Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 HALINA: 10.11.2014, 18:28
 MATECZKO KOCHANA ODDAJE SIE TOBIE CAŁA KIERUJ MOIM ZYCIEM MIEJ W OPIECE MNIE I MOICH BLISKICH DZIEKUJE Z CAŁEGO SERCA ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKIE OTRZYMAŁAM PROSZE MAMUSIU KOCHANA UWOLNIJ MNIE OD TEGO CO MNIE GNEBI
 zdzisław: 13.10.2014, 08:34
 Matuchno moja ,jestem twój na zawsze twój.
 maria;5.09.2014,11;44: 05.09.2014, 11:53
 Matenko moja ukochana dziekuje ze naleze calkowicie do Ciebie ze moge byc chocby najmniejszym dzieckiem Twoim . blagam Cie o opamietanie dla Jozefa i Jego glebokie nawrocenie .zawroc Franciszka ze zlej drogi aby porzucil ten ciezki grzech o ktorym TY wiesz Matenko
 Zdzisław : 03.09.2014, 23:41
 Matuniu Boża,Najświętsz Panienko, bardzo pragnę podziękować Ci za opiekę nade mną i wszelkie błogosławieństwo dla mnie i dla całej mojej rodziny.To Ty Matuniu Boża sprawiłaś, że ta cała fala nieszczęść nie zdołała wyrządzić mi żadnej krzywdy,a wręcz po części zakończyła się dla mnie pomyślnie. Ja wiem Mateńko Ukochana, że dla Ciebie i dla Twojego Boskiego Syna nie ma rzeczy niemożliwych.Mateńko jestem Twoim wiernym Apostołem i sługą, uczyń ze mną wszystko co tylko zechczesz na chwałę Twoją i Twojego Syna a mojego Pana Jezusa Chrystusa.Twój wierny i oddany Apostoł Zdzisław. Amen.
 Stanisława: 22.08.2014, 23:57
 Mateńko, proszę ratuj moją córkę Anię...pomóż jej finansowo, bo jest bardzo źle. Błogosław całą rodzinę, bardzo Cię KOCHAMY MAMUSIU DROGA dziękujemy za wszelkie łaski.
 maria: 21.08.2014, 13:11
 Matko Boża proszę o uwolnienie z nałogu mojego brata oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla córki. Dziękuję za opiekę nad całą rodziną.
 Basia: 24.07.2014, 07:18
 Matko Boża przyjdz mi z pomocą i pomóż mi ,uwolnij moje serce z miłości i z bólu ,odrzucenia,Matuchno proszę o łaskę nawrócenia do kościoła i modlitwy Romka,łaskę uleczenia z choroby alkoholowej mojego brata. Matko Boża ratuj
 Jadwiga: 18.07.2014, 19:45
 O Matuchno przyjdź mi z pomocą w moich licznych chorobach ,błogosław całej rodzinie i czuwaj na każdy dzień.Uzdrowienie Chorych módl się za nami.
 Ula: 29.05.2014, 19:05
 Matko Boża pozwól mi zachować dotychczasową pracę abym mogła utrzymać siebie i swoje dziecko. Dziękuję

 lkarola: 19.05.2014, 15:43
 matko boza blagam o wyproszenie mi laski zdrowia u twego syna jezusa chrystusa blogoslawienstwo boze i szczesliwe rozwiazanie tobie zaufalam totus tuus
 Julita: 16.04.2014, 22:49
 Matko Boża proszę Cię abym szczęśliwie donosiła ciąże i urodziła zdrowe dziecko bez żadnych powikłań i problemów. Amen
 rodzice: 20.03.2014, 14:50
 Matko Boska nie zostawiaj samego naszego syna ks.Piotra. przyjmij nasze modlitwy o szczęśliwy powrót do kapłaństwa.Amen
 Jadwiga: 05.03.2014, 22:11
 Matko Boża Ty wszystko wiesz i możesz wyprosić u Syna swojego,dlatego wołam przyjdź mi z pomocą,oddal ode mnie liczne choroby,pomóż mojej rodzinie,czuwaj nad chorymi i biednymi,a zmarłym z rodzin naszych wyproś łaskę życia wiecznego.
 AVE Maryjo!!!: 03.03.2014, 21:33
  CAŁA T w o j a! KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO módl się za nami..(i za tymi którzy się do Ciebie nie uciekają)
 kasiA: 07.02.2014, 21:47
 Mateczko nasza przenajswiętsza błagam Cie, uproś u Syna Twego ,a Pana naszego łaskę umocnienia w wierze dla całej mojej rodziny oraz ludzi na swiecie.Pomóz w nałogu mojemu synowi oraz mi we wszystkich blaganiach z ktorymi sie do Ciebie o przenajswietsza Matko zwracam.Nie opuszczaj nas w chwilach słabosci i obdarz nas zdrowiem i miłościa Boża.Wypros prebaczenie za nasze grzechy u Pana Naszeego i króluj nam po wszystkie czasy .Nie opuszczaj nas kochana Matuniu.
 Agnieszka: 02.12.2013, 16:51
 Matko Boża nie umiem wyrazić słowami tego co czuję we wnętrzu. Czuję taką bezsilność, bezsens, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Błagam pomóż mi Matko. Zupełnie posypało się moje życie. Proszę zrozum mnie po ludzku, że źle jest mi bez ukochanego człowieka. Matko Boża popraw, uzdrów, wspomóż moje relacje z tym człowiekiem. Tak bardzo bym chciała dzielić z nim życie.
 Jadwiga: 12.11.2013, 13:58
 O Maryjo Matko Nasza przyjdź nam z pomocą,udziel błogosławieństwa całej rodzinie i czuwaj na każdy czas.
 Urszula: 12.10.2013, 21:21
 Matko Boza, wez w opieke moja corke i wypros jej dar przemiany duchowej i moralnej, aby wrocila na droge wiary i cnoty, szanowala swoja rodzine , a zycie nasze wspolne nabierze milosci, dobroci i wzajemnego zrozumienia. Nie opuszczaj nas w tych ciezkich chwilach, kroluj w naszych sercach.
 Jadwiga: 12.10.2013, 16:17
 O Matko Boża bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach,a szczególnie proszę Cudowna Lekarko wysłuchaj mnie.Wśród tylu dróg poprowadź serce me,prowadź je tam,gdzie radość wieczna jest.O Matko szczęściem nam bądź na każdy dzień.
 Jadwiga: 06.10.2013, 19:35
 Matko Boża w Twoją Opiekę oddaję Moją Mamę,która skończy 85lat,proszę prowadź ,wspomagaj,obdarz zdrowiem i czuwaj nad Nią w każdy czas,dziękuję za wszystkie łaski.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej