Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 IZA: 27.02.2010, 19:30
 Mateńko ukochana uzdrów mnie ześlij na mnie chęć życia, cudowne uczucie cieszenia się z każdego dnia z moich dzieci Mateńko dopomóż mi
 maria: 20.02.2010, 14:23
 O MARYJO ORĘDOWNICZKO NASZA prosimy o zdrowie wnuka Mateuszka ja wiem ze TY mu dasz zdrowie jak dałas zycie o Maryjo rózancowa bądz z nami.
 Darek: 11.02.2010, 14:11
 Matko Boża! Maryjo! Błagam Cię o uzdrowienie, bo tylko w Tobie nadzieja. Proszę, bo już nie mam sił walczyć. Mam koszmarne myśli, że to najgorsze. Proszę ulecz moje wnętrzności. Błagam, bo mam dla kogo żyć. Błagam, proszę o życie.
 rodzina: 03.02.2010, 15:40
 mateczko moja najdrozsza blagam cie o pomoc wysluchaj mnie pomoz nam w dalszym zyciu jest nam ciezko nic sie nie uklada ciagle nowe problemy strucia klopoty czy nie mozemy zyc jak inni z malymi problemami bez trosk zmartwien dlaczego nam jest dane sie meczyc wegetowac na tym swiecie brak pracy i inne problemy tak powoduja nasze zycie stalo sie bezsensowne co niektorzy znajomi tez sie odwrocili zostala garstka wiekszosc okazala sie wrednymi przebieglymi ludzmi jak sa klopoty widac ilu ma sie przyjaciol matko pomoz nam wyjsc i zapomniec zle dni a spraw modlitwa aby los sie do nas usmiechnal boze dopomoz
 zona: 29.01.2010, 15:32
 matko badz zawsze z nami chron nasz dom od nieszczesc i zlych ludzi blagam ciebie z calego serca o pomoc ty wiesz jaka modlac sie do ciebie zawsze prosze o to samo zmiluj sie nad nami rowniez prosze o modlitwe aby cala rodzina byla zdrowa nie bylo powaznych chorob boze dopomoz nam blagamy ciebie
 maria: 25.01.2010, 18:49
 Maryjo proszę bądz ze mną w radosciach i smutkach.Dziękuje za wszystko.
 hanna: 21.01.2010, 21:43
 maryjo dziekuje i prosze ozdrowie dla calej rodziny
 maria: 01.01.2010, 13:43
 Dziekuję Maryjo za wszystkie otrzymane łaski iproszę o opiekę w nadchodzącym Nowym roku dla naszej rodziny icałego swiata.
 ***: 22.12.2009, 20:10
 Ukochana Matko, dziś ponawiam moje zawierzenie Tobie, ufam,że teraz kiedy wiem, iż nic dobrego sama nie mogę uczynić,ba nie potrafię - wszystko oddaję Tobie, głęboko wierząc,że będziesz upraszała Twego Syna za mną, proszą Go o potrzebne łaski-TOTA-TUA

 maria: 01.12.2009, 16:29
 Maryjo prosze o szczęsliwe rozwiazanie dla synowej oraz ozdrowie dla niej i dzieciątka.
 maria: 24.11.2009, 12:04
 Dziękuje Maryjo za zdrowie Agnieszki nie jest tak zle jak myslelismy.Ty Maryjo czuwasz nad nią od p oczątku Prosimy otaczaj ją zawsze Twoją opieką.
 maria: 21.11.2009, 16:11
 Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla córki Agnieszki.
 maria: 17.11.2009, 14:23
 MARYJO POMÓŻ
 Lucyna: 12.11.2009, 21:07
 Matko, pomoz mi znalezc godna prace
 Agnieszka T: 12.11.2009, 14:26
 Mateczko Przenajświętrza proszę Cię pomóż mi znaleść inna prace,zeby pracodawca odezwał się do mnie (wysylalam cv),proszę pomóż mi znaleść drogę,miłość w życiu,czuwaj nad moja mama,Paulinka zeby wyrosła na dobrego clzowieka
 maria: 11.11.2009, 19:47
 Proszę Maryjo przyjmij podziękowania za wszystko co otrzymaliśmy w życiu .Błagam czuwaj nademna ,moim mężem i dziecmi.W Tobie iBogu nadzieja cala.
 maria: 04.11.2009, 22:03
 Maryjo wstaw sie za mna błagam o spokoj w mojej duszy niech czarne mysli ida precz.Maryjo TYbadz ze mna.amen
 Agnieszka T: 01.11.2009, 17:21
 Mateczko Przenajświętrza proszę opiekuj sie nami,wskaz mi zdroge ktora mam isc,proszę o miłość i dobra prace,opiekuj sie Paulinka badz dla niej mama,bo jej mama nie zyje,wskazuj jej droge,prosze zeby na nas nie gniewala sie i przyszla do nas znowu,prosze o zdrowie dla mamy
 Agnieszka T: 11.10.2009, 10:53
 Mateczko Przenajświetrza jetsem taka słaba,proszę Cie zabierz mnie z tego świata,albo pomóz mi w tym życiu na ziemi,juz nie mam siły walczyc,pomóż Pauline i mojej mamie,
 Agnieszka T: 10.10.2009, 22:51
 Mateczko Przenajświętrza zmiłuj sie nad nami i Paulinka,opiekuj się Paulinka,badz jej ostoja szczególnie teraz w ciekzich chwilach,pomóz jej znalesc dobra drogę i pomóz jej to wytrzymac.Pomóż mi i mamie to wytrzymac.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej