Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.Modlitwy do św. Rity (II)


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewak: 24.12.2018, 08:11
  Kochana Swieta Rito tylko Tobie ufam i wierze ze kolejny raz mi pomozesz
 Ewka: 23.12.2018, 13:25
  Św Rito dziękuję i proszę o pomoc w tej chwili nie mam siły
 Kacha: 22.12.2018, 22:29
  Św Rito proszę... błagam o zdrowie dla mojego synka. Proszę pomóż mi również w podjęciu ważnej decyzji... dziękuje za dotychczas otrzymane łaski.
 Aneta : 22.12.2018, 08:12
 Proszę Cię o łaskę i pomoc. Spraw żeby Szymuś odpisał, żeby zatesknił, amen.
 wdowa: 20.12.2018, 23:23
 Swieta Rito miej mnie w swojej opiece otaczaj swoim ramieniem ,,wspieraj laskami,wsazuj mi własciwą droge która mam kroczyc,abym sie pobladziła w zyciu w postepowaniu,chce byc dobrym czlowiekiem zasługujacym na wsparcie i łaski Twoje Swieta Rito i Jezusa Miłosiernego,Moje zycie nie jest usłane rózami sa kolce ,ktore mnie rania ,niemoge sobie poradzic z problemami z samotnoscia czuje sie niekochana,,nie mam sił.W Tobie Swieta Rita moja nadzieja ze moje zycie sie odmieni na lepsze spotkam miłósc i szczescie,Prosze pomoz wysłuchaj,,,
 Ewa : 20.12.2018, 06:30
 Kochana Swieta Rito tylko Tobie ufam i wierze ze kolejny raz mi pomozesz
 M....a: 19.12.2018, 16:59
 O potężna SW. RITO.🌹 Proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie u Tronu Najwyzszego i w Tobie pokladam nadzieję na to że wszystko skończy się pomyslnie.Dziękuję.za to co dla mnie robisz.
 Ewa : 19.12.2018, 06:38
 Św Rito dziękuję i proszę o pomoc w tej chwili nie mam siły
 ZOCHA^^^: 19.12.2018, 00:17
 Swieta Rito wysłuchaj moich goracych prósb i modlitw w sprawach Tobie wiadomych i poleconych,Upros dla mnie u Jezusa Ukrzyzowanego,łaski wysłuchanie i pomoc w tych trudnych dla mnie chwilach,Wspieraj mnie w samotnosci i dodawaj sil ,abym pokonała te wszyskie przeciwnosci i byla szczesliwa,,,,,,
 M.C.: 18.12.2018, 17:43
 Proszę o milosc osoby która kocham.Aby okazała mi też że jestem jej bliska i ważna. Aby mnie nie odwracala.Niech uwierzy w nasza relacje.KochamCię Sw.Rito.
 ZOCHA,,,: 18.12.2018, 16:43
 Swieta Rito prosze miej mnie w swojej opiece ,otaczaj swoim ramieniem dodawaj sił w tych trudnych chwilach,okaz mi swoje miłosierdzie aby miłość i szczęście zagosciło w moim zyciu ,pełnym trosk, trudnych i samotnych chwil,Chron mnie od chorób i nieszczęść, Pomóz wysłuchaj moja nadziejo wierze i Ufam w twoja dobroć,Wierna Czcicielka,,,
 a: 17.12.2018, 22:51
 Św.Rito dziękuję za wszystko, że masz nas w swojej opiece. Proszę o zdrowie dla rodziny i miłość.
 Strapiona. : 17.12.2018, 13:16
 Proszę o pomoc aby osoba która kocham okazała mi uczucie i uwierzyła że nasza znajomość nie jest przypadkowa.Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.Wierze w Twoja moc.Kocham Cię Sw.Rito.
 Strapiona. : 17.12.2018, 13:16
 Proszę o pomoc aby osoba która kocham okazała mi uczucie i uwierzyła że nasza znajomość nie jest przypadkowa.Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.Wierze w Twoja moc.Kocham Cię Sw.Rito.
 Kacha: 16.12.2018, 22:24
 Św Rito proszę... błagam o zdrowie dla mojego synka. Proszę pomóż mi również w podjęciu ważnej decyzji... dziękuje za dotychczas otrzymane łaski.
 wdowa w potrzebie,: 16.12.2018, 21:13
 Swieta Rito pocieszycielko ZATROSKANYCH SAMOTNYCH,I W POTRZEBIE dziekuje ci za otrzymaną pomoc wsparcie w trudnych chwilach ,i prosze miej mnie dalej w opiece pomoz mi wysłuchaj moje prosby ,modlitwy i tym razem,abym byla mniej samotna , odzyskała radość życia tak bardzo chciałabym byc szczęśliwa,bo moim wielkim problemem jest dług do spłacenia Tak bardzo potrzebuje pomocy finansowej,sama sobie nie poradze ze wzgledu na wiek i stan zdrowia,Ukochana Swieta Rito dodawaj mi sił i spraw abym mogla uporac sie z moimi problemami, zdrowotnymi i finansowymi, prosze aby spełniły sie moje marzenia,Prosze nie odrzucaj moje prosby niie zostawiaj mnie w potrzebie,,, Czcicielka,Ufająca Tobie Swieta Rito,,,
 Matka : 16.12.2018, 00:44
 O droga Św Rito proszę Cię o zdrowie dla synka. Błagam Cię spraw, żeby wyzdrowial .
 M....a: 13.12.2018, 14:05
 Proszę o milosc osoby która jest mi bliska.AbyM mogła przekonać się że też wiele znacze i jestem miłością tej osoby.Niech okaże mi uwielbienie czułość miłość i wiarę w to że nam się uda być razem.Kocham Cię Sw.Rito
 M: 13.12.2018, 09:53
 Proszę Cię św. Rito w mojej bardzo trudnej sytuacji o zmianę miejsca pracy
 Potrzebujaca: 13.12.2018, 06:31
 Prosze o pomoc w sprawie Tobie znajomej
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej