Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Z,D: 22.03.2013, 08:42
 TOTUS TUS
 AJA: 21.02.2013, 06:44
 Dziękuję Ci Matko moja za dar życia jaki dzięki Tobie mogłam przekazać. UfamTobie, KCB
 aaa: 14.02.2013, 08:43
 Matko Najświętrza,Przebacz mnie,tyle razy obiecywałam i nie dotrzymałam obietnicy.Wybacz mi i otocz mnie swoją opieką.Dziękuję.
 Jadwiga: 02.02.2013, 23:10
 Matko ludzi cierpiących zwróć swe Oblicze na nas i przyjdź nam z pomocą,wybłagaj potrzebne zdrowie i czuwaj na każdy dzień.
 Jadwiga: 24.01.2013, 19:23
 O Matuchno błagam o łaskę zdrowia dla Taty,który dzisiaj został w szpitalu,pomóż też choremu bratu Józefowi i uzdrów z trudnej choroby.
 Jadwiga: 17.01.2013, 22:29
 Matko Boża Tobie polecam moich Rodziców,Rodzeństwo,siebie ,męża, synów .Proszę o uzdrowienie z choroby brata Józefa.Ocal Go Jezu, pomóż zmartwionym Rodzicom,nie zostawiaj bez pomocy.Błagam o cud wyjścia z trudnej sprawy,pomóż moim synom.Ufam Tobie Matuchno,nie zostawiaj nas samych,czuwaj na każdy dzień.
 Jadwiga: 12.12.2012, 21:35
 O Matuchno Tobie powierzam siebie,męża synów ,rodziców,rodzeństwo i proszę uproś nam łaskę zdrowia,dalszą pracę i wyjście z trudnej sytuacji.Czuwaj nad nami i błogosław na każdy czas.Za wszystkie otrzymane łaski dziękujemy Ci.
 Edward: 28.11.2012, 20:06
 O Maryjo Mamo moja błagam Cię,pomóż mi grzesznemu i zagubionemu w tragicznej sytuacji w jakiej się znalazłem z własnej głupoty. Daj mi szansę i pomóż w odzyskaniu spokoju i stabilności finansowej, a zwłaszcza mojej ukochanej rodzinie którą skrzywdziłem swoją bezmyślną i egoistyczną decyzją.Zawierzam się Twojemu Niepokalanemu Sercu i jak syn Matkę -proszę o szansę i cud .zawsze modliłem się i modlę do Ciebie , wiem że zawsze mogłem liczyć na Twoje wstawienictwo i pomoc.Teraz szczególnie jest mi ona bardzo potrzebna. Pamiętaj o mnie O Maryjo. AMEN
 Edward: 28.11.2012, 19:59
 O Maryjo Mamo moja błagam Cię,pomóż mi grzesznemu i zagubionemu w tragicznej sytuacji w jakiej się znalazłem z własnej głupoty. Daj mi szansę i pomóż w odzyskaniu spokoju i stabilności finansowej, a zwłaszcza mojej ukochanej rodzinie którą skrzywdziłem swoją bezmyślną i egoistyczną decyzją.Zawierzam się Twojemu Niepokalanemu Sercu i jak syn Matkę -proszę o szansę i cud .zawsze modliłem się i modlę do Ciebie , wiem że zawsze mogłem liczyć na Twoje wstawienictwo i pomoc.Teraz szczególnie jest mi ona bardzo potrzebna. Pamiętaj o mnie O Maryjo. AMEN


 zosia: 27.11.2012, 23:34
 naucz mnie Mamusiu kochac bliznich bo nie umiem, naucz mnie przebaczć bliznim , umrę bez Was, a chce zyc pod Waszymi stopami, tak bardzo chce, pomóż mi
 zosia: 27.11.2012, 23:32
 naucz mnie Mamusiu kochac bliznich bo nie umiem, naucz mnie przebaczć bliznim , umrę bez Was, a chce zyc pod Waszymi stopami, tak bardzo chce, pomóż mi
 Jadwiga: 26.11.2012, 20:51
 W Tobie Mateńko moja nadzieja, proszę wstaw się za mną i moją rodziną,uproś tak potrzebne zdrowie i czuwaj nad nami.
 maria: 04.11.2012, 22:34
 Matko Boża Tobie powierzam mojego syna ,córkę ,brata i siebie proszę miej nas w Swojej opiece i strzeż od wszelkiego zła . Uproś mi łaskę o, którą proszę zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień . Mateczko Boża w Tobie jest nasza nadzieja i czuwaj nad nami.
 Basia: 23.10.2012, 19:53
 Maryjo w Twoja Opieke powierzam siebie, mojego meza i nasz sakrament malzenstwa. Blagam Cie czuwaj nad nasza rodzina, pomoz nam przetrwac kryzys i polacz nas na nowo w milosci, radosci, szacunku i szczerosci. Czuwaj nad cala nasza rodzina. Amen
 gosia : 11.10.2012, 13:47
 Matko blagam opiekuj sie nami wszystkimi , nie zostawiaj nas samych
 Jadwiga: 07.10.2012, 18:12
 Matko Boża Tobie polecam Moją Mamę ,która obchodzi dzisiaj 84 urodziny,chorego Tatę,wypraszaj potrzebne Im zdrowie i błogosław na każdy dzień.Weź w opiekę rodzeństwo i całą moją rodzinę, w Tobie nasza nadzieja jest.
 ilona: 29.08.2012, 18:22
 Matko, Pani nasza zapraszam cię do naszej rodziny a jako Najlepsza Matka kieruj nami, pouczaj i broń abyśmy mogli w spokoju doczekać końca żywota i mogli cieszyć się oglądaniem Ciebie w wieczności, w niebie. O MATKO NASZA ORĘDUJ ZA MOJĄ RODZINĄ abyśmy podobali się Twojemu Synowi Jezusowi.
 Jadwiga: 28.08.2012, 21:50
 Otocz opieką Matko nasze rodziny,zlituj się i pomóż w trudnej sprawie.
 matka: 10.07.2012, 19:42
 O Matko Najświętsza otocz opieką nasze rodziny. Tobie powierzam siebie, moje dzieci, wnuka i synową. Do Ciebie należeć tylko chcemy... prowadz nas do Swego Syna.. Matko Nasza bądz z nami zawsze i otaczaj nas opieką w każdy dzień
 zagubiona: 03.05.2012, 15:06
 O Maryjo! Królowo Nieba i Ziemi w Twe ręce powierzam swoje życie. Błagam Cię, żeby ta trudna sytuacja tylko wzmocniła nasz związek i żeby się wszystko udało i doprowadziło nas do szczęścia połączonego, z Twoją-matczyną miłością i opieką.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej