Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

Modlitwa do św. JózefaWasze komentarze:
 Iza: 10.08.2017, 00:34
 Św. Jóżefie proszę Cie o dobrego męża. By nie myślał tylko o sobie, by nie był samolubnym, by pamiętał że ma dzieci które go kochają, by pomagal w domu a nie tylko siedział przy komputerze i telefonie. Bym ja jako matka mogła czuć jego wsparcie a nie drzwigać ten ciężar sama. Pozwól mi św Józefie się cieszyć że mam rodzinę pełną gdzie każdy pomaga sobie nawzajem a nie tylko patrzy na siebie. Chcę także się rozwijać mąż nie pozwala bo on jest najważniejszy wyjeżdzą ciągle., dlatego musiałam zrezygnować z pracy by zajac się domem. On niechce pomagać pomorz nam Św, Józefie podnieść się a mężowi także zaprzeć się siebie na rzecz rodziny naszej.
 Iza: 10.08.2017, 00:34
 Św. Jóżefie proszę Cie o dobrego męża. By nie myślał tylko o sobie, by nie był samolubnym, by pamiętał że ma dzieci które go kochają, by pomagal w domu a nie tylko siedział przy komputerze i telefonie. Bym ja jako matka mogła czuć jego wsparcie a nie drzwigać ten ciężar sama. Pozwól mi św Józefie się cieszyć że mam rodzinę pełną gdzie każdy pomaga sobie nawzajem a nie tylko patrzy na siebie. Chcę także się rozwijać mąż nie pozwala bo on jest najważniejszy wyjeżdzą ciągle., dlatego musiałam zrezygnować z pracy by zajac się domem. On niechce pomagać pomorz nam Św, Józefie podnieść się a mężowi także zaprzeć się siebie na rzecz rodziny naszej.
 mama: 08.08.2017, 11:00
 Sw. Jozefie dopomoz prosze mojemeu synowi w jego samotnosci.wspomoz swoim wstawiennictwem u Pana wszechmogacego zeby poznal swoja przyszla zone.
 Katarzyna: 20.07.2017, 08:09
 Swiety Jozefie prosze Cie o dobrego meza.Czulego,szlachetnego,wesolego,uczciwego,madrego i chcacego piekna rodzine tak samo jak i ja.Mysle o kims i jesli to ten mezczyzna ma byc moim mezem prosze pomoz nam sie spotkac i byc ze soba.
 Pau: 09.07.2017, 23:12
 Święty Józefie, ja również proszę z całego serca o wstawiennictwo i pomoc w szukaniu drugiej połówki. Czuję się terz samotna, brakuje mi drugiej osoby. Pomóż mi pokonać zwątpienie i ześlij na mnie taką łaskę, spraw żebym pokochała i była kochana. Nic tak nie pomaga w życiu codziennym jak miłość, będę sie do Ciebie modliła i czekała, ufam że mi pomożesz, dziękuję
 Pysia: 06.07.2017, 10:42
 Do (Adam 28.06.2017): Panie Adamie to ze Pan sie modlil o dobra i czysta zone a jak Pan pisal cytuje"dobra moze i jest ale nie czysta,po 5cio letnim zwiazku nigdy nie bedzie czysta..." i dalej "czasem nawet modlitwa do tak Wielkiego swietego nie zdaje egzaminu". Wie Pan, Bog stawia na naszej drodze roznych ludzi,osoby ale to,jak kto postepuje nie zalezy od Niego.Moze to przeznaczenie,moze to akurat z ta kobieta musial sie Pan spotkac by cos zrozumiec,dojsc do jakis wnioskow,przemyslen i niech pod tym katem Pan to rozwazy.Nikt nie jest doskonaly,czysty.Czysta caljowicie jest tylko Maryja a nie grzeszni ludzie wiec niech Pan sie nie dziwi co do owej kobiety o ktorej Pan mowil.Nie mozna wina za to obarczac swietych.Niejednokrotnie sa rozne zdarzenia,sytuacje tylko trzeba to odpowiednio zrozumiec i odczytac... Wytrwalosci Panie Adamie w dalszej modlitwie.
 Gabriela: 03.07.2017, 22:44
 Święty Józefie proszę o dobrego męża na Twój wzór. Proszę o dziecko i szczęśliwą rodzinę
 Adam: 28.06.2017, 21:48
 Modliłem się do Św. Józefa o dobrą i czystą żonę, może jest i dobra ale czysta... po 5 letnim związku czysta nigdy już nie będzie, nie mówiąc już o więzach, które z innym zawarła, modlitwa czasem nie zdaje egzaminu, nawet do tak Wielkiego Świętego...
 W: 23.06.2017, 19:32
 ŚW JÓZEFIE spraw abym znalazła dobrego i kochającego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę i będziemy mieć dzieci .


 W: 22.06.2017, 14:28
 ŚW JÓZEFIE pomóż mi znaleźć znaleźć dobrego i kochającego męża z którym założę szczęśliwą rodzinę i będziemy mieć dzieci .
 Patrycja: 19.06.2017, 17:21
 Drogi święty Józefie, proszę cię o wysłuchanie moich próśb gdyż tylko ty jako jeden z niewielu jak to trapi moje serce. Daj mi dobrego męża, który się mną zaopiekuje i będzie dla mnie podpora bo sama się gubię w tym wszystkim. Ufam w moc twego wstawiennictwa, dopomóż proszę ...
 Pysia: 06.06.2017, 15:11
 Do teddy(03.06.2017rok): Jesli chcesz znalezc dobrego meza to potrzeba duzo modlitwy.Wpisz sobie na internecie modlitwy do Sw.Jozefa o znalezienie dobrego meza i wyswietli Ci sie duzo-sa przerozne.Potrzeba tez duzo wiary i cierpliwosci.Ja odmawiam 4 takie modlitwy rozne codziennie rano i wieczorem od 2miesiecy.Po drodze bedziesz napotykac na zwatpienia ale wazne zeby codziennie i wytrwale ja odmawiac.Glowa do gory,bedzie dobrze i znajdziesz dobrego meza.Wszak Sw.Teresa napisala i zna to caly swiat:"O cokolwiek poprosisz Swietego Jozefa,z pewnoscia to otrzymasz".
 teddy: 03.06.2017, 09:50
 MÓGŁBY KTOŚ TROSZKĘ DOPOMÓC MI W MODLITWIE. chciałabym. Znaleźć dobrego męża ;)
 danuta: 25.05.2017, 16:34
 Św. Józefie pomóż mojej córce znaleźc dobrego męża który by ja szczerze pokochał i aby wspólnie założyli szczęśliwą katolicką rodzinę . Proszę bądź jej ppomocą i opiekunem oraz wypraszaj jej potrzebne łaski.
 Pysia: 14.05.2017, 18:15
 Tyle sie modlilam i modle i nic-kolejne dni w samotnosci. Juz trace wiare w to ze mnie jakis mezczyzna pokocha i ze bede kiedys mezatka. Jakie tylko mozliwe modlitwy odmawialam i nadal odmawiam lecz bez wiekszego przekonania chociaz gdzies tam jest iskierka nadziei.
 Aneta: 02.05.2017, 17:39
 Pani Agnieszko, Pani Ania ma rację! niech Pani nie traci nadziei i modli się do Świętego Józefa o znalezienie męża! Ja zaczęłam modlić się i na mojej drodze stanął wyjątkowy człowiek! WŁAŚNIE TAKI O JAKIEGO PROSIŁAM! Spokojnie 1 lub 2razy dziennie mówić tę modlitwę o znalezienie męża i gwarantuję że pozna Pani takiego człowieka o jakim Pani marzy! Życzę powodzenia, nadziei, cierpliwości i wytrwałości! Święty Józef na pewno do Pani przyprowadzi odpowiedniego Mężczyznę!
 Anna: 24.04.2017, 01:24
 Około 4 lat modliłam się do św. Józefa tą pierwszą modlitwą. Dzięki wstawiennictwu św. Józefa mam dobrego męża. Synowi dałam na drugie imię Józef. Dziękując Bogu ma teraz kochającą rodzinę. Pani Agnieszko ( 24.03.2017) cierpliwości i więcej wiary. Proszę się nie poddawać i nie ustawać w modlitwie. Najświętsza Maryja Panna i św. Józef niech wypraszają Pani dobrego męża.
 Pysia: 23.04.2017, 11:51
 Święty Józefie prosze pomoz mi w mojej samotności, tak bardzo jest mi samej źle.Pragnę kochać i być kochaną. Spraw aby mężczyzna z którym wiąże nadzieje odezwał się. Proszę Święty Józefie dopomóż mi.
 Dominika: 14.04.2017, 23:14
 Święty Józefie, przybrany Ojcze Jezusa, dopomóż mi w mojej samotności. Wierzę, że gdzieś na świecie żyje ten przypisany mi mężczyzna. Połącz nasze drogi, bym mogła stworzyć szczęśliwą , kochającą się rodzinę, taką jaką Ty tworzyłeś z Maryją. Ufam i kocham Cię Św. Józefie.
 Katarzyna: 02.04.2017, 09:00
 Św.Jòzefie Ty wiesz kto ma być moim mężem pomóż mi spotkać tego człowieka bo samemu tak trudno iść przez życie gdy tyle problemów wokół błagam Ciebie są.Jòzefie o dobrego męża
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 2Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 2

św. Andrzej Apostołśw. Andrzej Apostoł

Modlitwa do św. Andrzeja ApostołaModlitwa do św. Andrzeja Apostoła

Litania do św. Andrzeja ApostołaLitania do św. Andrzeja Apostoła

Zabawy andrzejkoweZabawy andrzejkowe

Ciasteczka andrzejkoweCiasteczka andrzejkowe

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej