Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna Pompejańska. Modlitwa, która zmienia życie Nowenna Pompejańska. Modlitwa, która zmienia życie
o.Stanisław Maria Kałdon OP
Czy słyszałeś o modlitwie, dzięki odmawianiu której Maryja obiecała wielkie łaski? To Nowenna Pompejańska zwana modlitwą nie do odparcia ze względu. Obietnica Maryi polegała na tym, że każdy, kto przez 54 dni odmówi różaniec, modląc się o konkretną łaskę, ten na pewno ją otrzyma.... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 siostra: 28.11.2016, 12:53
 Matko Boża ,pomóż ,wybłagaj ,uproś
,u Syna Twego Najmilszego łaskę pracy dla mojej siostry .Oto w tej nowennie pokornie proszę i cierpliwie czekam mimo chwil zwątpienia .Czuje ze jesteś zemną w każdy czas .Odmawiam trzecią nowennę w tej intencji ale ciągle ufam Tobie Matko i wierze ,ze nie opuścisz mojej siostry
 Krystyna: 24.11.2016, 18:37
 Módlcie się. Jak zaczynałam odmawiać nowennę zawsze coś złego dział się w moim życiu Odmawiałam Nowennę Pompejańską 7 razy nie wszystkie moje intencje zostały już wysłuchane . Nieraz byłam na zakręcie życiowym gdy odmawiałam nowennę ale był to też czas kiedy dookoła działy się inne dobre rzeczy czułam że jest to opieka Maryi Panny. Jedną z intencji była modlitwa o spowiedz świętą dla mojego męża. Do dzisiaj nie skorzystał z sakramentu pokuty, wierzę że Bóg nie powoła go do siebie bez sakramentu pojednania w odpowiednim czasie i ta intencja zostanie wysłuchana.
 ...: 24.11.2016, 11:09
 Kocham Cie Mateczko calym sercem i dziekuje Ci za nowenne pompejanska i za wszystkie otrzymane laski
 ...: 23.11.2016, 22:16
 Kocham Cie Mateczko calym sercem sercem badz przy mnie ząwsze.
 ...: 23.11.2016, 22:16
 Kocham Cie Mateczko calym sercem sercem badz przy mnie ząwsze.
 ...: 23.11.2016, 17:57
 Kocham Cie Matko Boza calym sercem i za nowenne pompejanska .
 ...: 23.11.2016, 17:48
 Kocham Cie Mateczko calym sercem i dziekuje Ci za nowenne pompejanska i za wszystkie otrzymane laski
 ...: 23.11.2016, 17:45
 Mateczko dziekuje Tobie za nowenne pompejanska ktora zmienia zycie na lepsze i ktora dziala cuda.Kazdemu polecam calym sercem nowenne bo odmienia ona zycie na lepsze i wogole.Kocham Cie Matko Boza .
 Monika: 23.11.2016, 17:39
 Polecam kazdemu nowenne pompejanska mateczka nigdy nas nie opuszcza.Kocham Ciebie mateczko calym sercem
 Monika: 22.11.2016, 22:49
 Dziekuje Ci mateczko za wszystkie otrzymane laski.Chociaz nie jestem warta cie o nic prosic bo jestem grzesznica.mateczko z calego mojego serca dziekuje Tobie za!wszystko.Ufajcie mateczce calym sercem a matka boza was nie opusci bo jest najukochansza matka ktora nas nie opusci.Kocham Ciebie calym sercem Matko boza i Kocham twojego syna Pana Jezusa i wam sie oddaje.
 matka: 21.11.2016, 22:40
 Maryjo! Widzę, czuję, że coś zmienia się na lepsze. Będę nadal gorliwie modlić się do Ciebie i prosić o wstawiennictwo u Boga. Ty wiesz, Maryjo, jaka jest moja intencja. Ta sama od niemal dwóch lat. Cierpliwie czekam, pozostaję w modlitwie. Nie proszę dla siebie, proszę o wybłaganie łask dla córki i zięcia. Bądź moją Pomocą, Pocieszycielką, pamiętaj Maryjo o mnie...
 GOGA: 21.11.2016, 21:10
 CZUJĘ JEJ OBECNOŚĆ KAŻDEGO DNIA,MAM TAKA PLASTIKOWĄ MARYJKĘ Z LICHENIA PRZYTULAM JĄ W NOCY A ONA PO RÓZAŃCU PRZY ZAKRĘTCE WYPUSZCZA WODĘ ŚWIĘCONĄ POMIMO DOBRZE ZAKRĘCONEJ.
 matka i babcia: 20.11.2016, 09:53
 Mateńko dziękuję za wnuczkę która dzisiaj kończy 13 miesięcy.Wysłuchałaś moich modlitw i próśb.Dziękuję.Mateczko Ty Wiesz jaka jest miłość moja do Ciebie.Wysłuchaj moich intencji w jakich się modlę odmawiając Nowennę Pompejańską.Jezu Ufam Tobie.
 Matka: 19.11.2016, 00:32
 Już odmówiłam kilka nowen nawet nie wiem ile i dalej będę się modlić bo modlitwa ta mnie uspokaja. Moje prośby nie spełniły się mąż mnie zostawił dla innej po bardzo wielu latach a corka uważa że jestem winna dlatego będę się dalej modlić aby prawda zwyciężyła. Matenko mniej mnie w opie e
 matka i babcia: 06.11.2016, 19:00
 Mateczko dzisiaj kiedy mam zaczynać kolejną Nowennę Pompejańską dowiedziałam się ze zostanę babcią.Mateńko dziękuję.Brak mi słów i dlatego dziękuję jeszcze raz.Modlę się i proszę wysłuchaj mnie i wstaw się za moją córką u swojego Syna Jezusa Chrystusa.Jezu Ufam Tobie.
 waldi: 05.11.2016, 09:20
 modlę się drugi tydzień zachowam taiemnice intencii patrzę oczami winny sposób czyni cuda do negatywnych wypowiedzi ludzie nikt wam nie pisze scenariuszy życia macie wolną wolę i niessyła nieszczęść takie jest życie ale jak pomodlimy się żarliwie prawdziwie to otrzymamy dar wiara mocna cierpliwość życie daie mi popalić Bóg mi te go nie zsyła po jakimś czasie czuie tylko jak dziecko za rękę zostałem przeprowadzony przez nieszczęścia atak włącziąc komputer z modlitwą odtwarza się modlitwa macie dusze módlcie się z uczuciem duchem obeimuicie intencie
 Kamil: 05.11.2016, 00:24
 Aaaaannn: Przykro mi ze doświadczasz w swoim życiu tych tragedii. Rozumiem jak nieraz ciężko pogodzić się ze stratą bliskich. Jeśli szukasz pomocy to może spróbuj napisać do Boga szczery list w którym ujmiesz to co Cię boli lub po prostu pogadaj z jakimś zaufanym księdzem, przed którym wiesz ze możesz się otworzyć. Z własnego doświadczenia wiem ze takie obrażenia się na Boga nie przynosi nic dobrego, jednak moze ono miec miejsce gdy zostaniemy zranieni. Ufam ze szukając odnajdziesz w tym wszystkim sens i uzdrowienie twych ran. Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
 Kamil: 05.11.2016, 00:24
 Aaaaannn: Przykro mi ze doświadczasz w swoim życiu tych tragedii. Rozumiem jak nieraz ciężko pogodzić się ze stratą bliskich. Jeśli szukasz pomocy to może spróbuj napisać do Boga szczery list w którym ujmiesz to co Cię boli lub po prostu pogadaj z jakimś zaufanym księdzem, przed którym wiesz ze możesz się otworzyć. Z własnego doświadczenia wiem ze takie obrażenia się na Boga nie przynosi nic dobrego, jednak moze ono miec miejsce gdy zostaniemy zranieni. Ufam ze szukając odnajdziesz w tym wszystkim sens i uzdrowienie twych ran. Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
 matka: 04.11.2016, 16:42
 Maryjo! Wołam do Ciebie z głębi serca- pomóż, wybłagaj, pociesz, wyprostuj, uzdrów. Tyle próśb, tyle nadziei od prostego, słabego człowieka. Pozwól uwierzyć, że małżeństwo mojej córki będzie szczęśliwe i doczeka się ona wraz ze swoim mężem wyczekiwanego dziecka.
 Smutna: 27.10.2016, 00:26
 O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kiedy szukałam modlitwy o uzdrowienie mojego małżeństwa. Niestety mąż się do mnie nie odzywa jeździ z kochanką na wczasy. Ale dzięki nowennie zrozumiałam że nie kochał mnie. Wiem że nie zawsze otrzymujemy to co byśmy chcieli to nie koncert życzeń. Nie przestanę odmawiac nowenny pompejańskiej bo wiele spraw zrozumiałam. Wyciszylam się dziś jestem innym człowiekiem. Mam czas na rozmowę z Bogiem i modlitwę. Zawierzam moją rodzinę Matce Największej. Z Panem Bogiem.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej