Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.Modlitwy do św. Rity (II)


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 M.: 12.12.2018, 09:01
 Kochana SW. RITO.🌹 błagam Cię o pomoc i wysłuchanie mnie w wiadomej sprawie.Wiele razy mi pomoglas wiec i teraz ufam Tobie.Dziękuję z całego serca za wszystko.
 Potrzebujaca: 12.12.2018, 06:29
 Prosze o pomoc w sprawie Tobie znanej i dziekuje za dotychczasowe wstawiennictwo
 Zocha,: 10.12.2018, 22:57
 Ukochana Swieta Rito dziekuje ci goraco za dotychczasowe wysłuchanie ,wsparcie ,i otrzymana pomoc,od bliskiej osoby, prosze goraco miej mnie w swojej opiece dalej otaczaj swoim ramieniem obdarzaj łaskami ,pomoz mi byc szczęśliwą seniorka, Przepraszam za moje złe postepowanie ,błędy ktore popełniam jako człowiek grzeszny,dodawaj mi sił w walce z moimi nałogami ,i wiare ze bedzie dobrze,chce postepowac zgodnie z Przykazaniami Bozymi,prosze bądz moja ostoja ,pociecha w trudnych chwilach ,Zjednocz nasza rodzine,,,Wierze i Ufam CI,
 Potrzebujaca: 10.12.2018, 07:16
 Kochana Swieta Rito tylko Tobie ufam i wierze ze kolejny raz mi pomozesz
 Jadwiga : 09.12.2018, 21:35
 Patronko spraw trudnych Twojej oddajemy się opiece,uzdrów naszą duszę i ciało.Opiekunko rodzin,Uzdrowienie chorych módl się za nami.
 M....a: 09.12.2018, 18:31
 Proszę Cie kochana SW. RITO.🌹 O pomoc .O milosc osoby która jest mi bliska.Abym odczula uwielbienie,opiekę i czułość tej osoby.Aby dzięki tej osobie wszystko miało sens...Dziekuje za wszystko.Kocham Cię Sw.Rito.🌹.
 Potrzebujaca: 09.12.2018, 09:42
 Prosze o wysluchanie moich prosb i dziekuje za dotychczasowe wstawiennictwo
 Zygmunt: 09.12.2018, 07:23
 Sw.Rito wspomóż, wsponagaj i prowadz. Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki
 Potrzebujaca: 08.12.2018, 18:08
 Kochana Swieta Rito wiele razy mi pomoglas i wierze ze tym razem rowniez tak bedzie prosze cie o pomoc w sprawie Tobie znajomej tylko w Tobie pokladam nadzieje
 M....a: 08.12.2018, 04:13
 Wysłuchaj mnie św. RITO o spraw aby moje modlitwy zostały wysluchane.Kocham Cię Sw. RITO.🌹.
 załamana, JA,: 06.12.2018, 22:42
 Swieta Rito prosze o pomoc wsparcie w tudnych chwilach z ktorymi nie moge sobie sama poradzic,ze splata dlugu ,liczyłam na pomoc córki niestety zawiodlam sie ,,nierozumieja mnie moje dzieci ze jest mi bardzo ciezko samej,brakuje mi z emerytury na leki oplaty i zycie ,Jak mam postepowac,co robic Swieta Rito,Ty wszystko mozesz spraw abym byla szcześliwa,radosna.chyba juz dosc łez wylałam,Pomoz mi w dobrym porozumieniu z dziecmi,troche serca , miłosci i pomocy potrzebuje od syna i córki,POMOZ wysłuchaj,spraw prosze aby było dobrze,W Tobie nadzieja, Swieta Rito,nie zostawiaj mnie w potrzebie, Proszei dziekuje,,,
 Mgdalena: 05.12.2018, 15:12
 Błagam o pomoc w wiadomych Ci problemach proszę dziekuje
 M.C.: 04.12.2018, 12:03
 Proszę o pomoc bo dłużej już sama nie potrafię radzić że swoim problemem.Wierzę w Twoja moc.Ty wiesz o co Cię proszę. Dziękuję za wszystko.
 Ewa : 04.12.2018, 09:40
 Św Rito dziękuję i proszę o pomoc
 Strapiona. : 03.12.2018, 22:04
 PRose Cię aby M odezwał się do mnie i zrozumiał że beze mnie żyć nie może. Niech okaże mi swoje uczucia .Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.Wierzę w Twoja moc.Kocham Cię Sw. RITO.🌹.
 G.: 03.12.2018, 09:57
 Proszę o pomoc w mojej sprawie.Dzięki Tobie wszystko jest możliwe. Wierzę że spełni się to o czym marzę. Dziękuję za wstawiennictwo.
 M....a: 02.12.2018, 06:50
 O potężna SW. Rito.Błagam Cię o wstawiennictwo w mojej prośbie. Ty wiesz doskonale o co Cię proszę. Bądź przy mnie i pomóż temu którego kocham spojrzeć w swoje serce i uwierzyć w nasza miłość. Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.Kocham Cię Sw.Rito.
 M.C.: 30.11.2018, 10:58
 Proszę o wsparcie w mojej sprawie.Tylko Tobie ufam kochana SW. RITO.🌹. Dziekuje za wszysto.
 Kacha: 29.11.2018, 23:06
  Święta Rito dziękuję za wszystko, za wysłuchanie mnie i proszę o dalsze wstawiennictwo - o zdrowie dla mojego dziecka...
 Andzia: 29.11.2018, 23:05
 Św. Rito proszę wskaż mojemu synowi drogę do dzieci i żony bo bardzo ich skrzywdził i spraw aby byli bliżej Boga
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej