Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.



* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.



* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.





O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 m: 04.11.2018, 22:13
 Swieta Rito błagam o zdrowie dla dzieci aby nic im nie było. Błagam pomoz mi jutro abym mogłam wrócić do mu aby nic się nie wydarzyło . Pomoz mi Swieta Rito. Ufam w Twoja pomoc.
 ZFA,: 04.11.2018, 20:11
 Swięta Rito Prosze pomoz mi Ty znasz moje problemy ciezka sytuacje ,wysłuchaj moje prosby,Tak bardzo mi jest ciezko ,smutnoi samotnie, nieumiem sobie poradzic,.Spraw prosze aby szczęście zawitalo w progi mojego domu.aby spełniły sie moje marzenia prosze,prosze,Chron mnie od chorób ,nieszczesc i zła,Wierze i ufam w twoje Dobro i Cudowna MOC<,,,,,
 ZFA,: 04.11.2018, 20:09
 Swięta Rito Prosze pomoz mi Ty znasz moje problemy ciezka sytuacje ,wysłuchaj moje prosby,Tak bardzo mi jest ciezko ,smutnoi samotnie, nieumiem sobie poradzic,.Spraw prosze aby szczęście zawitalo w progi mojego domu.aby spełniły sie moje marzenia prosze,prosze,
 Potrzebujaca: 04.11.2018, 19:51
 Prosze abym mogla bezproblemowo wrocic do swojej bylej pracy i aby wszystko mi sie ukladalo
 Potrzebujaca: 04.11.2018, 19:51
 Prosze abym mogla bezproblemowo wrocic do swojej bylej pracy i aby wszystko mi sie ukladalo
 Strapiona. : 04.11.2018, 14:48
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 żeby M odezwał się do mnie i okazał że mu też na mnie zalezy.Kocham Cię Sw.Rito.
 Xyz: 04.11.2018, 13:22
 Święta Rito, pokornie proszę chroń moje dzieci, wnuki oraz mnie. Amen.🌷
 Ewak: 04.11.2018, 08:22
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwu.
 załamana,<>JAZ: 03.11.2018, 09:20
 SWIETA RITO PROSZE MIEJ MNIE W OPIECE ,WSPIERAJ W TYCH BARDZO CIEZKICH CHWILACH.nie dam sobie sama rady, niemam sił walczyc ze złem,zostalam sama niemam wsparcia pomocy od najblizszych,smutne i przykre,TYlko ty mozesz ulitowac sie nademna i skruszyc lodowate serca moich bliskich,aby okazali mi troche serca ,miłosci i pomocy,Wierze mocno ze tak sie stanie za twoja cudowna moca, Błagam nie zostawiaj mnie w potrzebie,Wysłuchaj ,pomoz,,
 M.C.: 03.11.2018, 08:42
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O pomoc i wsparcie w tym czego tak pragnę i o co sie modlę. PROSZĘ pomóżcie mi a o twojej dobroci i potędze dowiedzą się wszyscy.Kocham. Cię Sw.Rito.🌹
 Potrzebująca: 03.11.2018, 08:08
 Kochana Święta Rito dziękuje za wszystkie łaski i proszę abym mogła bezproblemowo wrócić do swojej byłej pracy
 M....a: 02.11.2018, 14:29
 O potężna SW. RITO.🌹 nie opuszczaj mnie w mojej potrzebie.Spraw by moja ufność i wiara nie zostały zawiedzione.Wyjeżdżają mi u Boga moja modlitwę a o Twojej potędze dowiedzą się wszyscy.Kocham Cię Sw Rito.
 M.C.: 02.11.2018, 13:38
 O SW. RITO Nie pozwól mi odejść nie będąc wysluchana.Ja Twoja oblubienica stoje u stóp twoich i proszę Cie nieustannie o wsparcie w mojej prośbie. Przybadz mi z pomocą i spraw aby to czego pragnę spełniło się. Dziękuję za wszystko.Kocham Cię Sw.Rito.🌹
 mama: 02.11.2018, 12:30
 Sw. Rito prosze zeby Bog mnie wysluchal i uzdrowil moje dzieci ,ob on wszystko moze
 m.: 02.11.2018, 09:00
 Św. Rito bądź przy mnie w trudmej sprawie.Tobie ufam i powierzając wszystkie swoje sprawy bo wiem ze moge Tobie zaufać.
 matka,bezradna,<>: 02.11.2018, 08:22
 SWIETA RITO pomóz błagam bo nic mi sie nie uklada wszystko jest przeciwko mnie i dzieci tez nie traktuja mnie jak dobra matke potrzebujaca pomocy, stale jakies pretensje,Tylko Ty mozesz zdziałac cuda aby nasza rodzina sie scaliła bo jest to bardzo bolesne i przykre,i aby pomogli samotnej matcre w godnym przezyciu starosci, BLAGAM o pomoc,bo juz jestem tak znerwicowana i tylko łzy i łzy mi towarzysza, BLAGAM o wysluchanie i pomoc,wierze bo wiara czyni cuda,
 Ewak: 02.11.2018, 07:45
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwu.
 Potrzebujaca: 02.11.2018, 07:41
 Prosze abym mogla bezproblemowo wrocic do swojej bylej pracy
 Ewak: 01.11.2018, 09:15
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwu.
 ZOCHA: 01.11.2018, 08:32
 Ukochana Oredowniczko ludzi wpotrzebie i samotnych prosze zechciej mnie wysłuchac ,otocz swoja opieka ,wspieraj łaskami Pomoz rozwiazac problemy bo bez Twojej i Boskiej pomocy nie dam rady sama ,Prosze,nie zostawiaj mnie w potrzebie,
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć




[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej