Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.Modlitwy do św. Rity (II)


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 EWELINA : 23.11.2018, 05:03
 Św Rito, proszę Cię o pomoc w ciężkich chwilach w jakich się znalazłam, pomóż mi w spłacie kredytów, uzdrow moje finanse, bym wreszcie mogła odetchnąć z ulgą i spraw bym była bliżej naszego Pana.
 G.C.: 22.11.2018, 19:41
 Proszę o łaskę w mojej sprawie i dziekuje za dotychczasowe wstawiennictwo. Wierzę że wszystko dalej się ułoży pomyślnie. Bogólnie zapłać!
 kasia m.: 22.11.2018, 18:36
 Św. Rito proszę Cię z całego serca o miłość Tomka do mnie, od miesiąca nie umiem bez niego żyć. Dopomóż mi bardzo mi na tym zależy. Zrobię wszystko tylko dopomóż mi. Nie umiem żyć w samotność. Chcę aby za miesiąc sytuacji się odmieniła. Chcę kochać i być kochaną. Postaw na mojej drodze odpowiedzialną osobę. Spraw Św. Rito abym nadchodzące święta spędziła w gronie Tomka. Wiem, że sytuacja jest beznadziejna, dlatego też Ciebie proszę o pomoc. Bardzo mi na tym zależy.
 Jadwiga : 22.11.2018, 17:20
 Wciąż wierzę w moc modlitwy i Twoje o Św.Rito wstawiennictwo do Boga .Patronko spraw trudnych przyjdź z pomocą moim synom,Ty wiesz czego Im potrzeba,nie zostawiaj Ich bez pomocy.Opiekunko rodzin ,uzdrowienie chorych módl się za wszystkimi chorymi w rodzinie i za przyjaciółmi a zmarłym śp z rodzin naszych wyproś łaskę nieba.Jezu Ty się Tym zajmij.
 Strapiona. : 22.11.2018, 10:54
 Proszę o to aby ten którego kocham też zaczął mi to okazywać zabiegać o mnie i moje uczucia.Żeby zrozumiał że beze mnie żyć nie może. Kocham Cie SW. RITO.🌹 i proszę wysłuchaj mojej prośby i wstaw się za mną u najwyższego tronu.
 M.C.: 22.11.2018, 10:52
 Kochana SW. RITO.🌹 Proszę żeby M pokazał mi że też ma wobec mnie uczucia że jestem jemu ważna i że beze mnie żyć nie może. Niech w końcu zrozumie że ja też potrzebuję jego i żeby okazał mi swoje uczucia.
 Potrzebujaca: 21.11.2018, 22:34
 Kochana Swieta Rito prosze cie aby ludzie ktorzy oczernili mojego narzeczonego wycofali sie z tego i aby zaprzestali swoich czynow. Chron nas od wszelkiego zla chorob i nieszczesc oraz ludzkiej zawisci.
 M....a: 20.11.2018, 19:43
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to aby M okazał mi też że jestem je mu bliska.Wierzę że zrozumie że beze mnie niskie może żyć i w końcu okaże mi to.Dziękuje za wszystko
 Ela: 20.11.2018, 06:19
 SW Rito proszę cię o pomoc dla naszej rodziny zdrowie miłość pomyślność żeby wszystkie trudne sprawy ułożyły się opiekuj się nami Amen
 Małgorzata : 20.11.2018, 02:35
 Święta Rito, proszę z całego serca o zdrowie dla moich dzieci i siebie samej. Żeby najstarszy synek zaczął w końcu mówić wyraźnie i zrozumiale i się odpieluszkoeal , natomiast żeby najmłodszy synek był zdrowy żeby napiecie mięśniowe przeszło. Bardzo dużo przeszłam po urodzeniu dziecii. Myśle ze będą kiedyś mi wdzięczne i zawsze będą za mną. Nie chce żeby cierpiały moje dzieci ani ja, dlatego proszę z całego serduszka żeby ojciec biologiczny dzieci w końcu się obudził i zrozumiał ze jeżeli chce znani być to musi wszytko inne zostawić , żebyśmy byli najważniejsi żeby wiedział co chce i się określił jak mężczyzna , nie jak dziecko które zostawia jak jest problem , proszę tez o mężczyznę który pokocha mnie i moje dzieci jak własne i z którym stworzymy rodzine,żebym nie miała już długów, żebym miała z dziećmi własny kont, żebym dla nikogo była ciężarem a jeżeli ktoś mnie będzie chciał to tak szczerze z serca, chciałabym dowiedzieć się nawet najgorszej prawdę o M. Proszę . chciałabym żeby wszystkie moje problemy rozwiązałaby się do końca 2018r. Święta Rito, proszę pomóż mi...
 zOChA###: 19.11.2018, 23:59
 Swieta Rito Ty jestes moja wielka nadzieja na odzyskanie zdrowia spokoju i szczescia ,otocz mnie swoim ramieniem ,wspieraj łaskami nie zostawiaj w potrzebie,Czuje sie odrzucona skrzywdzona przez los,,bardzo samotna bez przyjaciół,jest mi z tym bardzo ciezko,spraw prosze abym jeszcze byla szczesliwa,i mogła spełnic swoje marzenia, goraco prosze o wysłuchanie moich moglitw,
 Ż: 19.11.2018, 22:51
 Święta Rito, proszę Cię, aby ona wyzdrowiała. Amen.
 Potrzebująca: 19.11.2018, 06:45
 Kochana Święta Rito proszę chroń mnie i moich bliskich od wszelkiego zla, chorób i nieszczęść. Spraw aby wszystko mi się ułożyło w życiu. Dziękuje za dotychczasowe wsparcie i wysłuchanie moich próśb.
 M.: 19.11.2018, 06:45
 Dziękuję za wszystko i proszę o dalszą pomoc w mojej sprawie. Kocham Cie SW Rito.🌹
 Mama: 19.11.2018, 03:48
 Sw.Rito Pomoz w opiece nad corka..prosze wypros dla miej przyjaciela i dobrych przyjaciol w zyciu aby nie byla taka dmutna i samotna...kraja mi sie serce widzac jej bol ...zabierz mi cos aby ona miala radosc zycia...prosze.
 Mama: 19.11.2018, 03:39
 Prosze Sw.Rito o wymodlenie dla mojej corki szczescia i spokoju duszy.Prosze o to aby spotkala bratnia osobe w zyciu i nie byla smutna i samotna...ona tak pragnie pokochac a nie moze spotkac swojego przyjaciela...Prosze o modlitwe za nia aby miala przyjaciol i byla szczesliwa i nie zarzucala sobie winy na siebie ...prosze Sw.Rito o pomoc dla mojej corki w modlitwie do Boga.
 Ania. M: 18.11.2018, 21:45
 O najdroższa proszę pomóż mi rozwiązać wszystkie moje problemy. Błagam Ciebie
 Zocha<>: 18.11.2018, 19:18
 Swieta Rito prosze goraco o laski opieke otocz mnie swoim ramieniem,pomóz, w rozwiazaniu moich problemów Tobie wiadomych ,Chron mnie od chorób ,nieszczęść i zła,ulecz moje zkołatane ,znerwicowane serce,chroń mnie przed zawalem i innymi chorobami serca prosze,wysłuchaj moje gorace prosby i modlitwy,Twoja czcicielka,
 Potrzebujaca: 18.11.2018, 16:55
 Kochana Swieta Rito bardzo dziekuje za wysluchanie moich prosb i prosze o dalsze wstawiennictwo
 matka w potrzebie,,,,: 18.11.2018, 15:57
 Swieta Rito pocieszycielko ludzi w potrzebie składam Ci z głebi serca hołd wdziecznosci za ostatnio otrzymane łaski wsparcie i pomoc,Ty wiesz za co Ci ,goraco dziekuje ,Pełna nadziei prosze i modle sie o dalsza pomoc wsparcie abym mogla pokonac moje problemy finansowe,,wierze ze mi pomozesz Ukochana cudotwórczyni,nie zostawisz mnie w potrzebie,Bo zapaliła sie w moim sercu iskierka nadziei ze bedzie dobrze ,bede jeszcze szczęśliwa,radosna,dzieki Tobie,o PANI,Wierze mocno w spelnienie moich marzen, a wiara czyni Cuda,
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej