Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Renata: 14.05.2017, 12:33
 Matko Boża oddaję pod Twoją opiekę całą moją rodzinę.Otaczaj nas swoją łaską.Proszę o opiekę nad moją córką daj jej opamiętanie,aby zrozumiała swój błąd życiowy w swoich uczuciach .Wspieraj mnie w mojej samotności.
 Anna: 07.05.2017, 13:40
 Matko Boża Najukochańsza, błagam Cie o pomoc, prosze uratuj nasze małzenstwo. Prosze przemien serce mojego meza. Tobie zawsze powierzałam wszystko. Dzieki dobroci Twego serca mamy cudowne dzieci. Błagam pomoz nam.
 Barbara: 04.05.2017, 12:37
 Matko litościwa kocham cię całym sercem proszę cię uzdrow mię po tej operacji nerki nie mogę się ztego podnieść proszę cię o łaskę uzdrowienia wstawiaj się za mną do swego syna Jezusa Chrystusa . Udziel potrzebnego zdrowia Łukaszowi i chroń go przed złem Amen
 Iwona: 20.04.2017, 21:58
 Matko Boża spraw by mój syn wydoroślał i zaczął rozumieć że swoją przyszłość ma tylko w swoich rękach. Spraw bym była dla niego lepszą matką która wspira i pomaga a nie tylko krytykuje. Spraw by znalazł jakiś cel w życiu do którego będzie konsekwentnie dążył. Pomóż mu odnaleźć radość życia i spraw by stał się odpowiedzialny.
 Krzysiek: 20.04.2017, 18:38
 Matko Przenajświętsza błagam cię o wybaczenie za zwątpienia moje w Twoją Osobę, za grzechy pychy i egoizmu. O Pani Moja, nie miej mi za złe mojego błądzenia lecz Miej wgląd na wiarę jaką w Tobie pokładam. Od dziś jestem Twoim niewolnikiem. Dysponuj mną wedle Swojego uznania. Wstaw się za mną do Pana naszego o zbawienie mojej marnej duszy, o pomoc w wypełnieniu Planu Bożego. Przebacz mi proszę i wyproś o Niepokalana łaskę dla mnie u Pana Boga. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
 Agnieszka: 23.03.2017, 20:55
 Matko Boza , pod Twoja opieke oddaje moje zycie, proszę Ciebie o spokoj w rodzinie I nawrocenie dla Slawka, ktorego kocham. Zeby poswiecil sie rodzinie I naszym dzieciom , byl mezem oddanym I wiernym , ojcem naszych dzieci. :*
 Agnieszka: 23.03.2017, 20:55
 Matko Boza , pod Twoja opieke oddaje moje zycie, proszę Ciebie o spokoj w rodzinie I nawrocenie dla Slawka, ktorego kocham. Zeby poswiecil sie rodzinie I naszym dzieciom , byl mezem oddanym I wiernym , ojcem naszych dzieci. :*
 Agnieszka: 23.03.2017, 20:55
 Matko Boza , pod Twoja opieke oddaje moje zycie, proszę Ciebie o spokoj w rodzinie I nawrocenie dla Slawka, ktorego kocham. Zeby poswiecil sie rodzinie I naszym dzieciom , byl mezem oddanym I wiernym , ojcem naszych dzieci. :*
 Jadwiga: 13.03.2017, 18:26
 Twej Opiece o Matuchno powierzam siebie i całą moją rodzinę i proszę czuwaj nad nami a zwłaszcza chorymi.Przymnóż nam wiary i miłości,miej w opiece chorych ,samotnych i zagubionych .

 Ola: 06.03.2017, 07:23
 Matuchno najukochansza! Uratowalas wczorajzej nocy nasze dziecko, malenka dzoewczynka byla w twoich ramionach gdy lekarze walczyli o Jej zycie na stole operacyjnym. Do Ciebie nalezec chcemy I nie wyposcimy juz z rak naszych rozanca swietego
 Adam: 12.02.2017, 16:52
  O Maryio matki moja proszę pomóż mi wyjść z nałogu pijaństwa.
 Daria : 29.12.2016, 23:58
 P łaskę wygrania walki duchowej i całkowicie zerwanie ze złymi duchami daj mi siłę twoja córeczka
 Paweł : 27.10.2016, 13:13
 Matko Boża powierzam. Twojej opiece moją rodzinę .
 halina: 15.09.2016, 15:35
 matko moja kocham cie pszepraszam prosze nieopuszczaj mnie blogoslaw mojej rodzinie daj szczescie mojej curce i jej synowi blogoslaw nam i nieopuszczaj prosze
 Danusia: 03.09.2016, 11:52
 Matko Boża błagam cię z całego serca wyproś uzdrowienie Mariusza z ostrej białaczki szpikowej i o szczęśliwy przeszczep szpiku ,który ,który według lekarzy nie daje i tak gwarancji na wyleczenie.
Proszę Cię Matko Boża z całego serca
 Danusia: 03.09.2016, 11:51
 Matko Boża błagam cię z całego serca wyproś uzdrowienie Mariusza z ostrej białaczki szpikowej i o szczęśliwy przeszczep szpiku ,który ,który według lekarzy nie daje i tak gwarancji na wyleczenie.
Proszę Cię Matko Boża z całego serca
 Monika: 16.08.2016, 16:12
 Kochana Mamo,przepraszam Cie tak mocno jak tylko umiem najmocniej, przepraszam z całego serca, że sie oddaliłam od Ciebie, być może to co się stało mojemu tacie , a przez to i mnie i mamie miało być dla nas ostrzeżeniem, być może zasłużyliśmy na to niesamowite cierpienie. Jednak jeśli nawet uznasz, że nie jestem warta aby móc Cie prosić to i tak ja CIEBIE KOCHANA MAMO BŁŁŁŁAGAM O POMOC!! Obiecuję się zmienić i nie być już tak lekkomyślną,obiecuję stać się lepszą osobą, na początek pojadę na Twój pogrzeb do Kalwarii Zebrzydowskiej, aby błagać Cie o pomoc w sprawie taty, błagam wstaw się u Najwyższego Pana, aby pomyślnie zakończyło się ta straszna rzecz. Błagam Cie nie opuszczaj mnie i naszej rodziny w tych ciężkich chwilach i bądź z nami zawsze, Duchu Święty oświecaj nasze rozumy, aby więcej nie popełniać głupot, tylko żyć w zgodzie z wiara w nadziei i miłości. Jezusie Miłosierny zmiłuj się nad nami, bardzo Was kocham, nie zostawcie nas w tej tragedii. ;-(;-(;-(
 Kasia : 08.08.2016, 23:00
 Maryjo dodaje sie cala tobie chcem byc twoim niewolnikiem maryjo mniej w opiece moje corki mojego Angela w swej opiece a mi daj laske blagam o pomoc w zdaniu egzaminow na prawo jazdy. Kocham cie mateuniu moja amen.
 Paulina: 24.07.2016, 20:08
 Dziekuje Ci Matko i Pani Moja za Jezusa i za posluszenstwo Jego Woli. Za to co wycierpialas Patrzac na Jego Cierpienie ktore My mu zgotowalismy a mimo to tak Bardzo nas Kochasz. Ja tez Cie Kocham Matko.
 Jadwiga : 03.07.2016, 21:22
 Najlepsza ,najmiłosierniejsza Matko wspomóż mnie w moich chorobach,wyproś zdrowie i błogosławieństwo Boże mojej rodzinie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej