Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Grazyna: 30.04.2018, 11:29
 Maryjo najukochańsza Matko moja.Błagam o pomoc.Uzdrów mnie i moją mame.Tyle mi w życiu pomogłas,i tylko dzięki Tobie mam to wszystko o co Cię prosiłam.Matko kochana weż mnie i moją mamę w opiekę.Błagam uzdrów nas.
 Robert: 07.04.2018, 20:18
 Matko Maryjo Niepokalana Najświętsza tobie oddaje moją duszę w wieczne władanie módl się do ojca w niebiosach za duszę grzeszników za moją ojczyznę rodzinę za ojca który nie chce przyjąć do serca Chrystusa chroń nas przed złem.
 Barbara: 05.04.2018, 22:42
 Mateńko, powierzam Ci siebie, z moimi troskami, obawami, chorobami, moje dzieciątko i mojego męża. Proszę dopomóż mi bo sama nie dam sobie rady. Chroń nas przed niebezpieczeństwami fizycznymi i duchowymi. Wypraszaj nam u Swojego Syna Jezusa łaskę zdrowia i łaski Ducha Świętego. Ufam Ci Maryjo.
 Agata: 29.03.2018, 13:55
 Kochana Matko miej mnie w Swojej opiece i obdarz potrzebnymi łaskami. Tobie ufam, Ciebie kocham...
 ELZBIETA: 23.03.2018, 01:35
 yjo Matko Tobie oddaje sie cala mojego meza dzieci ,mame Maryjo pomoz wyjsc z nalogu mojemu synowi ,pomoz mu znalesc stala prace z dobrymi zarobkami jak naszybciej i nawrucenie do BOGA IJEGO SLUB wkosciele dla mojej corki powrot zdrowia ijej duszy i dobrego meza jeszcze w tym roku ktory jest wirzocy . Kocham cie Matko
 Zofia: 12.03.2018, 23:42
 Maryjo moja ukochana Mateńko zawierzam się całkowicie Twojej woli. Oddaję Ci siebie i całą moją rodzinę. Kocham Cię. I modlę w Twoich intencjach.
 Kobieta : 08.03.2018, 23:38
 Matko Boska i nasza Matka oddaję siebie, moje dzieci i mojego męża pod Twoją opiekę, proszę o to aby mój mąż wrócił do rodziny znajdź o Matko sposób na zerwanie tego grzesznego związku w jakim teraz jest mój mąż z kochanką. Kochana Matko bądź moją podporą,prowadź mnie i miej moją rodzinę i małżeństwo w opiece. Ufam
 Maria: 20.02.2018, 13:35
 Matko Najświętsza oddaję pod Twoją opiekę całą moją rodzinę i rodziców .
 Marta : 11.02.2018, 23:05
 Matko moja, prowadź mnie i mojego męża. Wskaż drogę jak uzdrowić nasza relacje


 Jarosław: 22.01.2018, 05:38
 Matko Niepokalana na zawsze caly Twój, mniej mnie w swojej opiece
 Bozena: 20.01.2018, 11:58
 Kocham Cie moja Matko Niebieska dlatego prosze Cie poiekuj sie n mną i moją rodziną powierzam Ci moje dzieci i ich sprawy z kturymi sie borykają proszę wypraszsj laski dla nich i mojego meza Kocham Cię.
 Asia: 31.12.2017, 07:42
 Maryjo Matko moja Tobie oddaje sie cala mojego meza dzieci wnuki te zyjace i te ktore nie ujrzaly tego swiata i ktore w przyszlisci maja sie narodzic mojgo tate rodzenstwo a takze moja prace zawodowa i ojczyzne ,w Tobie moja sila Matko.
 Wiola: 08.12.2017, 12:17
 Mateńko pomóż mi wyjść z tak trudnej sytuacji jakiej się znalazłam. Znajdź dla mnie dobre rozwiązanie. Powierzam się Twojej opiece. Czuwaj nade mną.
 Oliwia : 30.11.2017, 22:00
 Matko w twoje rece oddaje moje swiezo poczete dziecko
 Gosia: 29.11.2017, 11:22
 Matko Boska i nasza matko odaje sie w Twoja opieke ipowierzam moja rodzine.Przychodze do Ciebie i prosze o waske wyjscia zlicznych chorob przesladowan ludzi nawiedzonymi zlymi demonami.Mateniko byprzytul mnie do serca swego ,przepraszam Cie za wszystko co zlego uczynilam Twojemu ukochanemu Synowi i Tobie bo czasem nie bylam swidoma .Prosze Cie zesli dobrych ludzi by mi pomogli znalesc prace,wspieraj mnie w mojej chorobie i samotnosci.
 dora: 08.11.2017, 14:32
 Matko Najswietsza oddaje pod opiekę Tobie całą moją rodzinę,wszystkie troski ,smutki problemy i choroby, Maryjo wiem że zawsze pomagasz każdemu kto się zwróci do Ciebie i nie opuścisz nikogo, .
 MARYSIA: 04.11.2017, 20:58
 MATKO BOŻA W TWOJE RĘCE ODDAJĘ SWOJĄ RODZINĘ IRODZINĘ SWOICH PRZYJACIÓŁ .AMEN
 Krystyna: 31.10.2017, 08:26
 Tobie Matuchno powierzam siebie, mojego syna i moja rodzine Dziekuje Ci za wszystkie laski ktore do tego czasu otrzymalam od Jesusa przez Ciebie. Prosze wypros nam potrzebne zdrowie .O powrot wiary dla mojego syna. Przytul go do Swojego serca, zeby nie byl samotny i zagubiony. Spraw bym byla dla niego lepsza matka ktora wspiera i pomaga a nie tylko krytykuje
 Krystyna: 31.10.2017, 08:24
 Tobie Matuchno powierzam siebie, mojego syna i moja rodzine Dziekuje Ci za wszystkie laski ktore do tego czasu otrzymalam od Jesusa przez Ciebie. Prosze wypros nam potrzebne zdrowie .O powrot wiary dla mojego syna. Przytul go do Swojego serca, zeby nie byl samotny i zagubiony. Spraw bym byla dla niego lepsza matka ktora wspiera i pomaga a nie tylko krytykuje
 Jadwiga : 27.10.2017, 21:13
 Tobie Matuchno powierzam siebie i moją rodzinę ,proszę wyproś nam tak potrzebne zdrowie,spraw,abym mogła lepiej chodzić,O Matuchno proś Boga za nami.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej