Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Gosia: 28.07.2018, 19:46
 Św Rito błagam o zdrowie i dobre wyniki badań, chroń przed operacją,
 Babcia Helena: 28.07.2018, 16:10
  Św Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo u Pana Jezusa o uzdrowienie mojego wnuczka Karolka.Bog zapłać
 Justyna: 28.07.2018, 07:57
 Św Rito, błagam o ostatnią szanse i wybaczenie, o dar miłości ukochanej mi osoby. Z całego serca proszę o krótką modlitwę za mnie wszystkich czytających tą intencje. Bóg zapłać
 Gosia : 27.07.2018, 19:38
 Św Rito błagam o zdrowie i dobre wyniki badań, strzeż przed chorobą,nieszczęściem i złem tego świata
 ZOCHA!!!: 27.07.2018, 17:03
 Swieta Rito Ty znasz moje potrzeby, problemy zdrowotne,finansowe i jak dokucza mi samotnosc,prosze nie zostawiaj mnie w potrzebie ,wysłuchaj pomóz,Spraw aby moje nogi kolana przestaly mnie tak bardzo bolec,mam trudnosci ze snem przez ból,A niemam na kogo liczyc zeby mi pomogl,w codziennych obowiazkach,Juz nieraz pomogłas mi Cudowna Pani.dodalas mi sil i nadziei ze moze byc lepiej,Dziekuje!!!spraw abym byla szczesliwa,radosna,niech znajdzie sie przyjaciel ktory mnie pocieszy w samotnosci,,,prosze,wysluchaj moje modlitwy,Wierze,mocna w Twoja Moc,,,Czciccielka,
 EwaK: 26.07.2018, 18:10
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi .
Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę.
 Gosia : 26.07.2018, 15:24
 Św Rito błagam o zdrowie i dobre wyniki badań, strzeż przed chorobą,nieszczęściem i złem tego świata
 EwaK: 26.07.2018, 04:34
 Sw.rito dziękuję i proszę pomoc
 MAMA: 25.07.2018, 21:31
 O.SW.RITO BŁAGAM O ZDROWIE DLA SYNOWEJ I DAR ZYCIA DLA DZIECKA KTORE NOSI POD SERCEM
 Kacha: 24.07.2018, 21:16
 o proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Niemam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi aby ta sytuacja z wczoraj się nie powtórzyła. Proszę również o opiekę i wstawiennictwo za mojego syna - o jego zdrowie. Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę.
 Janusz: 24.07.2018, 18:20
 Święta Rito dziękuję za wszystko i proszę o wstawiennictwo u Pana Boga, o zdrowie i zgodę dla mojej rodziny.
 ZOCHA,<<: 23.07.2018, 11:59
 Swieta RITO moja nadziejo na lepsze dni blagam aby te moje udreki i trudne chwile w samotnosci ,zmieniły sie abym jeszcze była szczęśliwa ,radosna ,Prosze miej mnie w swojej opiece nie zostawiaj w potrzebie ,,mam trudne chwile zalamania ,pomoz aby moje dzieci okazały mi wiecej serca ,pomocy finansowej bo mam problemy finansowe,i sama niedam sobie rady,spłacic dlugi W grach nie mam szczescia, Licze na opatrznosc twoja i Boza,Wierze ze,Dzieki Tobie , zapaliła sie iskierka nadziei i juz otrzymałam od corki troche wsparcia zrozumienia dziekuje z calego serca i prosze o dalszą opieke nademna i wysluchanie moich modlitw i prósb,Niechce byc sama ale jesli taka wola Boza ze niemoge miec partnera zyciowego -męża ,musze sie z tym zgodzic,ale samotnosc jest okrutna,Blagam o pomoc niech los zmieni sie dla mnie na lepsze,,,Czcicielka,
 Xyz : 23.07.2018, 06:17
 Św Rito proszę pomoz mi opanować strach i lek moje ręce się nie trzęsły. Błagam
 Kacha: 22.07.2018, 23:54
 Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Niemam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi aby ta sytuacja z wczoraj się nie powtórzyła. Proszę również o opiekę i wstawiennictwo za mojego syna - o jego zdrowie. Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Proszę pomóż mi na tym wyjeździe....
 Helena: 22.07.2018, 19:54
 Proszę o zdrowie dla Karolka.Bog zapłać.
 Helena: 22.07.2018, 19:48
 Św.Rito, błagam o zdrowie i opiekę Boża dla moich dzieci i wnuków.
 Ewa: 22.07.2018, 19:06
  Św.Rito dziękuję i proszę o pomoc
 WDOWA<>: 22.07.2018, 17:52
 SWIETA RITO modlac sie dzis do Ciebie 22 w dniu miesiecznego wspomnienia prosze wysluchaj moich prósb, spraw aby to moje zycie samotne odmieniło sie na lepsze abym była szczescliwa i radosna ,i pokonała wszystkie swoje problemy zdrowotne i finansowe ,pomóz abym mogla splacic długi w banku bo nie daje rady sama, licze na pomoc i wsparcie,wiem ze dzieki Tobie jest to mozliwe,nie zostawiaj mnie w potrzebie,dziekuje za dotychczasowa pomoc dzieki Twojemu wstawiennictwu,u Boga, i Tobie Swieta Rito bliska mi osoba pomogła mi ,troszke,,Bog zapłać.
 ZOSKA<: 22.07.2018, 17:37
 Dzisiaj 22 dzień miesiecznego wspomnienia Swietej Rity,łącze sie w modlitwie ze wszystkimi czcicielami Swietej Rity.Dzieki Tobie i Twojemu wstawiennictwu do Boga ja tez otrzymuje ,łaski wsparcie,a twoja opieka niech bedzie dla mnie i moich bliskich tarcza osłaniajaca od nieszczęśc,zła i chorób,Oredowniczko w sprawach trudnych,ostatnia nadziejo dla potrzebujacych pomóz wysłuchaj,nie zostawiaj mnie w potrzebie, Doswiadczyłam juz łask dzieki modlitwie do Ciebie Swieta Rito uzyskałam pomoc od corki tak bardzo mi potrzebna , dziekuje i prosze dalej aby moje dzieci otoczyły mnie miłoscia i pomogły mi w trudnych chwilach,W dzisiejszym dniu poswieconym Tobie pozdrawiam Cię , Swieta Rito od spraw beznadziejnych módl sie za mna za moimi bliskimi i czcicielami twoimi, o cudotwórczzyni z Cascii,miej nas wopiece,pomagaj prosze,,Dziekuje!!!!
 EwaK: 21.07.2018, 23:22
  Św.Rito dziękuję i proszę o pomoc
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej