Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 TERESA: 18.07.2018, 20:06
 O MARYJO NASWIĘTSZA PANI NASZA DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKIE ŁASKI KTÓRE OTRZYMUJĘ OD PANA BOGA I PROSZĘ TRZYMAJ MNIE I MOJĄ RODZINĘ W SWEJ OPIECE PO WSZYSTKIE DNI NASZEGO ŻYCIA CHRONI NAS MATUCHNO OD WSZELKIEGO ZŁA KTORE MIAŁOBY NAM PRZESZKODZIĆ SPOTKAĆ SIE Z TOBĄ W NIEBIE MARYJO KRÓLOWO POLSKI I SWIATA CAŁEGO WSTAWIAJ SIĘ ZANAMI

 Elzbieta: 18.07.2018, 15:06
 Matuchno ukochana odaje się cala i moja rodzine męża dzieci wnuki mame brata i jego rodzinę dziękuję za blogogoslawiemstwo i opiekę Ufam i kocham Ciebie Matuchno
 Krystyna: 17.07.2018, 22:23
 Matko Najświętsza, zawierzam siebie i swoje dzieci i męża Tobie. Weź nas w opiekę i polecaj Jezusowi orenduj za nami u Boga. Maryjo ratuj moich bliskich z grzechu niewiary
 Krystyna: 17.07.2018, 22:23
 Matko Najświętsza, zawierzam siebie i swoje dzieci i męża Tobie. Weź nas w opiekę i polecaj Jezusowi orenduj za nami u Boga. Maryjo ratuj moich bliskich z grzechu niewiary
 Krystyna: 17.07.2018, 22:22
 Matko Najświętsza, zawierzam siebie i swoje dzieci i męża Tobie. Weź nas w opiekę i polecaj Jezusowi orenduj za nami u Boga. Maryjo ratuj moich bliskich z grzechu niewiary
 Sławek: 01.07.2018, 08:02
 Matko Najświętsza oddaje się tobie cały i proszę Kieruj mną zgodnie z wolą bożą.
 ania: 28.06.2018, 17:21
 Maryjo tobie zawierzam nasze małżeństwo uratuj je
 Monika: 05.05.2018, 06:21
 Martko Boza, Niepokalana Tobie oddaje siebie, nasze malżenstwo, dzieci. Badz przy nas. Obieram Ciebie za przwodniczke naszego zycia. Wypros dla nas Łaski, ktore sa potrzebna dla naszej rodziny, bysmy byli rodzina szczesliwa i malzeństwem szczesliwym.
 Grazyna: 30.04.2018, 11:29
 Maryjo najukochańsza Matko moja.Błagam o pomoc.Uzdrów mnie i moją mame.Tyle mi w życiu pomogłas,i tylko dzięki Tobie mam to wszystko o co Cię prosiłam.Matko kochana weż mnie i moją mamę w opiekę.Błagam uzdrów nas.

 Grazyna: 30.04.2018, 11:29
 Maryjo najukochańsza Matko moja.Błagam o pomoc.Uzdrów mnie i moją mame.Tyle mi w życiu pomogłas,i tylko dzięki Tobie mam to wszystko o co Cię prosiłam.Matko kochana weż mnie i moją mamę w opiekę.Błagam uzdrów nas.
 Robert: 07.04.2018, 20:18
 Matko Maryjo Niepokalana Najświętsza tobie oddaje moją duszę w wieczne władanie módl się do ojca w niebiosach za duszę grzeszników za moją ojczyznę rodzinę za ojca który nie chce przyjąć do serca Chrystusa chroń nas przed złem.
 Barbara: 05.04.2018, 22:42
 Mateńko, powierzam Ci siebie, z moimi troskami, obawami, chorobami, moje dzieciątko i mojego męża. Proszę dopomóż mi bo sama nie dam sobie rady. Chroń nas przed niebezpieczeństwami fizycznymi i duchowymi. Wypraszaj nam u Swojego Syna Jezusa łaskę zdrowia i łaski Ducha Świętego. Ufam Ci Maryjo.
 Agata: 29.03.2018, 13:55
 Kochana Matko miej mnie w Swojej opiece i obdarz potrzebnymi łaskami. Tobie ufam, Ciebie kocham...
 ELZBIETA: 23.03.2018, 01:35
 yjo Matko Tobie oddaje sie cala mojego meza dzieci ,mame Maryjo pomoz wyjsc z nalogu mojemu synowi ,pomoz mu znalesc stala prace z dobrymi zarobkami jak naszybciej i nawrucenie do BOGA IJEGO SLUB wkosciele dla mojej corki powrot zdrowia ijej duszy i dobrego meza jeszcze w tym roku ktory jest wirzocy . Kocham cie Matko
 Zofia: 12.03.2018, 23:42
 Maryjo moja ukochana Mateńko zawierzam się całkowicie Twojej woli. Oddaję Ci siebie i całą moją rodzinę. Kocham Cię. I modlę w Twoich intencjach.
 Kobieta : 08.03.2018, 23:38
 Matko Boska i nasza Matka oddaję siebie, moje dzieci i mojego męża pod Twoją opiekę, proszę o to aby mój mąż wrócił do rodziny znajdź o Matko sposób na zerwanie tego grzesznego związku w jakim teraz jest mój mąż z kochanką. Kochana Matko bądź moją podporą,prowadź mnie i miej moją rodzinę i małżeństwo w opiece. Ufam
 Maria: 20.02.2018, 13:35
 Matko Najświętsza oddaję pod Twoją opiekę całą moją rodzinę i rodziców .
 Marta : 11.02.2018, 23:05
 Matko moja, prowadź mnie i mojego męża. Wskaż drogę jak uzdrowić nasza relacje
 Jarosław: 22.01.2018, 05:38
 Matko Niepokalana na zawsze caly Twój, mniej mnie w swojej opiece
 Bozena: 20.01.2018, 11:58
 Kocham Cie moja Matko Niebieska dlatego prosze Cie poiekuj sie n mną i moją rodziną powierzam Ci moje dzieci i ich sprawy z kturymi sie borykają proszę wypraszsj laski dla nich i mojego meza Kocham Cię.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej