Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Józefa


Święty Józefie, dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).

Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie, spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona), który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie, doprowadź do zerwania każdej znajomości, która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie, obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie, obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie, obiecuję innym mówić, że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.

Amen!

* * * * *


Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż,
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę,
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go aż do śmierci.

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, otocz tego człowieka przeznaczonego przez Boga dla mnie Swoją opieką.
Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrym mężem, dobrym ojcem i dobrą głową rodziny,
którą założymy z woli Boga Ojca.
Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci.
Niech pozostanę czystą i szlachetną, niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty,
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca.

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali
wielkiego daru narzeczeństwa. Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, był jak Święta Rodzina, której żywicielem,
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś Ty Św. Józefie.

Amen

   

Wasze komentarze:
 KEJTI: 01.06.2012, 20:59
 Święty Józefie dziękuję Ci za to, że dzięki Tobie spotkałam człowieka którego kocham i proszę Cię bardzo o łaskę pojednania dla NAS. Pobłogosław NAM proszę. Obiecuję,że dać mojemu dziecku przynajmniej na drugie imię Józef.
 aga: 01.06.2012, 13:31
 Proszę Cię Tylko o pracę i zdrowie.
 renata: 27.05.2012, 20:36
 sw.Jozefie proszę Cie upros Dary Ducha Sw.dla mojej rodziny,proszę Cie rowniez za Wojtkiem o uzdrowienie z alkoholizmu i dobrą prace dla niego i zeby na jego drodze pojawili sie ludzie wartosciowi,wierzacy.Miej w opiece takze moich rodzicow i mnie.
 Gabriela: 26.05.2012, 18:49
 św. Józefie proszę o dobrego męża , z którym mogłabym założyć szczęśliwą rodzinę. Niedawno poznałam Piotra , którego bardzo pokochałam. Jest taki o jakim marzyłam. Niewiem czy mogę z nim być ale jeśli taka jest wola Boża proszę , aby jego serce pokochało mnie tak mocno jak ja jego. A jesli on nie może być moim mężem , to spraw św. Józefie bym poznała , kogoś takiego jak on .
 Agata: 20.05.2012, 21:27
 Święty Józefie, proszę Cię o kogoś, kto będzie dobrym mężem dla mnie i ojcem dla mojego dziecka, kto pokocha nas i zaakceptuje dziecko, a my równie mocno pokochamy jego. Bardzo Cię o to proszę, jest mi samej bardzo ciężko, proszę, postaw na naszej drodze takiego człowieka, tylko Ty możesz pomóc.
 Dorota: 14.05.2012, 18:40
 Św. Józefie bardzo proszę żeby w końcu na mojej drodze pojawił się człowiek, który mnie pokocha i którego ja będę mogła pokochać. Z którym uda nam się zbudować szczęśliwą rodzinę. Z góry dziękuję :) Amen
 Aaaaaa: 11.05.2012, 22:35
 Św. Józefie, ty wiesz czego pragnie moje serce. Miłość, szacunek, opieka kochanego człowieka. Chciałabym mieć takiego męża jakim ty byłeś dla Maryii. Samotność jest straszna, proszę pomóż mi bo czasem brak mi już sił na modlitwę. Jeśli wolą bożą jest żebym szła przez życie w samotności daj mi siłę abym się z tym pogodziła. Proszę pomóż znaleźć dobrą prace dzięki której będę mogła spełnić swoje marzenia i zajmę myśli czym innym niż o rodzinie której pragnę. To już nie jest prośba do ciebie tylko błaganie, wskaż drogę, pokarz jak żyć. Sama nie dam rady bez twojej pomocy i Maryii wyprosić łaski u Boga. Zlituj się proszę, a obiecuje jeśli urodzi mi się dziecko dać mu na imię Józef na chwałę bożą.
 Dumas: 10.05.2012, 23:09
 Tak jak spanie czy jedzenie, chęć posiadania potomstwa to naturalna potrzeba fizjologiczna człowieka. To nie żadna łaska ze strony Boga, że dwoje ludzi się poznaje i razem idzie przez życie. Rozumiem, że można modlić się np. o DOBRĄ żonę (kobietę, która będzie realizowała nasze wyobrażenie życiowej partnerki), ale nie o żonę w ogóle. Drodzy bracia i siostry, jeśli macie w przyszłości wstąpić w związek małżeński, to do tego dojdzie. W innym przypadku, choćbyście nie wiem ile razy wzywali św. Józefa, przepraszali Boga za wszystko, łącznie z tym, że się urodziliście, to i tak do ślubu nie dojdzie. Czytam w komentarzach, że niektórzy modlą się codziennie od 6 lat bez rezultatów. No to proponuję im kolejne 6 albo najlepiej 20 lat codziennej modlitwy o dobrą żonę lub męża. Będziecie już po 40-tce i myślicie, ze o to Bogu chodziło? Jezus Chrystus z tym co miał zrobić tu na Ziemi zmieścił się w wieku 33-34 lat. Dlatego uważam, że te modlitwy są tylko stratą czasu.
 Anna: 10.05.2012, 19:27
 Św. Józefie modliłam się do ciebie o dobrego męża i spotkałam człowieka który wydawał się być dla mnie odpowiednią osobą. Były znaki które o tym świadczyły, ale on ma zatwardziałe serce, ciężki charakter, nie potrafimy się dogadać. Jeśli on jest dla mnie proszę o przemianę jego serca, ufam ci całkowicie jeśli to nie ten mężczyzna postaw na mojej drodze właściwego człowieka. Przepraszam za moją niecierpliwość ale czuje się bardzo samotna więc zlituj się nade mną. Proszę cie też o pomoc w znalezieniu dobrej pracy, tu może pomóc tylko cud ale ty jesteś potężnym orędownikiem u Boga. Będę zawsze pamiętać o tobie w modlitwie więc ulituj się proszę.
 Marta: 09.05.2012, 18:30
 Św.Józefie DZIEKUJE!!!!pomogles mi w odnalezieniu miłości prosze CIe o dalsze łaski dla NAS.Wstawiaj sie za Nami.
 ellen: 06.05.2012, 22:08
  Swiety Józefie wspieraj te milosc i Niech dobry Bog udzieli nam Blogoslawienstwa amen
 Kasia: 01.05.2012, 20:45
 Święty Józefie, pomódl się za mnie i Michała, a jeśli nasze drogi nie mogą się połączyć, proszę Cię o znalezienie kochającego i dobrego męża. Proszę także innych o modlitwę i wsparcie.
 marzena: 30.04.2012, 19:04
 Święty Józefie bardzo dziękuję za wstawiennictwo u Boga w sprawie znalezienia pracy po odmówieniu 30 dniowej nowenny do Ciebie zostałam wysłuchana i to nie jest przypadek bo pracy w zawodzie szukałam 2 lata a teraz się udało i to w instytucji o której tylko marzyłam. Proszę pomóz mi uwolnić się od nałogów zwłaszcza papierosów nie daję rady sama choć obiecałam Bogu że rzucę palenie ale nie daję rady. Wydawało się to takie proste ale nie jest. Żle się z tym czuję. Błagam pomóż zależy mi na tym tak bardzo chcę. Chwała Panu.
 aga: 29.04.2012, 19:28
 Jezu pomóż mi zapomnieć o nim, nie chcę tak cierpieć...nie wiem jak mogłam dopuścić do tego by aż tak go pokochać ....kogoś kto mną gardzi, i kto nie jest mi pisany nie umiem uczyć sie na błędach.....nigdy więcej nie chcę takiego uczucia!!
 kasia: 22.04.2012, 20:31
 ŚW.JÓZEFIE PROSZE CIE POKORNIE DAJ ABYM NIE BAWEM NA MOJEJ DRODZE ZYCIA POJAWIŁ SIĘ MÓJ PRZYSZŁY MĄŻ KTÓRT BEDZIE MNIE KOCHAŁ I SZANOWAŁ NA KTÓREGO BĘDE MOGŁA LICZYĆ ZKTÓRYM STWORZE RODZINE O KTÓREJ ZWASZE MARZYŁAM AMEN.
 Anna Maria Magdalena: 18.04.2012, 14:08
 Święty Józefie, tak bardzo chciałabym kochać, założyć rodzinę, nie pozwól, żebym się zmarnowała i proszę pomóż mi spotkać dobrego człowieka, który będzie pasował do mnie, który będzie mnie kochał i szanował tak jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję, z którym założę pełną ciepła i miłości rodzinę silną Bogiem. Proszę Cię również o szczęśliwe małżeństwo dla mojej siostry Elżbiety, która wkrótce wyjdzie za mąż.
 Ewa: 14.04.2012, 21:15
 Św. Józefie, nie będę oryginalna. Bardzo Cię proszę o dobrego męża. Ty wiesz, że wokół mnie jest dużo dobrych ludzi. Pomóż mi spośród nich wszystkich wybrać tego jedynego, spraw, abym go nie przegapiła. Tak bardzo cierpię z powodu samotności...
 samotna: 12.04.2012, 12:39
 Proszę św. Józefie o tak długo wyczekiwanego męża, z którym razem będziemy iść szczęśliwie przez życie, darząc się miłością, szacunkiem i zaufaniem, i dając sobie najpiękniejsze doznania. Niech związek nasz będzie dla nas oparciem, ukojeniem i inspiracją do życia. Amen.
 Maria - Magdalena: 09.04.2012, 23:17
 Św. Józefie dopiero zaczęłam się do Ciebie modlić proszę o tego jedynego o którym już tak długo myślę. Sądzę że mógłby mi dać szczęście, być podporą, czułam się przy nim TAK bezpiecznie czy to nie jest najważniejsze? Starałam się o nim zapomnieć ale wiesz że nie potrafię to jest silniejsze ode mnie. Nie jestem zdesperowana lecz po prostu pragnę być szczęśliwą i to szczęście ofiarować drugiej osobie.Ty wiesz lepiej ode mnie że może mogłam być szczęśliwa prawda?Ktoś inny mógł mi je dać, ale nie byłam przekonana teraz trochę rozmyślam nad tym, ale wiesz że nie chciałam go krzywdzić choć coś dopiero teraz we mnie drgnęło gdy jest już za późno lecz przy nim nie czułam takiego bezpieczeństwa. Jestem trochę zagubiona.Zapewne gdzieś popełniłam błąd, ale jestem tylko człowiekiem każdy z nas je popełnia. Proszę bądź przy mnie przez cały czas. AMEN
 a.: 09.04.2012, 22:54
 Błagam Cię św. Józefie o to, by syn znalazł wreszcie dobrą pracę i mógł się w niej realizować. Proszę miej w opiece moje dzieci. Proszę o łaskę zdrowia , Bożego błogosławieństwa, aby mogły założyć zdrowe, Bogiem silne rodziny.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]


Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej