Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Jadwiga: 26.11.2012, 20:51
 W Tobie Mateńko moja nadzieja, proszę wstaw się za mną i moją rodziną,uproś tak potrzebne zdrowie i czuwaj nad nami.
 maria: 04.11.2012, 22:34
 Matko Boża Tobie powierzam mojego syna ,córkę ,brata i siebie proszę miej nas w Swojej opiece i strzeż od wszelkiego zła . Uproś mi łaskę o, którą proszę zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień . Mateczko Boża w Tobie jest nasza nadzieja i czuwaj nad nami.
 Basia: 23.10.2012, 19:53
 Maryjo w Twoja Opieke powierzam siebie, mojego meza i nasz sakrament malzenstwa. Blagam Cie czuwaj nad nasza rodzina, pomoz nam przetrwac kryzys i polacz nas na nowo w milosci, radosci, szacunku i szczerosci. Czuwaj nad cala nasza rodzina. Amen
 gosia : 11.10.2012, 13:47
 Matko blagam opiekuj sie nami wszystkimi , nie zostawiaj nas samych
 Jadwiga: 07.10.2012, 18:12
 Matko Boża Tobie polecam Moją Mamę ,która obchodzi dzisiaj 84 urodziny,chorego Tatę,wypraszaj potrzebne Im zdrowie i błogosław na każdy dzień.Weź w opiekę rodzeństwo i całą moją rodzinę, w Tobie nasza nadzieja jest.
 ilona: 29.08.2012, 18:22
 Matko, Pani nasza zapraszam cię do naszej rodziny a jako Najlepsza Matka kieruj nami, pouczaj i broń abyśmy mogli w spokoju doczekać końca żywota i mogli cieszyć się oglądaniem Ciebie w wieczności, w niebie. O MATKO NASZA ORĘDUJ ZA MOJĄ RODZINĄ abyśmy podobali się Twojemu Synowi Jezusowi.
 Jadwiga: 28.08.2012, 21:50
 Otocz opieką Matko nasze rodziny,zlituj się i pomóż w trudnej sprawie.
 matka: 10.07.2012, 19:42
 O Matko Najświętsza otocz opieką nasze rodziny. Tobie powierzam siebie, moje dzieci, wnuka i synową. Do Ciebie należeć tylko chcemy... prowadz nas do Swego Syna.. Matko Nasza bądz z nami zawsze i otaczaj nas opieką w każdy dzień
 zagubiona: 03.05.2012, 15:06
 O Maryjo! Królowo Nieba i Ziemi w Twe ręce powierzam swoje życie. Błagam Cię, żeby ta trudna sytuacja tylko wzmocniła nasz związek i żeby się wszystko udało i doprowadziło nas do szczęścia połączonego, z Twoją-matczyną miłością i opieką.

 ja : 30.04.2012, 12:15
 MATKO MOJA CUDOWNA TOBIE oddaje pod opiekę naszą kruszynkę bądz zawsze obok niej
 matka: 09.02.2012, 19:44
 Maryjo Najukochańsza Matko,Tobie Zawierzam swoją rodzinę i Proszę Prowadż nas bezpieczną drogą przez życie w zdrowiu i miłości,Maryjo jestem Przy Tobie.
 alets: 02.02.2012, 15:09
 Matko Nieustającej Pomocy,proszę o zdrowie,pomoc w trudnych sprawach i Twoją Matczyną Opiekę dla mnie, mojego meza moich dzieci .rodzenstwa ich rodzin i mamy.W Tobie Mateńko nasza Nadzieja,Dziękuje,że Jesteś nam Matką.uwolnij nas z sidel szatana i niewoli .prosze cie spraw abysmy sluzyli Bogu Jedynemu do konca dni naszych .mniej nasza rodzine w opiece i prowadz nas droga prawdy milosci i nadzieji.Amen
 Maria: 26.01.2012, 16:33
 Matko Nieustającej Pomocy,proszę o zdrowie,pomoc w trudnych sprawach i Twoją Matczyną Opiekę dla mnie,moich synów i mojej mamy.W Tobie Mateńko nasza Nadzieja,Dziękuje,że Jesteś nam Matką.
 Jadwiga: 30.12.2011, 07:55
 O Matko Najświętsza otocz opieką nasze rodziny.
 u: 15.12.2011, 21:12
 Kochana Matenko prosze Cie o opieke nad moja rodzina.Prosze wypros u Pana naszego laski nam potrzebne.Dziekuje.
 sabj: 09.12.2011, 02:52
 prosze Cie Mateczko z calego serca zmien nasze zycie na lepsze i szczesliwsze odepchnij od nas te wszystkie niepowodzenia klopoty udreki.i tych zlych ludzi ktorzy zatruwaja moje zycie. Prosze Cie pomoz nam znajsc prace chron nas od zlych nieszczesc i ludzi prosze o zdrowie dla wszystkich w rodzinie Matuchno jak nas slyszysz nasze wolanie do Ciebie zlituj sie nad nami pomoz nam zyc godnie blagamy Cie o to Boze Ojcze ,dopomozcala twoja Maryjo .kocham Cie Twego Syna.Amen
 akk: 22.11.2011, 23:14
 Matko moja oddaje ci w opiece moje malzenswo moja rodzine nie dopusc Matko by stalo sie to najgorsze chron od rozwodu>Ufam ci Maryjo pomoz sie nam pojednac w imie milosci bardzo cie prosze
 doda: 25.08.2011, 17:47
 Maryjo oddaje sie w Twoja opieke powierzam wszystkie radosci i smutki pomorz wyjsc z opresji finansowych daj duzo zdrowia i sil kocham Cie calym sercem badz przy mnie amen
 Ania: 17.07.2011, 21:55
 Maryjo Matko moja ukochana-wspieraj mnie prosze w moim życiu i bądz zawsze ze mną i moim synem w każdej naszej chwili.Uproś mi proszę te łaskę o którą prosze Ty wiesz.Chwała tobie))
 Olek: 02.05.2011, 07:05
 Matko wybacz proszę i uproś mi tę łaskę od której tak wiele zależy Ty wiesz Matko co mnie przygniata Ty wiesz
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej