Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 maria: 01.01.2010, 13:43
 Dziekuję Maryjo za wszystkie otrzymane łaski iproszę o opiekę w nadchodzącym Nowym roku dla naszej rodziny icałego swiata.
 ***: 22.12.2009, 20:10
 Ukochana Matko, dziś ponawiam moje zawierzenie Tobie, ufam,że teraz kiedy wiem, iż nic dobrego sama nie mogę uczynić,ba nie potrafię - wszystko oddaję Tobie, głęboko wierząc,że będziesz upraszała Twego Syna za mną, proszą Go o potrzebne łaski-TOTA-TUA
 maria: 01.12.2009, 16:29
 Maryjo prosze o szczęsliwe rozwiazanie dla synowej oraz ozdrowie dla niej i dzieciątka.
 maria: 24.11.2009, 12:04
 Dziękuje Maryjo za zdrowie Agnieszki nie jest tak zle jak myslelismy.Ty Maryjo czuwasz nad nią od p oczątku Prosimy otaczaj ją zawsze Twoją opieką.
 maria: 21.11.2009, 16:11
 Maryjo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla córki Agnieszki.
 maria: 17.11.2009, 14:23
 MARYJO POMÓŻ
 Lucyna: 12.11.2009, 21:07
 Matko, pomoz mi znalezc godna prace
 Agnieszka T: 12.11.2009, 14:26
 Mateczko Przenajświętrza proszę Cię pomóż mi znaleść inna prace,zeby pracodawca odezwał się do mnie (wysylalam cv),proszę pomóż mi znaleść drogę,miłość w życiu,czuwaj nad moja mama,Paulinka zeby wyrosła na dobrego clzowieka
 maria: 11.11.2009, 19:47
 Proszę Maryjo przyjmij podziękowania za wszystko co otrzymaliśmy w życiu .Błagam czuwaj nademna ,moim mężem i dziecmi.W Tobie iBogu nadzieja cala.


 maria: 04.11.2009, 22:03
 Maryjo wstaw sie za mna błagam o spokoj w mojej duszy niech czarne mysli ida precz.Maryjo TYbadz ze mna.amen
 Agnieszka T: 01.11.2009, 17:21
 Mateczko Przenajświętrza proszę opiekuj sie nami,wskaz mi zdroge ktora mam isc,proszę o miłość i dobra prace,opiekuj sie Paulinka badz dla niej mama,bo jej mama nie zyje,wskazuj jej droge,prosze zeby na nas nie gniewala sie i przyszla do nas znowu,prosze o zdrowie dla mamy
 Agnieszka T: 11.10.2009, 10:53
 Mateczko Przenajświetrza jetsem taka słaba,proszę Cie zabierz mnie z tego świata,albo pomóz mi w tym życiu na ziemi,juz nie mam siły walczyc,pomóż Pauline i mojej mamie,
 Agnieszka T: 10.10.2009, 22:51
 Mateczko Przenajświętrza zmiłuj sie nad nami i Paulinka,opiekuj się Paulinka,badz jej ostoja szczególnie teraz w ciekzich chwilach,pomóz jej znalesc dobra drogę i pomóz jej to wytrzymac.Pomóż mi i mamie to wytrzymac.
 Lu: 10.10.2009, 01:50
 Maryjo Krolowo nasza najukochansza pomoz mi z moim zyciem
 Agnieszka T: 29.09.2009, 09:30
 Mateczko Przenajświętrza,proszę pomoż mi znaleść inną pracę w której będzie mi sie dobrze pracowało,pomóz mi skończyć studia,i znaleść dobrego męża,
 ma: 29.09.2009, 06:56
 Matko kochana oddaje siebie i swoja rodzine pod Twoja opieke .Spraw Matko aby moja siostra znalazla prace o ktorej marzy .Prosze rowniez czuwaj nademna i moja coreczka prosze zebym przeprowadzila sie ze swoim dzieckiem do wlasnego mieszkania
 K.J.mama Martynki: 21.09.2009, 11:32
 Matko Boża proszę Cię Mateczko o opieke nad noja córeczka,prosze naucz ja mateczko zyczliwosci dobroci dla innych,prosze nauczycz ja ciepło i życzliwie odnosic się do innych,prosze by zrozumiała ze będąc miłą i żżyczliwą inni dopłaca jej tym samym,otwórz jej Mateczko to serce dla innych,prosze aby nie była taka zaborcza,prosze Matko bądz przy niej w szkole,i w tych chwilach kiedy bedzie potrzebowała Twego naprowadzenia,z całego serca Matko Boża prosze bądz przy niej,ja wierze że dzieki Tobie moge byc spokojniejsza,z całego serca Bóg zapłać.
 Agnieszka T: 13.09.2009, 10:58
 Mateczko Przenajświętrza,proszę Cię pomóż mi znaleść spokój mojej duszy,od kad pamiętam zawsze czułam niezadowolenie z zycia,nie umialam sie cieszyc z zycia,nawet czesto mysle o skonczeniu,proszę pomóż mi-odnależ ten spokoj duszy,zadowolenie z zycia,znalesc cel,miłośc,dobrego męza.U mnei w pracy zwalniaja i bardzo boje sie ze mnie zwolnia,błagam wstaw sie za mna u Pana Boga. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam,
 Agnieszka T: 06.09.2009, 11:31
 Matko Boża,proszę Cię żebym znalazła sobie dobrego meża,zebym znalazła dobra pracę i zadowolenie w niej,żebym pozytywnie załatwiła sprawę w pracy,o wszlekei łaski dla mojej mamy,Bożeby i Paulinki
 ....: 12.08.2009, 08:01
  Boże Mój pomóż nam. Boże tak bardzo łaskawy i Miłosierny błagam o pojednanie z mężczyzną którego kocham całym serce. Spraw aby nasza miłość jeszcze bardziej sie pogłęgiła i walczył o nam. Proszę pomóż nam byc razem na zawsze już i pobłogosław małżeństwem. Proszę zlituj sie nad nami i pomoż.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej