Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna pompejańska Nowenna pompejańska
Małgorzata Pabis, Grażyna Kich
Ta książka to nie tylko wskazówka, jak odmawiać nowennę pompejańską, ale również świadectwo łask, jakie można dzięki niej uzyskać. Bo w modlitwie różańcowej tkwi wielka siła...... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 ja: 29.04.2016, 20:11
 Królowo Różańca Świętego proszę módl się za siostrę i szwagra o zdrowe potomstwo, aby zostali rodzicami tak bardzo pragną dzieciątka tak długo na nie czekają i tak długo się o nie starają, niech nadejdzie dla nich radosny czas i niech dopełni się ich rodzina. Módl się za nimi
 ja: 29.04.2016, 20:10
 Królowo Różańca Świętego proszę módl się za siostrę i szwagra o zdrowe potomstwo, aby zostali rodzicami tak bardzo pragną dzieciątka tak długo na nie czekają i tak długo się o nie starają, niech nadejdzie dla nich radosny czas i niech dopełni się ich rodzina. Módl się za nimi
 mama: 22.04.2016, 20:54
 Matko Najswietsza dodaj mi sił i wiary i mojemu mężowi przede wszystkim jemu żeby się nie poddawal i walczył nadal do końca. Kocham Cię Maryjo i wszystko co nas spotka przyjmę z pokorą. Dodaj mu sił
 Marta Ch: 20.04.2016, 18:18
 

Kochani,
chciałam podzielić się z Wami moimi przeżyciami związanymi z Nowenna Pompejańską. Otóż na nowennę trafiłam już bardzo dawno temu, ale jak poczytałam czym tak naprawdę jest; na czym polega itd pomyślałam , że nie dam rady. Gdzie ja?! różaniec i to jeszcze 3 tajemnice (!!!!!)
Odpuściłam sobie, postanowiłam modlić się innymi modlitwami. Poszukując różnych wiadomości a to do pracy a to tak po prostu na internecie ciagle trafiałam na Nowennę Pompejańską, ale to praktycznie każdego dnia. To tak wyglądało jakbym ja uciekała a ONA mnie goniła.
10 marca oglądając na yt różne vlogi, znowu trafiłam na nowennę. To nawet niepokrewne tematy były na yt, żebym specjalnie na NIĄ trafiła. Gdzie makijaże i stylizacje do nowenny a jednak. Pomyślałam, że to widocznie znak od Matki Bożej, że Ona oczekuje ode mnie tej modlitwy. Było troche późno i chciałam zasięgnąć wiedzy na temat tej nowenny. Dlatego resztę czasu poświeciłam na szukanie informacji na ten temat. Pochłonięta wiadomościami odnośnie nowenny postanowiłam, że zacznę od jutra tj. 11 marca. I tu jest coś co dla mnie jest niezwykłe, bo 11 marca urodził się mężczyzna z którym byłam, a którego bardzo bardzo kocham. Tak bardzo, że nie potrafię normalnie funkcjonować w życiu. Postanowiłam, że tą nowennę będę odmawiać w intencji by moja miłość – Radosław M wrócil do mnie, by dzięki jego obecności przy mnie znowu pojawiło się słońce i radość w moim sercu i życiu.
Dziś jestem w 41 dniu Nowenny Pompejańskiej :) :) :) Dzięki Bogu nie mam poczucia, że „dziś mi się nie chce”. Owszem są czasem trudne dni np jak święta czy niedziela i tabuny ludzi w domu i nie ma jak i gdzie? Są też komentarze innych, że modlitwa nic nie da, że jestem naiwna, że mogę sie modlić i modlić i tak czekac do starości i trochę mnie to podłamuję… :( ale się nie poddaj!
Ale ogólnie wiem jak bardzo pragnę być z moim Radziuniem, jak bardzo pragne by wrócił do mnie, jak bardzo go kocham, poza tym Matka Boże OBIECAŁA, że kto odmówi różaniec przez 54 dni otrzyma łaskę o którą sie modli. Tak jak wyżej napisałam – dziś jestem w 41 dniu Nowenny Pompejańskiej i czasem mam takiego powera, że w ciagu dnia odmówię 2-3 (nawet raz mi sie zdarzylo 4 razy ) odmówić różaniec pompejański a przecież wymagany jest jeden w ciagu dnia.
Jak narazię mój Radziunio nie odezwał się do mnie
Ale codziennie modlę się gorąco by wrócił

Na koniec – Naprawdę dziw mnie bierze, że stale na tą nowenne natrafiłam i stale mówiłam, że nie dam rady, a tu akurat w dniu urodzin mojego Ukochanego rozpoczęłam nowennę i czasem odmawiam ją w ciagu dnia wiecej razy niż jest wymagane
 Dziękuję Ci Matuchno.: 20.04.2016, 12:14
 Chciałam Ci podziękować Matuchno moja ukochana za wysłuchanie mojej prośby o wyjscie z nałogu alkoholowego mojego partnera, ojca mojego dziecka. Alkohol strasznie niszczył nasze życie, byłam załamana, na dodatek straciłam pracę. Mój partner w tym czasie zaczał strasznie pic, nie było go w domu kilka miesiecy. Dziecko wpadło w depresje, nie dawałam rady już. Któregoś dnia usłyszałam wewnętrzny głos, żeby zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską. Jak w amoku zaczęłam szukać różańca. Zaczęłam NP, w jej trakcie on pił jeszcze bardziej, ze zdwojoną siłą. Cały czas się gorąco modliłam. Po skończeniu Nowenny po tygodniu przyszedł i oznajmił, że już sie nie napije. Od tego czasu mija 3 tydzień i mój partner nie napił się ani grama, do tego zmienił się nie do poznania. Jest cudownym i kochającym ojcem, chodzi do kościoła. To prawdziwy cud. Dziękuję Ci Matuchno moja kochana. Miej naszą rodzinę w opiece.
 nutka: 16.04.2016, 07:53
 Odmawiam nowennę od początku kwietnia w intencji kogoś mi bliskiego.... moi drodzy moje życie było nieźle poplątane , nieraz płakałam ale do głowy mi nie przyszło zaprzeczać istnieniu Boga , do kościoła chodziłam z rzadka przy okazji świąt itp., jestem typem filozofa poszukującego Boga wszędzie i pod każda postacią , interesowały mnie religie i sposób w jaki ludzie nawiązują kontakt z Bogiem i głęboko wierzę ,że każdy niezależnie w jaki sposób to robi byle z wiarą i dobrem w sercu znajdzie własną drogę do Boga . Trzeba szukać własnej drogi i własnego sposobu komunikacji z Bogiem , własnej modlitwy .... nowenna i każda modlitwa to rodzaj medytacji , skupienia , zatrzymania się w biegu życia , zastanowienia się co tak naprawdę jest ważne - to miłość i drugi człowiek . Jeśli nasze działania wynikają z wiary w dobro to jakoś się kula , może i są przeciwności i przykre wydarzenia ale przecież to nie wina Boga , sami wybieramy ścieżkę po której kroczymy i uczymy się przez całe życie , kształtujemy naszą duszę a decyzje , które podejmujemy skutkują różnymi wydarzeniami ....starajmy się żyć tak aby nikogo nie krzywdzić , bywa czasami trudno , zwłaszcza jak krzywdzą nas bezpodstawnie , trzeba się bronić ale nasze działania nie mogą wynikać z chęci egoizmu , zemsty , poczucia krzywdy i odgrywaniu się ... te złe myśli i złe działania czy jak kto woli uczynki wracają do nas, zatruwają nam duszę ....i tak samo z tymi dobrymi .Trzeba zacząć od akceptacji siebie , pokochaj siebie jak powiedział Jezus ,, miłuj bliźniego swego jak siebie samego ,, to głęboka myśl , jeśli właściwe ją zrozumiemy to będziemy wiedzieć co robić dalej z naszym życiem ...i nie szukajmy winnych naszych nieszczęść czy porażek bo to nasze decyzje ...im więcej w nas wątpliwości tym więcej przeszkód to do Ciebie ,, aaaaa ,, szukaj własnej drogi do Boga to potrwa bo jak widzę jesteś pełna żalu i pretensji , odpuść jak mówią otocz się dobrymi ludźmi i myślami , pomyśli że jeszcze wiele dobrego przed Tobą i uwierz w to !!! wszystko co nas spotyka kształtuje naszą duszę i im więcej dobrych myśli tym łatwiej .... wiem przepracowałam to i bywa mi ciężko ale nie zamierzam się poddawać , dzisiaj odmawiam nowennę a jutro kto wie może jakąś inną modlitwę. Poszukaj własnej drogi ...
 Ufająca: 12.04.2016, 19:17
 ,,Nadzieja jest tęczą nad rzeką życia"- umiera jako ostatnia.

Za cztery dni skończę odmawiać trzecią Nowennę Pompejańską.
Dwie wcześniejsze Nowenny odmawiałam w tej samej intencji, Matka Boża mnie wysłuchała i uprosiła upragnioną łaskę. Pomogła mi.
Prośba w,której odmawiam trzecią Nowennę niestety się nie spełniła, a nawet obecnie wszystko o co prosiłam stało się przeciwnie.
Dzięki Matce Bożej i odmawianiu Nowenny otrzymałam dodatkowe łaski: wytrwałość, siłę, pomaga mi przetrwać trudne chwile, jest wsparciem i nadzieją.
Jeszcze raz serdecznie polecam wszystkim Nowennę Pompejańską. Zawsze trzeba wierzyć i gorliwie się modlić.
Ja na pewno jeszcze nie raz będę przez odmawianie tej Nowenny uciekać się do Matki Bożej.
Dziękuję Matko Boża i błagam Cię o pomoc.
 emma: 10.04.2016, 18:43
 Witam
Pragne złożyć świadectwo moja nowenna została wysłuchan.
DZIĘKUJE MARYJI
NAPRAWDE WARTO
 do aaaaann: 09.04.2016, 23:14
 "Osobiscie bylam w kosciele i ukleknelam przed obrazem matki niby bozej i powiedzialam jej aby mnie zostawila w spokoju aby odeszla ode mnie, ale najwidoczniej nie odeszla, poniewaz dalej mnie spotykaja w zyciu nieprzyjemnosci."

Droga aaaann.
Wydaje mi się ,że (być może) Matka Boska właśnie spełniła twoją prośbę. Prosząc ją żeby się od Ciebie oddaliła sama mogłaś nieświadomie skazać się na takie a nie inne bagno. Myślę, że powinnaś z nią szczerze porozmawiać i przeprosić. Twoje problemy nie wynikają z tego ,że Maryja się nad Tobą znęca. Za wszystko czego teraz doświadczasz(chodzi oczywiście o te złe doświadczenia ;)) odpowiada szatan. Wiem ,że może być Ci ciężko ale bardzo bardzo Cię proszę, spróbuj się przełamać i pomodlićsię do Niej.
Jeśli szukasz pomocy duchowej wstąp do pierwszego lepszego kościoła niby to na spowiedź, a jak już uklękniesz przed konfesjonałem to zapytaj się kiędza czy mogłabyś z nim po prostu porozmawiać. Jeśli nie, to może pójdź do psychologa ?
 do aaaaann: 09.04.2016, 23:14
 "Osobiscie bylam w kosciele i ukleknelam przed obrazem matki niby bozej i powiedzialam jej aby mnie zostawila w spokoju aby odeszla ode mnie, ale najwidoczniej nie odeszla, poniewaz dalej mnie spotykaja w zyciu nieprzyjemnosci."

Droga aaaann.
Wydaje mi się ,że (być może) Matka Boska właśnie spełniła twoją prośbę. Prosząc ją żeby się od Ciebie oddaliła sama mogłaś nieświadomie skazać się na takie a nie inne bagno. Myślę, że powinnaś z nią szczerze porozmawiać i przeprosić. Twoje problemy nie wynikają z tego ,że Maryja się nad Tobą znęca. Za wszystko czego teraz doświadczasz(chodzi oczywiście o te złe doświadczenia ;)) odpowiada szatan. Wiem ,że może być Ci ciężko ale bardzo bardzo Cię proszę, spróbuj się przełamać i pomodlićsię do Niej.
Jeśli szukasz pomocy duchowej wstąp do pierwszego lepszego kościoła niby to na spowiedź, a jak już uklękniesz przed konfesjonałem to zapytaj się kiędza czy mogłabyś z nim po prostu porozmawiać. Jeśli nie, to może pójdź do psychologa ?
 Paulina: 09.04.2016, 20:25
 Ludzie odmawiajcie różnaniec, módlcie się i UFAJCIE! Miałam problem związany z pracą. Bardzo się w niej męczyłam, codziennie płakałam po powrocie do domu, czułam beznadziejność, bo wysyłałam milon CV w celu znalezienia nowej bracy, jednak bez rezultatów. Podjęłam odmawianie nowenny Pompejańskiej w intencji znalezienia, nowej, lepszej pracy, w której będę czuć się dobrze, szczęśliwie. Nie wymagałam cudów, po porstu skromnej pożytecznej pracy. Stał się CUD! W trakcie nowenny zaproszono mnie na rozmowę kwalifik. 2 dni po skończonej nowennie otrzymałam telefon, że mam pracę. I TO JAKĄ?!!! O jakiej nawet nie śmiałam marzyć. Zostałam bardzo wywyższona przez Boga dzięki Matce Bożej. Do końca życia będe odmawiać różanieć. Zwykle dziękuję tu nie wystarczy. Ona wysyłuchuje każdej modlitwy. Pamiętajcie o tym!
 aaaaann: 04.04.2016, 14:51
 Witam,
dziekuje Wszystkim, ktorzy w jakikolwiek sposob wypowiadaja sie na moje przezycia zwiazane z nowenna pompejska. Dziekuje, One dodawaja mi otuchy. Kazdy wpis rozwazam. Przed Sw. Wielkanocnymi bylam u spowiedzi, bylam w kosciele, bylam u komuni, i po 4 dniach znowu spotkaly mnie 2 bardzo przykre wiadomosci :(( Tzn, nie jest to smierc bliskiej osoby, nizszego rzedu ale rowniez bardzo nieprzyjemne i smutne dla mnie. A ze jestem na tym punkcie bardzo wrazliwa, stwierdzilam, ze weszlam znowu na droge boza i jak z automatu zaczynaja sie przykrosci. Jednoznacznie moge powiedziec, ze ja nawet nie powinnam do kosciola chodzic,jezus czy maryja dawaja mi wyrazne znaki, ze mnie w swiatyni nie chca. Nie rozumie dlaczego mnie tak maja na celowniku? co ja im zrobilam??? Lepiej jak nie bede sie im w ogole pokazywac, a to ze poszlam na Sw. Wielkiej Nocy do kosciola to uczynilam tylko dla moja Sp. Mamy. I nie twierdze ze jestem opetana przez szatana, alez maryja nie chce juz NIC miec do czynienia. Beda ja omijac duzym lukiem. Masakra nawet nigdy bym nie pomyslala, ze maryja razem z szatanem moga tak zniszczyc czlowieka. Gdybym bylam o slabej psychicy, to mysle ze dawno bym juz bylam w szpitalu psychiatrycznym. To co sie dzialo i dzieje w moim zyciu to jest niewyobrazalne. Prosze Was - drodzy Czytelnicy, czy wiecie jak dlugo ta magia z ta maryja z pomepi bedzie jeszcze dzialac?? Ostatnia nowenna ukonczylam w 04 lipca 2015 za moja zmarla MAME:(( I do dzis zadnej nie odmowilam, i nie odmowie. Osobiscie bylam w kosciele i ukleknelam przed obrazem matki niby bozej i powiedzialam jej aby mnie zostawila w spokoju aby odeszla ode mnie, ale najwidoczniej nie odeszla, poniewaz dalej mnie spotykaja w zyciu nieprzyjemnosci. Myslalam, sobie ze maryja to nie szatan, ale z tego bagna wyjsc nie potrafie. Moja przyjaciolki z Niemiec ktore nie sa wierzace, smieja sie ze mnie, ze wpadlam w sidla maryji i sie ze mna bawi. Masakra jak tak mozna...... nie mam moja kochanej MAMY zeimskiej ani niebianskiej. Bylam naiwna i wpadlam w sidla jakies wrednej szatanicy poprzez wlasnie odmawianie nowenny pompejanskiej :((( Ksiadz egzorcysta umowil mnie na termin ale odlegly. Takze jak na razie zadnej pomocy duchowej nie mam, oprocz tego ze maryja z szatanem dalej obok mnie sa i podkladaja mi kamienie pod nogi. Ostrzegam WAS, abyscie nie wpadli ofiarami maryji z pompei. Bedziecie dlugo cierpiec musieli i nic dobrego Was nie czeka, poza droga krzyzowa!. A nieba o tak sie nie doczekacie!!!
 anna: 01.04.2016, 09:28
 do aaaaann: Broń Boże, nie oceniam. Ale może porozmawiałabyś z jakimś księdzem od egzorcyzmów? Jeżeli aż tak fatalnie się czujesz i odczuwasz, szukaj pomocy. To, że czegoś nie pojmujemy rozumem, nie znaczy, że nie istnieje. Sama doświadczyłam bardzo trudnych rzeczy przy odmawianiu Nowenny (modliłam się o bardzo ważną intencję - zdrowia). A przy wcześniejszej - intencja uzdrowienia - nie było ciężko. Obie łaski otrzymałam. Kończę trzecią Nowennę - w porównaniu do poprzednich mniej ważna, ale dla mnie istotna - nie mam większych trudności. Wczoraj otrzymałam wiadomość, na którą czekałam - mam nadzieję, że MB wysłuchała. Z Panem Bogiem.
 anna: 31.03.2016, 14:00
 Odmawiam, a w zasadzie kończę Nowennę - i dostałam dobrą wiadomość, taką, o którą proszę. Zgodnie z moją intencją. I to już trzecia Nowenna, która uprosiła mi łaski - i Rodzinie. Jestem bardzo wdzięczna, i ciągle zdziwiona, ze MB wysłuchuje. Też nie potrafię się skupić, czasem ta modlitwa jest "byle jaka", ale staram się codziennie odmówić Różaniec w nadziei, że żadna modlitwa nie jest daremna.
 AnnaN: 23.03.2016, 21:29
 Coś mnie ciągnie do różańca. Bardzo chciałam odmówić kolejną nowennę pompejańską, mimo tego, że poprzednie były „słabej jakości”. Byłam znudzona, nie mogłam się skupić, czekałam każdego dnia żeby tylko skończyć. Mój uparty charakter, pomógł mi dobrnąć do końca, choć była to dla mnie męczarnia. A jednak minął krótki czas i znowu nie mogłam sobie wybić z głowy myśli o kolejnej nowennie, choć wątpiłam czy tak kiepska modlitwa nie obraża Maryji. Zawsze mi się wydawało, że jestem całkiem dobrą katoliczką. Chodzę do kościoła, modlę się przecież… A to, że modlitwa jest najczęściej mechaniczna? Cóż… w końcu ile razy można powtarzać te same słowa.

Po krótkim zastanowieniu się nad intencją kolejnej nowenny , stwierdziłam, że poproszę Matkę Bożą o opiekę nad moją rodziną. Ot, tak po prostu, nie mogłam nic innego wymyślić, bo o rzeczy materialne aż wstyd prosić, a niczego więcej mi nie brakuje. Podczas odmawiania części błagalnej zaczęło do mnie docierać, że coś jest nie tak w moim życiu. Od uświadomienia sobie ciężarów swoich wcześniejszych grzechów (łącznie z tym dlaczego coś jest grzechem, bo nie wszystko mogłam zrozumieć), doszłam do tego, że przez lata z wielu najcięższych grzechów nawet nie próbowałam się poprawić. W pewnym momencie wkradło się w moje życie zakłamanie i kompletnie zaślepiło moje działania. Brak szczerości z Bogiem? On i tak wie wszystko. Najgorszy jest brak szczerości z samym sobą. Rzeczy, które się wypiera i pomimo uczucia, że coś jest nie tak, nie chce się nad nimi zastanawiać, żeby nie zobaczyć prawdy. Na początku części dziękczynnej, w pełni świadoma swoich braków i ogromu swoich grzechów, kompletnie załamana i przerażona ułudą wcześniejszego życia przystąpiłam do spowiedzi generalnej. Zaczęłam uczyć się swojej religii od nowa. Uczyć się modlić. Zauważyłam też, że mój mąż zaczął się modlić wieczorami. Wcześniej rzadko mu się to zdarzało. Ale nie dziwi mnie to, przecież prosiłam Maryję o opiekę nie tylko nade mną.
23 marca skończę kolejną już nowennę i wiem, że od 24go zacznę następną. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez różańca. On uczy szczerej i prawdziwej miłości, uczy żyć. Także jeśli ktoś ma wątpliwości, czy zacząć nowennę, mogę śmiało powiedzieć: nie wahaj się. Początki są trudne, ale efekt przewyższy wszystkie oczekiwania. Nie wiem, czy spełnią się Twoje intencje, ale ta modlitwa na pewno da Ci prawdziwe szczęście.
 Ja3: 16.03.2016, 14:24
 Piszecie tu o takich problemach typu egzaminy, to nie są problemy. Problemy to kiedy się traci pracę, zdrowie, bliskich. W takich sprawach niestety ale ja sie juz modlę kilka dobrych lat może nie tą nowenną ale innymi modlitwami bo uważam że inne modlitwy nie moga stracic na waznosci bo jest nowenna. Czy juz zwyczajnie różaniec dziennie nie wystarczy? Musi być ich az tyle? Ale jak ja mam to zrobić przez tyle dni kiedy w środku mam taki ból i jedyne co mi wychodzi to płacz i rozpacz? Moja mama sie modli ta nowenną i co? Nadal jest podłą kobietą zapatrzoną w siebie i swoje sprawy. Z własnymi dziećmi nie potrafi rozmawiać. A modli się o nasze zbawienie.
 Wiola: 16.03.2016, 14:00
 Podziwiam wasz upór. Ja poruszyłam grono juz wszystkich swietych w mojej naprawdę malutkiej intencji. I nic. Nawet nad grobem samego Św. Piotra się modliłam, po drodze tez był św. Antoni, Franciszek, Jan Paweł II i wielu innych i dalej nic.
Różaniec tez był. Dzisiaj jestem zdruzgotana i pozostawiona sama sobie bo nawet nie mam przy sobie kogoś do kogo mogłabym usta otworzyć. Super.
 Danuta: 15.03.2016, 19:48
 Do aaaaann...CZytam Twoje intencje,proszę,abyś natychmiast przeprosiła Matenke Przenajswietsza za tę słowa i myśli, przyjęła z pokorą serca cierpienie i ofiarowala w int.,ktora lezy Ci na sercu Panu Bogu.Zalowala z głębi serca.Jak to przeczytasz zrób to natychmiast,a ja będę modlila się za Ciebie.Ufaj bezgranicznie , nie narzekaj,uwielbiam Pana Boga i Matenke Przenajswietsza ,a zobaczysz jakie łaski splynom na Ciebie i tych których się modlila.Amen
 Monika :): 14.03.2016, 23:29
 Ps. To że jesteśmy grzesznikami to nie znaczy że szatan ma prawo w naszym życiu się panoszyc i je psuć i nogi ciągle podstawiac. Jeżeli z serca zechcemy zmiany i pomocy Boga To diablisko nie ma szans.Jezus go pogoni...i pomoże ,i wszystko naprawi. I Jezus nie należy do takich co by grzechy wypominał a tym bardziej karał za nie.
 Monika :): 14.03.2016, 22:57
 Przykre co napisalas ale ją to rozumiem naprawdę...też dużo przeszłam.nieraz byłam wściekła na Boga na Maryję...ale to idzie ułożyć mimo że wygląda wszystko jak bagno. I sama szatana od siebie nie odpedzisz to bydlak. Ją kiedyś nie wiedziałam że on za te wszystkie zło odpowiedzialny ale beknie za to. Moja mama też zmarła. W walce z nim tylko Jezus pomoże sama nie dasz rady ...mi Jezus i Maryja pomagaja U Ciebie jest taka sytuacja że zostałas zrażona do Boga i to jest diabelską intryga żebyś pomocy nie oczekiwała od Boga. Diablisko to chytra bestiaaa. I im my bliżej Boga tym on bardziej się wscieka. Pomoc dać Ci może jedynie Bóg i w walce że złym innej drogi nie ma. Zaufaj znów Bogu :) po czytaj o działaniach szatana Dotyk Boga po oglądaj żeby Cię szatan znów nie wykiwal. I również msza w niedzielę spowiedz Swieta ...Eucharystia i będzie dobrze.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej