zycia sam. Chce kochac, a ja potrzebuje byc kochanym.Sprowadz nas. Twoja wola.
 Małgosia: 13.03.2011, 21:31
 Swiety Józefie,proszę Cie o uporządkowanie moich uczuć, o pokój serca,niech nigdy więcej juz nikt mnie nie zrani,nie oszuka.Proszę o miłośc , prawdziwą miłość taką która da mi szczęście i przywróci radość życia.
 Alina: 11.03.2011, 19:31
 Swięty Józefie, proszę o człowieka, który wypełni tę pustkę w sercu
 michalina: 07.03.2011, 14:22
 Św. Józefie wierzę, że przez Twoje wstawiennictwo Bóg obdarzy mnie tą łaską. Proszę o dobrego, wierzącego człowieka.... Boże proszę o cud !
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej