Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Pompejanka. Odmień swoją codzienność dzięki nowennie pompejańskiej Pompejanka. Odmień swoją codzienność dzięki nowennie pompejańskiej
Praca zbiorowa
Jeśli należysz do osób, które słyszały o Nowennie pompejańskiej, ale jeszcze jej nie odmawiały, najwyższa pora to zmienić... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Artur: 01.01.2019, 23:57
 W 2015r. dokładnie w Wigilię dowiedziałem się że jestem chory na białaczkę. Proboszcz powiedział mojej żonie aby modlić się poprzez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Tego samego dnia zacząłem odmawiać nowennę. Żyję, jestem zdrowym człowiekiem, pracuję a zawdzięczam to wszystko Jezusowi i Królowej Różańca Świętego z Pompejów. Bądźcie silnej wiary!
 Wdzięczna: 01.01.2019, 23:29
 Rok temu odmówiłam tę nowennę w intencji zdrowia, bo mam kilka chorób, które co prawda nie są śmiertelne, ale od czasu do czasu wychodzą na wierzch i mnie dręczą. Jedną leczę i najpewniej wyleczę, pozostałe są nieuleczalne. Tak więc prosiłam o cud, ale go nie otrzymałam. Ale muszę powiedzieć, że jak najlepiej wspominam tamten czas. Wspominam tamten czas jako błogi, mimo że zmagałam się z bezrobociem, brakiem pieniędzy, chorobą ukochanego i musiałam znieść fakt, że zostałam oszukana przez byłego pracodawcę. Były pracodawca zwrócił mi w końcu małą część moich pieniędzy, mam lepszą pracę, ukochany nadal chory, ale jest lepiej. Ta nowenna w jakimś stopniu dała mi znieczulenie, choć nie otrzymałam tego, o co prosiłam. Chcę jeszcze nadmienić, że zawsze byłam osobą, która różańca unikała, bo uważałam ją za okropnie nudną i że to modlitwa dla starszych pań. Kiedyś tam niby czasem odmawiałam, ale przy jakichś publicznych modlitwach i jeszcze nieraz byłam zła, że ktoś mnie do niej zmusza. Ale spowiednik dał mi go za pokutę, musiałam odmówić i okazało się, że to naprawdę świetna modlitwa. Teraz uważam, że to chyba najlepsza jakie znam. Poczytałam sobie w internecie jak należy ją odmawiać i okazało się, że nawet nie wiedziałam na czym ta modlitwa polega. Ech, a chodziłam na lekcje religii i do kościoła. Widocznie wszyscy uznali, że modlitwa jest tak znana, że nie ma sensu tłumaczyć, jak się modlić. Do tej pory nie bardzo mogłam, ale teraz chyba będę mogła, więc znowu będę modlić się o zdrowie, bo mi się wydaje, że ta jedna nowenna to za mało.
 Kazimierz: 01.01.2019, 23:28
 Maryjo królowo Różańca Świętego dziękujemy za łaski,pomoc i opiekę,za szczęśliwe podróże, za uratowanie od wypadku na drodze, za wiarę i zdrowie w rodzinie.Prosimy o potomstwo dla Martyny i Krzysztofa. Maryjo dopomóż. Jezu Ufam Tobie.
 Agnieszka: 31.12.2018, 23:17
 Maryjo Kochana w 2018 roku odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie. Niestety nie potoczyły się sprawy tak jak o to prosiłam. Nie wiem, dlaczego tak się stało. Nie rozumiem ale może kiedyś pozwolisz mi to zrozumieć. Na pewno ten czas nie był zmarnowany a ja i tak cieszę się, że wytrwałam do końca w tych Nowennach. Maryjo ta ostatnia Nowenna była w sprawie dla mnie najważniejszej i dlatego proszę nie zostawiaj jej w takim stanie. Bardzo potrzebuje Twojej pomocy i wsparcia, bo po ludzku już nic nie mogę zrobić.
 Elzbieta: 27.12.2018, 18:58
 Mato Pompejanska wysluchaj moiej mojej modlitwy oopieke nad moimi dziecmmi iosxczesliwe sakramentalne malzenstwa dla nich
 Eka: 27.12.2018, 07:10
 Rozpoczynam nowenne z nadzieją że uratuje ona mój związek w którym pokladalam ogromne nadzieje. Zepsulam coś niezwykle cennego, nie zdawałam sobie z tego sprawy dopóki nie odszedł, na próby przeproszenia tylko pogorszyły sprawę. Modlę się przede wszystkim o szansę, żebym mogła to naprawić. Dużo złego działo się w moim życiu przez ostatnie lata, wierzę że Nowenna pomoże mi w końcu wyjść na prostą i spojrzeć na świat z lepszej perspektywy. Módl się za nami Królowo Różańca Świętego.
 Aneta : 27.12.2018, 00:20
 Prosze Cie Najświetsza Panienko o zdrowie dla meza i mojej rodziny. Uzdrow nasze relacje.
 Basia 26.12.2018: 26.12.2018, 15:12
 Maryjo zaczynając modlitwę od dzisiaj proszę o przemianę dla mojego syna Michała a Ciebie Maryjo abyś prowadziła go przez życie aby stawał się coraz lepszy aby poradził sobie ze swoimi słabościami aby dobrze zdał egzamin i dobrze wybrał szkołę ufam Maryjo że jesteś z nami i proszę usłyszę moje wołanie Marjo różańca świętego módl się za nami
 Anna: 20.12.2018, 18:25
 Najświętsza Królowo Różańcowa wyproś mi u Serca Jezusowego łaskę zdrowia dla mojego nienagodzonego dziecka. Spraw by najprawdopodobniej nasz synek był zdrowy, ocal to maleństwo od wad genetycznych i pozwól nam się cieszyć szczęśliwym rodzicielstwem. Obdarz nas spokojem.
 Anna: 20.12.2018, 12:54
 Najświętsza Królowo Różańcowa wyproś mi u Serca Jezusowego łaskę zdrowia dla mojego nienagodzonego dziecka. Spraw by najprawdopodobniej nasz synek był zdrowy, ocal to maleństwo od wad genetycznych i pozwól nam się cieszyć szczęśliwym rodzicielstwem. Obdarz nas spokojem.
 Izabella: 19.12.2018, 20:01
 Matuchno Pompejańska proszę o opiekę nade mną o dobre zdrowie,sily , radość , pokój w sercu oraz miłość.Chroń mnie proszę od objadania się abym mogła świecić dla innych przykładem i pomocą.Proszę abym zeszczuplala i miała ładną sylwetkę oraz abym na swojej drodze życia spotykała dobrych i mądrych ludzi.Proszę także o szczęście dla mnie i mojej rodziny.
 Karol: 18.12.2018, 17:12
 Dziękuję Maryjo za wysłuchanie mojej prośby. Wspaniała modlitwa!!!
 Ania: 16.12.2018, 22:29
 Maryjo błagam Cię łaskę uzdrowienia i o szybki powrót syna do zdrowia
 Dorota: 16.12.2018, 17:09
 Maryjo proszę cię pomuszmojemu synowi wyjść z narkotykuw
 Małgorzata: 14.12.2018, 19:56
 Matko różańcowa proszę ratuj moje małżeństwo niech będzie obdarowane cudem przemiany zla w dobro, oźiębłości w ciepło,słow przykrych w czułe, oddalenia w bliskość, smutku w radość, obojętności w zatroskanie aby na nowo mogło oddawać Tobie chwałę.Amen.
 Bernadeta: 13.12.2018, 22:05
 Maryjo proszę o uzdrowienie mojego serca z choroby
 E.W.N.: 11.12.2018, 23:34
 Maryja błagam Cie żeby resztę wyników mojego tatusia po diagnozę raka była dobra, nie było przezutow, żeby ta potwora choroba która go spotkała nie była na tyle zaawansowana żeby radioterapia i operacja która go niebawem ma czekac się udała i żeby wyzdrowial. Proszę, daj mojemu tacie i mojej mamie dużo siły. Proszę i Błagam żeby pokonał ta chorobę, żeby wyzdrowial, tak jak to się udało 8lat temu mojej mamusi. Proszę Cię z całego serca Matko Najukochansza, wysłuchaj moich próśb.
 Ela: 08.12.2018, 21:42
 Matko błagam Cię o pomoc w nawróceniu siostry. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny, szczególnie dla wujka Mietka, który ma raka. Matko błagam Cię obdarza nas potomstwem. Mam 40 lat i coraz mniejsze szanse na macierzyństwo. Proszę nie opuszczaj nas
 m.j.g: 08.12.2018, 21:24
 Miłosierna czcicielko POMPEJÓW niech za twoim wstawiennictwem PAN WSZECHMOGĄCY obdarzy zdrowiem i spokojem moją córkę w ostatnich tygodniach ciąży.Niech urodzi zdrowe dziecko.
 Kazimierz: 08.12.2018, 19:09
 Nowenna Pompejańska ma niesamowitą i niedającą się zrozumieć moc. Maryja nigdy nie zawiedzie,nie zostawi w potrzebie,znajdzie najlepsze rozwiązanie naszych potrzeb i problemów i zawsze prowadzi do Pana Jezusa. Obecnie odmawiam 40-tą nowennę w różnych intencjach,które są wysłuchane.Polecam nowennę każdemu, odmawiajcie różaniec zawsze,jak tylko możecie. Dziękuję Maryjo za otrzymane łaski i proszę o o dalszą opiekę i pomoc. Jezu Ufam Tobie. Szczęść Boże.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej