Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Iwona: 23.10.2017, 21:16
 Matko Najświętsza dziękuje Ci za wszystkie łaski które otrzymałam od Jezusa przez Ciebie dziękuje za moją rodzine męża, dzìeci że jesteśmy zdrowi . Przepraszam Cir za wszystkie nasze przewinienia i prosze o dalsze łaski i rozwiązanie sytuacji z moim bratem .
 STANISŁAWA: 02.10.2017, 07:29
 Matko Boża powierzam Tobie całą moją rodzinę i proszę czuwaj nad nami przymnóż nam wiary przytul do serca mojego syna Radka żeby niebyłsamotny i zagubiony
 STANISŁAWA: 02.10.2017, 07:28
 Matko Boża powierzam Tobie całą moją rodzinę i proszę czuwaj nad nami przymnóż nam wiary przytul do serca mojego syna Radka żeby niebyłsamotny i zagubiony
 Marzena: 26.08.2017, 23:57
 Najukochansza Matko, pragne zawierzyc Tobie moja rodzine-mojego meza, syna,rodzicow moich i meza. Kochana Matko pomagaj nam i badz z nami kazdego dnia. Ty jedna wiesz, jakie nasze zycie jest. Prosze zmien je i zeby moj syn byl szczesliwy i mial tate na co dzien.zyjemy w rozlace z powodu emigracji mojego meza. Kieruj naszym zyciem.oddaje Ci sie zupelnie.
 Córka: 13.08.2017, 11:51
 Matko kochana zawierzam Ci mojego męża i moja mamę,proszę o zgodę między nimi i wzajemne poszanowanie.Proszę Cię czuwaj nad nami i chroń nasza rodzinę od wpływów złego.Prowadź nas do Siebie i Twojego Syna.
 Iwona : 26.07.2017, 23:59
 Matko Boska i nasza Matko odaje sie w Twoja opieke i powierzam moja rodzine,moje dzieci a takze prosze o spokoj w rodzinie o to aby moj maz przestal naduzywac alkocholu aby zrozomial ze wszystko co robie to z milosci i aby ocalic rodzine aby dzieci mialy ojca i mame ale czuje ze brak mi juz sil prosze Cie kochana Matko oto abys wskazala nam droge i dala sil .Dziekuje za moje dzieci ktore kocham najmocniej i w Twoja opieke nas odaje czuwaj nad nami .
 Agnieszka: 12.07.2017, 06:56
 Matko Boża chćę być Twoja.
Uproś dla mnie grzesznika potrzebne łaski,zmień mnie tak jak byś Ty tego chciała.Błogośław mnie i moją rodzinę.
Nawróć moją córkę.
Oddaję się Tobie Maryjo.
Bądż przy mnie w życiu i w śmierci.
Tak mi dopomóż Boże Ojcze Wszechmogący i Wszyscy Święci.
Amen.
 Jadwiga : 03.07.2017, 13:37
 Przychodze do Ciebie Matko Najświętsza i proszę o łaskę wyjścia z licznych chorób,proszę miej chorych w rodzinie w opiece,wspomóż,ocal i chroń od złego,prowadź w zgodzie i miłości do Boga i do ludzi.O Cudowna Matko przytul nas do serca swego i proś Boga za nami.
 ewa : 21.06.2017: 22.06.2017, 09:48
 Mateczko ukochana , przepraszam za wszystko złe co zrobiłam, wybacz mi.Z całego serca proszę nie zważaj na grzechy moje, otocz opieką mojego męża ,synów ich dzieci i żony , moją mamę. Pomagaj im w każdej sekundzie ich życia.Dla siebie nie proszę o nic , proszę tylko o opiekę dla moich najbliższych. Kocham Cie i przepraszam za wszystko nie godna jestem o cokolwiek cię prosić.


 ewa : 21.06.2017: 22.06.2017, 09:46
 Mateczko ukochana , przepraszam za wszystko złe co zrobiłam, wybacz mi.Z całego serca proszę nie zważaj na grzechy moje, otocz opieką mojego męża ,synów ich dzieci i żony , moją mamę. Pomagaj im w każdej sekundzie ich życia.Dla siebie nie proszę o nic , proszę tylko o opiekę dla moich najbliższych. Kocham Cie i przepraszam za wszystko nie godna jestem o cokolwiek cię prosić.
 Beti: 30.05.2017, 16:44
 Przymnoz mi wiary Mateczko
 Grzegorz: 20.05.2017, 04:31
 Mateńko ukochana proszę Cię o opiekę nad moją rodziną i nademną ,otul Nas płaszczem swojej opieki. Powierzam się Tobie i pod Twoją obronę oddaje moją ukochaną rodzinę , żonę i syneczka. Czuwaj nad Nami nieustannie.
 GONIA: 15.05.2017, 22:11
 NAJUKOCHAŃSZA MTUCHNO ,PRZEPRASZAM CIĘ ZA WSZYSTKO CO ZROBIŁAM W ŻYCIU ZŁEGO.BARDZO CIĘ KOCHAM I UFAM CI PONAD MIARĘ .WIĘRZĘ,ŻE ZAWSZE JESTEŚ PRZY MNIE,POMAGASZ W KAŻDEJ SYTUACJI.BARDZO CI ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ I ZARAZEM PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ RODZINY.PROSZĘ CIĘ O ZMIANĘ DECYZJI MJEJ SIOSTRY I SZWAGRA.
 Renata: 14.05.2017, 12:33
 Matko Boża oddaję pod Twoją opiekę całą moją rodzinę.Otaczaj nas swoją łaską.Proszę o opiekę nad moją córką daj jej opamiętanie,aby zrozumiała swój błąd życiowy w swoich uczuciach .Wspieraj mnie w mojej samotności.
 Anna: 07.05.2017, 13:40
 Matko Boża Najukochańsza, błagam Cie o pomoc, prosze uratuj nasze małzenstwo. Prosze przemien serce mojego meza. Tobie zawsze powierzałam wszystko. Dzieki dobroci Twego serca mamy cudowne dzieci. Błagam pomoz nam.
 Barbara: 04.05.2017, 12:37
 Matko litościwa kocham cię całym sercem proszę cię uzdrow mię po tej operacji nerki nie mogę się ztego podnieść proszę cię o łaskę uzdrowienia wstawiaj się za mną do swego syna Jezusa Chrystusa . Udziel potrzebnego zdrowia Łukaszowi i chroń go przed złem Amen
 Iwona: 20.04.2017, 21:58
 Matko Boża spraw by mój syn wydoroślał i zaczął rozumieć że swoją przyszłość ma tylko w swoich rękach. Spraw bym była dla niego lepszą matką która wspira i pomaga a nie tylko krytykuje. Spraw by znalazł jakiś cel w życiu do którego będzie konsekwentnie dążył. Pomóż mu odnaleźć radość życia i spraw by stał się odpowiedzialny.
 Krzysiek: 20.04.2017, 18:38
 Matko Przenajświętsza błagam cię o wybaczenie za zwątpienia moje w Twoją Osobę, za grzechy pychy i egoizmu. O Pani Moja, nie miej mi za złe mojego błądzenia lecz Miej wgląd na wiarę jaką w Tobie pokładam. Od dziś jestem Twoim niewolnikiem. Dysponuj mną wedle Swojego uznania. Wstaw się za mną do Pana naszego o zbawienie mojej marnej duszy, o pomoc w wypełnieniu Planu Bożego. Przebacz mi proszę i wyproś o Niepokalana łaskę dla mnie u Pana Boga. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
 Agnieszka: 23.03.2017, 20:55
 Matko Boza , pod Twoja opieke oddaje moje zycie, proszę Ciebie o spokoj w rodzinie I nawrocenie dla Slawka, ktorego kocham. Zeby poswiecil sie rodzinie I naszym dzieciom , byl mezem oddanym I wiernym , ojcem naszych dzieci. :*
 Agnieszka: 23.03.2017, 20:55
 Matko Boza , pod Twoja opieke oddaje moje zycie, proszę Ciebie o spokoj w rodzinie I nawrocenie dla Slawka, ktorego kocham. Zeby poswiecil sie rodzinie I naszym dzieciom , byl mezem oddanym I wiernym , ojcem naszych dzieci. :*
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej