Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 matka: 04.10.2018, 19:01
 Św.. Rito za wstawiennictwem u Pana naszego błagam o łaskę uzdrowienia mojej córki Adrianny urodzonej w dniu Twego odejścia do Pana cierpiącej na duszy i ciele trapionej przez okrutna chorobę. św. Rito składam w Twoje ręce moje błaganie o pomoc w jej odrodzenie do normalnego życia
 edyta: 04.10.2018, 14:52
 I znów mi pomogłaś Święta Rito mocą potężna -Dziękuję Łaski Boga dostępuję nie sposób zrozumieć czym na nie zasługuję.
 Ewa: 04.10.2018, 10:12
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję zadotychczasowe wstawiennictwu.
 Teresa: 04.10.2018, 07:50
 ŚW. Rito proszę o trzeźwość dla mojego męża. Dopomóż mi nie łatwym moim życiu.
 Ania. M: 03.10.2018, 20:44
 Św Rito, proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Proszę wstaw się za mną u Pana Naszego.
 załamana xxl: 03.10.2018, 16:49
 Oredowniczko Ludzi w potrzebie SWIETA RITO pomoz mi blagam, ze lzami w oczach,i ciezkim sercem. jestem w ciezkiej sytuacji nic mi sie nie uklada, nie mam nikogo kto by mnie pocieszył wspomógł finansowo ,dzieci zapomnialy o samotnej matce,niewiem jak ich prosic o pomoc,Niewiem jak poradze sobie,Czekam cierpliwie na twoja pomoc Ukochana cudowna Pani,Chyba tylko CUD moze mnie uratowac od długów i depesji,W Tobie nadzieja,
 Kacha: 02.10.2018, 22:35
 Św Rito proszę pomóż mi... wstaw się za mną u Pana Naszego... Ty wiesz o co proszę...
 edyta: 02.10.2018, 08:42
 Św Rito nie opuść mnie i w tej potrzebie tak ważnej dla mojego syna - i jeszcze raz dziękuję za wszystko - niech każdy wie że dla Boga wszytko jest możliwe doświadczyłam nawet w bardzo trudnych sytuacjach poprzez otrzymaną pomoc
 Ewka: 02.10.2018, 07:31
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję zadotychczasowe wstawiennictwu.
 Tobie Ufająca: 01.10.2018, 23:50
 Św. Rito proszę wysłuchaj moje modlitwy, prośby i wstaw się za mną u Najwyższego. Proszę spraw, abym mogla cieszyć się i poczuć jak rosnie dziecko we mnie. Proszę spraw aby zostało ze mną na 9 miesięcy i urodziło się zdrowe. Dziękuje ci za opiekę nad moją rodziną.
 Kacha: 01.10.2018, 22:16
 Św Rito proszę pomóż mi... wstaw się za mną u Pana Naszego... Ty wiesz o co proszę...
 Modląca 2: 01.10.2018, 14:09
 Boże wysłuchaj wszystkich, którzy proszą św Ritę o łałaski. Udziel im swojego miłosierdzia. 💟
 Damian: 30.09.2018, 22:36
 Św.Rita proszę cię o pomoc.Ty znasz moje troski i problemy .proszę cię o wstawiennictwo u Pana naszego o łaskę dla mnie mojej rodziny .Wiara w Ciebie twoją dobroć daje mi nadzieję na odwrócenie losu.
 Lidia: 30.09.2018, 21:09
 Św. Rito dziękuje ci za miniony tydzień dziękuje ze dajesz mi sile do pracy dziękuje ze spotykam dobrych ludzi na mojej drodze miej mnie i moja rodzine w opiece. Proszę o jasność umysłu żebym umiała rozróżnić dobro od zła i o spokój dusz Marka i Ewy ❤🌹
 ZOFIA MARIA (),: 30.09.2018, 15:18
 Swieta Rito wiesz w jakim jestem połozeniu,sytuacji beznadziejnej niewiem co zrobie mam bardzo ciezko sytuacje finansowo ,niewiem co zrobic,Dlaczego wlasne dziec mnie nie rozumia,SPRAW prosze aby szczescie zawitalo w moje samotne progi tak bardzo chce wygrac pieniazki,niezdedne do splaty długu,Zalamana jestem ,prosze pomoz nie zostawiaj w potrzebie,dodawaj sil i wskaz wlasciwa droge jaka mam podarzac,aby było dobrze i zgodnie z PRzykazaniami BOZYMI<,Chyba tylko CUD moze mnie uratowac.. POMOZ,POMOZ,,,Czcicielka,,,
 Lidia: 30.09.2018, 10:46
 Św. Rito dziękuje ci za miniony tydzień dziękuje ze dajesz mi sile do pracy dziękuje ze spotykam dobrych ludzi na mojej drodze miej mnie i moja rodzine w opiece. Proszę o jasność umysłu żebym umiała rozróżnić dobro od zła i o spokój dusz Marka i Ewy ❤🌹
 Potrzebująca: 30.09.2018, 09:23
 Kochana Święta Rito proszę Cię abym jak najszybciej znalazła nową i dobra pracę
 Potrzebująca: 30.09.2018, 08:41
 Kochana Święta Rito proszę Cię abym jak najszybciej znalazła nową i dobra pracę
 EwkaK: 30.09.2018, 08:04
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję zadotychczasowe wstawiennictwu.
 potrzebująca: 29.09.2018, 22:03
 Kochana Święta Rito wiem, że nie zasługuję na Twoją łaskę, ale bardzo proszę o jak najszybsze znalezienie pracy
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej