Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.Modlitwy do św. Rity (II)


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Strapiona. : 03.12.2018, 22:04
 PRose Cię aby M odezwał się do mnie i zrozumiał że beze mnie żyć nie może. Niech okaże mi swoje uczucia .Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.Wierzę w Twoja moc.Kocham Cię Sw. RITO.🌹.
 G.: 03.12.2018, 09:57
 Proszę o pomoc w mojej sprawie.Dzięki Tobie wszystko jest możliwe. Wierzę że spełni się to o czym marzę. Dziękuję za wstawiennictwo.
 M....a: 02.12.2018, 06:50
 O potężna SW. Rito.Błagam Cię o wstawiennictwo w mojej prośbie. Ty wiesz doskonale o co Cię proszę. Bądź przy mnie i pomóż temu którego kocham spojrzeć w swoje serce i uwierzyć w nasza miłość. Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.Kocham Cię Sw.Rito.
 M.C.: 30.11.2018, 10:58
 Proszę o wsparcie w mojej sprawie.Tylko Tobie ufam kochana SW. RITO.🌹. Dziekuje za wszysto.
 Kacha: 29.11.2018, 23:06
  Święta Rito dziękuję za wszystko, za wysłuchanie mnie i proszę o dalsze wstawiennictwo - o zdrowie dla mojego dziecka...
 Andzia: 29.11.2018, 23:05
 Św. Rito proszę wskaż mojemu synowi drogę do dzieci i żony bo bardzo ich skrzywdził i spraw aby byli bliżej Boga
 M.: 29.11.2018, 21:53
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 Aby ten którego kocham zrozumiał to że też beze mnie nie może żyć. ŻEBY odezwał się i zmienił swoje zachowanie w stosunku do mnie.Dziękuję za wszystko.Wierzę że moje prosby będą spełnione. Kocham Cię Sw. RITO.🌹.
 Xyz: 29.11.2018, 09:29
 Święta Rito, pokornie proszę o wstawiennictwo u Pana Naszego. Bardzo proszę o zdrowie i opiekę. Amen.🌷
 zOSKA,: 28.11.2018, 15:23
 Swieta Rito mocno i z miłoscia do Ciebie ,nasza Oredowniczko wierzę w Twoja siłe Moc,i dar upraszania u Pana Naszego ,pomocy dla ludzi w potrzebie,Prosze miej mnie w opiece ,pomoz spelnic moje prosby i marzenai Tobie wiadome,Chron mnie od chorób,nieszczęść i zła,Prosze nie zostawiaj mnie w potrzebie,Swieta RITO.
 M.C.: 28.11.2018, 10:00
 Św. RITO wstaw się za mną u Pana Boga w mojej sprawie ponieważ nie mam dość siły żeby wierzyć że uda mi się osiągnąć samej to cże go tak gorąco pragnę. Wierzę że tak się stanie i moje prośby spełnia się dzięki Twojej pomocy.Dziekuje za wszystko potężna SW. RITO.🌹.
 Mama: 28.11.2018, 06:02
 Sw Rito pomz mi umiec odmowic sobie jedzenia zebym umiala zachowac wstrzemiezliwosc od podjadania miedzy posilkami i zebym dala rade zrzucic nadwage trwale modl sie za mna sw. Rito
 Ufajaca Tobie ,S,R,: 27.11.2018, 23:38
 Swieta Rito prosze o łaski ,opieke obdarzaj mnie zdrowiem prosze aby dolegliwosci sercowe ustapiły ktore mi dokuczaja przez problemy przez nerwy,Tak bardzo sie boje choroby ,zawału,udaru,szpitali ,prosze abym byla zdrowie i miala czas sie poprawic,zmienic swoje zycie zyc zgodnie z przykazaniami Bozymi,Pomoz mi O pani najlepsza opiekunku bedacych w potrzebie abym mogla spłacic swoje długi ,niech los sie wreszcie do mnie usmiechnie w tej mojej samotnosci,jest mi bardzo ciezko ,nikt mnie nie rozumie, niemam przyjaciól,ciezko i smutno,taka starość,przykra, Wierze ze swieta Rita mnie obroni pomoze,abym jeszcze byla szczesliwa, ,Prosze i dziekuje za dotychczasowa pomoc,wsparcie i siłe,,
 Kacha: 26.11.2018, 22:36
 Święta Rito dziękuję za wszystko, za wysłuchanie mnie i proszę o dalsze wstawiennictwo - o zdrowie dla mojego dziecka...
 Wierzaca: 26.11.2018, 22:26
 Proszę Cie o wstawiennictwo w mojej sprawie.Dzięki Tobie wiem że wszystko jest możliwe. Niech ten którego kocham też okaże mi miłość i zrozumie że beze mnie żyć nie może. Jesteś najlepsza spośród wszystkich i w Tobie pokladam wielkie nadzieje.Dziękuję i kocham Cie SW. Rito.
 Lusi: 26.11.2018, 16:43
 Sw Rito.. wspomagaj mnie i moja rodzine w codziennym zyciu,zachowaj nas w zdrowiu o to Cir prosze,jednoczesnie dziekujac Ci za dotychczasowe wsparcie Amen
 Lusi: 26.11.2018, 16:39
 Sw Rito.. wspomagaj mnie i moja rodzine w codziennym zyciu,zachowaj nas w zdrowiu o to Cir prosze,jednoczesnie dziekujac Ci za dotychczasowe wsparcie
 wierzaca: 25.11.2018, 13:29
 Sw.Rito prosze Cię o szczęśliwe dzisiejsze spotkanie miej nas w Swojej opiece prowadz nas. Prosze Cię o zdrowie dla mojej mamy i o bezpieczna drogę dla taty.
 Marek: 25.11.2018, 08:36
 Świta Rito miej w opiece całą moja roodzine a w szczególności moją córcię Julię zachowaj ja przy jak najlepszym zdrowiu.
 Kacha: 24.11.2018, 23:25
 Święta Rito dziękuję za wszystko, za wysłuchanie mnie i proszę o dalsze wstawiennictwo - o zdrowie dla mojego dziecka...
 Sabina : 24.11.2018, 05:40
 Święta Rito dziękuję za wszystko ,za wysłuchanie mnie i proszę o dalsze wstawiennictwo
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej