Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 mama Barbara: 23.05.2019, 11:04
 Dziękuję Ci Matko za wszystko. Pod Twoją obronę uciekamy się Swięta Boża Rodzicielko. Królowo rodzin módl się za nami.
 mama Barbara: 20.05.2019, 07:14
 Dzisiaj egzamin z fizyki , oddaję Ci Maryjo mojego syna pod Twoją opiekę , zdaje si e całkowicie na Twoją łaskę. Kocham Cię. Opiekunko Nasza modl sie za nami.
 mama Barbara: 15.05.2019, 14:41
 DZIĘKI CI MATKO NAJŚWIĘTSZA ,mój syn zdał maturę ustną. Wysłuchałaś mojej prośby. Kocham Cię Matko ,Bądź pozdrowiona.
 mama Barbara: 15.05.2019, 11:07
 MARYJO , MATKO MOJA mej w opiece mojego syna , który dzisiaj zdaje egzamin maturalny ustny z języka polskiego , natchnij go mądrością , aby poradził sobie , zachowaj go w spokoju , dodaj otuchy. Proszę Cie o zdrowie dla mojej całej rodziny. Niechaj zawsze chwalą Twoją dobroć Mateńko Moja , żeby razem zemną odmawiali Nowennę Pompejańską (moją ulubioną modlitwę) , bądź Pozdrowiona Matko Chrystusowa.
 Grażyna: 06.05.2019, 20:59
 Mateńko Najświętsza błagam o zdrowie dla mnie i mojej całej rodziny wstaw się za nami u Syneczka Twojego a Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Dziękujemy za cud narodzin dziecka i prosimy jeszcze o łaskę powiększenia naszej rodziny. Obiecujemy wychowywać nasze dzieci w wierze katolickiej w miłości do Boga i ludzi.
 Lidia: 26.04.2019, 13:40
 Matuchno kochana błagam o łaskę zdrowia dla moich bliskich a szczególnie dla wnuka Aleksandra , który ma mieć jutro operację. Miej go w swojej opiece i lekarzy go operujących. Powierzam Ci całą moja rodzinę. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę.
 Mieczysława: 24.04.2019, 04:50
 Matko Najświętsza oddal ode mnie złych ludzi niech poniosą karę za wyrządzone zło. Obdarz mnie Najświętsza Matko łaskami.
 Jola: 31.03.2019, 10:03
 Badz zawsze ze mn i z moja rodzina Mamusiu ...Kocham Cie
 Edward: 25.03.2019, 21:52
 Totus Tuus Caly twoj na zawsze

 ALICJA: 25.03.2019, 12:49
 Matenko na zawsze nalezyc pragne do Ciebie Czyn ze mna co Ch esz Twoja I Jezusa wola.Amen
 ALICJA: 25.03.2019, 12:28
 Matenko na zawsze nalezyc pragne do Ciebie Czyn ze mna co Ch esz Twoja I Jezusa wola.Amen
 Aneta: 24.02.2019, 19:37
 Matko Boża proszę pomóż mi wytrwać w postanowieniach. Daj mi znać jak mam uczynić.
 Ula: 04.02.2019, 05:29
 Matko kochana nie opuszczaj mnie, uproś u Syna Twego łaskę przebaczenia dla mnie w sprawach, które zrobiłam źle chociaż nie tak chciałam. Mateczo pomóż mi proszę bo moje życie stało się puste.
 Beata: 01.02.2019, 07:10
 Ukochana Mateńko proszę Cię opiekuj się moją rodziną, okryj nas płaszczem miłości i uproś u swego syna Jezusa Chrystusa aby okazał nam swe miłosierdzie. Jezu Ty się tym zajmij.Bądź wola Twoja. Amen
 Monika: 06.01.2019, 23:07
 Matko Boża blagam o zdrowie dla Michala
 Twój Piotruś: 03.01.2019, 11:52
 Królowo Nieba i Ziemi, dziękuję Ci za łaskę czystości, sakramentalnego życia i odnalezienia sensu w codzienności oraz odwrócenia się od złego, od przeszłości, od chorej miłości. Matko Zbawiciela, proszę, uproś u Syna swego łaskę nawrócenia dla Marcina, by odnalazł szczęście większe od ziemskich ludzkich przyjemności w Bogu, w Jego bezgranicznej miłości. Matko nieustającej pomocy, proszę wyproś także dla mnie łaskę żywej, prawdziwej wiary i miłości, bym potrafił przyjmować i rozdawać innym ludziom miłość płynącą z Eucharystii, bym stał się człowiekiem pokornym, posłusznym i patrzącym na innych ludzi z miłością, z jaką patrzy na mnie Twój Syn Jezus Chrystus. Proszę, błogosław mnie i moim bliskim. Amen.
 elizabethm: 29.12.2018, 21:46
 Maryjo Najswietrza prosze o zdrowie ciala duszy dla calego pokrowiestwa inawrocenie wszystkich grzesnikow na wiare katolicka
 Mama: 19.12.2018, 01:06
 Ukochana Matenko moja, proszę upros u Swojego Syna łaskę macierzyństwa i zdrowe dzieciątko dla mojej córki. Proszę opiekuj się moimi dziećmi. Dziękuję Tobie za wszystkie wcześniej otrzymane łaski.
 Karina: 01.12.2018, 14:06
 Najukochańsza Matulu, proszę Cię o wyciągnięcie mojego tatę Jarka z nałogu alkoholowego. Spraw aby wymodlone łaski sprowadziły Go na dobrą drogę.
 Andrzej: 30.11.2018, 07:27
 Kochana mamusiu wyproś u swego syna łaske dla mnie w bardzo smutnej sytuacji w której jestem.Wielkie to szczęście dla mnie że mam tak piękną i dobrą mamę. Wierzę i ufam że zawsze mi pomożesz.
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej