Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna pompejańska Nowenna pompejańska
Małgorzata Pabis, Grażyna Kich
Ta książka to nie tylko wskazówka, jak odmawiać nowennę pompejańską, ale również świadectwo łask, jakie można dzięki niej uzyskać. Bo w modlitwie różańcowej tkwi wielka siła...... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 jacek: 01.08.2019, 06:31
 prosze o pomoc w sprawie zadluzonego mieszkania blagam o milosierdzie boze dla osob kture beda to rozpatrywac bardzo sie boje boze wysluchaj moich modlitw blagam prosze cie tez za moja rodzine abysmy byli znowu razem powierzam ci to wszystko boze bys prowadzil ta sprawe amen
 Gosia: 01.08.2019, 00:07
 Matko Ty znasz najlepiej serce każdej matki i jej cierpienie gdy dziecko błądzi, uratuj Jakuba błagam.
 Sylwuchna: 25.07.2019, 15:45
 Matko Boża proszę cię daj mi wytrwać w modliwyyeke do końca . Kilka razy próbowałam wcześniej ale nigdy nie wytrwałam do końca. Wierze ze tym razem z twojo pomoco wytrwam. Wszystko się komplikuje odkod odmawiam problemy się kumulujo ale mam spokoj wewnętrzny który pozwala mi to znieść. Mam nadzieja jak dziecko ze dasz mi to o co proszę.
 Magda : 24.07.2019, 16:25
 Matko Różańcowa bardzo Cię proszę wysłuchaj mnie i pomóż jeżeli jest to możliwe. Drugi raz odmawiam nowenne. Zostało mi jjeszcze 14 dni do końca. Może tym razem zostan€ wysłuchana. Po zakończeniu tej nowenny zacznę odmawiać następną bo wierzę że Matka jest przy mnie i mi pomaga w życiu.
 Kasia23.07.2019: 23.07.2019, 21:56
 Mój syn urodził się jako wcześniak, ogólnie bardzo dużo mówiliśmy się o jego zdrowie które było zagrożone oczywiście słyszałam o nowennie pompejanskiej, ale nie rozmawiałam jej bo mówiłam że nie dam rady kiedy mój syn został zdiagnozowany na mpd (diplegia) nie dochodziło to do mnie,ale kiedy napięcie w nogach naratalo powiedziałam do męża że zacznę jednak odmawiać chociażby dlatego że jestem to winna Matce Bożej za okazane juz laski do tej pory. Już w czwartym dniu odmawiania nogi zrobiły się luźne potem synek zaczął coraz pewniej chodzić teraz jestem po 54 dniach i fizjoterapeuci którzy go prowadzili do tej pory trzymają się tej diagnozy ale inny fizjoterapeuta który był na zastepstwie powiedział że gdybym nie mówiła o tej diagnozie to nawet by się nie domyslil, także jestem pewna i głęboko w to wierzę że nasza intencja została wysłuchała i wszystko będzie dobrze. Na początku nowenny było mi ciężko szatan próbował mnie odciągnąć chciało mi się spać wydawało się że ta nowenna strasznie długo trwa ale mimo przeciwności jakie miałam udało się z czego jestem szęśliwa i dziękuję Matce Bożej za to ze dostalam przy tym wszystkim pokoj serca, cierpliwosc,sile,za otrzymane łaski i za wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa Pana naszego Jedynego AMEN
 Michalina : 22.07.2019, 14:43
 Nowennę Pompejańską znalazłam przez przypadek w internecie myślałam że to modlitwa jak każda inna ale sądząc że trwa aż 54 dni i pisze że jest nie do odparcia to coś w tym musi być a miałam tam pewną sprawę która mi nie dawała spokoju więc zaczęłam odmawiać tą modlitwę raz było tak że nie miałam już na nią siły było jakieś zniechęcenie albo znurzenie materiału ale się mimo to nie poddawałam i już zaczynam doświadczać jakieś światełko w tunelu czyli że faktycznie zaczyna działać iż mimo że nie wszystko sie dopełniło to czuje w głębi serca zostanie wszystko dobrze zakończone oto moje całe świadectwo jakie tu zostawiam . Dziękuję panu Bogu i Matce Pompejańskiej że jednak raczyli wysłuchać moją do nich intencję .
 BARBARA: 22.07.2019, 10:15
 Maryjo, Kochana Matko oddaje Ci moje serce, myśli, mowę i czyny. Błagam napraw moje życie, wysłuchaj moich wołań i rozwiąż moje problemy finansowe. Królowo Różańca Świętego TY wszystko możesz, nie opuszczaj, ratuj, prowadź, zgodne z Wolą OJCA. Wstaw się za mną i uproś SYNA, aby zajął się moimi problemami. Bądź mi łaskawa, Maryjo najlitośniejsza
 Jutka : 21.07.2019, 09:43
 Kochana Mateczko proszę ulituj się nad ma beznadziejna sytuacji finansowej bym nie była tak zatroskana a umiała zaufać tobie i Jezusowi
 iza: 17.07.2019, 17:25
 Nowennę pompejańską odmawiam już kilka lat, dwa razy moja prośba została wysłuchania. Raz gdy prosiłam o pomoc w pracy i drugi kiedy modliłam się o zdrowie mamy. Kilka intencji jeszcze nie zostało spełnionych ale może jeszcze nie nadszedł czas.
 Dorota: 11.07.2019, 08:08
 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ,pragnę podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski otrzymane dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską,którą zaczęłam odmawiać 11 lutego dzięki świadectwom ludzi zamieszczonym na stronie pompejańska rosemaria.pl,które zaczęły pojawiać się w moim telefonie. Dziękuję Matce Bożej przede wszystkim za pokój serca, który jest nieodłącznym darem w czasie modlitwy, choć zdarzają się trudności,gdyż szatan nienawidzi różańca i na różne sposoby utrudnia modlitwę.Jednak Nowennę będę odmawiać już zawsze.Maryja wsłuchuję nasze prośby choć może w czasie wybranym przez Nią. Obecnie kończę 3 nowennę i dziękuję Matce Bożej za ocalenie z wypadku całej mojej rodziny, zdanie egzaminu przez moją córkę, poprawę relacji w rodzinie i łaski których nie dostrzegam.Nowennę Pompejańską będę odmawiać już zawsze, następną w intencji dusz czyśćcowych. DZIĘKUJĘ MATEŃKO PROSZĘ OPIEKUJ SIĘ MOJĄ RODZINĄ.
 Czcicielka: 10.07.2019, 19:29
 Pragnę wszystkich wątpiących utwierdzić w tym, że warto odmawiać Nowennę Pompejańską. Ja odmawiam tę modlitwę różańcową z małymi przerwami od prawie 3,5 roku w różnych intencjach. Wiosną prosiłam Panią Różańcową o to aby córka mieszkająca we Francji poradziła sobie z ciężkim egzaminem obejmującym 7 dziedzin i właśnie dwa dni temu dowiedziałam się, że zdała go znakomicie :)) Dziękuję Ci Mateńko bo wiem, że Twój Boski Syn nie odmawia spełnienia naszych próśb zanoszonych przed Jego Oblicze za Twoim pośrednictwem. Pani moja Niepokalana obiecuję , że nie wypuszczę już różańca z moich rąk i będę w ten sposób dziękować za wszystkie otrzymane łaski.
 Trwam : 07.07.2019, 19:17
 W modlitwie z Tobą Matko, przez Ciebie do Tego, któremu poświęciłas się bez ograniczeń...trwajmy w pokorze, cierpliwości ufności, wyrzeczenia się siebie, nadziei ...Jezu ufam Tobie! :)))
 Jola: 05.07.2019, 19:06
 Mateńko. Ratuj powołanie Józefa.
 Basia: 05.07.2019, 08:32
 Błagam Matko Boża Pompejańska o zdrowie dla mojej Mamy.
 Mała: 04.07.2019, 19:07
 Odmawiałam kilka razy nowennę pompejańską, ostatnio modliłam się o pracę, aby jej nie stracić i nie dość, że nie zostałam zwolniona to dostałam awans. Wiem, że to dzięki tej modlitwie. Dzięki Ci Jezu i Maryjo
 Jolanta: 01.07.2019, 09:56
 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, zawsze Dziewica! Z wielkim wzruszeniem czytam świadectwa łask uzyskanych za pośrednictwem Matki Bożej, do której ludzie zwracają się o pomoc w Nowennie Pompejańskiej. Ja również chciałabym podzielić się radością otrzymania łaski , o którą prosiłam. Ale niestety na razie , po odmówieniu dwóch nowenn , żadna z łask, o które prosiłam nie nawiedziła mnie. Chcę powiedzieć, że nie mam pretensji ani złości do Matki Bożej ani Jezusa Chrystusa, że nie zostałam wysłuchana. Myślę sobie, że po prostu jeszcze nie nadeszła odpowiednia chwila , bo tylko Pan Bóg wie i może decydować, co dla nas jest najlepsze i kiedy powinniśmy takich łask doznać. A może jest też tak, że nie potrafiłam pewnych znaków rozpoznać i odczytać pewnych zdarzeń jako dobrodziejstw, które na mnie jednak spłynęły. Nie zawsze coś musi stać się od razu. A może po prostu nie jestem godna... Jestem osobą wierzącą, praktykującą i chyba ogólnie jestem dobrym człowiekiem ( przynajmniej staram się być) i dlatego wiem, że jeszcze będę odmawiać nowennę. Na razie jest mi trochę smutno, że sprawy, o które prosiłam nie zostały rozwiązane, ale może właśnie taki jest sens, kiedy mówi się, że NP jest nie do odparcia, że pomimo tego, że łaska na mnie nie spłynęła, jest we mnie szczera wola powrotu do tej szczególnej modlitwy i jednak nadzieja, że kiedyś Matka Boża mnie wysłucha. Szczęść Boże wszystkim, którzy łączą się w modlitwie !!!
 Magda: 27.06.2019, 20:11
 Odmawiam drugi raz nowenne. Wcześniej nie zostałam wysłuchana. Wierzę jednak że Matka Różańcowa czuwa nademną i pomaga mi w życiu. Czy tym razem mnie wysłucha? Może. Wierzę że jest przy mnie cały czas.
 Andrzej: 27.06.2019, 19:54
 W zeszłym roku odmawiałem Nowennę w intencji posiadania z żoną drugiego dziecka. Były z tym trudności a wcześniej dwa poronienia.. Skończyłem i nic, ale pamietam, ze przy okazji wizyty czyjejś i wzmianki, ze ten ktoś odmawiał nowennę, zawołałem do żony, żeby przypomniała mi za co ja nowennę odmawiałem (bo w tym momencie nie pamiętałem). Zmierzyła mnie zmieszanym wzrokiem z jakaś rozpaczą. W tej samej chwili przypomniałem sobie i powiedziałem jej, ze skoro zmówiłem Nowennę, to się spełni. Był w tym chyba jakiś dopełniający akt wiary. Niedługo potem żona obwieściła mi radosną nowinę, dziś dziecko ma dwa miesiące a na imię nomen-omen Anna. Teraz zacząłem zmawiać drugą Nowennę. Przyznam się też, że nie modlę się o rzeczy niemożliwe czy graniczące z niemożliwością. A jednak wierzę a po troszę mam pewność i jasność, że modlitwy są skuteczne.
 Ela: 20.06.2019, 19:38
 Prosze Matuchno aby moje corki poznaly dobrych chlopakoe i zalozyly szczesliwe sakramentslnr rodziny
 A: 11.06.2019, 14:31
 W intencji NAS-
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej