Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 23.03.2017, 20:55
 Matko Boza , pod Twoja opieke oddaje moje zycie, proszę Ciebie o spokoj w rodzinie I nawrocenie dla Slawka, ktorego kocham. Zeby poswiecil sie rodzinie I naszym dzieciom , byl mezem oddanym I wiernym , ojcem naszych dzieci. :*
 Jadwiga: 13.03.2017, 18:26
 Twej Opiece o Matuchno powierzam siebie i całą moją rodzinę i proszę czuwaj nad nami a zwłaszcza chorymi.Przymnóż nam wiary i miłości,miej w opiece chorych ,samotnych i zagubionych .
 Ola: 06.03.2017, 07:23
 Matuchno najukochansza! Uratowalas wczorajzej nocy nasze dziecko, malenka dzoewczynka byla w twoich ramionach gdy lekarze walczyli o Jej zycie na stole operacyjnym. Do Ciebie nalezec chcemy I nie wyposcimy juz z rak naszych rozanca swietego
 Adam: 12.02.2017, 16:52
  O Maryio matki moja proszę pomóż mi wyjść z nałogu pijaństwa.
 Daria : 29.12.2016, 23:58
 P łaskę wygrania walki duchowej i całkowicie zerwanie ze złymi duchami daj mi siłę twoja córeczka
 Paweł : 27.10.2016, 13:13
 Matko Boża powierzam. Twojej opiece moją rodzinę .
 halina: 15.09.2016, 15:35
 matko moja kocham cie pszepraszam prosze nieopuszczaj mnie blogoslaw mojej rodzinie daj szczescie mojej curce i jej synowi blogoslaw nam i nieopuszczaj prosze
 Danusia: 03.09.2016, 11:52
 Matko Boża błagam cię z całego serca wyproś uzdrowienie Mariusza z ostrej białaczki szpikowej i o szczęśliwy przeszczep szpiku ,który ,który według lekarzy nie daje i tak gwarancji na wyleczenie.
Proszę Cię Matko Boża z całego serca
 Danusia: 03.09.2016, 11:51
 Matko Boża błagam cię z całego serca wyproś uzdrowienie Mariusza z ostrej białaczki szpikowej i o szczęśliwy przeszczep szpiku ,który ,który według lekarzy nie daje i tak gwarancji na wyleczenie.
Proszę Cię Matko Boża z całego serca


 Monika: 16.08.2016, 16:12
 Kochana Mamo,przepraszam Cie tak mocno jak tylko umiem najmocniej, przepraszam z całego serca, że sie oddaliłam od Ciebie, być może to co się stało mojemu tacie , a przez to i mnie i mamie miało być dla nas ostrzeżeniem, być może zasłużyliśmy na to niesamowite cierpienie. Jednak jeśli nawet uznasz, że nie jestem warta aby móc Cie prosić to i tak ja CIEBIE KOCHANA MAMO BŁŁŁŁAGAM O POMOC!! Obiecuję się zmienić i nie być już tak lekkomyślną,obiecuję stać się lepszą osobą, na początek pojadę na Twój pogrzeb do Kalwarii Zebrzydowskiej, aby błagać Cie o pomoc w sprawie taty, błagam wstaw się u Najwyższego Pana, aby pomyślnie zakończyło się ta straszna rzecz. Błagam Cie nie opuszczaj mnie i naszej rodziny w tych ciężkich chwilach i bądź z nami zawsze, Duchu Święty oświecaj nasze rozumy, aby więcej nie popełniać głupot, tylko żyć w zgodzie z wiara w nadziei i miłości. Jezusie Miłosierny zmiłuj się nad nami, bardzo Was kocham, nie zostawcie nas w tej tragedii. ;-(;-(;-(
 Kasia : 08.08.2016, 23:00
 Maryjo dodaje sie cala tobie chcem byc twoim niewolnikiem maryjo mniej w opiece moje corki mojego Angela w swej opiece a mi daj laske blagam o pomoc w zdaniu egzaminow na prawo jazdy. Kocham cie mateuniu moja amen.
 Paulina: 24.07.2016, 20:08
 Dziekuje Ci Matko i Pani Moja za Jezusa i za posluszenstwo Jego Woli. Za to co wycierpialas Patrzac na Jego Cierpienie ktore My mu zgotowalismy a mimo to tak Bardzo nas Kochasz. Ja tez Cie Kocham Matko.
 Jadwiga : 03.07.2016, 21:22
 Najlepsza ,najmiłosierniejsza Matko wspomóż mnie w moich chorobach,wyproś zdrowie i błogosławieństwo Boże mojej rodzinie.
 ANNA : 29.06.2016, 14:21
 Matko Boża powierzam. Twojej opiece moją rodzinę Asie, Przemka i Adama.Pomoz odzyskać Asi zdrowie i nadzieje na lepsze dni w pracy, ANNA : 29.06.2016, 13:03
 Matko Boża powierzam. Twojej opiece moją rodzinę Asie, Przemka i Adama.Pomoz odzyskać Asi zdrowie i nadzieje na lepsze dni w pracy, Jadwiga : 09.06.2016, 22:25
 Matko Miłosierdzia weź nas chorych pod płaszcz swej opieki.
 Jadwiga : 21.05.2016, 21:34
 Matko Boża wstawiaj się do Syna Swego za nami i wypraszaj zdrowie duszy i ciała.Kieruj szczęśliwie naszym życiem .
 Anna MT: 20.05.2016, 08:48
 Mateńko Droga miej proszę w opiece moje dzieci, męża, mnie i całą rodzinę. Prowadź błagam tam gdzie Pan ma swój plan i zgodnie z Boża Wolą. Kocham Cię i Boga Ojca i Jezusa Chrystusa i Duchu Święty. Amen
 Dorotka: 03.05.2016, 15:34
 O Maryjo błagam, proszę o łaskę. Maryjo pomóż mi na ścieżce mojego życia spotkać bratnią duszę, zaznać w życiu prawdziwej, szczerej przyjazni i miłości. Dziękuję Matuchno, oddaję w Twoją opiekę mojego syna, mamę i wszystkich mi bliskich. Obdarz pokojem w niebie moją babcię Helę, prababcię Franciszkę, tatę i ciocię Gienię. Dziękuję Maryjo Wszechmogąca.
 Kasia: 26.04.2016, 09:30
 O Maryio matki moja proszę i łaskę i zgodę w rodzinie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej