Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Jadwiga: 04.01.2020, 21:10
 Tobie Matuchno zawierzam siebie ,mojego męża,dzieci,wnuczki ,braci z rodzinami i przyjaciół.Otocz nas swą cudowną opieką ,wyproś łaskę uzdrowienia i Błogosław nam w tym roku.Prowadź nas w wierze i miłości do Boga i do ludzi,daj pracę dzieciom,spraw,aby pokonali trudności finansowe.
 basia: 27.12.2019, 20:37
 matko moja jestem twoim dzieckiem zaopiekuj się moim zdrowiem proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej
 Jadwiga : 19.12.2019, 20:15
 Tobie Matuchno zawierzam siebie,moja rodzinę i przyjaciół,nasze troski i kłopoty.Prowadź nas ,czuwaj ,chroń od złego i wyproś łaskę uzdrowienia z wielu chorób.opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami.
 Kinga: 08.12.2019, 00:32
 Matenko nie chce sie uskarzac, ale czasami tak ciezko na duszy. Czasami az ponad moje sily. Poprawdz mnie za reke, by choc na chwile bylo mi lzej. Prosze daj mi sile bym trwala I nie ulegla po ciezarem codziennosci. Tobie sie oddaje w calosci. Ty wiesz Co dla mnie lepsze.
 Łukasz: 07.12.2019, 23:32
 Maryjo pomóż mi spotkać dziewczynę, ktora zostanie moją żoną. Proszę Cię rownież o pomoc w zdaniu egzaminu na aplikację notarialną. Wiem że nie jestem godzien by bezpośrednio zwracać się do Twego Syna. Dlatego proszę wstaw się za mną.
 Matka: 01.12.2019, 18:47
 Kochana Mamusiu, bardzo proszę o łaskę uwolnienia, uzdrowienia i uswiecenie na ciele, duszy i umyśle dla mnie, mojego syna i rodziny. Dziękuję i Kocham Cię i Twojego Syna
 M.: 11.11.2019, 14:31
 Mateńko kochana Twojej opiece polecam siebie, moje dzieci i bliskich. Miej nas w swojej opiece udziel tak potrzebnych łask. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Matko ratuj.
 Małgosia : 16.10.2019, 17:02
 Kochana Matko tak bardzo Cię proszę o łaskę dla mojej rodziny. O opiekę nad moją córką Ewelinka która zakłada rodzinę aby Bóg zawsze im towarzyszył. O łaskę dla Izuni aby się odnalazła w życiu aby Bóg pokazał jej drogę. Matuniu bądź zawsze w moim małżeństwie nie opuszczaj nasTak bardzo Cię Kocham
 Ewa: 13.09.2019, 07:34
 Matko Boża zawierzam Ci operację mojego męża, proszę o uzdrowienie mojego syna. Bardzo Cię proszę o dar ponownego macieżyństwa, tak aby mój syn miał rodzeństwo.

 Dominika : 31.08.2019, 19:45
 Matko kochana , prosze prowadz mnie , nie opuszczaj mnie .
 Iwona: 28.08.2019, 04:03
 Matko Boska dziękuję za wszystkie łaski którymi obdarzasz mnie i moją rodzinę.Proszę Cię o błogosławieństwo Boże dla nas na każdy dzień i pomoc duchową, niech wiara krzewi się w nas bardziej. Miej w opiece moje dzieci , proszę Ciebie bardzo czuwaj nad ich decyzjami, czynami, niech w domu zagości miłość zgoda szacunek.Amen
 jasiu: 20.08.2019, 06:10
 Kocham Cie matenko calym sercem.oddaje moje zycie w twoje rece.
 Beata: 06.07.2019, 10:07
 Jedyna Matko która nigdy mnie nie zostawiałaś, proszę pomóż i tym razem bym potrafiła wrócić do zdrowia. Pragnę wychować synów w miłości Bożej aby w przyszłości pragnęli dawać innym miłość i nieść pomoc w imię Jezusa Chrystusa
 Karolina : 30.06.2019, 21:09
 Blagam Cie Mateczko o uratowanie mego malzenstwa, aby moj maz wrocil I zamieszkal razem. Aby nasza milosc odrodzila sie. Ufam Tobie Jezu. Niech sie stanie Twoja wola. Amen
 Dorota: 15.06.2019, 05:30
 Maryjo zamierzam Ci dosłownie wszystko,moje tu i teraz i nasze życie po śmierci. Prowadź nas do Jezusa. Bądź w naszym małżeństwie i rodzinie. Prowadź dzieci, bądź im Matką na każdy dzień. Błagam o potomstwo jeżeli jest to jeszcze zgodne z wolą Twojego Syna. Jeżeli nie to proszę Cię o prawdziwy pokój w moim sercu. Czuwaj nad moimi emocjami i językiem. Przytul moje dzieci, męża, mnie i cała moją rodzinę szczególnie mocno Jacka i Patryka. Na zawsze Twoja....
 Kasia: 05.06.2019, 21:11
 Matko Kochana, dziękuję Ci za wszystko co mam, jednocześnie błagajac o powrót do zdrowia. Oddana Tobie i Twemu synowi.
 Grzegorz: 27.05.2019, 19:24
 Matko Boża, Królowo nasza. Przez wszystkie te lata nade mną czuwająca. Proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, a szczególnie nad Hanią. Wkroczyła w trudny okres nastoletni pełen buntu i działania wbrew wszystkim i wszystkiemu. Modlę się za nią mocno i wierzę, że znajdzie w sobie siłę przezwyciężenia tych ludzkich ułomności. Uciekamy się do Ciebie Matko.
 mama Barbara: 23.05.2019, 11:04
 Dziękuję Ci Matko za wszystko. Pod Twoją obronę uciekamy się Swięta Boża Rodzicielko. Królowo rodzin módl się za nami.
 mama Barbara: 20.05.2019, 07:14
 Dzisiaj egzamin z fizyki , oddaję Ci Maryjo mojego syna pod Twoją opiekę , zdaje si e całkowicie na Twoją łaskę. Kocham Cię. Opiekunko Nasza modl sie za nami.
 mama Barbara: 15.05.2019, 14:41
 DZIĘKI CI MATKO NAJŚWIĘTSZA ,mój syn zdał maturę ustną. Wysłuchałaś mojej prośby. Kocham Cię Matko ,Bądź pozdrowiona.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej