Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Kasia : 08.08.2016, 23:00
 Maryjo dodaje sie cala tobie chcem byc twoim niewolnikiem maryjo mniej w opiece moje corki mojego Angela w swej opiece a mi daj laske blagam o pomoc w zdaniu egzaminow na prawo jazdy. Kocham cie mateuniu moja amen.
 Paulina: 24.07.2016, 20:08
 Dziekuje Ci Matko i Pani Moja za Jezusa i za posluszenstwo Jego Woli. Za to co wycierpialas Patrzac na Jego Cierpienie ktore My mu zgotowalismy a mimo to tak Bardzo nas Kochasz. Ja tez Cie Kocham Matko.
 Jadwiga : 03.07.2016, 21:22
 Najlepsza ,najmiłosierniejsza Matko wspomóż mnie w moich chorobach,wyproś zdrowie i błogosławieństwo Boże mojej rodzinie.
 ANNA : 29.06.2016, 14:21
 Matko Boża powierzam. Twojej opiece moją rodzinę Asie, Przemka i Adama.Pomoz odzyskać Asi zdrowie i nadzieje na lepsze dni w pracy, ANNA : 29.06.2016, 13:03
 Matko Boża powierzam. Twojej opiece moją rodzinę Asie, Przemka i Adama.Pomoz odzyskać Asi zdrowie i nadzieje na lepsze dni w pracy, Jadwiga : 09.06.2016, 22:25
 Matko Miłosierdzia weź nas chorych pod płaszcz swej opieki.
 Jadwiga : 21.05.2016, 21:34
 Matko Boża wstawiaj się do Syna Swego za nami i wypraszaj zdrowie duszy i ciała.Kieruj szczęśliwie naszym życiem .
 Anna MT: 20.05.2016, 08:48
 Mateńko Droga miej proszę w opiece moje dzieci, męża, mnie i całą rodzinę. Prowadź błagam tam gdzie Pan ma swój plan i zgodnie z Boża Wolą. Kocham Cię i Boga Ojca i Jezusa Chrystusa i Duchu Święty. Amen
 Dorotka: 03.05.2016, 15:34
 O Maryjo błagam, proszę o łaskę. Maryjo pomóż mi na ścieżce mojego życia spotkać bratnią duszę, zaznać w życiu prawdziwej, szczerej przyjazni i miłości. Dziękuję Matuchno, oddaję w Twoją opiekę mojego syna, mamę i wszystkich mi bliskich. Obdarz pokojem w niebie moją babcię Helę, prababcię Franciszkę, tatę i ciocię Gienię. Dziękuję Maryjo Wszechmogąca.

 Kasia: 26.04.2016, 09:30
 O Maryio matki moja proszę i łaskę i zgodę w rodzinie
 Jadwiga : 18.03.2016, 20:29
 Weź o Matko w swą opiekę chorego Adama i rodzinę.Błagam uproś Mu łaskę zdrowia,Ty Matko wszystko możesz wyprosić u Syna swego,przyczyń się za chorymi i strapionymi.
 Weronika: 17.03.2016, 12:26
 Mateńko moja najukochańsza miej w opiece Maleństwo moje , by zdrowo we mnie rosło i proszę o szczęśliwy poród . Proszę też o zdrowie wszystkich mi bliskich Kocham Cie Amen
 kasia: 10.02.2016, 19:05
 Maryjo proszę Cie o godne warunki mieszkaniowe,zdrowie psychiczne i męża.Proszę pomóż mi założyć rodzinę.Proszę o tę łaskę
 w: 28.01.2016, 21:46
 o szczesliwe rozwiazanie i pomoc w opiece medycznej, oby dobrzy ludzie i kompetentni staneli na naszej drodze
 Małgosia: 24.01.2016, 22:32
 Matko ukochana powierzam się twojej opiece. Pomóż mi proszę zwalczyć depresję i znowu nauczyć cieszyć się życiem. Błagam wylecz mnie z nękajacych mnie chorób, przez które wiecznie tracę pracę. Pobłogosław także moim rodzicom i rodzeństwu. Czuwaj nad nimi i nie pozwól by działa im sie jakakolwiek krzywda. Amen.
 teresa: 23.01.2016, 22:54
 Proszę o ZDROWIE DLA CÓRKI MARLENY
 Jadwiga : 22.01.2016, 20:30
 Miłosierna Matko Boża przyczyń się za mną i chorymi w rodzinie.
 N.K.: 20.01.2016, 07:08
  Matko Boża powierzam Ci moją rodzina i moich bliskich. Prowadź nas tak, byśmy mogli zrozumieć nasze powołanie w tym życiu. Aby sczęsce, miłość i radosc zagościła w naszych sercach. Amen
 Gosia: 16.01.2016, 21:37
 Matko Boża powierzam Ci moją relację z Mikołajem. Prowadź nas tak, byśmy mogli zrozumieć nasze powołanie w tej relacji. Aby czysta miłość zagościła w naszych sercach. Amen
 Jadwiga : 08.12.2015, 15:38
 Matko Boża, Niepokalana Maryjo Tobie powierzam siebie i cała moją rodzinę,nasze troski i kłopoty.Wiem,ze własnymi siłami niczego nie dokonam,Ty Matuchno wszystko możesz,co jest wolą Twego Syna,błagam nie zostawiaj mnie w tej trudnej sytuacji zdrowotnej,spraw, żebym mogła dobrze słyszeć ,daj pomocną dłoń dobrych lekarzy.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej