Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna pompejańska. Nowenna nie do odparcia Nowenna pompejańska. Nowenna nie do odparcia
Małgorzata Pabis
„Ktokolwiek pragnie uzyskać u Mnie względy, powinien odprawić trzy nowenny różańcowe z prośbą i trzy nowenny z podziękowaniem” – z takimi słowami objawiła się Maryja nieuleczalnie chorej Fortunacie Agrelli... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Dorota: 11.07.2019, 08:08
 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ,pragnę podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski otrzymane dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską,którą zaczęłam odmawiać 11 lutego dzięki świadectwom ludzi zamieszczonym na stronie pompejańska rosemaria.pl,które zaczęły pojawiać się w moim telefonie. Dziękuję Matce Bożej przede wszystkim za pokój serca, który jest nieodłącznym darem w czasie modlitwy, choć zdarzają się trudności,gdyż szatan nienawidzi różańca i na różne sposoby utrudnia modlitwę.Jednak Nowennę będę odmawiać już zawsze.Maryja wsłuchuję nasze prośby choć może w czasie wybranym przez Nią. Obecnie kończę 3 nowennę i dziękuję Matce Bożej za ocalenie z wypadku całej mojej rodziny, zdanie egzaminu przez moją córkę, poprawę relacji w rodzinie i łaski których nie dostrzegam.Nowennę Pompejańską będę odmawiać już zawsze, następną w intencji dusz czyśćcowych. DZIĘKUJĘ MATEŃKO PROSZĘ OPIEKUJ SIĘ MOJĄ RODZINĄ.
 Czcicielka: 10.07.2019, 19:29
 Pragnę wszystkich wątpiących utwierdzić w tym, że warto odmawiać Nowennę Pompejańską. Ja odmawiam tę modlitwę różańcową z małymi przerwami od prawie 3,5 roku w różnych intencjach. Wiosną prosiłam Panią Różańcową o to aby córka mieszkająca we Francji poradziła sobie z ciężkim egzaminem obejmującym 7 dziedzin i właśnie dwa dni temu dowiedziałam się, że zdała go znakomicie :)) Dziękuję Ci Mateńko bo wiem, że Twój Boski Syn nie odmawia spełnienia naszych próśb zanoszonych przed Jego Oblicze za Twoim pośrednictwem. Pani moja Niepokalana obiecuję , że nie wypuszczę już różańca z moich rąk i będę w ten sposób dziękować za wszystkie otrzymane łaski.
 Trwam : 07.07.2019, 19:17
 W modlitwie z Tobą Matko, przez Ciebie do Tego, któremu poświęciłas się bez ograniczeń...trwajmy w pokorze, cierpliwości ufności, wyrzeczenia się siebie, nadziei ...Jezu ufam Tobie! :)))
 Jola: 05.07.2019, 19:06
 Mateńko. Ratuj powołanie Józefa.
 Basia: 05.07.2019, 08:32
 Błagam Matko Boża Pompejańska o zdrowie dla mojej Mamy.
 Mała: 04.07.2019, 19:07
 Odmawiałam kilka razy nowennę pompejańską, ostatnio modliłam się o pracę, aby jej nie stracić i nie dość, że nie zostałam zwolniona to dostałam awans. Wiem, że to dzięki tej modlitwie. Dzięki Ci Jezu i Maryjo
 Jolanta: 01.07.2019, 09:56
 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, zawsze Dziewica! Z wielkim wzruszeniem czytam świadectwa łask uzyskanych za pośrednictwem Matki Bożej, do której ludzie zwracają się o pomoc w Nowennie Pompejańskiej. Ja również chciałabym podzielić się radością otrzymania łaski , o którą prosiłam. Ale niestety na razie , po odmówieniu dwóch nowenn , żadna z łask, o które prosiłam nie nawiedziła mnie. Chcę powiedzieć, że nie mam pretensji ani złości do Matki Bożej ani Jezusa Chrystusa, że nie zostałam wysłuchana. Myślę sobie, że po prostu jeszcze nie nadeszła odpowiednia chwila , bo tylko Pan Bóg wie i może decydować, co dla nas jest najlepsze i kiedy powinniśmy takich łask doznać. A może jest też tak, że nie potrafiłam pewnych znaków rozpoznać i odczytać pewnych zdarzeń jako dobrodziejstw, które na mnie jednak spłynęły. Nie zawsze coś musi stać się od razu. A może po prostu nie jestem godna... Jestem osobą wierzącą, praktykującą i chyba ogólnie jestem dobrym człowiekiem ( przynajmniej staram się być) i dlatego wiem, że jeszcze będę odmawiać nowennę. Na razie jest mi trochę smutno, że sprawy, o które prosiłam nie zostały rozwiązane, ale może właśnie taki jest sens, kiedy mówi się, że NP jest nie do odparcia, że pomimo tego, że łaska na mnie nie spłynęła, jest we mnie szczera wola powrotu do tej szczególnej modlitwy i jednak nadzieja, że kiedyś Matka Boża mnie wysłucha. Szczęść Boże wszystkim, którzy łączą się w modlitwie !!!
 Magda: 27.06.2019, 20:11
 Odmawiam drugi raz nowenne. Wcześniej nie zostałam wysłuchana. Wierzę jednak że Matka Różańcowa czuwa nademną i pomaga mi w życiu. Czy tym razem mnie wysłucha? Może. Wierzę że jest przy mnie cały czas.
 Andrzej: 27.06.2019, 19:54
 W zeszłym roku odmawiałem Nowennę w intencji posiadania z żoną drugiego dziecka. Były z tym trudności a wcześniej dwa poronienia.. Skończyłem i nic, ale pamietam, ze przy okazji wizyty czyjejś i wzmianki, ze ten ktoś odmawiał nowennę, zawołałem do żony, żeby przypomniała mi za co ja nowennę odmawiałem (bo w tym momencie nie pamiętałem). Zmierzyła mnie zmieszanym wzrokiem z jakaś rozpaczą. W tej samej chwili przypomniałem sobie i powiedziałem jej, ze skoro zmówiłem Nowennę, to się spełni. Był w tym chyba jakiś dopełniający akt wiary. Niedługo potem żona obwieściła mi radosną nowinę, dziś dziecko ma dwa miesiące a na imię nomen-omen Anna. Teraz zacząłem zmawiać drugą Nowennę. Przyznam się też, że nie modlę się o rzeczy niemożliwe czy graniczące z niemożliwością. A jednak wierzę a po troszę mam pewność i jasność, że modlitwy są skuteczne.
 Ela: 20.06.2019, 19:38
 Prosze Matuchno aby moje corki poznaly dobrych chlopakoe i zalozyly szczesliwe sakramentslnr rodziny
 A: 11.06.2019, 14:31
 W intencji NAS-
 Józef: 11.06.2019, 13:30
 Kiedy zachorowała moja kleżanka na raka i bardzo cierpiala pomyslalem jak mogę jej pomóc, odmawiałem modlitwy , litanie różaniec ale choroba pogłebiała się coraz bardziej, dowiedziałem się ze istnieje nowenna pompejańska, postanowiłem z niej skorzystać dla jej uzdrowienia. Dotarłem do połowy pierwszej części ...i otrzymałem wiadomość telefoniczną ,że umarła. Pomyślałem ,że nie ma sensu kontynuować nowenny. Tej nocy miałem sen , przyszła zmarła blagając mnie abym kontynuował nowennę. Modliłem sie do końca nowenny pompejańskiej. Teraz wierzę ,że jest ogromną mocą.
 Tomek: 08.06.2019, 19:49
 Katarzyno.... Bóg zawsze wysłuchuje. W naszej skomplikowanej intencji były potrzebne 3 nowenny a czekaliśmy na łaskę 15 lat. Chwała Panu
 Kazimierz: 08.06.2019, 14:56
 Maryjo Królowo różańca Świętego dziękujemy za łaski,pomoc i opiekę. Prosimy o wzrost naszej wiary, o dar macierzyństwa dla młodego małżeństwa, zdrowie z przyziębienia,o szczęśliwe podróże, o zdrowie w całej rodzinie . Maryjo dopomóż. Jezu Ufam Tobie.
 Katarzyna: 08.06.2019, 12:50
 Swoją pierwsza i ostatnią Nowennę Pompejańska rozpoczęłam 17 marca 2019, szczerze miałam ogromne wątpliwość, czy podołam temu wyzwaniu, bo dla mnie było trudno odmówić zwyczajny pacierz, a nie 3 części Różańca, ale udało się. Kosztowało mnie to dużo wysiłku i samozaparcia, Pragnęłam być wysłuchana. Prosiłam Matkę Bożą, żeby stał się cud, którego mi (osobie wątpiącej), tak bardzo potrzeba. Dziś dowiedziałam się, że moja Nowenna nie została wysłuchana... ja tego nie udźwignę, wiem że odejdę od Kościoła już całkowicie, nie spełniła się moja prośba, nie otrzymałam łaski wiary. Czuję się opuszczona i ogromnie rozczarowana, piszę to świadectwo, bo obiecałam sobie, że jeśli moja prośba nie zostanie wysłuchana, to będę to głosić wszystkim, jak można mówić że to modlitwa nie do odparcia...dawać ludziom nadzieję.. Jestem zła, rozgoryczona... ot co dała mi ta Nowenna...
 Bozena: 05.06.2019, 19:35
 Dziękuję Matce Bożej Pompejanskiej za wysłuchanie mnie .Odmawialam nowennę o rozwiązanie trudnej sprawy syna i pod koniec odmawiania części dziękczynej wszystko zostało rozwiązane pozytywnie ,dziękuje za wszystkie łaski
 Basia: 01.06.2019, 13:48
 Dziękuję za Twoją obecność Mateñko ukochana. Proszę o środki do zakoñczenia remontu, o opiekę nad osobami którzy pracują w moim mieszkaniu i o najlepsze decyzje związane z urządzeniem mojego domu. Mateńko Ukochana jeżeli zamysłem Pana Boga, jest, żeby môj dom stał siędomem modlitwy to wskaż mi o Pani te drogę. Bardzo proszę o uporządkowanie relacji z mężem, o odparcie złych osôb które krążą wokół i kuszą Go do złego. Proszę o pracę mojego życia, o działania do jakich Bóg mnie chce powołać. Proszę o siłę i cierpliwość w wypełnieniu woli Bożej, proszę o nawrócenie dla Andrzeja, Mateusza, o przylgnięcie do Boga dla Marty i o opiekę nad wnukami. Zawierzam Twojemu synowi Mateńko przez Twoje ręce całe życie i całą rodzinę. Kocham Cię Matko, Basia
 Kazimierz: 29.05.2019, 11:44
 Maryjo Królowo Różańca Świętego dziękujemy za wszelkie łaski. Prosimy otocz Swym Sercem :Agatę,Konrada,Agnieszkę,Jarka,Wiktorię,Grzegorza, Renatę,Pawła,Zbigniewa,Bolesława,Wacława - aby zbliżyli się do Twojego Niepokalanego Serca i Najświętszego Serca Pana Jezusa. Maryjo dopomóż im. Jezu Ufam Tobie.
 Kazimierz: 29.05.2019, 11:17
 Królowo Różańca Świętego dziękuję za łaski,pomoc i opiekę.Prosimy o dar potomstwa dla Martyny i Krzysztofa,o szczęśliwe podróże dla rodziny, o wzrost wiary i zdrowie dla całej rodziny. Maryjo dopomóż. Jezu Ufam Tobie.
 Adriana: 28.05.2019, 11:14
 Dzis rozpoczelam modlitwe poniewaz trace juz nadzieje na wyleczenie i mocno wierze w jej moc.. Blagam Cie Panienko Przenajswietsza uzdrow mnie z depresji i spraw aby moje zycie bylo takie jak wczesniej. W Twoje rece skladam swoj los.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej