Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna pompejańska Nowenna pompejańska
Małgorzata Pabis, Grażyna Kich
Ta książka to nie tylko wskazówka, jak odmawiać nowennę pompejańską, ale również świadectwo łask, jakie można dzięki niej uzyskać. Bo w modlitwie różańcowej tkwi wielka siła...... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Maciej: 10.02.2019, 21:36
 Nie można nic lepszego zrobić w zyciu niż zaufać Maryi. Ona zawsze wysłuchuje. Królowa Różańca zawsze jest z nami
 Agnieszka: 10.02.2019, 08:52
 Maryjo Kochana błagam pomóż mi, bo nie wiem co sie dzieje, nie rozumiem tego. Odmawiam Nowennę Pompejańską i jest coraz trudniej, strasznie mi ciężko, bo dzieje sie dokładnie odwrotnie niż to o co Matko Cię proszę. Nie umiem sobie poradzić z taką sytuacją.
 Maria: 09.02.2019, 17:17
 Odmawiam drugą nowennę pompejanską. Dzięki różańcowi w moim życiu zapanował spokój pomimo przeciwności na które natrafiam. Zaufałam Maryji i wiem że jest ze mną w trudnych chwilach. Bez różańca moje życie by się rozjechało. Dzięki nowennie pompejanskiej codziennie dostaję siły aby na nowo zaufać. Chcę powiedzieć że różaniec jest moim ratunkiem. Warto zaufać Maryji. Ona Cię nie zawiedzie.
 Barbara: 07.02.2019, 23:49
 Dziękuję Ci Najswietsza Panno Pompejańska za Twoją opiekę błagam Cie o dalsze czuwanie abym nie popadla w depresję i smutek proszę
 Halina: 07.02.2019, 20:37
 Matko Boża Pompejska proszę cię o uzdrowienie Beaty traktuję ją jak siostrę chociaż to matka mojego przyszłego zięcia czeka ją bardzo ciężka chemia nie umiem z tym poradzić i chociaż wierzę w cuda Boże bo moje dzieci to cuda bo ja nie mogłam mieć dzieci a jednak urodziłam dwie córki to jest to takie trudne odmawiam nowennę i proszę Boga cudowne uzdrowienie Beaty.
 Halina: 07.02.2019, 20:36
 Matko Boża Pompejska proszę cię o uzdrowienie Beaty traktuję ją jak siostrę chociaż to matka mojego przyszłego zięcia czeka ją bardzo ciężka chemia nie umiem z tym poradzić i chociaż wierzę w cuda Boże bo moje dzieci to cuda bo ja nie mogłam mieć dzieci a jednak urodziłam dwie córki to jest to takie trudne odmawiam nowennę i proszę Boga cudowne uzdrowienie Beaty proszę pomódlcie się o jej uzdrowienie dziękuję Duchu Święty weź ją w swoją opiekę i pomóż jej znieść tę trudną chemię
 Jakub: 07.02.2019, 18:54
 Święta Maryjo, błagam moja mamusia pilnie potrzebuje pomocy, błagam z całego serca.
 Edyta: 06.02.2019, 22:30
 Błagam o uzdrowienie mojej mamy z ciężkiej choroby
 Agnieszka: 06.02.2019, 20:54
 Błagam o łaskę wyzwolenia z nałogu, podjęcie leczenia i przemianę dla Stanisława.
 Maria: 05.02.2019, 20:50
 Matko Różańcowa z Pompejów dziękuję za każdą łaskę którą obdarzasz mnie i moją rodzinę. Błagam nie opuszczaj nas ani na chwilę. Z Tobą wszystko jest możliwe. Chwała Tobie Maryjo i Jezusowi.
 m.j.g: 05.02.2019, 19:48
 KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO proszę cię przez nowennę pompejańską o wsparcie duchowe,dodanie siły ,odwagi i wiary w siebie dla mojego syna. NIech podejmie próbę ukończenia studiów.
 Barbara: 05.02.2019, 00:07
 Wierzę głęboko Mateczko Rozancowa że wstawisz się do Milosiernego Boga o powrót do wiary Anety i zakończenie toksycznego związku
 Maria: 04.02.2019, 20:24
 Panno Różańcowa z Pompejow dziękuję Ci za wszelkie łaski którymi mnie obdarzasz i błagam o uwolnienie mojego męża że szponów alkoholu, miejsc gdzie leje się alkohol i ludzi przy których pije. Błagam Cię Matko moja trzymaj mojego męża za rękę. Przyprowadz go do swojego syna a pana naszego Jezusa.
 KAZIK: 03.02.2019, 17:50
 KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO MATKO BOŻA RÓŻAŃCOWA POMPEJAŃSKA BŁAGAM CIĘ O WIARĘ NADZIEJĘ I MIŁOŚĆ W NASZYCH RODZINACH O ŻYCIE ZGODNE Z EWANGELIĄ BOŻYMI PRZYKAZANIAMI I NAUKĄ KOŚCIOŁA ŚW.O UZDROWIENIE DUCHOWE PIOTRUSIA I FILIPA ORAZ SYNA PAWŁA O JEGO SAKRAMENTALNE ŻYCIE MAŁŻEŃSKIE POTRZEBNE ŁASKI ORAZ TWOJĄ OPIEKĘ MATECZKO.POTRZEBUJEMY CIĘ MATEŃKO BO JESTEŚMY SŁABI.MATEŃKO TYŚ NASZĄ NADZIEJĄ I RATUNKIEM.KOCHAM CIĘ WSPOMÓŻ I RATUJ NAS.BŁAGAM.
 zatroskana: 03.02.2019, 16:06
 Droga Mateńko proszę o opiekę nad moimi dziećmi o łaski dobrych relacji w mojej poranionej rodzinie o dar bożej mądrości dla męża. Prowadź nas swoją ścieżką do Pana Jezusa
 Matka: 02.02.2019, 20:37
 Ostatnią nowennę odmowilam w intencji psychicznego zdrowia syna, który wpadł w poważną depresję. Trakcie jej odmawiania stan syna się pogorszyła na kilka tygodni trafił do szpitala teraz jest dobrze choć leczenie będzie jeszcze długo trtrwało. Dziękuję Ci za to Matko Boża. Przede mną jeszcze wiele trudnych spraw proszę Cię Maryjo o wskazanie drogi, spokój i powrót do domu. Proszę Cię o rozwiązanie tej dramatycznej sytuacji.
 Justyna: 31.01.2019, 21:20
 Odmawiałam Nowennę Pompejańską kilka razy w różnych intencjach. W październiku dowiedziałam się że moja mama jest chora nowotwór złośliwy .. zaczęłam bardziej z wiarą odmawiać N.P. wierzyłam bardzo że wszystko się uda.Wczesniejsze razy mowilam N.P. Ale nie byłam aż tak oddana w modlitwie.. Mama miała operację w grudniu ..guz był tak duży że nie udało się laparoskopią.. operacja się udała ale dalej strach.. pozniej miala byc chemia. Wczoraj byliśmy u lekarza mama jest zdrowa nie musi przyjmować chemii .Jesteśmy szczęśliwi.. A wszystko dzieki Nowennie..
 Iwona: 30.01.2019, 20:52
 Mateczko kochana wysłuchaj mej prośby chociaż czasami "błädze" to wiem że jesteś obok.
 Monika: 30.01.2019, 14:02
 Szczęść Boże, Jestem po 2 nowennach pompejańskich :) Moje prośby były skomplikowane i niemożliwe do spełnienia od razu, ale osiągnęłam znacznie więcej niż ich spełnienie. Dzięki Najświętszej Maryji Pannie doświadczyłam niezwykłej Jej opieki nade mną, czułam, że prowadzi mnie do swojego Syna, mogłam się jej wypłakać, a w przeciwieństwie do ludzi i to tych najbliższych Ona nie zawodzi nigdy. Podczas odmawiania nowenny coraz mniej ważna stawała się moja intencja, a coraz ważniejsze stawało się wypełnianie woli Boga i to jest mój główny cel w życiu. Chcę, żeby On był zawsze na 1wszym miejscu, wtedy wszystko inne będzie na właściwym. Jeśli uzna, że spełnienie mojej prośby będzie dobre dla mnie i mojego zbawienia Zrobi to, jeśli nie to widocznie ma dla mnie lepszą drogę. Maryja cały czas wyprowadza mnie z grzesznej sytuacji z której sama nie potrafiłam się wydostać, obecnie znowu mogę w pełni korzystać z Mszy Świętej przyjmując ciało i krew Jezusa. Postanowiłam, że codziennie będę odmawiać przynajmniej 1 część różańca, co daje mi tyle możliwości wypraszania tylu łask, a przede wszystkim zbliża mnie przez Maryję do Boga. Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza z całego serca za wszystko co dla mnie robisz i proszę miej mnie w swojej opiece każdego dnia, aż do śmierci.
 Justyna: 29.01.2019, 20:16
 Odmawiałam Nowennę Pompejańską kilka razy w różnych intencjach. W październiku dowiedziałam się że moja mama jest chora nowotwór złośliwy .. zaczęłam bardziej z wiarą odmawiać N.P. wierzyłam bardzo że wszystko się uda.Wczesniejsze razy mowilam N.P. Ale nie byłam aż tak oddana w modlitwie.. Mama miała operację w grudniu ..guz był tak duży że nie udało się laparoskopią.. operacja się udała ale dalej strach.. pozniej miala byc chemia. Wczoraj byliśmy u lekarza mama jest zdrowa nie musi przyjmować chemii .Jesteśmy szczęśliwi.. A wszystko dzieki Nowennie..
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej