Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 ja : 30.04.2012, 12:15
 MATKO MOJA CUDOWNA TOBIE oddaje pod opiekę naszą kruszynkę bądz zawsze obok niej
 matka: 09.02.2012, 19:44
 Maryjo Najukochańsza Matko,Tobie Zawierzam swoją rodzinę i Proszę Prowadż nas bezpieczną drogą przez życie w zdrowiu i miłości,Maryjo jestem Przy Tobie.
 alets: 02.02.2012, 15:09
 Matko Nieustającej Pomocy,proszę o zdrowie,pomoc w trudnych sprawach i Twoją Matczyną Opiekę dla mnie, mojego meza moich dzieci .rodzenstwa ich rodzin i mamy.W Tobie Mateńko nasza Nadzieja,Dziękuje,że Jesteś nam Matką.uwolnij nas z sidel szatana i niewoli .prosze cie spraw abysmy sluzyli Bogu Jedynemu do konca dni naszych .mniej nasza rodzine w opiece i prowadz nas droga prawdy milosci i nadzieji.Amen
 Maria: 26.01.2012, 16:33
 Matko Nieustającej Pomocy,proszę o zdrowie,pomoc w trudnych sprawach i Twoją Matczyną Opiekę dla mnie,moich synów i mojej mamy.W Tobie Mateńko nasza Nadzieja,Dziękuje,że Jesteś nam Matką.
 Jadwiga: 30.12.2011, 07:55
 O Matko Najświętsza otocz opieką nasze rodziny.
 u: 15.12.2011, 21:12
 Kochana Matenko prosze Cie o opieke nad moja rodzina.Prosze wypros u Pana naszego laski nam potrzebne.Dziekuje.
 sabj: 09.12.2011, 02:52
 prosze Cie Mateczko z calego serca zmien nasze zycie na lepsze i szczesliwsze odepchnij od nas te wszystkie niepowodzenia klopoty udreki.i tych zlych ludzi ktorzy zatruwaja moje zycie. Prosze Cie pomoz nam znajsc prace chron nas od zlych nieszczesc i ludzi prosze o zdrowie dla wszystkich w rodzinie Matuchno jak nas slyszysz nasze wolanie do Ciebie zlituj sie nad nami pomoz nam zyc godnie blagamy Cie o to Boze Ojcze ,dopomozcala twoja Maryjo .kocham Cie Twego Syna.Amen
 akk: 22.11.2011, 23:14
 Matko moja oddaje ci w opiece moje malzenswo moja rodzine nie dopusc Matko by stalo sie to najgorsze chron od rozwodu>Ufam ci Maryjo pomoz sie nam pojednac w imie milosci bardzo cie prosze
 doda: 25.08.2011, 17:47
 Maryjo oddaje sie w Twoja opieke powierzam wszystkie radosci i smutki pomorz wyjsc z opresji finansowych daj duzo zdrowia i sil kocham Cie calym sercem badz przy mnie amen


 Ania: 17.07.2011, 21:55
 Maryjo Matko moja ukochana-wspieraj mnie prosze w moim życiu i bądz zawsze ze mną i moim synem w każdej naszej chwili.Uproś mi proszę te łaskę o którą prosze Ty wiesz.Chwała tobie))
 Olek: 02.05.2011, 07:05
 Matko wybacz proszę i uproś mi tę łaskę od której tak wiele zależy Ty wiesz Matko co mnie przygniata Ty wiesz
 NN: 15.04.2011, 13:13
 Matenko dziekuje Ci za Twoja opieke za to ze jestes obecna w moim zyciu ze wstawiasz sie za mna i tymi ktorych Ci powierzam.
 Leokadia: 24.03.2011, 22:27
  Matko Najlepsza Tobie powierzam siebie i moja rodzine miej nas w Swojej opiece strzez od zlych przygod a szczegolnie od pokus szatana. Jestem przy Tobie pamietam czuwam!!!
 maria: 04.01.2011, 16:00
 Maryjo prosimy o zdrowie wnuka Mateusza.dzikujemy gorco zaszczęliwie przeżyt rok Prosimy o dalszą opieke
 maria: 19.12.2010, 14:25
 Maryjo proszę o opiekę nad naszą córką. Dziękujemy za dotychczasową opiekę.
 barbo: 24.11.2010, 21:13
 Mateczko Przenajswietrza wez mnie w swoja opieke i daj mi zdrowie modle sie co dzien do Twojego syna Jezusa Chrystua blagam Cie tylko o jedno daj mi zdrowie zebym wyzdrowiala i mogla sie cieszyc zyciem tak jak przed choroba pozwol mi byc na komuni swietej mojego wnuczka a pozniej zobaczyc go przy oltarzu jak bierze slub blagam Cie mateczko kochana wiem ze mnie nigdy nie opuscisz blagam Cie
 smutna: 11.11.2010, 15:23
 prosze cie mateczko z calego serca zmien nasze zycie na lepsze i szczesliwsze odepchnij od nas te wszystkie niepowodzenia klopoty udreki prosze cie pomoz nam znajsc prace chron nas od zlych nieszczesc i ludzi prosze o zdrowie dla wszystkich w rodzinie matuchno jak nas slyszysz nasze wolanie do ciebie zlituj sie nad nami pomoz nam zyc godnie blagamy cie o to boze dopomoz
 maria: 31.10.2010, 18:10
 Maryjo Matko proszę o zdrowie.Dziękując za otrzymane łaski.
 maria: 08.10.2010, 23:16
 mARYJO DZIEKUJE ZA 30 LAT M,AŁŻENSTWA /prosimy o dalszą opiekę dla naszej rodziny.
 beata: 07.10.2010, 09:07
 Moja kochana Matko opiekuj sie nami tylko w Tobie moja nadzieja,nie opuszczaj nas bo my bardzo Cie kochamy,dodawaj nam sil w pokonywaniu trudnosci.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej