Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna pompejańska Nowenna pompejańska
Małgorzata Pabis, Grażyna Kich
Ta książka to nie tylko wskazówka, jak odmawiać nowennę pompejańską, ale również świadectwo łask, jakie można dzięki niej uzyskać. Bo w modlitwie różańcowej tkwi wielka siła...... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Agnieszka : 24.04.2017, 13:26
 Maryjo błagam w intencji Tobie wiadomej. Odmówiłam dwie Nowenny do Matki Bożej rozwiązującej wezły ale nie pomogło. Nie daję już rady. Nie wiem co robić. Mam połamane i odrzucone serce. Nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Za długo tez juz jestem sama. Bardzo chciałabym mieć wsparcie i obok kochającego męża i własną rodzinę.
 ANNA : 23.04.2017, 22:44
 Krolowo Różańca Świętego proszę by moja obecnie odmawiana przeze mnie Nowenna pompejańska w której proszę o pomoc dla mojej córki. Joanny została przez. Ciebie wysluchana. BŁAGAM POMÓŻ JEJ POKONAC TRUDNOŚCI, WZMOCNIJ JEJ ZDROWIE, DAJ WIARĘ NA LEPSZE, SPOKOJNIEJSZE ZYCIE.
 matka i babcia: 20.04.2017, 18:46
 Pani moja.Dziękuję za wnuczkę która dzisiaj kończy 18 miesięcy.Wysłuchałaś mnie i wsparłaś w modlitwach.Mateczko dziękuję.Cudowna i kochana Matko Niebieska ja matka ziemska proszę o wstawienie się u Twojego Syna Jezusa Chrystusa za moją córką ,o szczęśliwy przebieg ciąży,zdrowie dla niej i jej dzieci.Chwała Panu.
 Agnieszka : 18.04.2017, 23:01
 Pozdrawiam Was Miłością Pana Jezusa i Matki Najświętszej - W 2012 r. zmieniło się moje życie. Z uporządkowanego małżeństwa, dobrej pracy nic nie zostało. Musiałam przenieść się z dzieckiem do rodziców. W tym czasie bardzo mi pomogli. Miałam depresję, moje dziecko również miało problemy. Nie mogłam ponownie podjąć pracy do 2014 r. Po tym czasie intensywnie szukałam zarobku. Trafiałam na zlecenia słabo płatne i sporadyczne. Może trudno w to uwierzyć ale przez niektórych potencjalnych pracodawców uznana byłam za starą. W 2015 r.moja Mama ciężko zachorowała. Opiekowałam się Nią do 2016 r.i po Jej odejściu nie miałam już właściwie wsparcia. Mój Tato zaczął chorować...W lutym 2017 podjęłam Nowennę Pompejańską, po niej Nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły w intencji znalezienia pracy na pełny etat...i dziś 18.04.2017 miałam rozmowę kwalifikacyjną,co prawda nie w moim zawodzie ale od razu mnie przyjęto. Cudownie się składa, że praca będzie od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Jutro zaczynam robić badania i wkrótce będę miała szkolenie. Jestem bardzo szczęśliwa. Chwała Panu Jezusowi i Mateńce Pompejańskiej. Proszę nadal naszego Pana aby dodał mi siły i światła abym dobrze wykonywała powierzone mi zadania. Pozdrawiam Was Bracia i Siostry - ufajcie i wytrwale się módlcie...głównie aby wypełniła się Wola Pana Boga i aby Pomógł znieść trudy i często towarzyszące - cierpienia...
 Wioletta: 18.04.2017, 22:41
 Matko Boża kocham Cię z całego serca i dziękuję tobie za wszystkie łaski. Miej w opiece moje dzieci i rodzinę i wszystkich którzy potrzebują pomocy nasza Matko kochana.
 matka: 14.04.2017, 11:05
 Święta Matko Boża, wspomagaj, proszę, moje modlitwy o łaskę macierzyństwa dla mojej córki, o wzmocnienie jej wiary, pomyślne ułożenie się jej małżeńskich spraw...
 matka: 14.04.2017, 11:04
 Święta Matko Boża, wspomagaj, proszę, moje modlitwy o łaskę macierzyństwa dla mojej córki, o wzmocnienie jej wiary, pomyślne ułożenie się jej małżeńskich spraw...
 matka: 13.04.2017, 16:43
 Matko Boża, miej w opiece moje dzieci i ich rodziny. Wlej w ich serca wiarę, nadzieję, że to, co kręte, z Twoją i Bożą pomocą wyprostuje się. Obdarz ich błogosławieństwem, optymizmem i wolą zmagania się z dniem codziennym. Serdecznie o to proszę.
 sonia: 10.04.2017, 20:44
 Nowenna działa cuda. Pierwsza przyniosła odpowiedzi na wiele pytań, wyjaśniła całą sprawę (intencję) w najbardziej nieoczekiwany sposób. W pierwszej części były problemy, trudno mi było się skupić na modlitwie, cały czas ktoś dzownił, przerywał, musiałam wstać żeby otworzyć drzwi itp ;) Trochę tego za dużo na zbiegi okoliczności.
Jestem obecnie w trakcie odmawiania drugiej nowenny i wiele innych spraw zaczyna się naprawiać, jaki będzie wynik końcowy - zobaczymy.
 Matka: 09.04.2017, 17:31
 Matko Najświętsza.Tylko Ty mnie wysłuchałaś kiedy było mi ciężko.Córka straciła drugą ciążę,syn zostawił żonę i dziecko a u mnie rozpacz która rozrywała matczyne serce.Nowenna dodawała mi sił,powoli odzyskiwałam wiarę że podołam że wszystko dobrze się skończy.Ty mnie wysłuchałaś.Trwało to całe dwa lata które wydawały się wiecznością.Zły działał,myślałam że nie dam rady,wątpiłam ale znowu otrzymywałam siły i modliłam się.Mateczko dziękuję za wszystkie łaski jakie mi wyświadczyłaś.Matko Niebiańska ja matka ziemska proszę za moją rodziną otocz nas płaszczem swej opieki .Odmawiajcie Nowennę Pompejańską dodaje sił,spokój i ukojenie na sercu.
 matka: 08.04.2017, 23:51
 Matko Boża, módl się za mnie i moją rodzinę. Wspieraj moje modlitwy swoimi prośbami do Boga o łaski, zdrowie, szczęście w małżeństwach moich dzieci. Serdecznie o to proszę.
 Ewa: 08.04.2017, 22:19
 Prośba o modlitwę, o zaniechanie wnoszenia przez męża sprawy o rozwód i powrót do żony. Obdarz go BOŻE pokorą!
 mama: 03.04.2017, 15:12
 Gdybym wiedziała ze Nowenna ma taką siłe,odmówiłabym ja parę lat wcześniej.Odmawiałam w intencji syna który był niedookiełznania.W chodził w wiek dojrzewania-pyskował,przestał się uczyc,myslałam ze już nic nie pomoze ani grozba ani prosba.Podczas modlitwy było jeszcze gorzej miałam wrazenie ze szatan atakuje jeszcze bardziej.Ale wytrwałam i mój SYN-to nie ten sam chłopak.Do tego wszystkiego dochodziła jego choroba.Od 4 lat brał leki przeciwpadaczkowe,miał nadwrażliwość na światło,która mogła wywołać padaczkę.Dzis odstawiamy leki badania EEG-W NORMIE.MÓDLCIE SIĘ WSZYSCY!!! Mam zamiar odmawiać jeszcze raz !!! -Ta radość która pozostaje w sercu i chęć modlitwy jest ogromna.
 matka: 26.03.2017, 16:42
 Matko Boża, czuwaj nad szczęśliwym narodzeniem się mojego drugiego wnuka. Daj zdrowie jego mamie, wyproś łaski dla całej rodziny- rodziców i dwojga dzieci. Każdy dzień zaczynam myślą o Tobie, Orędowniczko nasza i Pocieszycielko. Tyle próśb, tyle nadziei pokładanych w Tobie, Maryjo... Spójrz na nie łaskawym okiem...
 Alina;26.03.2017: 26.03.2017, 15:06
 Krolowo Rozanca Swietego ,prosze o wstawienictwo u swego Syna Jezusa o uzdrowienie mojej corki Moniki.
Dziekuje za wszystkie laski jakie otrzymalam Matuniu od Ciebie iTwego Syna Jezusa .Matko Boza miej w opiece moja rodzine .Odmowilam trzy nowenny i zaczelam czwarta .Dzieki Maryjo ze mamy Ciebie!!!!
 Agnieszka : 25.03.2017, 22:06
 Maryjo proszę o zdrowie dla moich rodziców i siły dla nich. Proszę również w tej sprawie, która leży mi na sercu od bardzo dawna. Nie wiem już jak o to prosić, co robić ale mam nadzieję, że Ty Maryjo dasz mi rozwiązanie tej mojej trudnej sprawy, bo już nie daję rady. Starałam się ale nic z tego nie wychodzi.
 matka: 25.03.2017, 21:39
 Dziś jest Święto Zwiastowania Pańskiego. Zaczynam dziś kolejną nowennę w intencji małżeństwa mojej córki. Matko Boża ,wybłagaj u Pana Boga dar macierzyństwa dla niej. Pocieszycielko nasza, Orędowniczko, bądź dla niej łaskawa, wstaw się za nią i uczyń szczęśliwą.
 Matka: 24.03.2017, 14:59
 Matko kochana.Ja matka ziemska dziękuję za wszystko w czym mnie wysłuchałaś i wstawiłaś się za mną i moją u swojego Syna Jezusa Chrystusa.Matko Niebiańska moja córka dzisiaj ma urodziny,dziękuję bo w jej intencji również często się modliłam.Dzisiaj ona spodziewa się kolejnego dziecka,wierzę że jest to również duże wsparcie od Ciebie.Proszę wstaw się za tymi młodymi ludźmi którzy już tyle nieszczęść przeżyli ,u swojego Syna i uproś łaskę szczęśliwego przebiegu ciąży,zdrowie dla córki i jej dzieci.
 matka i babcia: 20.03.2017, 16:25
 Matko,dzisiaj moja wnuczka kończy 17 miesięcy.Dziękuję że wysłuchałaś moich próśb i wstawiłaś się u swojego Syna za moją córką.Modlę się i proszę o szczęśliwy przebieg ciąży dla mojej córki zdrowie dla niej i jej dzieci.Opiekunko nasza otocz płaszczem swej opieki tą młodą rodzinę.Nie opuszczaj nas.Módlcie się i odmawiajcie Nowennę Pompejańską.Matka nas wysłucha.Wiara czyni cuda.Ja odmawiam Nowennę czwarty rok.Było ciężko,dzisiaj jestem szczęśliwą żoną,matką i babcią.
 karolina: 18.03.2017, 20:52
 Matuchno kochana błagam Cię o zdrowie dla mojej córki w Tobie moja moja nadzieja Tobie zawierzam
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej